Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Квіт 25


Ви тут: Громадська рада Засідання Громадської ради при Дніпропетровській міській раді, що відбулось 18.04.12

Засідання Громадської ради при Дніпропетровській міській раді, що відбулось 18.04.12

Засідання Громадської ради при Дніпропетровській міській раді, що відбулось 18.04.1218 квітня о 18-00 відбулось засідання Громадської ради при Дніпропетровській міській раді. На засіданні були присутні члени Громадської ради, представники громадських організацій міста та представники виконавчих органів міської ради: Теленик В.В. – директор КП «Міськзеленбуд», Самілик О.М. – заступник директора департамента комунального господарства та капітального будівництва міської ради.

Були розглянуті питання:
1.      Про поточну діяльність Громадської ради при Дніпропетровській міській раді.
2.      Щодо звернення від тренерів дитячої юнацької спортивної школи №4 та голови батьківського комітету про необхідність забезпечення постійної роботи басейну
3.      Обговорення питання щодо реконструкції парку ім.Глоби.
4.      Щодо проведення спільного засідання голів комітетів Громадської ради.

По першому питанню:
Слухали: Данчук О.С.інформувала про проведену 04.04.12 нараду голови обласної державної адміністрації Вілкула В.Ю. з головами всіх громадських рад, де була проголошена доповідь про роботу громадської ради при Дніпропетровській міській раді і Вілкул О.Ю. висловив подяку за активну працю та сподівання на плідну співпрацю в подальшому.  

alt
По другому питанню:
Слухали: звернення від тренерів Дніпропетровського індустріального коледжу, дитячої юнацької спортивної школи №4, комплексної дитячо-юнацької спортивної школи “Дніпроважмаш”, голови батьківського комітету, 320 батьків дітей, які займаються плаванням, про необхідність фінансування придбання 4 котлів для забезпечення постійної роботи басейну.
Запропоновано :
1. Звернутись з цією проблемою до ректора Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту.
2. Скласти додаткове звернення на профільну комісію для допомоги вирішення цього питання.

По третьому питанню:
Слухали: Член громадської ради Сухов Василій Євгенович доповів про стурбованість громадськості щодо масової вирубки дерев в парку ім.Глоби – про масштабність, несподіваність порушення пам'ятки садово-паркового мистецтва.
Директор КП «Міськзеленбуд» Теленик В.В.розповів про плановість проведеної вирубки, що розпочато ще в листопаді 2011 року: вирублено 50 дерев в західній частині парку, та 76 дерев в цьому році в центральній частині. Також зауважив, що вирубка дерев ведеться без інвентарних номерів, бо райкомунхоз не провів інвентаризацію. Теленик В.В. наголосив, що діє на підставі акта обстеження аварійних дерев, що составлений в лютому 2011 року.
Запропоновано : Узагальнити інформацію та підготувати відповідні звернення до депутатів міської ради.
Директор КП «Міськзеленбуд» заявив про готовність співпраці з громадськістю по цьому питанню.

По четвертому питанню:
Слухали: Данчук О.С. про роботу комітетів Громадської ради при Дніпропетровській міській раді.
Запропоновано : посилити роботу комітетів Громадської ради, надати протоколи засідань комітетів. Своєчасно виконувати заплановані заходи. Провести спільне засідання голів комітетів Громадської ради.
Вирішили: надати протоколи засідань комітетів.Своєчасно виконувати заплановані заходи. 24 травня провести спільне засідання голів комітетів Громадської ради.