Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Четвер, Бер 30


Ви тут: Новини Новини районів міста Утворено Дніпропетровську місцеву прокуратуру № 1

Утворено Дніпропетровську місцеву прокуратуру № 1

Повідомляємо, що згідно із Законом України «Про прокуратуру» від 14 жовтня 2014 року в органах прокуратури Дніпропетровської області утворено Дніпропетровську місцеву прокуратуру № 1.
Територіальна юрисдикціяновоствореної прокуратури поширюється на Амур-Нижньодніпровський, Індустріальний та Самарський райони міста Дніпропетровська Дніпропетровської області.
Наказом Генерального прокурора України 15 грудня 2015 року керівником Дніпропетровської місцевої прокуратури № 1 призначено молодшого радника юстиції Литвиненка Олександра Сергійовича.
 
Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», працівниками прокуратури здійснюється прийом громадян щодня в робочий час з 9.00 до 13.00 і з 14.00 до 18.00 (у п'ятницю до 16.45) за адресами:
м.Дніпропетровськ, вул.С.Ковалевської, 4, (Амур-Нижньодніпровський район),
м.Дніпропетровськ, вул.Осіння, 8, (Індустріальний район),
м.Дніпропетровськ, вул. Електрична, 5, (Самарський район).
          
Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» керівником Дніпропетровської місцевої прокуратури № 1 ведеться особистий прийом громадян.
Прийом   здійснюється  кожного понеділка  з   10-00 до  12-00 годин та з 15-00 до 17-00 годин за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Осіння, 8.
 
            З питань прийому громадян звертатися за телефоном 760-37-07.   

          Нагадуємо, що електронні звернення в Дніпропетровську місцеву прокуратуру № 1 Дніпропетровської області можна відправляти на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Вимоги до електронного звернення викладені у статті 5 Закону України «Про звернення громадян».
          Усні звернення приймаються за телефоном «гарячої лінії»: (056) 760-37-07.