Перейти в кабінетКабінет мешканця
Дніпра

Перший етап шкільних змагань з легкої атлетики в рамках Проеку «Дитяча легка атлетика за програмою IAAF у школах»

13 квітня об 11-00 в СЗШ №73  ( вул. Гетьмана Петра Дорошенко,5, спортзал) розпочнеться перший етап шкільних змагань з легкої атлетики в рамках Проеку «Дитяча легка атлетика за програмою IAAF у школах». Участь у заході візьмуть президент федерації легкої атлетики м. ДніпраМарина Філатова, заслужений майстер спортуУкраїни, бронзова призерка олімпіади в Лондоні, призер чемпіонатів Європи Анна  Рижикова-Ярощук.
Довідка:
Подібні відбіркові змагання пройдуть у 13 школах міста. За результатами цих змагань будуть відібрані 22 команди-переможці в двох вікових категоріях:9-10 років  та 11-12 років. Вони й візьмуть участь у Чемпіонатіміста серед школярів з дитячої легкої атлетикив рамках Проеку «Дитяча легка атлетика за програмою IAAF у школах», який відбудеться 14 травня.