Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Квіт 25


Ви тут: Громадська рада Участь Громадської ради в відзначенні Міжнародного дня інвалідів

Участь Громадської ради в відзначенні Міжнародного дня інвалідів

З 1 по 10 грудня в м.Дніпропетровську проводиться ряд заходів, присвячених відзначенню Міжнародного дня інвалідів.
Громадська рада при Дніпропетровській міській раді скоординувала та направила громадські організації інвалідів міста на захід, що присвячений відзначенню Міжнародного дня інвалідів, який відбудеться 03.12.2013 в театрі ім.Горького і проводиться міським управління праці та соціального захисту населення.
Громадська рада при Дніпропетровській міській раді сприяла організації та отриманню натуральної допомоги інвалідам від міського управління праці та соціального захисту населення.
Протягом року Громадською радою було проведено декілька «круглих столів» щодо соціальної адаптації інвалідів та вирішення їх нагальних проблем.
Громадська рада постійно проводить консультації та наради з громадськими організаціями інвалідів, бере участь у засіданні Комітету доступності.
В цьому році були надані пропозиції щодо реалізації міської програми «Турбота».
Громадська рада при Дніпропетровській міській раді приймала участь у засіданні Міністерства соціальної політики України та брала участь в інспектуванні дитячих інтернатних закладів, підпорядкованих Міністерству соціальної політики України.
Були розроблені і надані пропозиції щодо покращення життя інвалідів уповноваженому з питань інвалідів при Президентові України.