Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Середа, Квіт 26


Ви тут: Новини У Дніпрі понад 180 ОСББ та ЖБК отримають у 2017 році кошти з міського бюджету на поточні та капітальні ремонти

У Дніпрі понад 180 ОСББ та ЖБК отримають у 2017 році кошти з міського бюджету на поточні та капітальні ремонти

altЦього року 183 ОСББ та ЖБК у Дніпрі отримають гроші з міського бюджету на проведення поточних і капітальних ремонтів. Про це під час прес-конференції 21 квітня повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Загалом на реалізацію програми сприяння діяльності ОСББ та ЖБК з міської скарбниці наразі виділено 23 млн грн. Нагадаємо, що відповідну програму міського голови Бориса Філатова депутати ухвалили ще 13 липня 2016 року на 11-й черговій сесії.

«Зараз фінансову підтримку одержали ОСББ та ЖБК, які запропонували не менше ніж 20% участі, тобто готові самостійно профінансувати такий відсоток ремонтів. За програмою співфінансування буде відремонтовано покрівлі, проведено засклення, утеплення, ремонт систем водовідведення та водопостачання тощо. Ця програма перша, за підсумками першого півріччя будемо дивитись на вільний залишок у бюджеті та намагатимемось профінансувати заявки ОСББ та ЖБК, які знаходяться нижче у списку», – зазначив Михайло Лисенко.

З переможцями програми підтримки ОСББ та ЖБК можна ознайомитись тут.