Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Середа, Квіт 26


Ви тут: Новини У Дніпрі до великодніх та травневих свят відбудеться загальноміський суботник

У Дніпрі до великодніх та травневих свят відбудеться загальноміський суботник

altУ Дніпрі 8 квітня відбудеться загальноміський суботник, присвячений Дню довкілля - 2017. Таке рішення було прийнято під час робочої наради департаменту екологічної політики міської ради. Також було вирішено провести щорічну операцію «Первоцівіт-2017», метою якої є охорона первоцвітів, які занесені у Червону книгу України та знаходяться на межі повного знищення.
 
У нараді взяли  участь представники всеукраїнських та міських громадських організацій, громадських формувань, скаутів, благодійних організацій та структурніих підрозділи міської ради.
 
Заступник директора департаменту, начальник управління комунальної екології департаменту екологічної політики ДМР Ірина Козлова під час наради розповіла, як цьогоріч буде організовано загальноміській суботник і запропонувала всім громадськім організаціям міста та мешканцям  приєднатися до прибирання території міста до великодніх та травневих свят. Посадовець також звернула увагу, що представники громадських організацій можуть звернутися за допомогою у вивезенні зібраного сміття до департаменту, заздалегідь надіславши адресу й дату проведення суботників.
 
Окрім цього, в місті проводиться операція «Первоцвіт-2017», яка спрямована на запобігання  протиправному збиранню та продажу ранньоквітучих видів рослин. Фахівці департаменту закликали громадськість залучитися до акції та розповсюджувати серед населення інформацію щодо суворої заборони продавати та купувати рідкісні рослини: підсніжники, шафран Гейфелів, білоцвіт весняний та інші.
 
Департамент екологічної політики міської ради звернувся до громадських та благодійних організацій щодо підтримки щорічної акції "Година Землі -2017" , яка розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF. Її мета привернути увагу до проблем зміни клімату. У суботу, 25 березня 2017 року о 20:30, в рамках проведення акції, люди по всьому світу вимкнуть світло на одну годину - Годину Землі, як символ єдності у бажанні захистити природу.
alt
 
«Окрім символічного вимкнення світла, необхідно пам’ятати про ощадливе використання ресурсів природи задля збереження навколишнього середовища» - наголосила Ірина Козлова.