Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Середа, Квіт 26


Ви тут: Громадська рада "Круглий стіл" на тему: "Стан та розвиток молодіжних не олімпійських видів спорту у місті Дніпропетровську"

"Круглий стіл" на тему: "Стан та розвиток молодіжних не олімпійських видів спорту у місті Дніпропетровську"

alt        26.04.12 Громадська рада при Дніпропетровській міській раді провела засідання “круглого столу” за темою: “Стан та розвиток молодіжних не олімпійських видів спорту у місті Дніпропетровську”, за участю представників спортивних клубів і команд міста які займаються екстремальними видами спорту, а також представників управлінь: внутрішньої політики, освіти та науки, у справах молоді та спорту, служби у справах дітей Дніпропетровської міської ради.
         На засідання “круглого столу” підіймались актуальні питання сучасної молоді міста:
-       Досуг активної молоді яка займається екстремальними видами спорту: сноубординг, роллер-спорт, бмх, дьорт, паркур, паркур, сноубординг, велоспорт, скелелазіння.
-       Шляхи вирішення актуальних проблем пов’язаних з екстремальними видами спорту (фінансова доступність, місця занять).
-       Застосування у місті Дніпропетровську накопиченого досвіду інших міст у цьому напрямку. Перегляд та аналіз відеоматеріалу.
         Під час засідання “круглого столу” відбувся діалог представників громади та влади у напрямку співпраці пропаганди здорового способу життя молоді шляхом розвитку молодіжних не олімпійських видів спорту у місті Дніпропетровську.
         Голова Громадської організації «Дніпропетровська міська федерація спортивного туризму» Семенов Максим на засіданні “круглого столу” запропонував створити Асоціацію молодіжних не олімпійських видів спорту міста Дніпропетровську яка спланує розвиток та проведення змагань екстремальних видів спорту серед молоді міста.
altalt
altalt
altalt