Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Квіт 25


Ви тут: Громадська рада Семінар в Ленінському районі за темою: «Взаємодія органів місцевого самоврядування та органів самоорганізації населення в розвитку та управлінні території».

Семінар в Ленінському районі за темою: «Взаємодія органів місцевого самоврядування та органів самоорганізації населення в розвитку та управлінні території».

Семінар в Ленінському районі за темою Взаємодія органів місцевого самоврядування19 червня о 10-30 у приміщенні зали засідань Ленінської районної у місті Дніпропетровську ради (просп. Калініна, 77, III поверх) відбувся семінар за темою: «Взаємодія органів місцевого самоврядування та органів самоорганізації населення в розвитку та управлінні території».
У роботі семінару взяли участь керуючий справами виконкому Ленінської районної у місті Дніпропетровську ради Людмила Дембіцька, голова Громадської ради при Дніпропетровській міській ради Олена Данчук, голова Дніпропетровської обласної громадської організації «Асоціація органів самоорганізації населення» Ігор Лючиков, а також депутати Ленінської районної у місті ради, керівники виконавчих органів Ленінської районної у місті ради та житлово-комунальних підприємств, представники органів самоорганізації населення Ленінського району.
Організатор семінару – Громадська рада при Дніпропетровській міській раді та Дніпропетровська обласна громадська організація «Асоціація органів самоорганізації населення».
Під час заходу обговорювались актуальні проблемні питання, що виникають у процесі функціонування органів самоорганізації населення Ленінського району та розглядались пропозиції щодо нормативн-правового врегулювання проблемних питань функціонування ОСН району. 
Також на семінарі була надана інформація про проведення щорічного обласного конкурсу мініпроектів з енергоефективності та енергозбереження серед локальних громад (відповідно до Програми сприяння громадянській активності у розвитку територій на 2012-2016 роки затвердженої рішенням Дніпропетровської обласної ради від 27.12.11 № 226-10/VI).

alt  alt

На території Ленінського району системно впроваджується дієвий механізм вирішення питань територіальної громади з використанням соціального партнерства органів місцевого самоврядування й інституцій громадянського суспільства
Особливу роль у налагодженні такого роду взаємодії на місцевому рівні відіграють органи самоорганізації населення, які за своїм конституційно-правовим статусом є елементом системи місцевого самоврядування та об’єднують громадян певної території для вирішення проблем.