Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Квіт 25


Ви тут: Самарська прокуратура Діяльність прокуратури Самарського району м. Дніпропетровська щодо розгляду запитів на інформацію у 1 півріччі 2015 році

Діяльність прокуратури Самарського району м. Дніпропетровська щодо розгляду запитів на інформацію у 1 півріччі 2015 році

На виконання вимог ст. ст. 14, 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прокуратура Самарського району м. Дніпропетровська оприлюднює інформацію щодо звітів про свою діяльність, у тому числі щодо розглянутих запитів на інформацію, а також інформацію про організацію роботи прокуратури району на цьому напрямі.
У першому півріччі 2015 році прокуратурою району розглянуто 2 запити на інформацію на які надано відповіді. Випадків відмови у наданні інформації на запити не було. Відповіді прокуратури району на інформаційні запити до прокуратури Дніпропетровської області та судів області протягом першого півріччя 2015 року не оскаржувались.
Відповідно до вимог вищевказаного Закону у прокуратурі району облаштовано спеціальне місце для роботи запитувачів із документами.

Прокуратура Самарського району м. Дніпропетровська