Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Неділя, Лют 19


Ви тут: Новини Розклад народних гулянь на площі Героїв Майдану

Розклад народних гулянь на площі Героїв Майдану

alt
Насичена програма чекає на дніпрян і гостей міста на площі Героїв Майдану.

Розклад народних гулянь такий:

26.12.2016 - Святкування Хануки з 17:00 до 19:00

30.12.2016 - Передсвятковий концерт - 18.00 - 22.00
Виступ колективу «Юність Дніпра», аніматори для дітей, Дід Мороз, Снігуронька, Сніговики і великі ведмеді.

31.12.2016 - Новий рік - 16:00 - 4:00
Виступ кавер-групи «Red Wolf» і Христини Кім, аніматори для дітей Дід Мороз, Снігуронька, Сніговики і великі ведмеді.

01.01.2017 - День відпочинку - 13.00 - 22:00
з 13:00 в центрі ярмарки варитимуть бульйон для всіх бажаючий, а з 18:00 - виступ кавер-групи «Лакі мен», аніматори для дітей.

02.01.2017 - Спортивний день - 13.00 - 22:00
13.00 - марафон Дідів Морозів (старт біля Оперного Театру, фініш на площі), на сцені і перед сценою активні конкурси та змагання (стрибки в мішках, естафети тощо), виступ та майстер-клас з футбольного фрістайлу

06.01.2017 - Різдвяний концерт за участю вокалістів «Дніпро Voice»

07.01.2017 - етно-фестиваль «Країна мрій Різдвяна» 12:00 - 22:00
Дитячий майданчик:
12:00 -16: 00 Майстер-класи з виготовлення різдвяних зірок, вишиванок, ялинкових іграшок з соломи;
12:00 - 15:00 Фольклорний колектив "Моравський шлях" Харківського ООМЦКМ, керівник Галина Лук'янець - заслужений артист України - народні ігри, танці та пісні Слобожанщини, майстер-клас із колядок.
Головна сцена:
15:30 - 16:00 Виступ дитячого колективу;
16:00 - 16:45 Виступ фольклорного колективу;
17:00 - 17:45 «Гурт Вертеп»;
18:00 - 18:45 «КораЛЛі»;
19:00 - 19:45 «Діля»;
20:00 - 21:00 «ТНМК».

08.01.2017 - етно-фестиваль "Країна мрій Різдвяна" 12:00 - 22:00
Дитячий майданчик:
12:00 - 16:00 Майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок, різдвяних зірок, вишиванок;
12:30 - 13:30 Різдвяна коляда і обряд водіння кози у виконанні дитячого фольклорного колективу «Вербиченька» с. Нова Водолага (Харківська обл.);
13:30 - 14:30 Ігри та забави.
14:30 - 15:00 Традиційні танці від колективу «Вербиченька»;
Головна сцена:
15:00 - Обряд водіння кози і колядування у виконанні дитячого фольклорного колективу «Вербиченька» с. Нова Водолага (Харківська обл.)
15:15 - 16:00 Виступ фольклорного колективу;
16:15 - 17:00 Фольк бенд «Бурдон»;
17:15 - 18:00 «Joryj Kloc»;
18:15 - 19:00 «ILLARIA»;
19:00 - 19:30 Зоряний Вертеп;
19:30 - 21:00 Олег Скрипка і ЛеГранд Оркестру.

13-15.2017 - Старий Новий рік - 18.00 - 22.00
Виступ українського народного колективу з піснями і танцями, парад з оркестром, мимами, ходулісти, факірами, обряд спалювання снопа соломи, ворожіння на судженого, виступ гурту «Натоліч».

22.01.2017 - закриття Новорічного містечка і «День Соборності» - 18.00 - 22.00
Виступ українського народного колективу з піснями і танцями, світлодіодне шоу, флеш-моб «Живі ланцюги»