Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Середа, Квіт 26


Ви тут: Громадська рада "Круглий стіл" на тему: "Європейська практика корпоративної соціальної відповідальності і перспективи її впровадження в Україні".

"Круглий стіл" на тему: "Європейська практика корпоративної соціальної відповідальності і перспективи її впровадження в Україні".

alt

13 березня громадська рада при Дніпропетровській міській раді провела "круглий стіл" на тему: "Європейська практика корпоративної соціальної відповідальності і перспективи її впровадження в Україні".

На засідання були запрошені представники громадських організацій міста, керівники підприємств, керівники рад директорів підприємств районів, представники благодійних фондів та представники районних у місті рад.

Метою "круглого столу" було ознайомлення учасників з кращими європейськими практиками корпоративної соціальної відповідальності, вироблення рекомендацій по їх впровадженню в Дніпропетровську, створення умов для налагодження контактів між зацікавленими сторонами.alt

Були розглянуті наступні питання:
1. Поняття корпоративної соціальної відповідальності і європейська практика її застосування. Взаємозв'язок корпоративної соціальної відповідальності та сталого розвитку.
2. Корпоративна соціальна відповідальність як інструмент діалогу між бізнесом, владою і суспільством.
3. Поняття й значення нефінансової звітності, її роль у залученні іноземних інвесторів.
4. Інструменти громадського стимулювання соціальної відповідальності бізнесу.

alt

Учасники круглого столу:
1. Відзначили важливість проблематики впровадження політики стійкого розвитку в Україні та місті.
2. Розглянули політику корпоративної соціальної відповідальності бізнесу в якості важливого компонента політики стійкого розвитку.
3. Звернули увагу на особливу значимість політики корпоративної соціальної відповідальності для Дніпропетровська, враховуючи, в першу чергу, його екологічний стан.
4. Визначили пріоритетним напрямком налагодження прямого діалогу між суспільством в особі третього сектора і бізнесом.
5. Підтвердили необхідність підвищення інформованості суспільства про діяльність бізнесу, зокрема політиці якості й екологічної безпеки, охорони праці та дотримання трудового законодавства.
6. Підкреслили, що політика корпоративної соціальної відповідальності є важливою і обов'язковою передумовою політики дерегуляції і зниження державного тиску на бізнес і контролю за ним.
7. Звернули увагу органів влади та місцевого самоврядування на необхідність підтримки представників бізнесу, які впроваджують принципи корпоративної соціальної відповідальності.
8. Висловили думку про необхідність налагодження взаємодії між бізнес-асоціаціями та громадськими об'єднаннями, які відстоюють екологічні, трудові, соціальні та інші права.
9. Звернули увагу засобів масової інформації на необхідність підвищення інформованості в суспільстві про існування політики корпоративної соціальної відповідальності і кращих практик її застосування.

alt

alt

alt

 alt