Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Квіт 25


Ви тут: Громадська рада Протокол установчих зборів Громадської ради при Дніпропетровській міській раді.

Протокол установчих зборів Громадської ради при Дніпропетровській міській раді.

Протокол
установчих зборів  Громадської ради при
Дніпропетровській міській раді.
 
17  листопада 2011 року                                                   м. Дніпропетровськ
 
Присутні:
Михайлишин В.Д.- голова  ініціативної групи з підготовки установчих зборів
 Громадської ради при Дніпропетровській міській раді.
 Делеговані представники інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах  Громадської ради при Дніпропетровській міській раді:
 
1   Аванесян Віктор Антонович   Релігійна громада “Преображення христианської церкви Повного Євангелія у м.Дніпропетровську”
2   Арзуманова Анаіда Володимирівна   Дніпропетровський міський осередок Дніпропетровського обласного товариства вірменської культури ім.Гр.Лусаворича”
3   Бабенко Юрій Володимирович   Громадська організація “Асоціація громадських організацій м.Дніпропетровська
4   Барашкова Татьяна Семеновна   Дніпропетровська міська громадська організація «Центр «Тамариск»
5   Гваджаба Бежана Джумберович   Дніпропетровський міський осередок Дніпропетровського  обласного центру грузинської культури “Сакартвелі”
6   Гудкова Наталія Анатоліївна   Дніпропетровська громадська організація «Дніпропетровська молодіжна екологічна ініціатива»,
7   Данченко Жанна Олегівна   ПервиннаДніпропетровська  міськаорганізаціяДніпропетровськоїобласноїнезалежноїпрофспілкипрацівниківторгівлітапослуг
8   Данчук Олена Степанівна   Дніпропетровськаміськагромадськаорганізаціядопомогивмедикосоціальнійреабілітаціїдітейінвалідів«Воля»
9   Діякон Дмитро Вікторович   Громадська організація «Національний молодіжний центр «Екологічні ініціативи»
10   Єдаменко Сергій       Володимирович   Дніпропетровська міська організація товариства охорони природи
11   Журба Юрій Миколайович   Дніпропетровське міське відділення обласного громадсько-патріотичного об'єднання «Примножимо славу Придніпров'я»
12   Зайченко Андрій Анатолійович   Первинна організація Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської незалежної профспілки «Трудящі»,
13   Іванцова Ілона Генадіївна   Міська громадська організація «допомоги дітям та молоді, хворим на цукровий діабет «Діалог»
14   Іорін Вадим Іванович   Дніпропетровська міська організація Громадської організації «Українське юридичне товариство»
15   Калініченко Світлана Миколаївна   Громадська організація «Дорога життя»
16   Канцур Юрій Миколайович   Громадська організація «Спаситель»
17   Карниш Андрій Миколайович   Дніпропетровська міська громадсько - патріотична організація «Щит»
18   Кладієва Тетяна Володимірівна   Громадська організація «Дніпровські гуманітарні ініціативи»
19   Красовська Зоя Юріївна   Дніпропетровська міська громадська організація  “Центр соціальних технологій «PRПРОСТІР»
20   Лазько Олексій Миколайович   Дніпропетровський міський благодійний Фонд “Олексія Лазько”
21   Лажко Людмила Петрівна.   Дніпропетровська міська організація  товариства Червоного Хреста України
22   Левицька Аліна Миколаївна   Регіональне громадське об'єднання “Білоруси Придніпров'я»
23   Левицький Олег Борисович   Федерація зимового плавння”Білий медвідь”
24   Літвінов Олексій Володимирович   Місцевий осередок у м.Дніпропетрогвську громадської організації  “Дніпропетровський координаційно- експертний центр з питань регуляторної політики”
25   Лючков Ігор Анатолійович   Громадська організація «Асоціація представників органів самоорганізаціїнаселення»,
26   Масалов Михайло Вікторович   Дніпропетровська міська громадська організація «Асоціація футбольних уболівальників м.Дніпропетровська»
27   Михалєвич Олександр Олександрович   Громадська організація «Від серця до серця»
 
28
  Овчаренко Михайло Федорович   Дніпропетровський міський веслувальний спортивний клуб «Амур»,
29   Райнберг Володимир Альбертович   Дніпропетровський міський осередок Дніпропетровського обласного товариства німців “Відербург”
30   Резнікова Ганна Віталіївна    Первинна Дніпропетрогровська міська організація Територіального  об'єднання організацій профспілок національного форуму профспілок України в Дніпропетровській області
31   Рибак Марина Анатоліївна   Дніпропетровська міська громадська організація «Стаємо батьками»,
32   Савран Роман Валерійович   Дніпропетровське представництво громадської організації «Еліта держави»
33   Семенов Максим Вікторович   Дніпропетровська міська федерація спортивного туризму»
     
34   Сидоренко Елла Натанівна   Дніпропетровський міський осередок Всеукраїнської  жіночої  Еврейської  громадська організація “Проект Кашера”
35   Сільвестрова Олена Вікторівна   Місцевий творчий осередок Національної спілки  журналістів України
36   Скрягіна Олена Іванівна   Громадська Організація «Турбота та Підтримка»
37   Соломаха Сергій Васильович   Дніпропетровська міська молодіжна організація  «Фєнікс»
38   Сухов Василій Євгенович   Дніпропетровська міська організація «Град — громадянський актив Дніпра»
39   Хобот Павло Васильович   Дніпропетровська міська громадська організація «Асоціація захисту прав споживачів житлово комунальних послуг «Наш дім»,
40   Шевчук Володимир Володимирович   Дніпропетровський міський осередок Регіонального фонду «Громадські ініціативи»
41   Шейкус Йонас Йонович   Громадська організація “Литовський культурно — діловий центр “Гінтарас”
42   Шех Ігор Миколайович   Дніпропетровський міський осередок Всеукраїнської молодіжної  громадської організації  “Молодіжний Европейський рух”
43   Щекатуров Ян Миколайович   Молодіжне громадське об'єднання «Дніпропетровський міський центр допомоги жертвам деструктивних культів «Діалог»
 
Виступив:Михайлишин В.Д. – голова  ініціативної групи з підготовки установчих зборів,начальник Управління внутрішньої політики Дніпропетровської міської ради, який запропонував обрати голову зборів та секретаря.
 
   Запропоновано: Літвіновим О.В. обрати головою зборів
                               Михайлишина В.Д.
  Голосували:«за» - одностайно.
  Вирішили:обрати головою установчих зборів Михайлишина В.Д.
 
   Головуючий оголосив порядок денний:
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1.    Обрання робочих органів установчих зборів;
2.    Звіт голови ініціативної групи про підготовку до установчих зборів;
3.    Встановлення граничної чисельності складу громадської ради;
4.    Проведення голосування для обрання  складу громадської ради.
 
   Голосували: «за» - одностайно.
   Вирішили:  прийняти запропонований порядок денний.
 
   По першому питанню:
 
    Слухали:  Михайлишина В.Д., який запропонував  обрати секретаря
                     установчих зборів.
   Запропоновано: обрати секретарем установчих зборів Левицьку А.М.
     Голосували:«за» - одностайно.
    Вирішили:обрати секретарем установчих зборів Левицьку А.М.
 
  Запропоновано: прийняти регламент зборів-2 год.
    Голосували: «за» - одностайно.
    Вирішили:встановити  регламент зборів- 2 год.
    Запропоновано: прийняти регламент виступів — 5 хв.
   Голосували:«за» - одностайно.
  Вирішили:встановити  регламент виступів — 5 хв.
 
   Головуючий запропонував обрати лічильну та мандатну комісії.
   Запропоновано: обрати до складу лічильної комісії наступних
                             представників інститутів громадянського суспільства:
                            Масалова М.В., Зайченко А.А., Кладієву Т.В., Рибак М.А.
                            Аванесяна В.А.
Підсумки голосування по кожній кандидатурі:
 
1.    Масалова М.В.: - «за» - 23 , «утримались» - 2,  «проти» -0;
2.    Зайченко А.А.:   - «за» - 24 , «утримались» - 5, «проти» - 0;
3.    Кладієва Т.В.:    - «за» - 19  «утримались» - 2, «проти» -2;
4.    Рибак М.А.:       - «за» -  8 , «утримались» -  6 , «проти» - 3;
5.    Аванесян В.А.: -  «за» - 6, «утримались» - 12, «проти» - 3.
 
   За підсумками голосування запропоновано   обрати до складу лічильної комісії 3 особи.
    Голосували: «за» - одностайно.
   Вирішили: обрати кількість членів лічильної комісії в кількості 3-ох осіб.
   Вирішили:обрати до складу лічильної комісії Масалова М., Зайченко А.,
                       Кладієву Т.
  
    Головуючий запропонував обрати мандатну комісію.
    Запропоновано: обрати склад мандатної комісії у складі 3-ох  осіб.
    Голосували: «за» - одностайно.
 
    Запропоновано : обрати до складу мандатної комісії наступних
                                 представників інститутів громадянського суспільства:
                                 Бабенко Ю.В., Барашкову Т.С., Єдаменко С.В.
 
     Запропоновано: голосувати за кандидатури списком.
     Голосували:«за» - одностайно.
    Вирішили:проголосувати списком за кандидатури до складу мандатної
                         комісії.
      Голосували: «за» - одностайно.
      Вирішили:обрати до складу мандатної комісії  Бабенко Ю.В.,
                             Барашкову Т.С., Єдаменко С.В.
 
    По другому питанню:
 
Слухали:  Михайлишина В.Д. з доповіддю про звіт ініціативної групи про
                   підготовку до установчих зборів.
 
Запропоновано:  прийняти до відома інформацію.
Голосували:«за» - одностайно.
    Вирішили: прийняти звіт ініціативної групи про підготовку до установчих
                         зборів до відома.
 
     Заслухали виступ голови мандатної комісії – Бабенко Ю. В.. Він доповів, що до реєстрації допущено 44 представника інституту громадянського суспільства , зареєструвались – 43 представника, таким чином Установчі Збори набрали чинності.
 
 По третьому питанню:
 
   Запропоновано:  визначитись щодо граничної чисельності складу
                                 Громадської ради.
       Надійшли  пропозиції  щодо кількісного складу Громадської ради – 43  та 21 особи.
  Голосували:
  За 43 особи: -«за» - 13 чол., «утримались» - 11,  «проти» -5;
  За 21 особу:-«за» - 32 чол., «утримались» - 2,  «проти» - 8; не голосували – 1.
  Вирішили:обрати Громадську раду у кількості 21 особи.
 
       За станом здоров'я один учасник установчих зборів залишив збори, таким чином,  залишилось 42 представника ІГС.
 
  По четвертому питанню:
 
    Слухали: Михайлишина В.Д.  який, надав  інформацію щодо процедури  голосування по обранню  складу Громадської ради при Дніпропетровській міській раді.
 
    Мандатна комісія провела процедуру обміну мандатів на бюлетені.
 
    Відбулася процедура таємного голосування.
 
     Лічильна комісія при всіх учасниках установчих зборів  відкрила скриньку з бюлетенями та провела підрахунок голосів.
 
 Голова лічильної комісії Масалов М.В., зачитав  протокол №2 лічильної комісії з  підсумками  голосування. 
 
   Голосувализа прийняття підсумків лічильної комісії:
                       «за» - 22, «утримались» - 4, «проти» - 1.
   Вирішили:затвердити склад Громадської ради згідно з протоколом № 2
                       лічильної комісії.
Склад громадської ради при Дніпропетровській міській раді:
 
№  Прізвище, ім'я та по батькові   Повна назва інституту громадянського суспільства
1 Бабенко Юрій Володимирович Громадська організація “Асоціація громадських організацій м.Дніпропетровська
2 Барашкова Татьяна Семеновна Дніпропетровська міська громадська організація «Центр «Тамариск»
3 Гудкова Наталія Анатоліївна Дніпропетровська громадська організація «Дніпропетровська молодіжна екологічна ініціатива»,
4 Данчук Олена Степанівна Дніпропетровська міська громадська організація допомоги в медико соціальній реабілітації дітей інвалідів «Воля»
5 Єдаменко Сергій       Володимирович Дніпропетровська міська організація товариства охорони природи
6 Журба Юрій Миколайович Дніпропетровське міське відділення обласного громадсько-патріотичного об'єднання «Примножимо славу Придніпров'я»
7 Зайченко Андрій
Анатолійович
Первинна організація Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської незалежної профспілки «Трудящі»,
8 Іорін Вадим Іванович Дніпропетровська міська організація Громадської організації «Українське юридичне товариство»
9 Кладієва Тетяна Володимірівна Громадська організація «Дніпровські гуманітарні ініціативи»
10 Лазько Олексій
Миколайович
Дніпропетровський міський благодійний Фонд “Олексія Лазько”
11 Літвінов Олексій Володимирович Місцевий осередок у м.Дніпропетрогвську громадської організації  “Дніпропетровський координаційно- експертний центр з питань регуляторної політики”
12 Лючков Ігор Анатолійович Громадська організація «Асоціація представників органів самоорганізаціїнаселення»,
13 Масалов Михайло Вікторович Дніпропетровська міська громадська організація «Асоціація футбольних уболівальників м.Дніпропетровська»
14 Резнікова Ганна Віталіївна  Первинна Дніпропетрогровська міська організація Територіального  об'єднання організацій профспілок національного форуму профспілок України в Дніпропетровській області
15 Савран Роман Валерійович Дніпропетровське представництво громадської організації «Еліта держави»
16 Семенов Максим Вікторович Дніпропетровська міська федерація спортивного туризму»
17 Сільвестрова Олена Вікторівна Місцевий творчий осередок Національної спілки  журналістів України
18 Сухов Василій Євгенович Дніпропетровська міська організація «Град — громадянський актив Дніпра»
19 Хобот Павло Васильович Дніпропетровська міська громадська організація «Асоціація захисту прав споживачів житлово комунальних послуг «Наш дім»,
20 Шех Ігор Миколайович Дніпропетровський міський осередок Всеукраїнської молодіжної  громадської організації  “Молодіжний Европейський рух”
21 Щекатуров Ян Миколайович Молодіжне громадське зоб'єднання «Дніпропетровський міський центр допомоги жертвам деструктивних культів «Діалог»
 
 
   Головуючий оголосив дату першого засідання Громадської ради  на середу 23 листопада 2011 року о 16.00 годині у приміщенні Дніпропетровської міської ради.
 
Голова зборів  оголосив установчі збори закритими.
 
Голова установчих зборів                                                      Михайлишин В.Д.
 
Секретар                                                                                  Левицька А.М.