Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Квіт 25


Ви тут: Самарська прокуратура Про порядок прийому та розгляду звернень у Дніпропетровській місцевій прокуратурі №1 (за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Електрична, 5)

Про порядок прийому та розгляду звернень у Дніпропетровській місцевій прокуратурі №1 (за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Електрична, 5)

Відповідно до статті 5 Закону України "Про звернення громадян" звернення адресуються органам державної влади та місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, об'єднанням громадян або посадових осіб, до повноважень яких відноситься вирішення порушених в зверненнях питань.
Відповідно до вимог ст.16 Закону України "Про звернення громадян" скарга на дії чи рішення органу державної влади, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, об'єднання громадян, засобів масової інформації, посадової особи подається у порядку підлеглості вищому органу або посадовій особі.
Звернення в інтересах громадянинаможе бути подано іншою особою, трудовим колективом або організацією, яка здійснює правозахисну діяльність, що отримали від громадянина відповідні повноваження, оформлені згідно з чинним законодавством. Звернення в інтересах неповнолітніх і недієздатних осіб подаються їх законними представниками.
Прийом громадян першим заступником керівника Дніпропетровської місцевої прокуратури №1 здійснюється щопонеділка з 9:00 до 13:00 та з 14:00 до 17:00 у приміщенні прокуратури за адресою: м. Дніпропетровськ,  вул. Електрична, б.5 у каб.№1.
В інші робочі дні прийом здійснюється прокурорами Дніпропетровської місцевої прокуратури №1 з 9:00 до 17:00.
Також, звернення може бути надіслано до прокуратури поштою або залишено у скринці для звернень, що знаходиться у приміщенні Дніпропетровської місцевої прокуратури №1 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Електрична, б.5.