Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Квіт 25


Ви тут: Інші обговорення Обговорення проекту Стратегії розвитку Дніпропетровської області до 2020 року

Обговорення проекту Стратегії розвитку Дніпропетровської області до 2020 року

Спеціалістами облдержадміністрації та обласної ради в рамках проектів міжнародної технічної допомоги "Місцевий економічний розвиток міст України" (проект МЕРМ) та "Розбудова спроможності до економічно обгрунтованого планування розвитку областей і міст України" (проект РЕОП) за фінансової підтримки Уряду Канади розроблено проект Стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2020 року.
Враховуючи рішення, прийняті під час Конгресу регіонального розвитку, який пройшов в Дніпропетровську 24 квітня за участю представників Асамблеї Європейських регіонів, Дніпропетровської обласної асоціації органів місцевого самоврядування, вищих навчальних закладів, міжнародних організацій, громадськості, органів самоорганізації населення, профспілок, організацій роботодавців та експертів місцевого регіонального розвитку розпочато громадське обговорення проекту Стратегії.

Проект Стратегії розміщено на Веб-сайті обласної ради (http://oblrada.dp.ua/strateg), а також на всіх офіційних сайтах райдержадміністрацій. 

Пропозиції та зауваження до Стратегії можна надсилати за встановленою формою на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Більш детальну інформацію про проект можна отримати за телефоном: (056) 778-66-10

Запрошуємо прийняти участь в громадському обговоренні проекту Стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2020 року.