Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Середа, Квіт 26


Ви тут: Громадська рада "Круглий стіл", присвячений обговоренню пропозицій до Програми поводження з безпритульними тваринами у м. Дніпропетровську.

"Круглий стіл", присвячений обговоренню пропозицій до Програми поводження з безпритульними тваринами у м. Дніпропетровську.

 alt    03.04.12 о 15.00 Громадською радою при Дніпропетровській міській раді, у приміщенні залу прийому офіційних делегацій Дніпропетровської міської ради, був організований та проведений “круглий стіл”, присвячений обговоренню пропозицій до Програми поводження з безпритульними тваринами у м. Дніпропетровську.
У проведенні “круглого столу” взяли участь представники влади м. Дніпропетровська, громадських організацій, правоохоронних органів та науковці.
     Відкриваючи засідання “круглого столу”, начальник управління внутрішньої політики Дніпропетровської міської ради Володимир Михайлишин підкреслив актуальність проблеми регулювання чисельності безпритульних тварин в місті та необхідність комплексного підходу до її вирішення.alt
     Під час обговорення, участниками “круглого столу” найбільш глибоко розглядались питання, що стосуються евтаназії, стерилізації безпритульних тварин, застосування технології чипації тварин для подальшого контролю їх чисельності, а також питання про недопустимість жорстокого поводження з безпритульними тваринами, зокрема заборону відстрілу та застосування ядохімікатів для їх знищення.
     Найбільш активними участниками даного заходу були представники громадських організацій “Друге життя”, “Вірність”, “Друг”, член Громадської ради, голова Дніпропетровської міської організації товариства охорони природи Сергій Єдаменко, директор Інституту біотехнологій та здоров’я тварин Дніпропетровського аграрного універсітету Олександр Зоярко, а також представники влади міста, завідуючий санітарно-гігієничним відділом Дніпропетровської міської санепідемстанції Юрій Карасьов та інші.
     Учасниками засідання також було зазначено, що з огляду на те, що однією з причин поповнення популяції безпритульних тварин в місті є безвідповідальне ставлення до них їхніх власників (тварини виявляються викинутими, кинутими в місцях продажу), відсутності в місті служби пошуку тварин, які загубилися, необхідно організувати роботу, спрямовану на усвідомлення власниками відповідальності за своїх вихованців, гуманного ставлення до безпритульних тварин, вирішення проблеми безпритульних тварин цивілізованими методами.
     altНаприкінці “круглого столу” було прийнято резолюцію, щодо подальшого розвитку діяльності у даному напрямку та врахування пропозицій громадськості.