Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Середа, Квіт 26


Ви тут: Громадська рада "Круглий стіл" на тему: "Формування толерантності та зміцнення міжнаціональних відносин Дніпропетровської області"

"Круглий стіл" на тему: "Формування толерантності та зміцнення міжнаціональних відносин Дніпропетровської області"

alt7 серпня  2012 року у приміщенні Дніпропетровської міської ради з ініціативи Громадської ради при Дніпропетровській міській раді та національно-культурних товариств Дніпропетровської області, представників громадських організацій міста, за підтримкою  управління внутрішньої політики міської ради, відбувся “круглий стіл” за темою “Формування толерантності та зміцнення міжнаціональних відносин Дніпропетровської області”.
         Учасники круглого столу заслухали і обговорили близько 10 доповідей, повідомлень та виступів стосовно:
·        Потреби створення середовища для конструктивної співпраці та обміну досвідом між владою, національними товариствами та громадським сектором; 
·        Сприянню на всіх рівнях відновленню культурних і історичних зв'язків задля зміцнення міжетнічних стосунків та сприяння міжетнічному діалогу;
·        Необхідності розвитку, дослідження і популяризація культур національних общин;
·        Організації спільних культурно-просвітницьких заходів.
          Учасники “круглого столу” у своїх доповідях відзначали, що в цілому стратегічні підходи місцевої влади сприяли розвитку і зміцненню міжетнічної толерантності  та  міжнаціональної злагоди у місті.
Ґрунтуючись на результати дискусії учасники “круглого столу” вирішили:
1. Підтримати зусилля організаторів та ініціаторів “круглого столу” щодо поширення досвіду міжнаціонального партнерства в рамках проекту “Єдність у різноманітті”, а саме:
-              проводити спільні культурно-просвітницькі заходи для популяризації культур національних товариств;
-              налагодити обмін  досвідом у спільній роботі між національно-культурними товариствами.
2. Підтримати проект “Духовний діалог”, а саме:
-              сприяти популяризації проекту на місцевому рівні, шляхом поширення інформації через ЗМІ;
-              Створити учбовий курс “Духовність, моральність, етика”.
3. Підтримати ініціативи організаторів та ініціаторів круглого столу щодо проведення подібних “круглих столів” протягом року із залученням фахівців, які працюють в установах, діяльність яких спрямована на зменшення проявів ксенофобії та формування толерантного суспільства.