Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Середа, Квіт 26


Ви тут: Громадська рада "Круглий стіл" на тему: «Міжсекторальне партнерство задля вирішення потреб місцевих громад».

"Круглий стіл" на тему: «Міжсекторальне партнерство задля вирішення потреб місцевих громад».

alt30 березня 2012 року в рамках Днів Львова у місті Дніпропетровськ відбувся "круглий стіл" «Міжсекторальне партнерство задля вирішення потреб місцевих громад».
Мета заходу – обмін досвідом щодо розвитку міжсекторального партнерства.

Модерували круглий стіл: Олена Данчук, голова Дніпропетровської міської громадської організації допомоги в медико-соціальній реабілітації дітей інвалідів «Воля» та Галина Бохонко, виконавчий директор Інституту екуменічних студій УКУ, м. Львів.

З доповідями виступили:
Василь Косів, заступник міського голови м. Львова з гуманітарних питань.
Ірина Кітура, координатор Екуменічних соціальних тижнів України, Інститут екуменічних студій, Український католицький університет, м. Львів.
Володимир Михайлишин, Начальник управління внутрішньої політики Дніпропетровської міської ради.
Наталія Алексеєва, заступник начальника управління «Секретаріат ради», Львівська міська рада.
Владислав Романов, директор ІАА «Придніпров'я», депутат Дніпропетровської обласної ради.

            У "круглому столі" взяли участь представники: громадських організацій, бізнесу, міської та обласної влади, духовенства, а також освітяни та ЗМІ.

altПід час заходу було представлено місцевий досвід співпраці між владою, громадськими організаціями, церквою, навчальними закладами, бізнесом. Володимир Михайлишин розповів про міжсекторальну співпрацю у Дніпропетровську та  запевнив, що «Громадські організації доросли до того, щоб здійснити соціальне замовлення».
На круглому столі відбулася презентація теми 5-го ЕСТ «Майбутнє демократії в Україні», який пройде восени 2012 року.«Ми хочемо поширити наш досвід в інших містах України» - зазначила координатор проекту ЕСТ Ірина Кітура.
Василь Косівпрезентував роботу міста у соціальній сфері: «Львів не був би Львовом, якщо б не громадські організації та церковні установи. Громадянське суспільство – це хороший барометр, а таке партнерство змушує нас працювати інтенсивніше».
            Під час заходу був представлений законопроект «Відсоткова філантропія», який розробили після 2-го Екуменічного соціального тижня. «Ми вирішили взяти за основу досвід Східної Європи, щоб запровадити механізм благодійництва в Україні. Він допоможе громадським організаціям отримати кошти безпосередньо від фізичних осіб» - зазначила автор законопроекту Наталія Алєксеєва.alt

Депутат Дніпропетровської обласної ради Владислав Романов закликав організації виступити єдиним громадянським фронтом у міжсекторальному партнерстві, так як «Цілі  у всіх різні і кожен із секторів має свої засоби для їх досягнення».
Благословив проект ЕСТ у Львові о. Василь, представник Української православної церкви Дніпропетровської єпархії: «Це дуже важливо, що ви здійснили проект соціального служіння на базі Церкви. Коли суспільство в єдності то хочеться творити добро, бо це Божа справа».
             "Круглий стіл" проведено з ініціативи Інституту екуменічних студій Українського католицького університету в рамках проекту «Екуменічний соціальний тиждень», за підтримки Львівської міської ради та Громадської організації «Воля», м. Дніпропетровськ.