Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Квіт 25


Ви тут: Головна

Інформація про виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.08.2012 № 605-р, Департамент охорони здоров'я Дніпропетровської міської ради

"План заходів щодо інтеграції  біженців та осіб,  які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року" доведено до відома працівників Центрів первинної медико-санітарної допомоги міста.  Протягом 2012 року та 5 міс. 2013 року  для надання первинної медичної допомоги в амбулаторії загальної практики-сімейної медицини  мігранти з інших країн не звертались. Згідно чинного законодавства, первинна медико-санітарна допомога надається громадянам за їх  письмовою заявою  за  постійним або тимчасовим  місцем мешкання, яке може не відповідати місту прописки у паспорті.

У разі виявлення на території обслуговування мешканців без документів про постійне місце мешкання, вони направляються в районні відділки внутрішніх справ для обговорення питань оформлення реєстраційних документів, а також отримують пояснення про можливість подальшого оформлення для медичного обслуговування за місцем мешкання у центрах первинної медико-санітарної допомоги.

Невідкладну медичну допомогу центри первинної медико-санітарної допомоги міста надають  громадянам безкоштовно  по факту звернення, без з’ясування громадянства та місця постійного мешкання.