Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Квіт 25


Ви тут: Головна

Інформація про виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.08.2012 № 605-р за перше півріччя 2014 року, Департамент охорони здоров'я Дніпропетровської міської ради

Вищезазначений план заходів доведено до відома працівників Центрів первинної медико-санітарної допомоги міста.  Протягом 6 місяців 2014 року  для надання первинної медичної допомоги в амбулаторії загальної практики-сімейної медицини  мігранти з інших країн не звертались. Згідно чинного законодавства, первинна медико-санітарна допомога надається громадянам за їх  письмовою заявою  за  постійним або тимчасовим  місцем мешкання, яке може не відповідати місту прописки у паспорті. У разі виявлення на території обслуговування мешканців без документів про постійне місце мешкання, вони направляються в районні відділки внутрішніх справ для обговорення питань оформлення реєстраційних документів, а також отримують пояснення про можливість подальшого оформлення для медичного обслуговування за місцем мешкання у центрах первинної медико-санітарної допомоги. Невідкладну медичну допомогу центри первинної медико-санітарної допомоги міста надають  громадянам безкоштовно  по факту звернення, без з’ясування громадянства та місця постійного мешкання.

Взимку  на початку  2014 року медичні працівники центрів первинної медико-санітарної допомоги  міста забезпечували надання медичної допомоги особам без постійного місця мешкання, які звертались в пункти тимчасового обігріву. Крім того, працівники центру первинної медико-санітарної допомоги №7  Красногвардійського району постійно надають  медичну допомогу особам, які  тимчасово  мешкають  в гуртожитку  Центру соціального захисту населення (вул. Свердлова, 56). 

Працівниками центрів первинної медико-санітарної допомоги міста забезпечено чергування  для надання невідкладної медичної допомоги в Координаційному центрі  «Допомога Дніпра» для громадян, які прибули в м. Дніпропетровськ з АР Крим, м. Севастополь  та східних областей України.  Всі громадяни з цих регіонів, які тимчасово мешкають в м. Дніпропетровську, забезпечені необхідним обсягом медичної допомоги в ЛПЗ міста.