Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Квіт 25


Ви тут: Самарська прокуратура Дніпропетровська місцева прокуратура №1 повідомляє про адресу для подання запитів та отримання інформації згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації»

Дніпропетровська місцева прокуратура №1 повідомляє про адресу для подання запитів та отримання інформації згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації»

Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації проводиться у спеціально відведеному місці - кабінеті, що знаходиться на 1-му поверсі приміщення Дніпропетровської місцевої прокуратури №1 за адресою: 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Електрична,5, електронна адреса для запитів: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Робота із запитувачами інформації проводиться у робочий час. Графік прийому: понеділок, вівторок, середа з 09-00 до 13-00, четвер з 14-00 до 17-00.
Відповідно до вимог статті 19 Закону, запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою). Запит може бути індивідуальним або колективним. Письмовий запит подається в довільній формі.
Якщо запит направляється поштою, на конверті обов'язково вказати примітку «Публічна інформація».
 

Дніпропетровська місцева прокуратура №1