Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Четвер, Січ 19


Ви тут: Виконавчі органи Департаменти, управління та відділи Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпропетровської міської ради

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпропетровської міської ради

Оновлено 16.01.2016

Заступник міського голови - директор департаменту:



ЛИСЕНКО МИХАЙЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Тел. 745-34-40

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік

Адреса: м. Дніпропетровськ, 49000, вул. Виконкомівська, 6

Режим роботи: щоденно  з 09:00 до 18:00
п’ятниця з 09:00 до 16:45
перерва 13:00 до 13:45


Заступник директора департаменту:

МОСКАЛЕНКО АННА ОЛЕКСАНДРІВНА

Тел. 744-11-26

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік


Заступник директора департаменту:

САМІЛИК ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Тел. 744-11-26

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік


Структура департаменту:

1. Управління з благоустрою міста.

2. Управління інфраструктури міста.

3. Головне архітектурно-планувальне управління.

 

Прізвище, ім'я,
по батькові
Займана посада Номер контактного телефону/(день прийому в разі наявності)

Керівництво департаменту
 
1 Лисенко
Михайло
Олександрович
 
Заступник міського голови, директор департаменту
 
 
745-34-40
2 Москаленко
Анна
Олександрівна
 
Заступник директора департаменту
 
 
744-11-26
3 Самілик
Олексій
Миколайович
 
Заступник директора департаменту
 
 
744-11-26

Сектор з питань кадрової роботи департаменту

4 Ткаленко
Світлана
Василівна
 
Завідувач сектора з питань кадрової роботи департаменту
 
744-77-76
5 Подобіна
Ліана
Михайлівна
 
Головний спеціаліст сектора з питань кадрової роботи департаменту
 
744-77-76

Тендерно-договірний відділ департаменту
 
6 Яворська
Мирослава
Володимирівна
 
Начальник тендерно-договірного відділу департаменту
 
744-27-94
7 Рясна
Валерія
Сергіївна
 
Спеціаліст 1 категорії тендерно-договірного відділу департаменту
 
744-27-94
8 Ніколеішвілі
Діана
Русланівна
 
 
Спеціаліст 1 категорії сектора моніторингу цін тендерно-договірного відділу департаменту
 
744-27-94

Відділ по роботі зі зверненнями юридичних та фізичних осіб департаменту
 
9 Крапівін
Сергій
Вікторович
 
 
Головний спеціаліст відділу по роботі зі зверненнями юридичних та фізичних осіб департаменту
 
745-16-49
10 Соколенко
Віра
Миколаївна
 
 
Головний спеціаліст відділу по роботі зі зверненнями юридичних та фізичних осіб департаменту
 
745-15-22
11 Остроглядова
Валентина
Василівна
 
 
Старший інспектор відділу по роботі зі зверненнями юридичних та фізичних осіб департаменту
 
745-15-22
12 Безматерних
Світлана
Миколаївна
 
 
Старший інспектор відділу по роботі зі зверненнями юридичних та фізичних осіб департаменту
 
745-16-49
13 Клевцова
Юлія
Олександрівна
 
 
Старший інспектор відділу по роботі зі зверненнями юридичних та фізичних осіб департаменту
 
744-11-26
14 Спицька
Юлія
Іванівна
 
 
Старший інспектор відділу по роботі зі зверненнями юридичних та фізичних осіб департаменту
 
745-15-22
15 Сомик
Марина
Андріївна
 
 
Старший інспектор відділу по роботі зі зверненнями юридичних та фізичних осіб департаменту
 
745-15-22

Відділ планування та фінансування департаменту
 
16 Корінна
Людмила
Григорівна
 
Начальник відділу планування та фінансування департаменту
 
745-50-21
17 Баранов
Віктор
Федерікович
 
Головний спеціаліст відділу планування та фінансування департаменту
 
745-50-21
18 Калиниченко
Тетяна
Олександрівна
 
Головний спеціаліст відділу планування та  фінансування департаменту
 
745-50-21
19 Шевелько
Євгенія
Анатоліївна
 
Провідний спеціаліст відділу планування та фінансування департаменту
 
745-50-21
20 Шевченко
Альона
Вікторівна
 
Головний спеціаліст відділу планування та фінансування департаменту
 
745-50-21

Відділ бухгалтерського обліку та звітності департаменту
 
21 Гуцуляк
Юрій
Васильович
 
 
Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності-головний бухгалтер департаменту
 
745-43-51
22 Сальченко
Олександра
Олександрівна
 
Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності департаменту
 
745-13-99
23 Кошак
Наталія
Євгенівна
Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності департаменту
 
745-13-99
24 Сахарчук
Наталія
Володимирівна
 
Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності департаменту
 
744-14-67
25 Гребенникова
Наталія
Олексіївна
Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності департаменту
 
744-14-67

Управління з благоустрою міста департаменту
 
26 Шевелько
Сергій
Миколайович
 
Заступник начальника управління з благоустрою міста департаменту
 
744-20-05

Кошторисний відділ управління
 
27 Першута
Наталія
Михайлівна
 
Начальник кошторисного відділу управління з благоустрою міста департаменту 745-55-25
28 Молчанова
Людмила
Петрівна
 
 
Головний спеціаліст кошторисного відділу управління з благоустрою міста департаменту
 
745-55-25
29 Душко
Яна
Олександрівна
 
 
Головний спеціаліст кошторисного відділу управління з благоустрою міста департаменту
 
745-55-25
30 Вдовенко
Олег
Олексійович
 
 
Головний спеціаліст кошторисного відділу управління благоустрою міста департаменту
 
745-55-25

Відділ благоустрою управління
 
31 Літвінова
Світлана
Олексіївна
 
 
Начальник відділу благоустрою управління з благоустрою міста департаменту
 
745-44-69
32 Коробов
Дмитро
Васильович
 
 
Заступник начальника відділу благоустрою управління з благоустрою міста департаменту
 
745-55-35
33 Лозова
Натела
Валер’янівна
 
 
Головний спеціаліст відділу благоустрою управління з благоустрою міста департаменту
 
745-55-35
34 Несміян
Ніна
Вікторівна
 
 
Головний спеціаліст відділу благоустрою управління з благоустрою міста департаменту
 
745-55-35
35 Янковська
Лілія
Анатоліївна
 
Головний спеціаліст відділу благоустрою управління з благоустрою міста департаменту
 
745-44-69
36 Голер
Інна
Йосипівна
 
 
Головний спеціаліст відділу благоустрою управління з благоустрою міста департаменту
 
745-44-69
37 Скребцова
Анастасія
Павлівна
 
Провідний спеціаліст відділу благоустрою управління благоустрою департаменту
 
745-44-69
38 Тилик
Олена
Сергіївна
 
 
Спеціаліст 1 категорії відділу благоустрою управління з благоустрою міста департаменту
 
745-55-35
39
 
Іванюк
Дар я
Олександрівна
 
 
Спеціаліст 1 категорії відділу благоустрою управління з благоустрою міста департаменту
 
745-44-69

Управління інфраструктури міста департаменту
 
40 Шматченко
Петро
Володимирович
 
Начальник управління інфраструктури міста департаменту
 
744-64-75

Виробничий відділ управління
 
41 Кортишко
Карина
Олександрівна
 
 
Заступник начальника виробничого відділу управління інфраструктури міста департаменту
 
744-82-57
42 Медведенко
Олена
Йосипівна
 
 
Головний спеціаліст виробничого відділу управління інфраструктури міста департаменту
 
744-82-57
43 Ведмідь
Ольга
Миколаївна
 
 
Головний спеціаліст виробничого відділу управління інфраструктури міста департаменту
 
744-82-57
44 Пашковська
Анастасія
Василівна
 
 
Головний спеціаліст виробничого відділу управління інфраструктури міста департаменту
 
744-82-57
45 Британ
Василь
Іванович
 
Старший інспектор виробничого відділу управління інфраструктури міста департаменту
 
744-64-70

Проектно-технічний відділ управління
 
46 Тарасова
Алла
Анатоліївна
 
Начальник проектно-технічного відділу управління інфраструктури міста департаменту
 
 
744-64-55
47 Соловей
Інна
Олексіївна
 
Заступник начальника проектно-технічного відділу управління інфраструктури міста департаменту
 
744-64-73
48 Зборовська
Валентина
Дмитрівна
Спеціаліст 1 категорії проектно-технічного відділу управління інфраструктури міста будівництва департаменту
 
744-64-67
49 Фещенко
Ірина
Вікторівна
Головний спеціаліст проектно-технічного відділу управління інфраструктури міста департаменту
 
744-64-67
50 Соляник
Ліана
Володимирівна
Спеціаліст 1 категорії проектно-технічного відділу управління інфраструктури міста департаменту
 

744-64-67

51

Івлєва
Наталя
Миколаївна

Старший інспектор проектно-технічного відділу управління інфраструктури міста будівництва
 
744-82-72
52 Власенко
Лариса
Миколаївна
Старший інспектор проектно-технічного відділу управління інфраструктури міста департаменту
 
744-64-67
53 Григоренко
Наталя
Леонідівна
 
Спеціаліст 1 категорії відділу організаційно-інженерної підготовки виробництва управління інфраструктури міста департаменту
 
744-64-75