Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Середа, Квіт 26


Ви тут: Головна
квітня 2017

Четвер 27 квітня 2017

Вистава «Великий льох» театру «Перетворення» (м. Київ)
Четвер, 27 квітня 2017, 18:30
27 квітня о 18-30 в Дніпровському міському телетеатрі (узвіз Крутогорний,9) відбудеться вистава «Великий льох» театру «Перетворення» (м. Київ). В рамках  програми Бориса Філатова «Культурна столиця» в Дніпрі триває Відкритий театральний фестиваль української драматургії. Детальніше []

Урочистості з нагоди 45-річчя заснування Дніпровської міської клінічної лікарні №6
Четвер, 27 квітня 2017, 16:00
27 квітня о 16-00 в кінотеатрі «Правда-кіно» (просп. Слобожанський,86) відбудуться урочистості з нагоди 45-річчя заснування Дніпровської міської клінічної лікарні №6. Участь у заході візьме заступник міського голови Андрій Бабський. Детальніше []

Урочисте відкриття Кубку України та командних чемпіонатів України серед юнаків, молоді та юніорів з сучасного п’ятиборства
Четвер, 27 квітня 2017, 16:00
27 квітня о 16-00 в СК «Метеор» (вул. Макарова,27-А) відбудеться урочисте відкриття Кубку України та командних чемпіонатів України серед юнаків, молоді та юніорів з сучасного п’ятиборства. Участь у заході візьме начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики ДМР Олександр Осипов.
Довідка:
З 26 по 28 квітня у нашому місті - Кубок України та командних чемпіонатів України серед юнаків, молоді та юніорів з сучасного п’ятиборства. Близько 200 спортсменів з різних міст України, таких як Київ, Харків, Донецьк, Львів, Житомира та звичайно Дніпра зберуться у нашому місті для участі. У ці змагання  входять таки види спорту як фехтування, плавання, лазер-ран (біг зі стрільбою) та верхова їзда.
РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАНЬ:
    26 квітня  2017 р.
17.00 - Фехтування старт (СК «Метеор» спортивна зала)
    27 квітня 2017 р. 
07.30  - Плавання. Старт (басейн СК «Метеор»)
10.00 -    Лазер-ран. Старт (Стадіон СК «Метеор»)
16.00- урочисте відкриття та нагородження (Стадіон СК «Метеор»)
28 квітня 2017р.
09.30 - 12.45 – Верхова їзда. (на базі КПНЗ «СДЮСШОР з кінного спорту, вул. Передова,775а)
13.00 – Нагородження переможців Детальніше []

Обласний фестиваль дитячої творчості «Моє Придніпров’я»
Четвер, 27 квітня 2017, 15:00
27 квітня о 15-00 в міському Палаці дітей та юнацтва (вул. Набережна Перемоги, 5) відбудеться обласний  фестиваль дитячої творчості «Моє Придніпров’я». Участь у заході візьмуть дитячо-творчі молодіжні колективи навчальних та позашкільних закладів – переможці міського конкурсного фестивалю «Зоряне коло».Привітають учасників фестивалю директор департаменту гуманітарної політики Геннадій Глядчишин, заступник директора департаменту – начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Одарка  Біла.
Довідка:
Міський конкурсний фестиваль – щорічний, творчий екзамен, який цього року пройшов за номінаціями: народна, сучасна та бальна хореографія; циркове мистецтво, художнє слово, інструментальні ансамблі, вокальний та хоровий спів.Всього у міському відбірковому турі взяло участь 2 172 учня та вихованця навчальних та позашкільних закладів міста, з яких:
-          у вокальному мистецтві брали участь 318 дітей;
-          художньому слові – 71 чол.;
-          хорові колективи представляли 384 чол.;
-          найбільша номінація – хореографія та циркове мистецтво, в якій взяло участь 1336 дітей шкільного віку.
Журі, до складу якого ввійшли провідні фахівці Коледжу культури та мистецтв, Державного цирку та коледжу театрального мистецтва, відзначили зростаючий рівень хореографічного та вокального мистецтв.
Міський конкурс «Зоряне коло» відрізняється  від попередніх високою культурою подачі творчого сценічного матеріалу, якісним костюмованим одягом учасників, доказом чого є  систематична послідовна робота керівників дитячо-молодіжних творчих колективів, серед яких провідними у народній хореографії є:
-          Народний колектив «Цвітень» міського Палацу дітей та юнацтва
-          Зразковий колектив «Колесо» ЦПР № 3 (Індустріальний район)
У сучасній хореографії:
-          Народний колектив «Беб» (ЦПР № 1, Шевченківський район)
-          Зразковий колектив «Сюрприз» (ЦПР № 3, Індустріальний район)
-          Бальний колектив  «Тандем» (Самарський ЦПР)
-          Зразковий  ансамбль «Капель» (ЦПР № 3, Індустріальний район)
-          Колектив «Гармонія» - НВО № 28
Серед циркових колективів кращими визнані:
- Циркова студія «Трюк міського Палацу  дітей та юнацтва
- «Фієста» БДТЮ АНД району
- «Оба-на» (ДЮЦ Центрального району) та інші.
Загалом – дипломи 1 ступеня за номінаціями отримали  - 135 колективів та учасників, які будуть представляти наше місто на обласному конкурсі «Моє Придніпров’я».
  Детальніше []

Круглий стіл «Сучасна українська драматургія та театр. Шляхи співпраці»
Четвер, 27 квітня 2017, 12:00
27 квітня о 12-00 в Центральній міський бібліотеці (вул.Воскресенська,23,лекційна зала) відбудеться ще один захід Відкритого театрального фестивалю української драматургії -круглий стіл «Сучасна українська драматургія та театр. Шляхи співпраці». Фестиваль відбувається в рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця». Детальніше []

Прес-конференція на тему: «В Дніпрі встановлять рекорд України по хайлайну (ходіння по стропі на висоті)
Четвер, 27 квітня 2017, 10:30
   27 квітня о 10-30 в приміщенні міської ради (просп. Д. Яворницького, 7 поверх, біла зала) відбудеться прес-конференція на тему: «В Дніпрі встановлять рекорд України по хайлайну (ходіння по стропі на висоті). Захід відбудеться в рамках програми Бориса Філатова «Дніпро-спортивна столиця». Участь у прес-конференції візьмуть: начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики ДМР Олександр Осипов, президент «Дніпропетровської  асоціація екстремальних видів спорту» Максим Семенов, керівник слеклайн направлення «Дніпропетровської  асоціація екстремальних видів спорту»  Станіслав Панюта. Детальніше []

Запуск електронної черги
Четвер, 27 квітня 2017, 10:00
27 квітня о 10-00 в Дніпровському центрі первинної медико-санітарної допомоги №5 (вул.Велика Діївська,111) відбудеться запуск електронної черги. Участь у заході візьмуть: заступник міського голови Андрій Бабський, в.о. заступника міського голови Яніка Мерило.
Підхід до преси одразу після старту роботи електронної черги.
Увага! Від’їзд представників ЗМІ від міської ради (шлагбаум) о 9-15. Детальніше []

Прес-конференція на тему: « В Дніпрі стартує прийом заявок для участі в конкурсі щодо фінансової підтримки громадських об`єднань»
Четвер, 27 квітня 2017, 10:00
  27 квітня о 10-00 в приміщенні міської ради (просп. Д. Яворницького, 7 поверх, біла зала) відбудеться прес-конференція на тему: « В Дніпрі стартує прийом заявок для участі в конкурсі щодо фінансової підтримки громадських об`єднань». Участь у прес-конференції візьмуть: директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Артем Нідєлько, заступник директора – начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання  департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Одарка Біла.
  Довідка:
Рішенням міської ради від 15.02.2017 № 23/18 було затверджено програму розвитку місцевого самоврядування та висвітлення діяльності Дніпровської міської ради, її виконавчих органів та комунальних підприємств на 2017 – 2020 роки.
Метою програми є забезпечення відкритості і прозорості у діяльності міської ради, встановлення партнерських відносин між владою і інститутами громадянського суспільства, формування позитивного сприйняття міста Дніпра, поширення позитивних знань про місто Дніпро серед місцевих жителів, жителів Дніпропетровської області, в Україні та в світі.
Для належної реалізації своїх проектів громадські і молодіжні об’єднання потребують консультаційної та насамперед матеріальної підтримки. Взаємодія громадських організацій з міською владою є найважливішою передумовою для соціального партнерства на місцевому рівні, залучення мешканців до розв’язання важливих соціально-економічних проблем, зокрема, проблем житлово-комунального господарства, захисту прав та свобод певних груп громадян, вирішення екологічних питань тощо.
 Відповідно до програми буде проводитись конкурсний відбір громадських організацій на отримання фінансової підтримки, діяльність яких спрямована на вирішення актуальних і найбільш значущих проблем міста.
 Організатором конкурсу є департамент з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради. Детальніше []


Середа 26 квітня 2017

Борис Філатов у програмі Грані
Середа, 26 квітня 2017, 20:30
Дивіться випуск за посиланням: https://youtu.be/ESbTJMIA40c Детальніше []

Події дня: 26 квітня
Середа, 26 квітня 2017, 19:28
altПам'ятна дата чорнобильскої катастрофи, мер провів інспекцію будівництва метро, нова програма у медичних закладах та прес-конференція секретаря міської ради у відео: https://www.youtube.com/watch?v=milzVgiw9SY&feature=youtu.be. Детальніше []

Сторінка 1 з 25