Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Четвер, Бер 30


Ви тут: Головна
квітня 2008

Середа 16 квітня 2008

Майже 19 тисяч дніпропетровських родин вже оформили субсидії.
Середа, 16 квітня 2008, 06:36

Майже 19 тисяч дніпропетровських родин вже оформили субсидіїЗ початку жовтня 22 тисячі 560 дніпропетровських родин зареєструвалися у районних управліннях праці та соціального захисту населення для оформлення субсидії на житлово-комунальні послуги в опалювальний період. З них 18 тисячам 668 родинам вже призначено субсидію на опалювальний період, решта заяв знаходяться на опрацюванні.

Детальніше []

Наступного року планується придбати два автобуси для перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями.
Середа, 16 квітня 2008, 06:28

Наступного року планується придбати два автобуси для перевезення людей з обмеженими фізичними можливостямиНаступного року у Дніпропетровську для людей з обмеженими фізичними можливостями планується придбати два так званих “соціальних таксі” більш великої місткості. Про це під час прес-конференції повідомила  в.о. заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради Ірина Передерій. “Поки що у нашому місті працює лише одне соціальне таксі для інвалідів на візках. Зважаючи на популярність такого транспортного засобу, наступного року ми плануємо придбати ще два.

Детальніше []

На найближчому засіданні виконкому планується затвердити нову транспортну мережу Дніпропетровська.
Середа, 16 квітня 2008, 06:06

На найближчому засіданні виконкому планується затвердити нову транспортну мережу ДніпропетровськаНа найближчому засіданні виконкому Дніпропетровської міської ради планується затвердити нову транспортну мережу Дніпропетровська. Про це під час прес-конференції повідомив директор департаменту транспорту та зв'язку Дніпропетровської міської ради Валентин Мовчан. “14 грудня проект нової транспортної мережі міста буде винесений на затвердження виконавчого комітету міської ради.

Детальніше []


П'ятниця 11 квітня 2008

На сьогодні у Дніпропетровську проведено інвентаризацію понад 500 зупинок громадського транспорту.
П'ятниця, 11 квітня 2008, 09:02

На сьогодні у Дніпропетровську проведено інвентаризацію понад 500 зупинок громадського транспортуНа сьогодні у Дніпропетровську проведено інвентаризацію понад 500 зупинок громадського транспорту для приведення їх у належний санітарний стан. Про це під час  прес-конференції повідомив директор департаменту транспорту та зв'язку Дніпропетровської міської ради Валентин Мовчан. “Нещодавно створено нове комунальне підприємство “Транспортна інфраструктура”, яке і опікуватиметься облаштуванням і утриманням зупинок громадського транспорту у місті. Нове підприємство тільки-но розпочинає працювати.

Детальніше []

У лютому буде здано в експлуатацію новий футбольний стадіон зі штучним покриттям у Молодіжному парку відпочинку та дозвілля.
П'ятниця, 11 квітня 2008, 08:56

У лютому буде здано в експлуатацію новий футбольний стадіон зі штучним покриттям у Молодіжному парку відпочинку та дозвілля. Про це сьогодні під час робочої наради заявив міський голова Іван Куліченко. Він зазначив, що цей об’єкт буде подарунком молоді міста до 80-річчя Дніпропетровської області і запропонував молодим людям самим дати йому назву. У перспективі біля стадіону також облаштують легкоатлетичну зону.

Детальніше []