Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Квіт 25


Ви тут: Головна
березня 2017

П'ятниця 31 березня 2017

У Дніпровській підземці відкрилася фотовиставка «Сучасне мистецтво в метрополітені»
П'ятниця, 31 березня 2017, 16:42
alt31 березня у Дніпровському метро урочисто відкрили фотовиставку «Сучасне мистецтво в метрополітені». Організаторами заходу виступили громадська організація «Вірменська молодь Дніпропетровської області», Молодіжна рада Дніпра за підтримки управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання міськради.

Відбір світлин для експозиції тривав протягом лютого. Усього надійшло 100 робіт від фотографів-аматорів. З них обрали 50 найкращих. Світлини розмістили на чотирьох станціях метро – «Вокзальній», «Метробудівників», «Металургів», «Заводській».

«Найбільше фоторобіт розміщено на станції «Вокзальна» – понад 20. Тут представлені світлини у двох тематиках – «Ми – українці» та «Сучасний Дніпро». На наступних станціях роботи на теми «Історичний Дніпро» та «Брати наші менші». Такою виставкою хочемо популяризувати серед містян метрополітен як вид транспорту. Сподіваємося, що й самим дніпрянам, і гостям міста буде цікаво подивитися на сучасні краєвиди Дніпра, на історичну забудову та тварин. Це досить цікаві та якісні роботи. Дякуємо всім фотографам, які відгукнулися і взяли участь у конкурсному відборі, а також Молодіжній раді Дніпра та управлінню молоді міськради, які активно підтримували й допомагали у проведенні заходу», – сказала голова ГО «Вірменська молодь Дніпропетровської області» Еліна Сорсорян.

За словами заступника директора департаменту гуманітарної політики – начальника управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Одарки Білої, фотовиставка в метро – це своєрідний арт-майданчик. «Експозиція влаштована для того, щоб людям було приємно й цікаво пересуватися за допомогою метрополітену. Можливо, людина, тривалий час мешкаючи у Дніпрі, не користувалася підземкою, а зараз, почувши про таку виставку, захоче ознайомитися і з творчістю місцевих фотографів-аматорів, і з самим метро. Нас активно підтримало керівництво метрополітену, ми вдячні йому за це», – зазначила представниця мерії.

Під час відкриття заходу одну з учасниць фотовиставки «Сучасне мистецтво в метрополітені»  Юлію Кулініч Молодіжна рада Дніпра нагородила подякою та подарунком.

«Дізналася про проведення фотоконкурсу зовсім випадково, зі сторінок однієї із соціальних мереж. Заповнила анкету для участі та подала свої фотороботи, які відібрали для цієї виставки. Фотографією захоплююся зі шкільних років. Приємно, що мене сьогодні відзначили», – розповіла дівчина.
Фотовиставка «Сучасне мистецтво в метрополітені» працюватиме протягом двох тижнів.
alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt
Детальніше []

Фотовиставка в метрополітені
П'ятниця, 31 березня 2017, 14:00
  31 березня о 14-00 - фотовиставка в метрополітені (станція Вокзальна). За  ініціативи АМДО та за підтримки Молодіжної ради Дніпра, управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання відбудеться фотовиставка в метрополітені. Участь у відкритті виставки візьме заступник директора департаменту гуманітарної політики – начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Одарка Біла.
Довідка:
Протягом лютого було представлено 100 робіт з яких обрали 50 найкращих. У виставці беруть  участь 15 фотографів - аматорів. Роботи будуть розміщені на станціях метро (Вокзальна, Метробудівників, Металургів, Заводська).
Ціль – популяризація такого виду транспорту як метрополітен. Детальніше []

Гала –концерт та нагородження учасників Всеукраїнського фестивалю вокального та хореографічного мистецтв «ІМПЕРІЯ ЗІРОК»
П'ятниця, 31 березня 2017, 14:00
  31 березня о 14-00 у міському Палацы дітей та юнацтва  (вул. Набережна Перемоги, 5) відбудеться гала –концерт та нагородження учасників  Всеукраїнського фестивалю вокального та хореографічного мистецтв«ІМПЕРІЯ ЗІРОК». Учасники: дитячі творчо- молодіжні колективи навчальних та позашкільних закладів України.
Члени журі: майстри хореографічного та вокального мистецтв, провідні
фахівці, викладачі Київського національного університету культури та мистецтв України, Харківської академії культури та мистецтв України, спеціалісти з вокалу та хореографії, постійні члени Всеукраїнських дитячо-молодіжних конкурсів та Талант-шоу СТБ, директор Міжнародного фестивалю «Мистецькі барви» (м.Прилуки), провідні фахівці вокального та хореографічного мистецтв закладів культури  Дніпра та Херсону.
 Довідка:
Конкурсний фестиваль є щорічним. Організатори –    КПНЗ «Міський Палац дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради та  обласна ГО «Зіркова імперія».Цього року у фестивалі беруть участь понад  30 вокальних колективів та 40 хореографічних колективів з міст України. Фестиваль проводився з 29 по 31 березня, під час якого учасники відвідали історичні та пам’ятні місця нашого міста, зустрілися з творчими колективами міського Палацу дітей та юнацтва та колективами області, також відвідали тематичні заходи, зокрема, виставку декоративно-вжиткового мистецтва юних майстрів міста у дитячому українському центрі Палацу.Гала –концерт та нагородження відбудеться 31 березня о 14 годині. Учасники фестивалю отримають дипломи  лауреатів та переможців фестивалю, пам’ятні відзнаки. Інформація про результати фестивалю будуть розміщені на сайті Палацу та у соцмережах. Детальніше []

Призупинення водопостачання на 1 квітня
П'ятниця, 31 березня 2017, 13:33
altУ зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт з заміни ділянки водопровідного вводу за адресою вул. Далекосхідна, 135, 1 квітня з 10-00 до 16-00 години буде припинено водопостачання споживачів, розташованих за наступними адресами:
•       вул. Далекосхідна, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143;
•       вул. Одеська, 2, 4, 6, 8;
•       вул. Всеволода Нестайко (Смольна), 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10;
•       вул. Холодильна, 2 (житловий будинок, магазин, тролейбусне депо КП «Дніпровський електротранспорт»), 12, 12А;
•       вул. Вологодська, 120, 121, 122 (дитячий навчальний заклад № 160), 123, 124, 124А, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 131, 132.

На період виконання робіт підприємство КП «Дніпроводоканал» рекомендує створити необхідний запас питної води мешканцям та споживачам зазначених адрес. Детальніше []

У Дніпровській міській раді триває Всеукраїнська науково-практична конференція «Парк тоталітарних періодів як інструмент декомунізації Дніпра»
П'ятниця, 31 березня 2017, 12:53
alt31 березня у Дніпровській міській раді стартувала всеукраїнська конференція, на якій представники мерії, а також фахівці з Києва, Львова, Запоріжжя та Кривого Рогу обговорюють створення на території міста Дніпра «Парку тоталітарних періодів».

«Парк має бути відкритий уже наступного року. Наразі завдяки виконавчій владі та КП «Етнографічні парки Дніпра» ми почали збирати артефакти. Багато пам’ятників збереглися, близько 20 ми вже знайшли», – зазначив директор КП «Агентство розвитку Дніпра» Володимир Панченко.


Вже відомо, що серед експонатів буде пам’ятник Леніну, можливо, навіть не один. Є й монументи Калініна та Петровського. Також будуть представлені таблички з назвами вулиць на честь діячів СРСР. Представники міської ради кажуть, що наразі розглядають три локації для розташування експозиції. Які саме – поки секрет. Наразі відомо тільки, що вони не в центрі міста.

«Історики попрацювали з архівами. Тепер вони більш чітко скажуть, в чому проявлявся тоталітарний режим у нашому місті та області: репресії, Голодомор, переслідування інакодумців та багато іншого. Сьогодні ми будемо говорити більш предметно, називати прізвища, конкретних людей та намагатися дати їм оцінку», – зазначив директор КП «Етнографічні парки Дніпра» Дмитро Каюк.

Для побудови парку міська рада планує залучити інвесторів. Обіцяють, що на виставці буде представлено багато цікавих експонатів, які приваблюватимуть не лише українських, а й іноземних туристів. Фахівців з інших міст на конференцію запросили для того, щоб розробити найбільш вдалу концепцію та отримати досвід від колег.

«Я приїхав на конференцію для обговорення декомунізації, зокрема, її історичного аспекту. Львів ще на початку 90-х років позбувся радянської топоніміки. Дніпро приступає до цього, вже багато напрацювань здійснено, але робота ще триває. Такий парк необхідний. Він нагадуватиме про злочини та трагічний період історії», – сказав аспірант Львівського національного університету ім. Івана Франка Роман Тютенко.
alt

alt

alt

alt

alt
Детальніше []

Творча зустріч дитячих письменників зі школярами до Міжнародного дня дитячої книги
П'ятниця, 31 березня 2017, 12:30
  31 березня о 12-30 в Дніпровському Будинку мистецтв (вул.Філософська,23) відбудеться творча зустріч дитячих письменників зі школярами до Міжнародного дня дитячої книги. Детальніше []

Зміна руху трамваїв на 3 квітня
П'ятниця, 31 березня 2017, 11:19
alt3 квітня з 22:00 призупиняється робота трамвайного маршруту №18. Трамваї №19 будуть здійснювати перевезення пасажирів за зміненим маршрутом: площа Старомостова – ДЕВЗ. Тимчасове призупинення руху  пов’язане з  проведенням  робіт по ремонту трамвайної колії  по Кайдацькому мосту.

Останні відправлення трамваїв з кінцевих зупинок по маршруту:
маршрут №18
  • від ДЕВЗу о 20:55;
  • від ж/⁠м Лівобережний-⁠3 о 21:28.
маршрут №19
  • від пл. Старомостова о 20:30;
  • від ж/⁠м Лівобережний-⁠3 о 21:21.
Детальніше []

Всеукраїнська наукова-практична конференція «Парк тоталітарних періодів як інструмент декомунізації м. Дніпра»
П'ятниця, 31 березня 2017, 10:00
  31 березня о 10-00 в приміщенні міської ради (просп. Д.Яворницького,75,7 поверх,  біла зала) відбудеться Всеукраїнська наукова-практична конференція «Парк тоталітарних періодів як інструмент декомунізації м. Дніпра». У заході візьмуть участь: начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов, директор  КП «Агентство розвитку Дніпра» ДМР Володимир Панченко, директор КП  «Етнографічні парки Дніпра» Дмитро Каюк, головний архітектор міста Дмитро Волик, видатні науковці- історики, політологи, соціологи  з Дніпра, Києва, Запоріжжя, Львова, Кривого Рогу. Під час конференції відбудеться екскурсія до музею "Пам`ять єврейського народу та Голокост в Україні". 
  Увага! Підхід до преси о 9-45.
Акредитація   за телефоном - 098-0386340
  Ідея :збір та систематизація інформації щодо формування принципів експозиції у «Парку тоталітарних періодів». Детальніше []

Дніпровська команда «Ягуар» стала чемпіоном відкритого турніру «Кубок міського голови» з хокею з шайбою
П'ятниця, 31 березня 2017, 09:43
altУ Дніпрі 28-30 березня на базі палацу спорту «Льодова арена» проходив відкритий турнір «Кубок міського голови» з хокею з шайбою серед юнаків 2008 року народження. У змаганнях, які провели в рамках програми міського голови Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця», взяли участь 7 команд з Дніпра, Харкова, Кривого Рогу, Києва, Дружківки. За підсумками турніру всі учасники отримали дипломи та цінні подарунки від мера. 3-тє місце посіла команда «Кривбас» (м. Кривий Ріг», 2-ге – команда «Союз» (м. Харків), чемпіонами стали гравці команди «Ягуар» з Дніпра.

«Ми дуже пишаємося нашою командою «Ягуар». Хлопці не дали суперникам забити жодної шайби у свої ворота. Ці маленькі спортсмени поводяться на льоду, як справжні чоловіки та бійці. «Кубок міського голови» відбувався цього року вперше, але ми впевнені, що він стане традиційним для нашого міста», – зазначив заступник мера Дніпра Олександр Шикуленко.

«Загалом я задоволений результатами турніру. Я вважаю, що «Ягуар» був найсильнішою командою. Змагання організували на найвищому рівні», – поділився враженнями тренер переможців Володимир Волошин.
alt

alt

alt


alt

alt

alt

alt

Детальніше []


Четвер 30 березня 2017

Урочисте закриття та нагородження учасників та переможців турніру «Кубок міського голови» з хокею із шайбою серед юнаків 2008 р. н.
Четвер, 30 березня 2017, 17:00
 
30 березня о 17-00  на Льодовій Арені (вул. Набережна Заводська, 53) відбудеться урочисте закриття та нагородження учасників та переможців  турніру «Кубок міського голови»  з хокею із шайбою  серед юнаків  2008 р. н., який проходив у рамках програми Бориса Філатова «Дніпро-спортивна столиця». Участь у заході візьме заступник міського голови Олександр Шикуленко, начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики ДМР Олександр Осипов.
Довідка:
З 28 по 30 березня  2017 року у  м. Дніпро на базі МТО «Льодова Арена»  проходить відкритий турнір «Кубок міського голови» з хокею з шайбою серед юнаків 2008 року народження.
В змаганнях беруть  участь сім команд:
1.  «ЯГУАР» м. Дніпро;
2.  «ЯГУАР-2» м. Дніпро;
3.  «Кривбас» м. Кривій Ріг;
4.  «СДЮСШОР»  м. Харків;
5.  «Донбас»  м. Дружківка;
6.  «Ведмеді»  м. Київ;
7.   «Союз» м. Харків  
Увага!Від’їзд представників ЗМІ від міської ради (шлагбаум) о 16-30.
 
Розклад змагань на 30 березня 2017
08.00 — 09.15 Медведи Киев — СДЮШОР Харьков
09.30 — 10.45 Ягуар — 2 Днепр — Донбасс Дружковка
11.00— 12.15  Кривбасс  Кривой Рог — СОЮЗ  Харьков
12.30 — 13.45 Донбасс Дружковка — СДЮШОР Харьков
14.00 — 15.15  Медведи Киев — Кривбасс Кривой Рог
15.30 — 16.45 Ягуар Днепр — СОЮЗ Харьков
17.00  - 17.30  Парад закриття Детальніше []

Сторінка 1 з 21