Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Квіт 25


Ви тут: Головна
березня 2016

Четвер 31 березня 2016

Дніпропетровці зможуть отримати компенсацію за неякісну воду і пошкоджену нею побутову техніку
Четвер, 31 березня 2016, 17:42
altАварію, що сталася вчора в районі насосно-фільтрувальноїКайдацької станції, усунуто. Як повідомив заступник міського голови Михайло Лисенко, проблема виникла через заміну запірноїзасувки. Через це певну частину трубопроводу спорожнили, і до системи водопостачання потрапив відкладений осад. За спричинені незручності дніпропетровці зможуть отримати від КП «Дніпроводоканал» перерахунок за два дні подачі неякісної води. Ті, у кого в результаті інциденту зіпсувалися побутові прилади, можуть розраховувати на їх відшкодування. Про це Михайло Лисенко повідомив під час прес-конференції.
Заступник міського голови перепросив у мешканців Дніпропетровська за незручності, які спричинила аварія. Найбільше від неї постраждали жителі Новокодацького району.
«Від департаменту житлово-комунального господарства міської ради ми вибачаємося перед всіма мешканцями міста за інцидент, що стався. Тепер все технологічно відпрацьовано і у подальшому ситуація вже не повториться. Будуть прийняті і технологічно прописані норми, які дозволять уникнути такого у майбутньому», - сказав він.
За інформацією Лисенка, люди, які звернуться до КП«Міськводоканалу», отримають перерахунок за 30 і 31 березня. Якщо через неякісну воду у людей вийшли з ладу побутові пристрої – посудомийні, пральні машини чи бойлери – з цією проблемою також можна звернутися до «Міськводоканалу»за компенсацією. Для цього треба мати документальне підтвердження, що пристрої було пошкоджено саме в результаті вчорашньої аварії.
Звертатися необхідно до абонентського відділу. Перерахунок можна оформити до 1 червня. Тамтешні працівники зможуть надати вичерпну консультацію.
Цю ситуацію Михайло Лисенко обіцяє тримати під особистим контролем.
Він також розповів, що для того, аби убезпечити здоров’я людей, було проведено додаткове знезараження води. Звідси і різкий запах йоду. За інформацією Лисенка, наразі систему промито і прочищено. Заступник міського голови також наголосив, що цьогоріч у Дніпропетровську буде проведено модернізацію систем водопостачання і водовідведення.
  Детальніше []

Питання «Південмашу» зрушилося з місця
Четвер, 31 березня 2016, 16:59
alt«Південмаш» завжди був і залишається флагманом промислової сфери Дніпропетровська. Втім, наприкінці 2015 року його працівники опинилися у вкрай складному становищі. Протягом вересня-грудня вони не отримували заробітну плату. Сума загальної заборгованості сягнула 50 млн. гривень. Опинившись у вкрай скрутному становищі, люди змушені були виходити на пікети і штурмувати адміністративні будівлі міста.
Зрушити питання з мертвої точки вдалося міському голові Дніпропетровська. Наприкінці лютого Борис Філатов особисто звернувся до Юлії Тимошенко із проханням пролобіювати законопроект щодо фінансового оздоровлення «Південмашу». Міський голова переконував – прийняття такого документу допоможе державі не лише розрахуватися із боргами по заробітній платі, а й стабілізує фінансовий стан підприємства та забезпечить завантаження виробничих потужностей «Південмашу».
Вже 31 березня всі ці доводи на користь необхідності підтримки «Південмашу» були почуті у Києві під час засідання профільного комітету Верховної Ради. «Профільний комітет ВР підтримав законопроект, поданий за моїм проханням Юлією Тимошенко "Про фінансове оздоровлення державного підприємства "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макарова" і прийняв рішення прискорити його проходження», - поділився Борис Філатов.
Міський голова також подякував Юлії Тимошенко, керівникові профільного комітету ВР Віктору Галасюку та Олександрі Кужель за плідну співпрацю у вирішенні цього питання. Борис Філатов додав – «Південмаш» завжди був та залишатиметься флагманом промислового Дніпропетровська. Він переконаний – підтримка парламентом цього законопроекту дозволить не лише врятувати підприємство від банкрутства, але й допоможе йому вийти на нові напрямки міжнародного співробітництва.
Та міський голова радіє не лише за подальший розвиток у Дніпропетровську космічного машинобудування, а й за цілі династії, що присвятили своє життя ці       й сфері. Сім’ї, що працюють на «Південмаші», втрачали віру в завтрашній день, але від сьогодні у підприємства та його працівників з’явився новий шанс. Детальніше []

Результати поіменного голосування депутатів Красногвардійської районної у місті ради VІI скликання VІ сесія 31.03.2016
Четвер, 31 березня 2016, 16:59

ПРОТОКОЛ
поіменного голосування депутатів Красногвардійської районної у місті ради VІIскликання VІсесія 31.03.2016

 
Прізвище, ім’я, по батькові

Про бюджет Красногвардійського району на 2016 рік

Про умови оплати праці голови районної у місті ради, заступника голови районної у місті ради, заступників голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих о органів, керуючого справами виконкому Про звернення депутатів Чечеловської районної у м. Дніпропетровську ради до до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України,                             послів іноземних держав в Україні
 
№ питання 1 2 3
Балдін О.О. З З З
Баскін В.П. В В В
Бобров Г.В. В В В
Бондарчук А.М. З З З
Власов Ю.А. З З У
Герасименко О.О. В В В
Гривул М. І. В В В
Довгаль С. А. З З З
Дороленко К.В. З З З
Єнакова О.Ф. В В В
Іванова В.В. З З З
Іванова Н.І. З З З
Калінін С.М. З З З
Калугіна В.В. З З З
Кеда Н.В. З У З
Корнійчук Т.В. З З З
Корнілова О.М. В В В
Леодамський К.Е. З У З
Литвинова Г.О. З З З
Логвін Д.В. В В В
Мостова Л.М. З З З
Нецький В.А. З З З
Поцелуйко Л.В. З З З
Решетилов А.О. З З З
Решетилов О.О. З З З
Рукіс А.В. З З З
Салік А.В. З З З
Ситник І.О. З З З
Сіверська Г.Г. В В В
Сідєков А.К. В В В
Скорік Д.В. З З З
Спицина К.О. З З З
Ходжоян Г.С. З З З
Чернецький С.В. З З З
Шевчук Є.А. З З З
За 26 24 25
 
 
Примітки: З – за;    П – проти;    У – утримався;    Н – Не голосував;     В – відсутній. Детальніше []

Маленькі дніпропетровці – посланці миру: 350 школярів долучилися до міжнародної акції «Діти за мир у всьому світі»
Четвер, 31 березня 2016, 16:31
altДніпропетровськ приєднався до міжнародного соціального проекту, який вже підтримали 16 країн світу. За умовами дитячої акції «Діти за мир у всьому світі» хлопчики та дівчатка в різних куточках Європи створюють паперові мапи різних країн, на яких залишають символічні послання. Мапи заповнюють паперовими голубами, яких діти створюють власноруч. Дніпропетровськ став одним із перших міст України, які долучилися  до міжнародної ініціативи. На завершення акції маленькі дніпропетровці випустили в небо вже справжніх птахів миру.
У Палаці дітей та юнацтва лунає музика і дитячий сміх. На столі посеред великої зали розгорнуто величезну мапу Франції – за умовами акції карта саме цієї країни дісталася дніпропетровським учасникам. Малеча у роздумах – яке послання залишити на своєму паперовому голубі. Справа серйозна, бо ж напис побачать аж у парламенті Швейцарії. Саме туди відвезуть символічну мапу, яку заповнили діти. Після цього, вже 1 червня величезну експозицію мап усіх країн-учасниць розгорнуть в самому центрі Києва.
П’ятикласниця Дарина із символічним птахом миру хоче відправити закордон побажання миру для України. А ще дівчинка хоче, аби її батьки завжди були здоровими і любили її.
«Я радилася з мамою і друзями – що ж написати. Щоб у нашій країні все було добре – це ми разом захотіли. А інше побажання, то вже я сама. Нікому не казала про це, щоб було сюрпризом», - пояснює Даринка.
Серед учасників акції не лише діти, а й дорослі. Підтримати маленьких посланців миру прийшли представники міської влади. Серед поважних гостей також народна артистка України Ірма Вітовська.
Один з учасників акції – секретар міської ради В’ячеслав Мішалов. На своєму голубі написав побажання – за мир в Україні. Каже, писав англійською, аби якомога більше людей, які побачать це, зрозуміли – українці єдині у прагненні повернути мир на рідну землю.
«Сьогодні тут у нас проходить лише маленька частина тієї акції, яка триває нині по всьому світу. Так весь світ допомагає Україні з тим, щоб діти – в першу чергу ті, що постраждали від війни – отримали якісний відпочинок і оздоровлення», - сказав В’ячеслав Мішалов.
Міжнародна акція «Діти за мир у всьому світі» дає унікальну можливість маленьким дніпропетровцям відвідати європейські країни. Влітку близько 2 тис. дітей з усієї України поїдуть до європейських таборів відпочинку. Міжнародні партнери готові повністю профінансувати цю поїздку для дітей українських захисників – бійців АТО, а також для малечі з малозабезпечених сімей та дітей-сиріт.
Допомагати формувати дніпропетровську групу маленьких туристів будуть, зокрема, в управлінні міської ради по роботі з бійцями АТО та внутрішньо переміщеними особами.
 
Довідка:
Ініціаторами проекту«Діти за мир у всьому світі» єПосольство Угорщини в Україні та Почесне консульство Угорщини в Івано-Франківську. Організатор проекту в Україні: благодійна організація «Фонд «Відродження Прикарпаття».
alt

alt

alt
Детальніше []

Дніпропетровська делегація взяла участь у конференції з питань демократичного врядування
Четвер, 31 березня 2016, 16:03
alt У Києві дніпропетровську делегацію представили заступник міського голови Олена Молошна, директор фінансово-економічного департаменту міськради Володимир Міллерта радник міського голови Андрій Жовнір. На конференцію також завітали керівники 22 обласних центрівУкраїни,представники Уряду та організацій громадянського суспільства. Основна мета конференції – втілення більш масштабних реформ на місцевому рівні, посилення ролі громадянського суспільства та сприяння демократичному врядуванню в Україні. Фінасують зустріч  - Агентсво США з міжнародного розвитку та Департамент закордонних справ, торгівлі і розвитку Канади.
  Детальніше []

Визначено вільні від куріння місця на території Дніпропетровська
Четвер, 31 березня 2016, 14:37
     altРішенням сесії міської ради затверджено перелік віль­них від куріння місць на території Дніпропетровська, а також заборонено  куріння тютюнових виробів під час проведення масових заходів. Зокрема відповідним документом куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів на території міста забороняється:
     -  у приміщеннях будь-якої будівлі, споруди, які доступні або відкриті
для населення вільно чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично
або час від часу, їх частина (частини) у т. ч. ліфтах, під'їздах, підвалах, на
горищах; на територіях дитячих майданчиків та десятиметрових зонах навколо
них;
      -    на зупинках громадського транспорту і маршрутних таксі,
пішохідних, підземних переходах та двадцятиметрової зони навколо них; в транспорті загального користування, що використовується для перевезення пасажирів; на територіях архітектурних, історичних та/або культурних пам'яток; у приміщеннях та тридцятиметрових зонах навколо території навчальних закладів та закладів охорони здоров'я; на територіях закладів фізичної культури та спорту незалежно від форм власності, відкритих спортивних споруд (стадіонів, арен та інших місць під час проведення турнірів, змагань тощо, включаючи місця для глядачів);
     - у громадських місцях, призначених для проведення богослужінь та двадцятиметрових зонах навколо їх території; у зонах зелених насаджень, на газонах та пішохідних терасах уздовж набережної Дніпропетровська; на територіях навколо автовокзалу та залізничної станції на відстані не менше двадцяти метрів; на п'ятиметрових зонах від входу у громадське місце та на відстані не менше трьох метрів від банкомату; у закладах ресторанного господарства;
    -   на території зон відпочинку (включаючи міські сквери і
парки), міських пляжів, автовокзалів, залізничних вокзалів, територіях міських
ринків куріння дозволяється лише у спеціально відведених та облаштованих
місцях для куріння.
    - у  приміщеннях готелів, гуртожитків, підприємств, установ та
організацій усіх форм власності, органів державної влади та місцевого
самоврядування куріння тютюнових виробів дозволяється лише в спеціально
відведених для цього місцях, загальна площа яких не перевищує 10% загальної
площі відповідної будівлі або приміщення, які обладнані витяжною
вентиляцією чи іншими засобами для видалення тютюнового диму, а також за
наявності наочної інформації про розміщення таких місць.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Детальніше []

У Дніпропетровську реставрують пам'ятник архітектору Олександру Красносельському
Четвер, 31 березня 2016, 14:21
alt   Про це повідомив начальник управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради Євген Хорошилов.
«Зараз займемося реконструкцією пам'ятника архітектору Олександру Красносельському. Він не був корінним дніпропетровцем, але створив для нашого міста близько 50 будівель. Зокрема, за його ескізами було збудовано Центральний універмаг, Універмаг «Дитячий світ», театр ім. Горького, готель «Асторія» та інше», - сказав Євген Хорошилов. Він додав, що Олександр Красносельський був захоронений  у 1944 році у парку 40- річчя визволення Дніпропетровська по вулиці Героїв Сталінграду. Пам'ятник архітектору у вигляді колони, обвитою бронзовою стрічкою  неодноразово ставав жертвою вандалів. Отже, прийнято рішення його відновити. Реставрацію проводитимуть в рамках програми міського голови Бориса Філатова «Культурна столиця». Зокрема, програма передбачає розширення знань про відомих дніпропетровців, їх популяризацію, реставрацію пам'ятних місць, які пов'язані з їх іменами. Детальніше []

Ми не злякалися і продовжимо працювати: Головний редактор газети «Наше Місто» прокоментувала ситуацію з побиттям співробітника видання
Четвер, 31 березня 2016, 12:58
 altТетяна Валігурська, яка очолює редакцію дніпропетровської газети «Наше Місто», пов’язує напад з професійною діяльністю видання та вбачає в цьому політичний підтекст. За її словами, після низки публікацій до редакції почали надходити повідомлення з погрозами та лайкою на адресу журналістів. Валігурська не виключає – напад міг плануватися також і на неї. Проте, каже, журналістів її видання не залякати. Нині в цій ситуації розбираються правоохоронці.
Напад на співробітника «Нашого Міста» стався вчора ввечері, між шостою та сьомою годинами.  Невідомі нанесли йому кілька ударів, коли він підходив до автівки. Він отримав удари в лице, по голові та тулубу. Особисті речі залишилися при водієві. Тож версію з пограбуванням виключили.
Тетяна Валігурська каже, що за словами постраждалого, він одразу втратив свідомість, тому не пам’ятає, скільки було нападників.
«Вже після він викликав поліцію та швидку. Медичну допомогу йому надали  вдома. Є довідка з травмпункту. Зараз він лікується під наглядом фахівців», - каже головний редактор газети «Наше Місто».
Тетяна Валігурська розцінює інцидент як своєрідне попередження. Зокрема, і їй особисто. Адже у той вечір вона також мала повернутися до  машини, але вирішила з супермаркету піти пішки.
За її словами погрози на адресу редакції «Нашого Міста» почали надходити після низки публікацій. Мова йде про матеріали, що висвітлювали перелік депутатів, які на сесії 23 березня не голосували за позбавлення  Олександра Вілкула звання «Почесного громадянина Дніпропетровська». До цього переліку Валігурська також додає статті щодо виборів у Кривому Розі і цикл матеріалів про боротьбу з незонною торгівлею у Дніпропетровську.
Також вчора у видання «Нашого Міста»перестав працювати сайт. Це сталося нібито через високу відвідуваність і перехід на більш потужну платформу. Утім, у подібні збіги Тетяна Валігурська не вірить.
«З життєвого та журналістського досвіду я знаю, що таких збігів не буває. Тим, хто таким чином передавав нам «привіт», хочу сказати, що ми не злякалися. Ми будемо працювати, як працювали до цього. Наша газета, хоч і є офіційним органом міської ради, залишається газетою всіх мешканців Дніпропетровська», - зазначила Валігурська.
Загалом це вже не перший напад на журналістів у Дніпропетровську. Попри те, що більшість з них так і залишилися нерозкритими, Тетяна Валігурська сподівається, що поліція таки найде винних.
alt

alt Детальніше []

80 тисяч гривень щодобово можна буде економити після модернізації Кайдацької насосно-фільтрувальної станції
Четвер, 31 березня 2016, 12:07
 
  alt Комунальне підприємство «Дніпроводоканал» разом з керівництвом міста працює над початком великого проекту по модернізації Кайдацької насосно-фільтрувальної станції із залучення коштів Європейського інвестиційного банку. «Для реалізації такого глобального проекту розглядається варіант залучення кредитних коштів під достатньо вигідні умови – 1,3% річних із відстрочкою платежу. Є розроблена концепція. Технічні представники ЄІБу робили обстеження мереж підприємства і Кайдацької насосно-фільтрувальної станції, щоб провести модернізацію і тим самим збільшити потужність її роботи», - сказав під час прес-конференції директор «Дніпроводоканалу» Богдан Попюк.
  Він пояснив, що загальна проектна потужність цієї станції складає 250 тисяч кубів води на добу, а фактично зараз звідти подається води близько 130 тисяч кубів на добу. «З проведенням модернізації станція запрацює на свою повну потужність. Це  дозволить відмовитись від покупної води Аульського водоводу - це економія 80 тисяч гривень що добу, стабілізувати тиск подачі води по всьому місту», - наголосив директор комунального підприємства.
 За попередніми підрахунками Європейського інвестиційного банку, загальна вартість проекту складає 24 мільйони євро. Детальніше []

«Дніпроводоканал» інвентаризує свої об’єкти для планування їх модернізації
Четвер, 31 березня 2016, 12:05
     altВ першу чергу проводитиметься інвентаризація мереж водопостачання та водовідведення. Про це під час прес-конференції повідомив директор КП «Дніпроводоканал» Богдан Попюк. «На сьогодні виникають багато питань про стан мереж, обладнання нашого підприємства. Це в першу чергу потрібно для того, щоб можна було планувати роботи по відновленню, модернізації та ремонту водопроводів та каналізаційних споруд. Для проведення таких робіт ведемо переговори з міжнародними організаціями, наприклад, «GIZ», які за рахунок грантових коштів будуть допомагати нам у цій роботі, щоб не витрачати кошти громади міста, а навпаки, витрачати грантові. Відпрацьовуємо це питання разом з керівництвом міста», - зазначив Богдан Попюк.
   За його словами, вже у квітні розпочнеться робота по аудиту підприємства. «Через систему Prozorroподамо заявку на проведення фінансового аудиту. За попередніми даними, з двох тисяч кілометрів водопроводів, заміни потребують півтори тисячі кілометрів мереж», - пояснив директор «Дніпроводоканалу». Детальніше []

Сторінка 1 з 29