Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Квіт 25


Ви тут: Головна
січня 2017

Вівторок 31 січня 2017

Владислав Грицай спростував інформацію щодо завдання бюджету Дніпра збитків на 2,5 мільйона гривень, яке йому інкримінують правоохоронці
Вівторок, 31 січня 2017, 22:35
altДиректор департаменту житлового господарства міської ради Владислав Грицай разом зі своїм адвокатом спростував інформацію щодо завдання бюджету Дніпра збитків на 2,5 мільйона гривень. Як відомо, департамент захисту економіки Національної поліції України повідомив про підозру Владиславу Грицаю. Правоохоронці стверджують, що вони задокументували злочинну діяльність вищезазначеного чиновника та довели його причетність до вчинення інкримінованих йому правопорушень. На сайті Національної поліції зазначено, що департамент ЖКГ виплатив підрядним компаніям понад 2,5 мільйона гривень за ремонт ліфтів, але робота не була виконана. 
 
У підозрі правоохоронці вказують три ліфти: один на вулиці Богомаза, 190 та два на площі Вокзальній, 1. Але наразі ці ліфти працюють, і, як свідчать документи, вони запущені в експлуатацію в кінці грудня, що дозволяє договір. 
 
«Таких адрес, за яким були укладені угоди, а роботи не проводилися, немає. Ці документи готував не так я, як держоргани, державні експерти, які приймають в мене ліфти як органи держнагляду і складають акти. І тільки після підпису державного органу я можу запустити ліфт», – зазначив директор департаменту житлового господарства міської ради Дніпра. 
 
Адвокат Владислава Грицая пояснює: правоохоронці перевіряли ліфти, коли робота ще не була завершена. 
 
«Строк дії договору – з липня по грудень 2016 року. Роботи мають виконуватися півроку. Є роботи, які складаються з чотирьох етапів. Спочатку знімають старе ліфтове обладнання – складається акт на демонтаж. Далі здійснюється закупівля нового білоруського обладнання, за нього сплачують кошти, його доставляють – складається акт. Третій етап – монтаж обладнання в шахту ліфта – підписується акт. І останній етап – пусконалагоджувальні роботи – знов акт. І тут в жовтні приходять активісти з поліцією, коли закінчений тільки другий етап робіт, і запитують: чому ж не працюють ліфти? Вони не працюють, тому що їх ще два місяці треба монтувати, потім проводити пусконалагоджувальні роботи, а після отримати протокол від експертної організації. Документ був підписаний 23 грудня, і 26 грудня був запущений ліфт», – зазначив адвокат В’ячеслав Шестіріков. 
 
Більше того, на момент перевірки гроші за роботи не були сплачені в повному обсязі, хоч правоохоронці стверджують протилежне. Останні проплати здійснювалися 27 та 28 грудня, після запуску ліфтів, адже раніше зробити це було неможливо: без експертної печатки казначейство просто не перерахувало б кошти. 
 
«На сьогодні нам не надані документи для ознайомлення, лише повідомлення, текст якого ми аналізуємо. І, порівнявши його з документами департаменту, ми бачимо, що не збігаються навіть цифри платежів. Тому нам не зрозуміло, з якими документами працювали сторона обвинувачення та слідчий», – зазначив адвокат Владислава Грицая В’ячеслав Шестіріков. 
 
Крім того, вже тиждень слідчий переносить дати допитів, посилаючись на те, що йому необхідно розібратися та визначитися, коли все ж таки їх призначати. 
 
Підозрюють директора департаменту житлового господарства міської ради за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 1. ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. 
 
«Я буду захищатися в суді та доводитиму свою невинуватість за усіма пунктами обвинувачення, які мені висувають. Я сподіваюся, що суд розгляне всі підготовлені матеріали неупереджено і всебічно», – сказав Владислав Грицай.
alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt
Детальніше []

Дніпро першим в Україні запускає мобільний додаток Waze, який сповіщає про ситуації на дорогах
Вівторок, 31 січня 2017, 15:15
altДніпро став першим містом України, в якому всі ремонтні роботи на дорогах будуть відображатися у спеціальному мобільному додатку. Безкоштовний сервіс Waze, який є частиною Google, не лише підказуватиме дніпрянам, на яких саме вулицях працюють комунальники, а й радитиме, як краще прокласти свої маршрути. Які ще ІТ-новації працюють у транспортній сфері Дніпра, 31 січня, під час спільної прес-конференції, розповіли в. о. заступника міського голови Яніка Мерило та начальник управління інформаційних технологій міськради Ірина Корецька.

«Місто саме додає інформацію про надзвичайні ситуації, перекриття руху або щось інше. Це така інтерактивна програма, де постійно можна буде відстежувати, який нині стан руху», – пояснила Яніка Мерило.

Додаток Waze можна скачати в інтернет-магазині. Програма здатна виводити на дисплей всі перекриття на дорогах, які здійснюють комунальники. Дніпряни також можуть самостійно робити помітки на мапі про ускладнення руху.

Також у Дніпрі вже кілька місяців працює електронний сервіс Navizor. За інформацією Яніки Мерило, наразі відцифровано вже 67% дніпровських доріг. Оцінили стан шляхів, який відстежує Navizor, вже 27 тис. дніпрян. Також на спеціальну електронну мапу нанесено вже понад 4 тис. інфраструктурних об'єктів, на яких тривають ремонти.

Ірина Корецька також додала, що в цьому році в Дніпрі продовжать встановлювати «розумні зупинки». Перші два комплекси нового покоління вже працюють на ж/м Перемога. Зупинки обладнані вай-фаєм, пристроями для підзарядки телефонів і кнопкою виклику поліції.

Ще однією ІТ-новацією для транспортної сфери Дніпра стане запровадження оплати проїзду через мобільний телефон. Принцип простий – смартфон сканує QR-код, що розміщений у салоні транспорту. Переведення коштів здійснюватиметься через інтернет-банкінг. Очікується, що вже найближчим часом нововведення тестуватимуть пасажири 1-ї лінії трамваю. Яніка Мерило також зазначила, що кондуктори пройдуть спеціальне навчання вже цього тижня.

Разом з тим, уже підготовлена спеціальна програма, яка регулюватиме функції картки мешканця. Документ мають погодити на сесії міськради. Картка мешканця, або е-квиток, відкриє дніпрянам зручний доступ не лише до сплати за проїзд. З його допомогою можна буде користуватися електронною медичною карткою, чергою в ЦНАПи та до лікарень.

Також цьогоріч у мерії планують запустити спеціальний кол-центр.

«Можна буде не лише зателефонувати, а й надіслати повідомлення електронною поштою або через особистий кабінет. Сервіс буде зручним для містян різного віку – він буде простим і зрозумілим», – сказала Ірина Корецька.

Мешканці Дніпра, які звертатимуться до цього кол-центру, зможуть відслідковувати, на якому етапі виконання перебуває їхній запит. Ці процеси будуть нанесені на спеціальну карту. Очікується, що сервіс почне функціонувати в найближчі місяці. Наразі комунальні служби міста працюють над тим, щоб створити єдиний потік подачі та обробки інформації.

Яніка Мерило також повідомила, що відсьогодні дніпряни можуть замовляти довідки про місце проживання через портал державних послуг іGov. Загалом для мешканців Дніпра на порталі іGov доступні близько 60 послуг.
alt

alt
Детальніше []

Борис Філатов: Місцеве самоврядування має отримати у своє підпорядкування муніципальну поліцію, виборних шерифів і мирових суддів
Вівторок, 31 січня 2017, 14:02
altМіський голова Дніпра Борис Філатов упевнений – в умовах децентралізації місцеве самоврядування має отримати у своє підпорядкування муніципальну поліцію, виборних шерифів і мирових суддів, які здатні вирішувати місцеві суперечки. Очільник міста також закликав дніпрян висловити свою думку стосовно цього і повідомив, що готує політичну позицію з цього питання. 
 
«Сьогодні на порядку денному в країні – децентралізація. Територіальні громади отримали більше грошей, більше повноважень. Дякую Президенту України та Прем’єр-міністру. Це справді їхня велика заслуга. Але я впевнений: поки місцеве самоврядування не отримає у своє підпорядкування муніципальну поліцію, виборних шерифів і мирових суддів, які можуть вирішувати місцеві суперечки, діла не буде», – написав Борис Філатов на своїй сторінці в соцмережі, додавши, що у випадку  сепаратистських проявів з боку цих осіб їх слід позбавляти громадянства та засуджувати до довічного ув’язнення.  
 
За словами міського голови, в Дніпрі існує так зване організоване злочинне угруповання депутат-суддя-поліцейський. Керівник міста переконаний, що справа навіть не в самих персоналіях, а в цілій системі.  
 
«Де б міська влада не намагалася навести лад, ми стикаємося з шаленим опором. Фігуранти зрозумілі, ролі розписані. Вони навіть не приховують своїх облич», – додав Борис Філатов.
 
Як приклад очільник Дніпра навів ситуацію, коли одна з дніпровських суддів винесла проти міськвиконкому 283 рішення, які забороняють знесення, узаконюють самовільні будівництва, земельні афери або просто скасовують рішення виконкому. Борис Філатов зазначив, що про ці випадки знають у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України, а також у Генеральній прокуратурі, Адміністрації Президента та Верховній Раді. Та жодної реакції з боку цих органів поки не надходило.
Детальніше []

Прес-конференція на тему: «Впровадження нових електронних сервісів у транспортній сфері Дніпра в 2017 році»
Вівторок, 31 січня 2017, 12:00
    31 січня о 12 -00 в приміщенні міської ради (просп. Д. Яворницького, 75, 7 поверх, біла зала) відбудеться прес-конференція на тему : «Впровадження нових електронних сервісів у транспортній сфері Дніпра в 2017 році». Участь у прес-конференції візьмуть: в. о .заступника міського голови Яніка Мерило, начальник управління інформаційних технологій ДМР Ірина Корецька. Детальніше []

Борис Філатов вимагає від поліції ретельніше розслідувати напади на депутатів та посадовців Дніпровської мерії
Вівторок, 31 січня 2017, 11:33
altМіський голова Дніпра Борис Філатов вимагає від правоохоронців розслідувати напади на депутатів і посадовців міської ради. Відомо, що в ніч на 31 січня невідомі напали на депутата Артема Хмельникова, а за останній рік від рук зловмисників загалом постраждали близько десятка народних обранців і чиновників міста. Та нині жодних результатів розслідування цих справ немає.

Причиною того, що винуватці зухвалих нападів і залякувань ще й досі не покарані, Борис Філатов назвав бездіяльність міської поліції щодо територіальної громади. «Я вважаю, що безкарність злочинців є прямим результатом бездіяльності міської поліції щодо територіальної громади», – написав мер Дніпра на своїй сторінці в соцмережі.

Керівник міста нагадав, що торік було здійснено низку нападів і на посадовців мерії, за які досі теж ніхто не покараний. Жертвами зухвалих нападів інколи просто у стінах міськради стали заступник мера Олександр Санжара та тодішній заступник міського голови Олена Молошна. Серед постраждалих – також депутати Олег Григорук і Руслан Вишневецький, які свого часу вийшли з «Опозиційного блоку». До переліку можна додати і депутата Сергія Суханова, якого, за його власною версією, штрикнули викруткою на вулиці.

Крім того, невстановлені особи здійснили підпал автомобіля начальника управління торгівлі департаменту економіки, фінансів та міського бюджету Руслана Мороза.

Страждала й комунальна техніка, через що бюджет міста зазнав значних збитків. Кілька місяців тому невідомі спалили комунальний автоманіпулятор, який використовувався для демонтажу незаконних кіосків. «Тітушки» також потрощили техніку, яка працювала на зносі аварійних рекламних білбордів. Тоді ж був здійснений напад на службовий автомобіль комісії, яка перевіряла якість прибирання снігу на вулицях Дніпра.

Крім цього, керівник міста стурбований тим, що поліція жодним чином не реагує на заборону паркування на Набережній міста. «Зате в минулому році патрульна поліція отримала з місцевого бюджету 5 мільйонів субвенції, національна поліція – 8 мільйонів. Через день «слуги закону» клянчать у мене гроші, автобуси, квартири, кімнати в гуртожитку», – зауважив Борис Філатов.

Нагадаємо, що минулої ночі троє невідомих напали на депутата Артема Хмельникова біля його будинку. За словами народного обранця, зловмисників не цікавили цінні речі. Сам постраждалий пов'язує напад зі своєю депутатською та політичною діяльністю.
alt
Детальніше []

Увага, аварійно-відновлювальні роботи 31 січня та 1 лютого!
Вівторок, 31 січня 2017, 10:16
У зв'язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на водогоні в районі перехрестя вулиць Гречихіна та Кокчетавській, водопостачання частини споживачів ж/м Ігрень буде здійснюватись зі зниженням тиску.

В межах реалізації підготовчих робіт, КП «Дніпроводоканал» здійснено ряд вкрай необхідних заходів з перевключення водопровідних мереж, що причинило тимчасове зниження тиску в районі наступних вулиць:

•       вул. Туркменська;
•       вул. Солов'їна;
•       вул. 25-го Партз'їзду;
•       вул. Автодорожня;
•       вул. Керамічна;
•       вул. Відпочинку.

Другий етап підготовчих робіт призначено на 1 лютого. З 6:00 години 1 лютого до 8:00 години 2 лютого, буде відключено насосну станцію водопостачання, обладнану резервуаром з певним об'ємом чистої води. Існуючого запасу питної води може не вистачити на цілодобове забезпечення мешканців та споживачів ж/м Ігрень у вказаний період, через що будуть спостерігатись перебої у водопостачанні.

Споживачам ж/м Рибальське «Дніпроводоканал» рекомендуємо створити добовий запас питної води на зазначений період підготовчих робіт. Детальніше []


Понеділок 30 січня 2017

Збірна команда України, до складу якої входить дніпровський спортсмен, стала призером Кубка світу з фехтування на шпагах
Понеділок, 30 січня 2017, 16:56
alt28 січня у місті Хайденхайм (Німеччина) відбулися командні змагання в рамках етапу Кубка світу з фехтування на шпагах. Збірна команда України на цьому престижному турнірі завоювала бронзову медаль. Наша команда у складі Богдана Нікішина (Дніпро), Максима Хвороста (Харків), Володимира Станкевича (Харків) та Анатолія Герея (Ужгород) стартувала в турі прямого вибування під 4-м кваліфікаційним номером.

В 1/16 фіналу українські шпажисти перемогли збірну Австралії з рахунком 45:28. У наступній зустрічі наші фехтувальники виграли в естонців – 45:23. В 1/4 українці зустрілися з командою Швейцарії. Спочатку боротьба йшла на рівних, але в бою Герей – Хайнцер лідер швейцарців зумів відіграти відразу п'ять очок і вивести свою команду вперед з рахунком 22:17. Цей розрив скоротив Хворост, а Герей, який фехтував в передостанньому поєдинку зустрічі з П'єром Борскі, наздогнав втрачене та зайняв позицію лідера – 31:29.

Все вирішилося в останньому бою Нікішин – Хайнцер. Незважаючи на те, що українець поступився швейцарцю 4:5, загальний рахунок зустрічі виявився на користь збірної України – 35:34. У наступному турі змагань українці не змогли зупинити французів, програвши суперникам з рахунком 29:45. У боротьбі за бронзу наші спортсмени зуміли реабілітуватися, отримавши перемогу над збірною Китаю – 36:29.

Богдан Нікішин привіз до Дніпра першу командну медаль нового сезону з фехтування на шпагах. Чоловіча збірна України зараз посідає третю позицію у світовому рейтингу з цього виду зброї.

Довідка. Тренують Богдана Нікішина заслужені тренери України Ольга Маркіна та Сергій Комаров.
alt

alt

alt

alt
 
 
 
Детальніше []

Управління соціального захисту населення Чечелівської районної у місті Дніпрі ради оголошує конкурс
Понеділок, 30 січня 2017, 16:40

Управління соціального захисту населення
Чечелівської районної у місті Дніпрі ради
відповідно до ст.10 Закону України
“Про службу в органах місцевого самоврядування”

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантних посад:

 
- завідувача сектору з нарахування та виплати пільг і субсидій відділу бухгалтерського обліку та звітності – 1 одиниця;
 
- головного спеціаліст-бухгалтера сектору з нарахування та виплати пільг   і субсидій відділу бухгалтерського обліку та звітності – 1 одиниця;      
- головного спеціаліста відділу прийому громадян з питань надання усіх видів соціальної допомоги – 1 одиниця;
- провідного спеціаліста відділу прийому громадян з питань надання усіх видів соціальної допомоги – 1 одиниця.
Вимоги до конкурсантів:
– повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
– вільне володіння комп’ютером, державною мовою.
 
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи:
- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу  та проходженням служби в органах місцевого самоврядування;
-  заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
-  дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України “Про запобігання корупції”;
-  копію документа, який посвідчує особу;
- копію військового квітка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
 
Документи приймаються упродовж 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу за адресою:
м. Дніпро, вул. Уральська, 5, кімн. 4.
Додаткова інформація з питань основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці за телефоном:372-00-34. Детальніше []

Дніпровська міська рада разом з «Фондом Східна Європа» почала спрощувати процес надання адміністративних послуг
Понеділок, 30 січня 2017, 11:47
altДніпровська міська рада разом з «Фондом Східна Європа» почала процес спрощення надання найбільш затребуваних адміністративних послуг у рамках програми EGAP.

«Один з напрямків роботи швейцарського-української програми EGAP – це покращення якості надання адміністративних послуг, тому ми вирішили підтримати такий проект у Дніпрі. Перед командою аналітиків програми, які вже розпочали роботу з центрами надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП) Дніпра, поставлені чіткі завдання. Вже незабаром отримаємо їхні рекомендації, як максимально спростити внутрішні процеси в ЦНАПах, щоб послуги надавалися швидше та ефективніше», – зазначив координатор компоненту «Електронні послуги» програми EGAP Олексій Зеліванський.


Першим етапом втілення проекту стало дослідження думки відвідувачів ЦНАПів, щоб визначити, наскільки дніпряни задоволені роботою Правобережного та Лівобережного ЦНАПів. Протягом двох днів опитали 92 мешканців міста, які безпосередньо до опитування отримали в ЦНАП адміністративні послуги. Виявилося, що 90% респондентів були задоволені рівнем надання послуг (оцінка 4-5), 89% не мали труднощів в отриманні послуг від працівників ЦНАПу, а середній час очікування своєї черги склав 15 хвилин.

«Я дуже рада результатам опитування і навіть перепитала представників EGAP, чи насправді маємо настільки хороші показники. Думаю, такі позитивні відгуки отримані через те, що люди порівнювали новий Лівобережний ЦНАП зі старим, який кардинально відрізнявся від новоствореної концепції. Але яким гарним не був би наш новий ЦНАП, основна мета – перевести максимальну кількість послуг і довідок в інтернет та скасувати непотрібні довідки за допомогою електронних послуг і стикування реєстрів державних органів», – прокоментувала виконувачка обов'язків заступника міського голови Дніпра Яніка Мерило.
alt

alt

alt


Детальніше []

До уваги мешканців міста Дніпро!
Понеділок, 30 січня 2017, 11:36
Останнім часом у місті почастішали випадки несанкціонованого зливу нечистот з асенізаційних автомобілів до каналізаційної системи міста.Стурбовані такими випадками громадяни звертаються до КП «Дніпроводоканал» з проханням про притягнення до відповідальності винних у цьому осіб.

З метою недопущення порушень встановлених санітарних норм та ускладнення екологічної обстановки в місті, за клопотанням підприємства до цієї справи долучилась національна поліція, яка оперативно реагуватиме на кожне звернення за фактом зливу нечистот з асенізаційних автомобілів.

Керівництво КП «Дніпроводоканал» просить всіх небайдужих мешканців міста звертатись до національної поліції міста за наступними номерами телефонів:
  • 095 278 12 02 (цілодобово)
  • 067 623 29 32 (цілодобово)
  • 093 868 68 96 (цілодобово)
А також, обов’язково повідомляти КП «Дніпроводоканал» з 8.00 до 16.00 години за телефоном:744-58-65, 732-09-03 або до Центральної диспетчерської служби підприємства за наступними номерами телефонів, які працюють у цілодобовому режимі: 15-03, 745-47-30,745-47-39.

Також повідомляємо, що для вжиття відповідних заходів до осіб-правопорушників необхідно обов’язково зазначати дату та час випадку, місце зливу, марку та державний номер автомобілю. Детальніше []

Сторінка 1 з 14