Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Неділя, Квіт 30


Ви тут: Головна
Середа, 30 березня 2016
початок Міжнародної акції «Діти за мир у всьому світі»
Середа, 30 березня 2016, 18:13

31 березня о 14.00 – початок Міжнародної акції «Діти за мир у всьому світі» (місце проведення: Палац дітей та юнацтва (наб. Перемоги,5). Під час заходу 350 маленьких дніпропетровців складуть мапу однієї з країн Європи – як побажання миру у всьому світі. Мапа, яку складатиме малеча, буде зібрана з символічних паперових голубів.

По завершенню акції на учасників і гостей чекає сюрприз.

Презентація проекту вже успішно відбулась в Угорщині, Румунії, Болгарії, Чехії, Словенії, Австрії, Словаччині, Сербії, Естонії, Хорватії, Боснії та Герцеговині, а також у Литві, Латвії, Польщі та Молдові.

Захід відбудеться за участю Почесного консула Угорщини в Україні Василя Вишиванюка, секретаря міської ради В'ячеслава Мішалова, депутата міськради Юлії Дмитровой та радника міського голови Одарки Білої.

Детальніше []

прес-конференція заступника міського голови Михайла Лисенка на тему: «Закінчення опалювального сезону».
Середа, 30 березня 2016, 18:12
31 березня о 10.30 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. Дмитра Яворницького, 75, 7 поверх, біла зала) відбудеться прес-конференція заступника міського голови Михайла Лисенка на тему: «Закінчення опалювального сезону». Детальніше []

прес-конференція директора КП «Дніпроводоканал» Богдана Попюка на тему: «Інвентаризація об'єктів КП «Дніпроводоканал»
Середа, 30 березня 2016, 18:10
31 березня о 10.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. Дмитра Яворницького, 75, 7 поверх, біла зала) відбудеться прес-конференція директора КП «Дніпроводоканал» Богдана Попюка на тему: «Інвентаризація об'єктів КП «Дніпроводоканал» Детальніше []

Дніпропетровцям розповіли, як вираховуватимуться тарифи на воду під час поливного сезону
Середа, 30 березня 2016, 17:29

altВ рамках прямої телефонної лінії проекту «Міська влада на прямому зв’язку» обговорили, коли почнеться поливний сезон і які тарифи він передбачає. Із року в рік це вже традиційна тема, яка стосується мешканців приватних будинків.
«Кожного року ми стикаємося з проблемою, що люди використовують питну воду для поливу власних присадибних ділянок. Як результат – проблеми з водопостачанням з’являються у таких районах з великими перепадами висот, як Діївка», - розповідає начальник управління водозбуту КП «Дніпроводоканал» Людмила Тонкопій.
На сьогоднішній день прилади обліку водоресурсу встановили вже 80% населення. Інші відхрещуються від встановлення лічильнику з двох причин: відсутність коштів або елементарне небажання.
У цьому році поливний сезон починається з 15 квітня. З цього моменту почнеться процес нарахування за полив прибудинкової території.
«Розрахунок тарифів буде орієнтований на середні показники витрат води. На полив відкритого ґрунту буде відраховуватися 8 літрів на один метр квадратний, а у закритий – 0,5 літрів. Разом з цим ми будемо враховувати коефіцієнти згідно з метрологією, тобто наявність опадів, а також площу прибудинкової території, яка прописана у технічному паспорті» - каже Людмила Тонкопій.
Тариф на послуги водопостачання є єдиним та неподільним на полив, господарські чи побутові потреби.
Порушників будуть вираховувати на основі значного збільшення витрат води та відповідно до цього їм будуть надіслані рахунки зі збільшеними сумами.
Якщо людина має пільгу або за станом здоров’я не має змоги обробляти власний город, аби уникнути непорозумінь з КП «Дніпроводоканал», повинні до 15 квітня написати заяву про те, що вони не будуть використовувати воду на ці цілі, а начислення, відповідно, будуть призупинені.
 

Детальніше []

30.03.2016 Проект рішення Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради (оновлений)
Середа, 30 березня 2016, 16:49

КРАСНОГВАРДІЙСЬКА
РАЙОННА  У  МІСТІ  ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ  РАДА
 
VII СКЛИКАННЯ

VI СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

_________________                м.Дніпропетровськ                        № _________

 

Про бюджет Красногвардійського        
                                                                                                                                                                                                                              району на 2016 рік

 

        Відповідно до Конституції України, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, Красногвардійська районна у місті рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 
1. Визначити на 2016 рік:
 
1.1. Доходи бюджету району у сумі 267111,392 тис. грн., у тому числі доходи загального фонду бюджету району 259810,293 тис. грн., доходи спеціального фонду бюджету району 7301,099 тис. грн., згідно з додатком 1.
 
1.2. Видатки  бюджету району у сумі 267111,392 тис. грн., у тому числі видатки загального фонду бюджету району 259810,293 тис. грн., видатки  спеціального фонду бюджету району 7301,099 тис. грн. згідно з додатками 2, 3.
 
2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів  бюджету району на 2016 рік у розрізі головних розпорядників коштів  бюджету району у сумі 267111,392 тис. грн., у тому числі по загальному фонду 259810,293 тис. грн. та спеціальному фонду – 7301,099 тис. грн. згідно з додатками 2, 3.
 
Відповідно до статті 20 та пункту 18 розділу «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України, врахувати, що бюджет Красногвардійського району на 2016 рік складено без застосування програмно-цільового методу.
 
3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетнихкоштівбюджету району у сумі 50,000 тис. грн.
 
4. Затвердити на 2016 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.
 
5.  Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду бюджету району на 2016 рік за їх економічною структурою:
 
 - оплата праці працівників бюджетних установ та закладів;
 
 - нарахування на заробітну плату;
 
 - придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
 
 - забезпечення продуктами харчування;
 
 - оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
 
 
 - поточні трансферти населенню;
 - поточні трансферти бюджетам інших рівнів.
 
 
6. Затвердити у складі видатків бюджету району кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі  1469,907 тис. грн. згідно з додатком 5.
 
7. Відповідно до статей 43, 73 Бюджетного кодексу України надати право  фінансовому управлінню районної у місті ради отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів бюджету району, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.
 
8. Керуючись статтями 51, 77 Бюджетного кодексу України, зобов’язати розпорядників коштів бюджету району:
 
8.1. Забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ та закладів відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці, розміру мінімальної заробітної плати та місцевих надбавок, встановлених для працівників комунальних закладів згідно з рішенням міської ради від 29.12.2015 № 6/2 «Про затвердження Міської цільової програми місцевих надбавок для працівників комунальних закладів освіти, культури, охорони здоров’я та соціальних працівників на 2016-2020 роки»; на проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами та закладами.
 
8.2. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи (закладу), виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.
 
8.3. Забезпечити укладання угод по кожному виду енергоносіїв у межах встановлених лімітів.
 
8.4. При виконанні бюджету району забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами та закладами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості з їх оплати.
 
9. Керуючись статтею 23 Бюджетного кодексу України, у процесі виконання бюджету району за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів бюджету району дозволити фінансовому управлінню районної у місті ради здійснювати перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі, в розрізі економічної класифікації в межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів бюджету району окремо по загальному та спеціальному фондах бюджету району.
 
Забороняється без внесення змін до рішення районної у місті ради про бюджет району збільшення бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах бюджету району на:
 
- оплату праці працівників бюджетних установ і закладів за рахунок зменшення інших видатків;
- видатки з функціонування органів місцевого самоврядування за рахунок зменшення видатків по інших кодах функціональної та економічної класифікації.
 
10. Установити, що відповідно до статті 68 Бюджетного кодексу України до загального фонду бюджету району у місті у 2016 році  зараховуються такі податки і збори, що стягуються з платників, які перебувають на обліку і обслуговуються державною податковою інспекцією у Красногвардійському районі Головного управління Державної фіскальної служби України у Дніпропетровській області, а також ті, що зараховуються за місцем вчинення дії, а саме:
- державне мито в частині, що відповідно до закону зараховується до відповідних місцевих бюджетів;
- туристичний збір;
- адміністративні штрафи, що накладаються місцевими органами виконавчої влади та виконавчими органами місцевих рад або утвореними ними в установленому порядку адміністративними комісіями;
- адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;
- адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;
- плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, а також плата за надання інших платних послуг, пов’язаних з такою державною реєстрацією;
- рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів у частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування);
- рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин місцевого значення;
- рентна плата за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин;
- рентна плата за спеціальне використання води водних об’єктів місцевого значення;
- кошти від реалізації безхазяйного майна (у тому числі такого, від якого відмовився власник або отримувач), знахідок, спадкового майна (у разі відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття), майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, а також валютних цінностей і грошових коштів, власники яких невідомі;     
- 80,0 % коштів, отриманих підприємствами, установами та організаціями, що утримуються за рахунок бюджету району у місті, за здані у вигляді брухту і відходів золото, платину, метали платинової групи, дорогоцінне каміння, і 50,0 % коштів, отриманих цими підприємствами, установами та організаціями за здане у вигляді брухту і відходів срібло;
- збір за місця для паркування транспортних засобів;
- плата за надання інших адміністративних послуг;
- інші надходження, передбачені законодавством;
- до 01.04.2016 50 % земельного податку та орендна плата за земельні  ділянки, що знаходяться на території району, і 32,2 % податку та збору на доходи фізичних осіб по платниках, що перебувають на обліку в державній податковій інспекції району Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області (крім цих платежів, які сплачуються платниками, що знаходяться на обліку в Спеціалізованій державній податковій інспекції з обслуговування великих платників у м. Дніпропетровську Міжрегіонального головного управління Державної фіскальної служби).
 
11. Джерелами формування спеціального фонду бюджету району є власні надходження бюджетних установ і закладів, що утримуються за рахунок коштів бюджету району у місті та інші надходження, передбачені законодавством.
 
12. Керуючись статтями 102, 1032 Бюджетного кодексу України, надати право голові районної у місті ради, у разі отримання з інших бюджетів та надання з міського бюджету у міжсесійний період цільових субвенцій та дотацій, розподіляти їх між головними розпорядниками коштів бюджету району,  виходячи з фактичної потреби у коштах цільових субвенцій та дотацій, своїми розпорядженнями, з наступним затвердженням на сесіях районної у місті ради.
 
З метою ефективного використання коштів субвенцій з державного бюджету на фінансування державних програм соціального захисту населення дозволити голові районної у місті ради протягом бюджетного року своїми розпорядженнями перерозподіляти їх річні обсяги між кодами функціональної, економічної класифікації, виходячи із фактично нарахованих обсягів відповідних пільг, субсидій та допомоги населенню і фактичної потреби у коштах, з наступним затвердженням на сесіях районної у місті ради.
 
13. Надати право голові районної у місті ради на підписання договорів на одержання субвенцій з інших бюджетів та надання субвенцій з бюджету  району.
 
14. На виконання пункту 22 рішення міської ради від _____ 2016 року                     № ___«Про міський бюджет на 2016 рік» зазначити, що починаючи з 01.04.2016 та з 01.07.2016 фінансування установ та закладів, які утримувались за рахунок коштів бюджету району, зазначені у додатках 6 та 7 відповідно, здійснюється за рахунок коштів міського бюджету.
 
15. Додатки 1 – 7 є невід’ємною частиною цього рішення.
 
16. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку району (Сідєков А.К.) та начальника фінансового управління районної у місті ради Алєксєєнко Н.П.
 
 
 

Голова районної у місті ради                                                     Н.В. Кеда


Пояснювальна записка
до рішення районної у місті ради
«Про бюджет Красногвардійського району на 2016 рік»

 

Керуючись вимогами статті 143 Конституції України, статей 26, 28, 61  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», положеннями статей 68, 75-77 Бюджетного кодексу України, фінансовим управлінням Красногвардійської районної у м. Дніпропетровську ради розроблено проект бюджету району на  2016 рік.
Формування розрахункових показників бюджету району на 2016 рік здійснено з урахуванням змін, внесених до Бюджетного та Податкового кодексів України та інших законодавчих актів.
Загальний обсяг доходів та видатків бюджету району на 2016 рік з урахуванням трансфертів з вищестоящих бюджетів визначено у сумі               267111,392тис. грн., що на 2,8 % (274837,622 тис. грн.) менше 2015 року.
Без урахування трансфертів з вищестоящих бюджетів загальний обсяг доходів та видатків бюджету району на 2016 рік визначено у сумі       38648,199 тис. грн., що відповідно на 57,4 % (90745,231 тис. грн.) менше 2015 року.
Обсяги трансфертів з державного та міського бюджетів на здійснення програм соціального захисту населення та інші заходи доведені у сумі                  228463,193 тис. грн., що на 24,1 % (184092,391 тис. грн.) більше 2015 року.
 

ДОХІДНА ЧАСТИНА

 
Обсяг власних доходів загального фонду бюджету району визначеноу сумі 31347,100тис. грн., що на 63141,558тис. грн. або 66,8% менше фактичнихнадходженьза 2015рік(94488,658 тис. грн.).
 
Відповідно до статті 68 Бюджетного кодексу України до загального фонду бюджету району у місті у 2016 році зараховуються такі податки і збори, що стягуються з платників, які перебувають на обліку і обслуговуються державною податковою інспекцією у Красногвардійському районі Головного управління Державної фіскальної служби України у Дніпропетровській області, а також ті, що зараховуються за місцем вчинення дії, а саме:
 
- податок та збір на доходи фізичних осіб – 21247,100 тис. грн., або на 
52148,706 тис. грн. (71,1 %) менше фактичних надходжень за 2015 рік
(73395,806 тис. грн.).
         При розрахунку враховано, що згідно пункту 15 рішення міської ради від 30.03.2016 року  № ___ «Про міський бюджету на 2016 рік» податок та збір на доходи фізичних осіб у 2016 році буде зараховуватися до бюджету району до 01.04.2016 з нормативом відрахувань 32,2 % (додаток 10 вищезазначеного рішення);
- плата за землю – 6637,300 тис. грн., що на 12644,635 тис. грн., або      65,6 % менше фактичних надходжень за 2015 рік (19281,935 тис. грн.).
При розрахунку враховано, що згідно пункту 15 рішення міської ради від 30.03.2016 року  № ___ «Про міський бюджету на 2016 рік» земельний податок та орендна плата за земельні  ділянки, що знаходяться на території району у 2016 році будуть зараховуватися до бюджету району до 01.04.2016 з нормативом відрахувань 50 % (додаток 10 вищезазначеного рішення);
 
            - збір за місця для паркування транспортних засобів –                      1354,000 тис. грн., що на 1002,717 тис. грн., або на 285,4 % більше фактичних надходжень за 2015 рік (351,283 тис. грн.).
Збільшення надходжень першочергово прогнозується за рахунок зростання на 13,1 % мінімального розміру заробітної плати у зв’язку з тим, що ставки збору встановлюються від її розміру, діючого на 1 січня податкового періоду, а також за рахунок легалізації місць для паркування транспортних засобів;
 
- туристичний збір – 27,000 тис. грн., що майже на рівні фактичних надходжень за 2015 рік (27,507 тис. грн.).
При розрахунку враховано перехід Соціально-Побутового Управління ДП «ВО ПМЗ ім. О.М. Макарова» з обліку СДПІ з обслуговування великих платників у м. Дніпропетровську на облік до ДПІ району. Надходження за 2015 рік по даному підприємству склали 10,1 тис. грн., а також враховано припинення діяльності ФОП Крят О.В., фактичні надходження якого у 2015 році складали 10,9 тис. грн.;
 
- адміністративні штрафи та інші санкції – 4,500 тис. грн., що майже на рівні фактичних надходжень за 2015 рік (4,415 тис. грн.);
 
-   плата за надання інших адміністративних послуг– 400,700 тис. грн., що 10,121 тис. грн. менше фактичних надходжень за 2015 рік                (410,821 тис. грн.).
Зменшення надходжень виникло у зв’язку з тим, що у 2016 році створено Головне управління національної поліції Дніпропетровської області. Плата за надання адміністративних послуг, що надаватимуться поліцією по всій Дніпропетровській області буде зараховуватися лише до Бабушкінського району у місті Дніпропетровську, крім адміністративних послуг, наданих міграційною службою.     
 
- державне мито – 1103,000 тис. грн., що майже на рівні фактичних надходжень за 2015 рік (1102,120 тис. грн.);
 
-   інші надходження– 0,500 тис. грн., що на рівні фактичних надходжень за 2015 рік (0,500 тис. грн.);
 
          - надходження коштів від реалізації безхазяйного майна, знахідок, спадкового майна, майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, а також валютні цінності і грошові кошти, власники яких невідомі – 35,500 тис. грн., що рівні фактичних надходжень за 2015 рік (35,541 тис. грн.).
 
          Відповідно до Закону України від 26.11.2015 № 836-VІІІ «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування окремих адміністративних зборів» до місцевих бюджетів вперше зараховуються наступні адміністративні збори:
 
          - адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань – 202,000 тис. грн. 
          При розрахунку враховано збільшення розміру адміністративного збору за проведення державної реєстрації у 6 разів з юридичних осіб і у 5 разів з фізичних осіб, згідно Закону України від 25.11.2015 № 835-VІІ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».
          Також враховано перехідний період встановлення повноважень органам місцевого самоврядування щодо надання адміністративних послуг до                    30 квітня 2016 року.
 
-   адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень– 330,000 тис. грн.
- плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, а також плата за надання інших платних послуг, пов’язаних з такою державною реєстрацією – 5,500 тис. грн.
          Згідно Закону України від 25.11.2015 № 834-VІІІ «Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень» враховано збільшення надходжень на 13,1 %, так як адміністративний збір справляється у відповідному розрахунку від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленому законом на 1 січня календарного року, а також перехідний період встановлення повноважень органам місцевого самоврядування щодо надання адміністративних послуг до 30 квітня 2016 року.
 
          Спеціальний фонд бюджету району заплановано у сумі
7301,099 тис. грн. за рахунок власнихнадходженьустанов та закладів.
 

ВИДАТКОВА ЧАСТИНА

 
Загальний обсяг видатків бюджету району (з урахуванням трансфертів  з вищестоящих бюджетів) визначено у сумі 267111,392 тис. грн., у тому числі по загальному фонду у сумі 259810,293 тис. грн., спеціальному фонду у сумі 7301,099 тис. грн.
 
У структурі видатків бюджету району найбільшу питому вагу займають видатки на захищені статті бюджету (оплата праці, придбання продуктів харчування та медикаментів, оплата спожитих бюджетними установами і закладами енергоносіїв, інші соціальні виплати), які визначено у сумі   30597,091 тис. грн., що становить  97,6 % від загального обсягу видаткової частини бюджету району по загальному фонду (без урахування міжбюджетних трансфертів).
 
Видаткова частина загального фонду бюджету району, на виконання пункту 22 рішення міської ради від _____ 2016 року  № ___ «Про міський бюджет на 2016 рік», обрахована з урахуванням змін в мережі бюджетних установ та закладів, які фінансуються з бюджету району, у зв’язку з передачею закладів освіти та будинку культури на утримання за рахунок коштів міського бюджету, а саме:
-  видатки на утримання закладів освіти обраховані на І півріччя 2016 року  з  урахуванням виплати відпускних педагогічним працівникам, видатків на оздоровлення дітей у пришкільних таборах;
-  видатки на утримання будинку культури обраховані до 01.04.2016.
 
 
           Видатки на оплату праці працівників бюджетної сфери обраховані з урахуванням:
- встановлення розмірів мінімальної заробітної на 2016 рік з
 1 січня – 1 378,00 гривень, з 1 травня – 1450,00 гривень  та з 1 грудня – 1 550,00 гривень на місяць;
- визначення розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника
Iтарифного розряду ЄТС з урахуванням збереження грошового розриву між цим показником та мінімальною заробітною платою, що склався у поточному році (265 гривень), тобто розмір посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду  з 1 січня 2016 року на рівні                            1113,00 гривень, з 1 травня – 1185,00 гривень  та  з 1 грудня  –                          1285,00 гривень.
 
           При розрахунку потреби у коштах на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, що споживаються бюджетними установами та закладами, враховано зростання тарифів  порівняно з 2015 роком в середньому на коефіцієнт 1,0824, у тому числі на :
-          оплату теплопостачання (КЕКВ 2271) на коефіцієнт 1,1016;
-  оплату водопостачання і водовідведення (КЕКВ 2272) на коефіцієнт 1,104;
-          оплату електроенергії (КЕКВ 2273) на коефіцієнт 1,05;
-         оплату природного газу (КЕКВ 2274) на коефіцієнт 1,1.
 
           У зв’язку з обмеженим фінансовим ресурсом  інші поточні видатки обраховано  на 4 місяця 2016 року (по галузі «Освіта» на  І півріччя 2016 року).
 
 

Органи місцевого самоврядування

 
Видатки на утримання органів місцевого самоврядування обраховані   у сумі  10921,917 тис. грн., у тому числі по загальному фонду                            10846,917 тис. грн., по спеціальному фонду 75,000 тис. грн.
Видатки на оплату праці з нарахуваннями працівників органів місцевого самоврядування обраховано  у сумі 9899,751 тис. грн.                                  з урахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.06                    № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», із змінами та доповненням, наказу Міністерства праці України від 02.10.96 № 77 «Про умови оплати праці робітників зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів»,  зі змінами та доповненнями, Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» та Постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 № 78 «Про затвердження Порядку проведення індексації грошових доходів населення». У фонді оплати праці заплановано надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи до 50,0 % від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років. На надання премії працівникам органів місцевого самоврядування передбачено кошти у розмірі не менш як 10,0%  посадового окладу.
           Надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань враховано у розмірі середньомісячної заробітної плати, матеріальної допомоги для оздоровлення у розмірі посадового окладу.

          

           Видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв заплановано у загальній сумі  812,181тис. грн.

 
           У зв’язку з обмеженим фінансовим ресурсом  інші поточні видатки обраховано на 4 місяця 2016 року та складають 134,985 тис. грн.
 
           За рахунок власних надходжень (оренди майна бюджетних установ) до спеціального фонду бюджету заплановано часткове утримання установи та автотранспорту в розмірі 75,000 тис. грн.
   

Освіта

 
            Всього обсяг видатків по галузі «Освіта»  (з урахуванням трансфертів з державного бюджету)  визначено на І півріччя 2016 року  у загальній сумі  90 432,776 тис. грн., з них:
-         по загальному фонду 83 212,167 тис. грн., в тому числі:
       за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету                               36 323,401 тис. грн.;
       за рахунок коштів субвенції з міського бюджету на утримання закладів освіти 32 572,907 тис. грн.;
за рахунок коштів бюджету району 14 315,859 тис. грн.
-         по спеціальному фонду 7 220,609 тис. грн. (власні надходження бюджетних установ).
 
           За рахунок коштів загального та спеціального фондів бюджету району заплановано утримання 19 дошкільних навчальних закладів ( ДНЗ № 2, яке недіюче, але знаходиться на утриманні відділу освіти, з метою збереження бюджетного майна здійснюється цілодобове чергування на підставі рішення Красногвардійської районної у місті ради від 21.07.2006 №52/06) ; 16 денних загальноосвітніх шкіл, в тому числі: 1 дошкільного відділення навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад», 1 шкільного відділення навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад»;                   1 вечірньої загальноосвітньої школи; 3 позашкільних заклади освіти;                          2 логопедичних пункти при загальноосвітніх середніх школах та 3 при дошкільних навчальних закладах, 1 служби  технічного нагляду за будівництвом та капітальним ремонтом закладів освіти, 1 централізованої бухгалтерії та 1 міжшкільного навчально-виробничого комбінату.
 
У видатках на оплату праці працівникам освіти враховано: надбавки педагогічним працівникам за престижність праці у граничному розмірі 20% посадового окладу згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.2011 № 373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування», муніципальну надбавку, встановлену для працівників комунальних закладів згідно з рішенням міської ради від 29.12.2015 № 6/2 «Про затвердження Міської цільової програми місцевих надбавок для працівників комунальних закладів освіти, культури, охорони здоров’я та соціальних працівників на 2016-2020 роки», надбавки бібліотекарям у розмірі 50% посадового окладу згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2009 № 1073 «Про підвищення заробітної плати працівникам бібліотек», за вислугу років медичним працівникам, які працюють у комунальних навчальних закладах, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 № 1418 «Про затвердження  Порядку виплати надбавки за вислугу років лікарям і фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою державних та комунальних закладів охорони здоров’я»; матеріальна допомога бібліотекарям у розмірі двох посадових окладів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.09.2009    № 1062 «Про доповнення Постанови Кабінету Міністрів України від 22 січня 2005 року №84», обов’язкові виплати педагогічним працівникам згідно зі статтею 57 Закону України «Про освіту», а саме: надбавка за вислугу років, матеріальна допомога на оздоровлення при наданні днів щорічної відпустки у розміріодного посадового окладу.
           Видатки на оплату праці знарахуваннями у загальному фонді передбачено у сумі 59 526,235 тис. грн.
           Видатки на медикаменти заплановано по першочерговій потребі та складають 10,445 тис. грн.
           Видатки  на оплату за харчування у загальному фондіпо закладахосвіти  на І півріччя 2016 року визначено у сумі 7 579,998 тис. грн. 
           Обсяги видатків на харчування  учнів денних загальноосвітніх шкіл, шкільних відділень навчально-виховних комплексів враховані із розрахунку вартості одного діто - дня, визначеного відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», Програми подальшого розвитку та удосконалення організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста на 2012-2016 роки, розраховані з урахуванням збільшення вартості харчування, а саме:
-  учнів 1-4 класів та груп продовженого дня загальноосвітніх навчальних закладів – 11,20 грн. (у 2015 році – 10,00 грн.);
-   учнів пільгової категорії – 13,44 грн. (у 2015 році – 12,00 грн.)
         По дошкільних навчальних закладах та дошкільному відділенні навчально-виховного комплексу району на І півріччя 2016 року , відповідно до внесених змін до Закону України «Про дошкільну освіту» розраховано з урахуванням плати за харчування дітей, яку вносять батьки або особи, які їх замінюють, у розмірі 60% від вартості харчування в день. Обсяг видатків на харчування визначено виходячи з вартості харчування з урахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» для дітей у ясельних групах 6,60 грн. (у 2015 році – 5,89 грн.)   та садових групах  10,46 грн.(у 2015році – 9,34грн.)
           Обсяг коштів на здійснення видатків по оплаті енергоносіїв, що споживаються бюджетними установами та закладами, визначено з урахуванням натуральних обсягів за 2015 рік з урахуванням тарифів, які діяли  на 01.01.2016. Видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв у загальному фонді розраховані у сумі 14 807,099 тис. грн.
           У видатках на утриманняустановосвіти, по інших виплатах населенню,  заплановано видатківна виплату одноразової допомоги  21 дітині -сиротіта дітям, позбавленим батьківського піклування, яким у 2016році виповниться 18 років, у сумі 21,720 тис. грн., з урахуванням розміру виплати на одну особу 1810 грн.
Загальний обсяг інших поточних видатків складає 1 266,670 тис. грн.
 
           В загальному обсязі видатків, за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету планується здійснювати поточні видатки денних загальноосвітніх шкіл, шкільного відділення навчально-виховного комплексу та вечірньої загальноосвітньої школи у загальній сумі 36 323,401 тис. грн.
           За рахунок цих коштів частково буде утримуватися 17 закладів та установ освіти.
            У видатках на заробітну плату з нарахуваннями  працівникам шкільної освіти враховано надбавки педагогічним працівникам за престижність праці у граничному розмірі 20% посадового окладу згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2011 №373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування», муніципальну надбавку, встановлену для працівників комунальних закладів згідно з рішенням міської ради від 29.12.2015 № 6/2 «Про затвердження Міської цільової програми місцевих надбавок для працівників комунальних закладів освіти, культури, охорони здоров’я та соціальних працівників на 2016-2020 роки», надбавки бібліотекарям у розмірі 50% посадового окладу згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2009 № 1073 «Про підвищення заробітної плати працівникам бібліотек», за вислугу років медичним працівникам, які працюють у комунальних навчальних закладах, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 № 1418 «Про затвердження  Порядку виплати надбавки за вислугу років лікарям і фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою державних та комунальних закладів охорони здоров’я»; матеріальна допомога бібліотекарям у розмірі двох посадових окладів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.09.2009    № 1062 «Про доповнення Постанови Кабінету Міністрів України від 22 січня 2005 року № 84», обов’язкові виплати педагогічним працівникам згідно зі статтею 57 Закону України «Про освіту», а саме: надбавка за вислугу років, матеріальна допомога на оздоровлення при наданні днів щорічної відпустки у розміріодного посадового окладу.
           Видатки на оплату праці з нарахуваннями передбачено у сумі         34 810,901 тис. грн..                   
Видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв складають            оплату комунальних послуг та енергоносіїв  - 1 512,500 тис. грн.
 

Соціальний захист та соціальне забезпечення

 
Інші видатки на соціальний захист населенняобраховано у сумі 505,369 тис. грн. по загальному фонду на перший квартал 2016 року, а саме:
 на здійснення заходів з виконання районної комплексної програми соціального захисту інвалідів та соціально незахищених верств населення «Турбота» на 2013-2017 рр. та районної комплексної програми «Ветеран» на 2013-2017 рр.:
·     на здійснення заходів соціального спрямування 9,400 тис. грн., а саме:
відзначення виводу радянських військ з Афганістану – 9,400 тис. грн.;
·       матеріальна допомога на поховання мешканців району –                                 25,772 тис. грн.,( із розрахунку 1,600 тис. грн. на кожну особу);
·матеріальна допомога мешканцям району – 9,725 тис. грн.;
·доплата для  пенсії сім’ям, загиблим у Афганістані -4,512 тис. грн.                       (із розміру 500 грн./ особу на 3 особи);
·матеріальне заохочення квартальних комітетів – 24,000 тис. грн.
 
 
 
 

Крім того, передбачено кошти на виконання:

-            Комплексної програми соціального захисту громадян                                        м. Дніпропетровська, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2014-2016 роки у сумі 8,950 тис. грн.(надання адресної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг із розрахунку 300 грн./особу);
-             Комплексної програми соціального захисту інвалідів                                            м. Дніпропетровська «Турбота» на 2013-2017 рр. у сумі 75,302 тис. грн. (надання адресної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг родинам інвалідів із розрахунку 300 грн./особу);
-            Субвенція на виконання Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей м. Дніпропетровська «Родина героя» на 2014-2019 роки (надання адресної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей) у сумі 244,058 тис. грн.;
-            Субвенція на виконання Комплексної програми соціального захисту мешканців міста Дніпропетровська на 2016-2018 роки (на надання щомісячної адресної допомоги сім'ям загиблих (померлих) інвалідів війни і учасників бойових дій в Афганістані, які не мають права на отримання пільг на оплату  житлово-комунальних послуг в залежності від середньомісячного сукупного доходу) – 103,650 тис. грн.
 
Видатки на утримання територіального центру і відділення соціальної допомоги  заплановано у загальній сумі 4468,521 тис. грн., в тому числі по загальному фонду у сумі 4463,031 тис. грн., по спеціальному фонду –                     5,490 тис. грн. (власні надходження).
Заробітна плата з нарахуваннями  у загальному фонді бюджету  розрахована у сумі 4184,810 тис. грн. згідно з наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 № 308/519 та з урахуванням муніципальної надбавки 40% від посадового окладу з квітня місяця.
Заплановано підвищення посадових оклад працівникам на 15 відсотків у зв’язку зі шкідливими і важкими умовами праці та на 20 відсотків працівникам, які безпосередньо обслуговують осіб із значно зниженою рухомою активністю та ліжкових хворих, згідно наказу Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 №308/519 .
Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2009р. № 1418                   у розрахунку фонду заробітної плати лікарям і фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою врахована доплата у розмірі щомісячної надбавки до посадового окладу залежно від стажу роботи.
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 № 524                  у розрахунку фонду заробітної плати медичним працівникам врахована допомога на оздоровлення у розмірі посадового окладу під час надання основної щорічної відпустки.
Видатки на медикаменти у загальному фонді заплановано у сумі               18,711 тис. грн., виходячи з норми 2,97 грн.
Видатки на придбання продуктів харчування у загальному фонді заплановано у сумі 83,286 тис. грн., виходячи з норми 13,22 грн.
Обсяг коштів на здійснення видатків по оплаті енергоносіїв заплановано у сумі 145,054 тис. грн.
 

 Інші поточні видатки у загальному фонді 31,170 тис. грн.

 
На виплату компенсації фізичним особам, що надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги  заплановано коштів у сумі 197,440 тис. грн.
 
Нафінансову підтримку громадських організацій інвалідів і ветеранів  розраховані кошти у загальній сумі 35,624 тис. грн. (касові видатки                                 за І квартал та враховано матеріальне заохочення на квітень поточного року).
 
Видатки по галузі «Соціальні програми в галузі сім’ї, жінок, молоді та дітей» по утриманню установи та проведенню заходів розраховані у сумі 1106,915 тис. грн. по загальному фонду.
У бюджеті району враховані видатки на утримання:
Центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді– 832,743 тис. грн.        
Фонд заробітної плати  розраховано  виходячи з наявності 12,5 штатних посад., згідно рішення виконавчого комітету Красногвардійської районної у місті ради від 23.10.2015 №174 з 01.01.2016 року збільшено на 3 штатних посади фахівців із соціальної роботи. 
Фонд заробітної плати розраховано згідно з наказами Міністерства праці та соціальної політики України від 05.04.2006 № 104 «Про умови оплати праці працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» та від 13.07.2009 № 267 «Про внесення змін до наказу Міністерства  праці                            та соціальної політики України від 05.04.2006 № 104», з  урахуванням надбавки за високі досягнення у праці у розмірі до 50 % посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг та вислугу років та премії працівникам у розмірі 100 % від посадового окладу та виплата матеріальної допомоги на оздоровлення у розмірі посадового окладу та на вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати, а також на чотири посади фахівців із соціальної роботи згідно  наказу Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 № 308/519, врахована надбавка у розмірі до 15 % посадового окладу за основною посадою соціальному працівнику за шкідливі умови праці.
Оплата праці з нарахуваннями – 762,954 тис. грн.;
Обсяг коштів на здійснення видатків по оплаті енергоносіїв заплановано у сумі 68,649 тис. грн.

Інші поточні видатки у загальному фонді 1,140 тис. грн.

 
         Видатки на виконання соціальних програм і заходів органів місцевого самоврядування у справах молоді  обраховано у сумі – 10,377 тис. грн. (касові видатки за І квартал).
 
         Заплановано субвенцію з міського бюджету на оздоровлення та відпочинок дітей  у пришкільних таборах, виходячи із середньої вартості 1 діто-дня 18,91 грн.у сумі 263,795 тис. грн.
 

Благоустрій району

 
           На виконання робіт з благоустрою району передбачено видатків у сумі  407,518 тис. грн.  За рахунок цих коштів передбачено виконання  послуг щодо ліквідації стихійних сміттєзвалищ, санітарної очистки території, зимового утримання доріг, видалення та омолодження дерев.
 

Культура і мистецтво

 
           Видатки по галузі «Культура і мистецтво» розраховано у загальній сумі 79,930тис. грн., у тому числі: 
-      на проведення та організацію основних щорічних масових та святкових заходів, присвячених державним та професійним  святам, пам’ятним датам  -  2,800 тис. грн.
-      на утримання КЗК «КМЦ «Краснопілля» ДМР до 01.04.2016 –                        77,130 тис. грн.
 

           За рахунок коштів з державного бюджету передбачено видатки:

·на шкільну освіту (утримання денних загальноосвітніх шкіл, шкільних відділень навчально-виховних комплексів «дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній загальний заклад», вечірніх (змінних) шкіл –                                 36323,401  тис. грн.(освітня субвенція);
·на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу планується – 90943,900 тис. грн.;
·на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот      – 66797,700 тис. грн.( у загальному обсязі цих видатків враховане подальше поетапне підвищення у 2016 році цін і тарифів на житлово-комунальні послуги);
·      на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу–               32,020 тис. грн.;
·      на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною"– 1134,778 тис. грн.
 

За рахунок субвенцій з міського бюджету передбачено видатки:

·        на утримання закладів освіти – 32572,907 тис. грн.
·      на виконання заходів Програми зайнятості населення по м.Дніпропетровську на 2013-2017 роки (організація проведення оплачувальних громадських робіт)– 4,984 тис. грн.;
·           на виконання Комплексної програми соціального захисту мешканців міста Дніпропетровська на 2016-2018 роки (на надання щомісячної адресної допомоги сім'ям загиблих (померлих) інвалідів війни і учасників бойових дій в Афганістані, які не мають права на отримання пільг на оплату  житлово-комунальних послуг в залежності від середньомісячного сукупного доходу) – 103,650 тис. грн.;
·      навиконання Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей м. Дніпропетровська "Родина героя" на                                           2014-2019 роки (надання адресної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг учасникам АТО та членам їх сімей)у сумі244,058тис. грн.;
·      на оздоровлення та відпочинок дітей у пришкільних таборах –                    263,795  тис. грн.;
·     на демонтаж пам'ятників та пам'ятних знаків епохи тоталітарного режиму на території району – 42,000 тис. грн.
 

 
 
Начальник фінансового управління                                    Н.П. Алєксєєнко
 

 

    Додаток 1
    до рішення районної у місті ради
    "Про бюджет Красногвардійського району на 2016 рік"
           
Доходи бюджету Красногвардійського району на 2016 рік
           
Код Найменування згідно з класифікацією доходів бюджету Всього Загальний фонд Спеціальний фонд
Всього у тому числі: бюджет розвитку
10000000 ПОДАТКОВІ  НАДХОДЖЕННЯ 29 265,400 29 265,400    
11000000 Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості 21 247,100 21 247,100    
11010000 Податок та збір на доходи фізичних осіб  21 247,100 21 247,100    
11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 15 980,000 15 980,000    
11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами 4 420,000 4 420,000    
11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 510,000 510,000    
11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 234,000 234,000    
11010900 Податок на доходи фізичних осіб із суми пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що оподатковуються відповідно до підпункту 164.2.19 пункту 164.2 ст. 164 Податкового кодексу 103,100 103,100    
18000000 Місцеві податки 8 018,300 8 018,300    
18010000 Податок на майно 6 637,300 6 637,300    
18010500  Земельний податок з юридичних осіб   2 390,000 2 390,000    
18010600  Орендна плата з юридичних осіб   3 205,000 3 205,000    
18010700  Земельний податок з фізичних осіб  338,000 338,000    
18010900  Орендна плата з фізичних осіб   704,300 704,300    
18020000 Збір за місця для паркування транспортних засобів 1 354,000 1 354,000    
18020100 Збір за місця для паркування транспортних засобів, сплачений юридичними особами 870,000 870,000    
18020200 Збір за місця для паркування транспортних засобів, сплачений фізичними особами 484,000 484,000    
18030000 Туристичний збір 27,000 27,000    
18030100 Туристичний збір, сплачений юридичними особами 14,282 14,282    
18030200 Туристичний збір, сплачений фізичними особами 12,718 12,718    
20000000 НЕПОДАТКОВІ  НАДХОДЖЕННЯ 2 046,200 2 046,200    
21000000 Доходи від власності та підприємницької діяльності 4,500 4,500    
21080000 Інші надходження 4,500 4,500    
21081100 Адміністративні штрафи та інші санкції 4,500 4,500    
22000000 Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності 2 041,200 2 041,200    
22010000 Плата за надання адміністративних послуг 938,200 938,200    
22010300 Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань  202,000 202,000    
22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг 400,700 400,700    
22012600 Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень  330,000 330,000    
22012900 Плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, а також плата за надання інших платних послуг, пов'язаних з державною реєстрацією речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державною реєстрацією юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців  5,500 5,500    
22090000 Державне мито 1 103,000 1 103,000    
22090100 Державне мито, що сплачується за місцем розгляду та оформлення документів, у тому числі за оформлення документів на спадщину і дарування 618,100 618,100    
22090200 Державне мито, не віднесене до інших категорій 31,900 31,900    
22090300 Державне мито, за дії, пов'язані з одержанням патентів на об'єкти права інтелектуальної власності, підтриманням їх чинності та передаванням прав їхніми власниками 0,600 0,600    
22090400 Державне мито, пов'язане з видачею та оформленням закордонних паспортів (посвідок) та паспортів громадян України  452,400 452,400    
24000000 Інші неподаткові надходження 0,500 0,500    
24060000 Інші надходження 0,500 0,500    
24060300 Інші надходження 0,500 0,500    
25000000 Власні надходження бюджетних установ 7 301,099   7 301,099  
25010000 Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством 7 301,099   7 301,099  
25010100 Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю 7 189,706   7 189,706  
25010300 Плата за оренду майна бюджетних установ  97,473   97,473  
25010400 Надходження бюджетних установ від реалізації в установленом порядку майна (крім нерухомого майна) 13,920   13,920  
30000000 ДОХОДИ ВІД ОПЕРАЦІЙ З КАПІТАЛОМ 35,500 35,500    
31000000 Надходження від продажу основного капіталу 35,500 35,500    
31010000 Кошти від реалізації скарбів, майна, одержаного державою або територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, безхазяйного майна, знахідок, а також валютних цінностей і грошових коштів, власники яких невідомі 35,500 35,500    
31010200 Кошти від реалізації безхазяйного майна, знахідок, спадкового майна, майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування,  а також валютні цінності і грошові кошти, власники яких невідомі 35,500 35,500    
40000000 ОФІЦІЙНІ ТРАНСФЕРТИ 228 463,193 228 463,193 0,000 0,000
41000000 Від органів державного управління 228 463,193 228 463,193 0,000 0,000
41030000 Субвенції, всього 228 463,193 228 463,193 0,000 0,000
  з них:        
41030600 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу 90 943,900 90 943,900    
41030800 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот  66 797,700 66 797,700    
41031000 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу 32,020 32,020    
41033900 Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам 36 323,401 36 323,401    
41035800 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" 1 134,778 1 134,778    
41035000 Інші субвенції (субвенція з міського бюджету на демонтаж пам'ятників та пам'ятних знаків епохи тоталітарного режиму на території району) 42,000 42,000    
41035000 Інші субвенції (субвенція з міського бюджету на утримання закладів освіти) 32 572,907 32 572,907    
41035000 Інші субвенції (субвенція з міського бюджету на оздоровлення та відпочинок дітей у пришкільних таборах) 263,795 263,795    
41035000 Інші субвенції (субвенція з міського бюджету на виконання Комплексної програми соціального захисту мешканців міста Дніпропетровська на 2016-2018 роки (на надання щомісячної адресної допомоги сім'ям загиблих (померлих) інвалідів війни і учасників бойових дій в Афганістані, які не мають права на отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг в залежності від середньомісячного сукупного доходу)) 103,650 103,650    
41035000 Інші субвенції (субвенція з  міського бюджету на виконання Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей м. Дніпропетровська "Родина героя" на 2014-2019 роки (надання адресної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг учасникам АТО та членам їх сімей) 244,058 244,058    
41035000 Інші субвенції (субвенція з  з міського бюджету на виконання заходів Програми зайнятості населення по м.Дніпропетровську на 2013-2017 роки (організація проведення оплачуваних громадських робіт) 4,984 4,984    
  Всього доходів (без урахування офіційних трансфертів) 38 648,199 31 347,100 7 301,099 0,000
  ВСЬОГО    ДОХОДІВ 267 111,392 259 810,293 7 301,099 0,000
           
           
Голова районної у місті ради   Н.В. Кеда    
           

  Додаток 4
  до рішення районної у місті ради
  "Про бюджет Красногвардійського району на 2016 рік"
       
Міжбюджетні трансферти з державного та міського бюджетів бюджету Красногвардійського району на 2016 рік
       
       
Найменування згідно з класифікацією міжбюджетних трансфертів Всього Загальний фонд Спеціальний фонд
Субвенції з державного бюджету, всього: 195 231,799 #########  
з них:      
Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу 90 943,900 90 943,900  
Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот  66 797,700 66 797,700  
Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу 32,020 32,020  
Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам 36 323,401 36 323,401  
Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" 1 134,778 1 134,778  
Субвенції з міського бюджету, всього: 33 231,394 33 231,394 0,000
з них:      
Інші субвенції (субвенція з міського бюджету на демонтаж пам'ятників та пам'ятних знаків епохи тоталітарного режиму на території району) 42,000 42,000  
Інші субвенції (субвенція з міського бюджету на утримання закладів освіти) 32 572,907 32 572,907  
Інші субвенції (субвенція з міського бюджету на оздоровлення та відпочинок дітей у пришкільних таборах) 263,795 263,795  
Інші субвенції (субвенція з міського бюджету на виконання Комплексної програми соціального захисту мешканців міста Дніпропетровська на 2016-2018 роки (на надання щомісячної адресної допомоги сім'ям загиблих (померлих) інвалідів війни і учасників бойових дій в Афганістані, які не мають права на отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг в залежності від середньомісячного сукупного доходу)) 103,650 103,650  
Інші субвенції (субвенція з  міського бюджету на виконання Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей м. Дніпропетровська "Родина героя" на 2014-2019 роки (надання адресної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг учасникам АТО та членам їх сімей) 244,058 244,058  
Інші субвенції (субвенція з  з міського бюджету на виконання заходів Програми зайнятості населення по м.Дніпропетровську на 2013-2017 роки (організація проведення оплачуваних громадських робіт) 4,984 4,984  
РАЗОМ офіційних трансфертів: 228 463,193 ######### 0,000
       
       
Голова районної у місті ради   Н.В. Кеда


                    тис. грн.  
Код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Код функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету Найменування згідно з типовою відомчою /тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету Найменування місцевої (регіональної) програми Загальний фонд Спеціальний фонд Разом загальний та спеціальний фонди  
 
    03  Виконавчий комітет Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради, всього   13,177 0,000 13,177  
    у тому числі:          
091103 1040 Соціальні програми і заходи державних органів у справах молоді Молодь Красногвардійського району на 2013-2017 роки 10,377   10,377  
110104 0829 видатки на заходи, передбачені державними і місцевими програмами розвитку культури і мистецтва Програма основних щорічних заходів у Красногвардійському районі на 2016 рік  2,800   2,800  
    15 Управління праці та соціального захисту населення Красногвардійської районної у місті ради, всього   743,417 0,000 743,417  
    у тому числі:          
090412 1090 Інші видатки на соціальний захист населення                                                           (субвенція з міського бюджету на надання щомісячної адресної допомоги сім'ям загиблих (померлих) інвалідів війни і учасників бойових дій в Афнаністані, які не мають права на отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг в залежності від середньомісячного сукупного доходу) Комплексна програма соціального захисту мешканців міста Дніпропетровська на 2016-2018 роки 103,650   103,650  
090412 1090 Інші видатки на соціальний захист населення                                                                            (субвенція з міського бюджету на виконання Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членам їх сімей м. Дніпропетровська "Родина героя" на 2014-2019 роки) Програма підтримки учасників антитерористичної операції та членам їх сімей м. Дніпропетровська "Родина героя" на 2014-2019 роки 244,058   244,058  
090412 1090 Інші видатки на соціальний захист населення                                                             Районна Комплексна програма "Турбота на 2013-2017 роки" 59,497   59,497  
090412 1090 Інші видатки на соціальний захист населення                                                             Района Комплексна програма "Ветеран на 2013-2017 роки" 13,912   13,912  
090412 1090 Інші видатки на соціальний захист населення                                                         (надання адресної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг)                                               Комплексна програма соціального захисту громадян м. Дніпропетровська, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2014-2016 роки 8,950   8,950  
090412 1090 Інші видатки на соціальний захист населення                                                              (надання адресної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг родинам інвалідів)                                                       Комплексна програма соціального захисту інвалідів м. Дніпропетровська "Турбота" на 2013-2017 роки 75,302   75,302  
091205 1010 Виплати грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги                                                               Районна Комплексна програма "Турбота на 2013-2017 роки" 197,440   197,440  
091209 1030 Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів і ветеранів                    Района Комплексна програма "Ветеран на 2013-2017 роки" 35,624   35,624  
250404 0133 Інші видатки                                                                                                                    (субвенція з міського бюджету на виконная заходів Програми зайнятості населення по м.Дніпропетровську на 2013 - 2017 роки (організація проведення оплачувальних громадських робіт)) Програма зайнятості населення по м. Дніпропетровську                                  на 2013-2017 роки                                                                      4,984   4,984  
    10  Відділ освіти Красногвардійської районної у місті                  Дніпропетровську ради, всього   263,795 0,000 263,795  
    у тому числі:          
091108 1040 Заходи з оздоровлення та відпочинку дітей, крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи                                                                                                                         (субвенція з міського бюджету на оздоровлення та відпочинок дітей у пришкільних таборах) Комплексна програма розвитку молодіжної та сімейної політики у місті Дніпропетровську на 2016-2020 роки 263,795   263,795  
    41  Відділ комунального  господарства Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради, всього:   449,518 0,000 449,518  
    у тому числі:          
100203 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ                                                                                                             (субвенція з міського бюджету на виконання делегованих повноважень в частині соціальних програм) Програма реформування та розвитку житлово-комунального господарства міста Дніпропетровська на 2016-2020 роки 407,518   407,518  
150201 0829 Збереження, розвиток, реконструкція та реставрація пам'яток  історії та культури                                                                                                                                (субвенція з міського бюджету на демонтаж пам'ятників та пам'ятних  знаків епохи тоталітарного режиму на території районів міста) Програма заходів та завдань з охорони культурної спадщини та збереження історичного середовища м. Дніпропетровська                                     на 2014-2018 роки 42,000   42,000  
    ВСЬОГО ВИДАТКІВ   1469,907 0,000 1469,907  
                       
                       
    Голова районної у місті ради       Н.В. Кеда    
                   

                            Додаток 2
                            до рішення районної у місті ради
                            "Про бюджет Красногвардійського району на 2016 рік"
                                   
РОЗПОДІЛ ВИДАТКІВ БЮДЖЕТУ КРАСНОГВАРДІЙСЬКОГО РАЙОНУ НА 2016 РІК ЗА ТИМЧАСОВОЮ КЛАСИФІКАЦІЄЮ ВИДАТКІВ ТА КРЕДИТУВАННЯ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ
                                  тис. грн.
Код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Код функці-ональної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Найменування згідно з типовою відомчою / тичасовою класифікацією видатків та кредитування  місцевого бюджету            Видатки загального  фонду       Видатки  спеціального  фонду РАЗОМ
Всього: з них: Всього: видатки споживання з них: видатки розвитку   з них:
видатки споживання  оплата праці комунальні послуги та енергоносії  видатки розвитку  оплата праці комунальні послуги та енергоносії  бюджет розвитку з них:                               капітальні видатки за рахунок коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду)
010000          Державне управління, всього 10846,917 10846,917 8114,549 812,181 0,000 75,000 75,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 10921,917
010116 0111 Органи місцевого самоврядування 10846,917 10846,917 8114,549 812,181   75,000 75,000     0,000 0,000 0,000 10921,917
070000   Освіта, всього 84346,945 84346,945 48791,997 14807,099 0,000 7220,609 7220,609 171,810 1,000 0,000 0,000 0,000 91567,554
070101 0910 Дошкільні заклади освіти 27173,568 27173,568 15117,258 5206,460   6579,231 6579,231     0,000 0,000   33752,799
070201 0921 Загальноосвітні школи (в т.ч. школа-дитячий садок, інтернат при школі), спец. школи, ліцеї, гімназії, колегіуми 49931,702 49931,702 29659,434 8574,870   631,378 631,378 171,810 1,000     0,000 50563,080
    у тому числі:                          
    за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам 35687,633 35687,633 28012,403 1512,500                 35687,633
070202 0921 Вечірні (змінні)школи 1044,994 1044,994 778,780 88,491   0,000 0,000           1044,994
    у тому числі:                          
    за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам 635,768 635,768 635,768                    
070303 0910 Дитячі будинки (в т.ч. сімейного типу, прийомні сім"ї)  1134,778 1134,778                     1134,778
    у тому числі:                          
     за рахунок субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім"ях за принципом "гроші ходять за дитиною"  1134,778 1134,778                     1134,778
070401 0960 Позашкільні заклади освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми 1597,125 1597,125 1143,741 174,523   10,000 10,000           1607,125
070802 0990 Методична робота, інші заходи у сфері народної освіти 158,493 158,493 129,912     0,000             158,493
070803 0990 Служба технічного нагляду за будівництвом і капітальним ремонтом 549,806 549,806 384,516 32,013   0,000             549,806
070804 0990 Централізовані бухгалтерії обласних, міських, районних відділів освіти 1205,350 1205,350 904,104 47,549   0,000             1205,350
070806 0990 Інші заклади освіти 1529,409 1529,409 674,252 683,193   0,000             1529,409
070808 0990 Допомога дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування,яким виповнюється 18 років. 21,720 21,720                     21,720
090000   Соціальний захист та соціальне забезпечення, всього 164081,999 164081,999 4050,623 213,703 0,000 5,490 5,490 4,500 0,000 0,000 0,000 0,000 164087,489
090201 1030 Пільги ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, дітям війни, особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертвам нацистських переслідувань та реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами, на житлово-комунальні послуги 15547,500 15547,500                     15547,500
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот 15547,500 15547,500                     15547,500
090202 1030 Пільги ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертвам нацистських переслідувань на придбання твердого палива та скрапленого газу 4,742 4,742                     4,742
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу  4,742 4,742                     4,742
090203 1030 Інші пільги ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, ветеранам праці, особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертвам нацистських переслідувань та реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами 0,000 0,000                     0,000
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету на надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату   електроенергії, природного і скрапленого газу на  побутові потреби, твердого  та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення,  квартирної плати (утримання будинків і споруд  та прибудинкових  територій),  вивезення побутового сміття та рідких нечистот),  на компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів  та інших самохідних машин і механізмів та  відповідним збільшенням ставок акцизного  податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян 0,000                       0,000
090204 1030 Пільги ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам податкової міліції, ветеранам державної пожежної охорони, ветеранам Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранам служби цивільного захисту, ветеранам Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, вдовам (вдівцям) померлих (загиблих) ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів податкової міліції, ветеранів державної пожежної охорони, ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранів служби цивільного захисту та ветеранів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України; звільненим зі служби за віком, через хворобу або за вислугою років військовослужбовцям Служби безпеки України, працівникам міліції, особам начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи; особам, звільненим із служби цивільного захисту за віком, через хворобу або за вислугою років,  1563,600 1563,600                     1563,600
    та які стали інвалідами під час виконання службових обов’язків; пенсіонерам з числа слідчих прокуратури; дітям (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, загиблих або померлих у зв'язку з виконанням службових обов'язків, непрацездатним членам сімей, які перебували на їх утриманні; звільненим з військової служби особам, які стали інвалідами під час проходження військової служби; батькам та членам сімей військовослужбовців, військовослужбовців Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, які загинули (померли) або пропали безвісти під час проходження військової служби;  батькам та членам сімей осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які загинули (померли) або зникли безвісти під час виконання службових обов’язків на житлово-комунальні послуги                        
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот 1563,600 1563,600                     1563,600
090207 1070 Пільги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильскої катастрофи, дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою,  на житлово-комунальні послуги 604,900 604,900                     604,900
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот 604,900 604,900                     604,900
090215 1070 Пільги багатодітним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям, в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей, а також сім’ям (крім багатодітних сімей), в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування, на житлово-комунальні послуги 1004,200 1004,200                     1004,200
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот 1004,200 1004,200                     1004,200
090216 1070 Пільги багатодітним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям, в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей, а також сім’ям (крім багатодітних сімей), в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування, на придбання твердого палива та скрапленого газу 0,569 0,569                     0,569
    у тому числі:                          
    за рахнок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу  0,569 0,569                     0,569
090302 1040 Допомога у зв’зку з вагітністю і пологами  759,800 759,800                     759,800
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 759,800 759,800                     759,800
090303 1040 Допомога до досягнення дитиною трирічного віку 762,600 762,600                     762,600
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 762,600 762,600                     762,600
090304 1040 Допомога при народженні дитини 55403,500 55403,500                     55403,500
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 55403,500 55403,500                     55403,500
090305 1040 Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування 3807,900 3807,900                     3807,900
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 3807,900 3807,900                     3807,900
090306 1040 Допомога на дітей одиноким матерям 9946,200 9946,200                     9946,200
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 9946,200 9946,200                     9946,200
090307 1040 Тимчасова державна допомога дітям 1038,300 1038,300                     1038,300
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 1038,300 1038,300                     1038,300
090308 1040 Допомога при усиновленні дитини 108,700 108,700                     108,700
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 108,700 108,700                     108,700
090401 1040 Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям 5084,700 5084,700                     5084,700
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 5084,700 5084,700                     5084,700
090405 1060 Субсидії населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 48077,500 48077,500                     48077,500
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот 48077,500 48077,500                     48077,500
090406 1060 Субсидії населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу  26,709 26,709                     26,709
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу  26,709 26,709                     26,709
090412 1090 Інші видатки на соціальний захист населення 505,369 505,369                     505,369
90413 1010 Допомога на догляд за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу 1845,200 1845,200                     1845,200
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 1845,200 1845,200                     1845,200
091101 1040 Утримання центрів соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді 832,743 832,743 623,975 68,649   0,000             832,743
091103 1040 Соціальні програми і заходи державних органів у справах молоді 10,377 10,377                     10,377
091108 1040 Заходи з оздоровлення та відпочинку дітей, крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які  постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 263,795 263,795       0,000             263,795
091204 1020 Територіальни центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 4463,031 4463,031 3426,648 145,054   5,490 5,490 4,500       0,000 4468,521
091205 1010 Виплати грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги 197,440 197,440                     197,440
091209 1030 Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів і ветеранів. 35,624 35,624                     35,624
091300 1010 Державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам 12187,000 12187,000                     12187,000
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 12187,000 12187,000                     12187,000
100000   Житлово-комунальне господарство, всього: 407,518 407,518 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 407,518
100203 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ 407,518 407,518       0,000             407,518
110000   Культура і мистецтво, всього: 79,930 79,930 52,891 5,701 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 79,930
110104 0829 Видатки на заходи, передбачені державними і місцевими програмами розвитку культури і мистецтва 2,800 2,800                     2,800
110204 0828 Палаци  і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу. 77,130 77,130 52,891 5,701   0,000       0,000 0,000 0,000 77,130
150000   Будівництво, всього: 42,000 42,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 42,000
150201 0829 Збереження, розвиток, реконструкція та реставрація пам'яток історії та культури  42,000 42,000                     42,000
250000   Видатки, не віднесені до основних груп, всього: 4,984 4,984 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 4,984
250404 0133 Інші видатки  4,984 4,984       0,000           0,000 4,984
    РАЗОМ ВИДАТКІВ 259810,293 259810,293 61010,060 15838,684 0,000 7301,099 7301,099 176,310 1,000 0,000 0,000 0,000 267111,392
                                   
                                   
                                   
    Голова  районноі у місті ради                                                                                                                                                                                       Н.В. Кеда      
                                   

                      Додаток 3
                    до рішення районної у місті ради
                    "Про бюджет Красногвардійського району на 2016 рік"
                                                                                                                                                                       РОЗПОДІЛ ВИДАТКІВ БЮДЖЕТУ КРАСНОГВАРДІЙСЬКОГО РАЙОНУ НА 2016 РІК                           
                              тис.грн.
Код тимчасової класифікації видатків та кредитуван-ня місцевого бюджету Код функці-ональної  класифікації видатків та креди-тування бюджету Найменування згідно з типовою відомчою/ тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету  Загальний фонд Спеціальний  фонд Разом
Всього видатки споживання з них: видатки розвитку Всього видатки споживання з них: видатки розвитку з них:
оплата праці комунальні послуги та енергоносії оплата праці комунальні послуги та енергоносії бюджет розвитку з них:                               капітальні видатки за рахунок коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду)
    03 Виконавчий комітет Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради, всього 4867,918 4867,918 3504,857 484,798   0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 4867,918
010116 0111 органи місцевого самоврядування, утримання апарату управління 3944,868 3944,868 2827,991 410,448                 3944,868
091101 1040 утримання центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 832,743 832,743 623,975 68,649                 832,743
091103 1040 соціальні програми і заходи державних органів у справах молоді 10,377 10,377                     10,377
110104 0829 видатки на заходи, передбачені державними і місцевими програмами розвитку культури і мистецтва 2,800 2,800                     2,800
110204 0828 палаці і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу 77,130 77,130 52,891 5,701                 77,130
    15 Управління праці та соціального захисту населення Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради, всього 169387,233 169387,233 7485,879 433,588   5,490 5,490 4,500 0,000 0,000 0,000 0,000 169392,723
010116 0111 органи місцевого самоврядування, утримання апарату управління 5272,387 5272,387 4059,231 288,534                 5272,387
070303 0910 дитячі будинки (у т.ч. сімейного типу, прийомні сім'ї), у тому числі: 1134,778 1134,778                     1134,778
    за рахунок субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях  за принципом "гроші ходять за дитиною" 1134,778 1134,778                     1134,778
090201 1030 Пільги ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, дітям війни, особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертвам нацистських переслідувань та реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами, на житлово-комунальні послуги, у тому числі: 15547,500 15547,500                     15547,500
    за рахунок субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот 15547,500 15547,500                     15547,500
090202 1030 Пільги ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертвам нацистських переслідувань на придбання твердого палива та скрапленого газу, у тому числі: 4,742 4,742                     4,742
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу  4,742 4,742                     4,742
090204 1030 Пільги ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам податкової міліції, ветеранам державної пожежної охорони, ветеранам Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранам служби цивільного захисту, ветеранам Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, вдовам (вдівцям) померлих (загиблих) ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів податкової міліції, ветеранів державної пожежної охорони, ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранів служби цивільного захисту та ветеранів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України; звільненим зі служби за віком, через хворобуабо за вислугою років військовослужбовцям Служби безпеки України, працівникам міліції, особам начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи; особам, звільненим із служби цивільного захисту за віком, через хворобу або за вислугою років,  1563,600 1563,600                     1563,600
та які стали інвалідами під час виконання службових обов’язків; пенсіонерам з числа слідчих прокуратури; дітям (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, загиблих або померлих у зв'язку з виконанням службових обов'язків, непрацездатним членам сімей, які перебували на їх утриманні; звільненим з військової служби особам, які стали інвалідами під час проходження військової служби; батькам та членам сімей військовослужбовців, військовослужбовців Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, які загинули (померли) або пропали безвісти під час проходження військової служби;  батькам та членам сімей осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які загинули (померли) або зникли безвісти під час виконання службових обов’язків на житлово-комунальні послуги, у тому числі:
    за рахунок субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот 1563,600 1563,600                     1563,600
090207 1070 Пільги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою, на житлово-комунальні послуги, у тому числі: 604,900 604,900                     604,900
    за рахунок субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот 604,900 604,900                     604,900
090215 1070 Пільги багатодітним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям, в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей, а також сім’ям (крім багатодітних сімей), в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування, на житлово-комунальні послуги, у тому числі: 1004,200 1004,200                     1004,200
    за рахунок субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот 1004,200 1004,200                     1004,200
090216 1070 Пільги багатодітним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям, в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей, а також сім’ям (крім багатодітних сімей), в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування, на придбання твердого палива та скрапленого газу, у тому числі: 0,569 0,569                     0,569
    за рахнок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу  0,569 0,569                     0,569
090302 1040 Допомога у зв'язку з вагітністю і пологами, у тому числі: 759,800 759,800                     759,800
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 759,800 759,800                     759,800
090303 1040 Допомога до досягнення дитиною трирічного віку, у тому числі: 762,600 762,600                     762,600
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 762,600 762,600                     762,600
090304 1040 Допомога при народженні дитини, у тому числі:  55403,500 55403,500                     55403,500
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 55403,500 55403,500                     55403,500
090305 1040 Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, у тому числі: 3807,900 3807,900                     3807,900
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 3807,900 3807,900                     3807,900
090306 1040 Допомога на дітей одиноким матерям, у тому числі: 9946,200 9946,200                     9946,200
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 9946,200 9946,200                     9946,200
090307 1040 Тимчасова державна допомога дітям, у тому числі: 1038,300 1038,300                     1038,300
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 1038,300 1038,300                     1038,300
090308 1040 Допомога при усиновленні дитини, у тому числі: 108,700 108,700                     108,700
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 108,700 108,700                     108,700
090401 1040 Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям,у тому числі: 5084,700 5084,700                     5084,700
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 5084,700 5084,700                     5084,700
090405 1060 Субсидії населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, у тому числі:  48077,500 48077,500                     48077,500
    за рахунок субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот 48077,500 48077,500                     48077,500
090406 1060 Субсидії населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у тому числі: 26,709 26,709                     26,709
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу  26,709 26,709                     26,709
090412 1090 інші видатки на соціальний захист населення, всього 505,369 505,369                     505,369
090413 1010 Допомога на догляд за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, у тому числі: 1845,200 1845,200                     1845,200
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 1845,200 1845,200                     1845,200
091204 1020 територіальни центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 4463,031 4463,031 3426,648 145,054   5,490 5,490 4,500         4468,521
091205 1010 Виплати грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги 197,440 197,440                     197,440
091209 1030 фінансова підтримка громадських організацій інвалідів і ветеранів 35,624 35,624                     35,624
091300 1010 Державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, у тому числі: 12187,000 12187,000                     12187,000
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 12187,000 12187,000                     12187,000
250404 0133 Інші видатки 4,984 4,984       0,000             4,984
    41 Відділ комунального господарства Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради 865,650 865,650 286,317 55,024   75,000 75,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 940,650
010116 0111 органи місцевого самоврядування, утримання апарату управління 416,132 416,132 286,317 55,024   75,000 75,000           491,132
100203 0620 благоустрій міст, сіл, селищ 407,518 407,518       0,000             407,518
150201 0829 Збереження, розвиток, реконструкція та реставрація пам'яток історії та культури  42,000 42,000                     42,000
    75 Фінансове управління Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради 844,017 844,017 646,612 49,129   0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 844,017
010116 0111 органи місцевого самоврядування, утримання апарату управління 844,017 844,017 646,612 49,129                 844,017
    10 Відділ освіти Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради 83845,475 83845,475 49086,395 14816,145   7220,609 7220,609 171,810 1,000 0,000 0,000 0,000 91066,084
010116 0111 органи місцевого самоврядування, утримання апарату управління 369,513 369,513 294,398 9,046                 369,513
070000   освіта, утримання установ та закладів, разом 83212,167 83212,167 48791,997 14807,099 0,000 7220,609 7220,609 171,810 1,000 0,000 0,000 0,000 90432,776
    з них:                          
070101 0910 дошкільні заклади 27173,568 27173,568 15117,258 5206,460   6579,231 6579,231           33752,799
070201 0921 загальноосвітні школи, спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії,колегіуми, у тому числі: 49931,702 49931,702 29659,434 8574,870   631,378 631,378 171,810 1,000       50563,080
    за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам 35687,633 35687,633 28012,403 1512,500                 35687,633
070202 0921 вечірні  (зміні) школи, у тому числі: 1044,994 1044,994 778,780 88,491   0,000             1044,994
    за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам 635,768 635,768 635,768                   635,768
070401 0960 позашкільні заклади освіти,заходи із позашкільної роботи з дітьми 1597,125 1597,125 1143,741 174,523   10,000 10,000           1607,125
070802 0990 методична робота, інші заходи із позашкільної роботи з дітьми 158,493 158,493 129,912                   158,493
070803 0990 служби технічного нагляду за бідівництвом і капітальним ремонт 549,806 549,806 384,516 32,013                 549,806
070804 0990 централізовані бухгаттерії обласних, міських, районих відділів освіти 1205,350 1205,350 904,104 47,549                 1205,350
070806 0990 інші заклади освіти 1529,409 1529,409 674,252 683,193                 1529,409
070808 0990 допомога дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнюється 18 років 21,720 21,720                     21,720
091108 1040 заходи з оздоровлення та відпочинку дітей, крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 263,795 263,795                     263,795
    ВСЬОГО ВИДАТКІВ 259810,293 259810,293 61010,060 15838,684   7301,099 7301,099 176,310 1,000 0,000 0,000 0,000 267111,392
                               
                               
                               
                               
    Голова районної у місті ради                   Н.В. Кеда    
                               

    Додаток 6  
    до рішення районної у місті ради  
    "Про бюджет Красногвардійського району на 2016 рік"  
       
       
       
       
       
Перелік установ та закладів бюджетної сфери, які починаючи з 01.04.2016,   
фінансуються за рахунок коштів міського бюджету  
       
№ з/п  Назва установ та закладів  Адреса  
 
1 Комунальний заклад культури "Культурно-молодіжний центр "Краснопілля" Дніпропетровської міської ради 49048, м. Дніпропетровськ,                                вул. Дзеркальна, 1р  
       
       
       
       
Голова районної у місті ради Н.В. Кеда
       
       

       
       
Перелік установ та закладів бюджетної сфери, які починаючи з 01.07.2016,   
фінансуються за рахунок коштів міського бюджету  
       
№ з/п  Назва установ та закладів  Адреса  
 
1 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад                        (ясла-садок) № 3" Дніпропетровської міської ради 49006, м. Дніпропетровськ,                                      вул. Богданова, 11  
2 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу (ясла-садок) № 26"  Дніпропетровської               міської ради 49006, м. Дніпропетровськ,                                      вул. Чичеріна, 45-а  
3 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад                    (ясла-садок) № 40" Дніпропетровської міської ради 49052, м. Дніпропетровськ,                                      вул. Гомельська, 27-б  
4 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад                       (ясла-садок) № 88" Дніпропетровської міської ради 49008, м. Дніпропетровськ,                                      вул. Робоча, 93-а  
5 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу (ясла-садок) № 92" Дніпропетровської                      міської ради 49059, м. Дніпропетровськ,                                      вул. Новокримська, 8-а  
6 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад                  (ясла-садок) № 108" Дніпропетровської міської ради 49047, м. Дніпропетровськ,                                      вул. Дмитра Кедріна, 54  
7 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад                 (ясла-садок) № 158" Дніпропетровської міської ради 49047, м. Дніпропетровськ,                                      вул. Криворізька, 20-а  
8 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад                (ясла-садок) № 162" Дніпропетровської міської ради 49033, м. Дніпропетровськ,                                      вул. Краснопільська, 4-д  
9 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад                   (ясла-садок) комбінованого типу № 163" Дніпропетровської            міської ради 49089, м. Дніпропетровськ,                                      вул. Фабрично-заводська, 5  
10 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу (ясла-садок) № 221" Дніпропетровської                   міської ради 49006, м. Дніпропетровськ,                                      вул. Дмитра Кедріна, 62-а  
11 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад                   (ясла-садок) № 231" Дніпропетровської міської ради 49008,  м. Дніпропетровськ,                                 вул. Робоча буд. 85-а  
12 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад               (ясла-садок) № 243 комбінованого типу" Дніпропетровської               міської ради 49055, м. Дніпропетровськ,                                      вул. Тітова, 15-а  
13 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу (ясла-садок) № 277" Дніпропетровської            міської ради 49089, м. Дніпропетровськ,                               вул. Енергетична, 10-а  
14 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад              (ясла-садок) № 298" Дніпропетровської міської ради 49008, м. Дніпропетровськ,                                      вул. Чиркова, 46  
15 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад             (ясла-садок) № 308" Дніпропетровської міської ради 49052,  м. Дніпропетровськ,                                                               вул. Алтайська, 13  
16 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад              (ясла-садок) № 309" Дніпропетровської міської ради 49008,  м. Дніпропетровськ,                                              вул. Каверіна, 4  
17 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу (ясла-садок) № 340" Дніпропетровської                  міської ради 49089, м. Дніпропетровськ,                                     вул. Фабрично-заводська, 23-а  
18 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад                (ясла-садок) № 349" Дніпропетровської міської ради 49008, м. Дніпропетровськ,                                                           вул. Робоча, 59  
19 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад                    (ясла-садок) № 391" Дніпропетровської міської ради 49048,  м. Дніпропетровськ,                                    вул. Новошкільна, 74-а  
20 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 6" Дніпропетровської міської ради 49000, м. Дніпропетровськ,                                                 вул. Робоча, 64  
21 Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс №12" загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-гімназія" Дніпропетровської міської ради 49000, м. Дніпропетровськ,                                               пр. Пушкіна, 75  
22 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №15" Дніпропетровської міської ради 49000, м. Дніпропетровськ,                                    вул. Дмитра Кедріна, 53  
23 Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс  № 30 "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" Дніпропетровської міської ради 49000,  м. Дніпропетровськ,                                   вул. Крамського, 12-а  
24 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа                  № 31" Дніпропетровської міської ради 49000,  м. Дніпропетровськ,                                   вул. Фабрично-заводська, 22  
25 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа                № 32" Дніпропетровської міської ради 49000, м. Дніпропетровськ,                                                      вул. Свердлова, 72  
26 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа                 № 34" Дніпропетровської міської ради 49000,  м. Дніпропетровськ,                               вул. Дмитра Кедріна, 57  
27 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа                                    № 46" Дніпропетровської міської ради 49000, м. Дніпропетровськ,                                                    вул. Робоча, 75-а  
28 Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 51" Дніпропетровської міської ради 49000, м. Дніпропетровськ,                                   вул. Алтайська, 4-а  
29 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа               № 62" Дніпропетровської міської ради 49000,  м. Дніпропетровськ,                           вул. Будівельників, 26  
30 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа              № 65" Дніпропетровської міської ради 49000,  м. Дніпропетровськ,                           вул. Амбулаторна, 2  
31 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа            № 82" Дніпропетровської міської ради 49000, м. Дніпропетровськ,                                             вул. Філософська, 56  
32 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа                   № 89" Дніпропетровської міської ради 49000,  м. Дніпропетровськ,                                                   вул. Тітова, 4  
33 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа              № 101" Дніпропетровської міської ради 49000, м. Дніпропетровськ,                                                     вул. Високогірна, 29-д  
34 Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс                                  № 102" Дніпропетровської міської ради 49000,  м. Дніпропетровськ,                                                  вул. Дзеркальна, 42-а  
35 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа              № 120" Дніпропетровської міської ради 49000,  м. Дніпропетровськ,                                                        вул. Янгеля, 2  
36 Комунальний заклад освіти "Вечірня (змінна) середня загальноосвітня школа № 8" Дніпропетровської міської ради 49000,  м. Дніпропетровськ,                              вул. Будівельників, 39  
37 Комунальний позашкільний навчальний заклад "Станція юних натуралістів № 2" Дніпропетровської міської ради 49015,  м. Дніпропетровськ,                           вул. Давидова, 56;                                   методичний кабінет закладу за адресою:                                         вул. Робоча, 75 а, на базі                                 СЗШ № 46, каб. 310  
38 Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр науково-технічної творчості" Дніпропетровської міської ради 49015,  м. Дніпропетровськ,                                                вул. Давидова, 56  
39 Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр позашкільної роботи та дитячої творчості "Альтаїр"                                                     Дніпропетровської міської ради 49052,  м. Дніпропетровськ,                                                                   вул. Виборзька, 14  
40 Комунальний  навчальний заклад "Міжшкільний навчально-виробничий комбінат №3" Дніпропетровської міської ради 49008, м. Дніпропетровськ,                                             вул. Автодорівська буд. 1-а  
       
       
       
Голова районної у місті ради Н.В. Кеда
Детальніше []

У Дніпропетровську бійці АТО та їхні рідні отримають 362 земельні ділянки
Середа, 30 березня 2016, 16:40

altТаке рішення на сьогоднішній сесії одноголосно прийняли депутати міськради. Українські бійці та члени їх родин можуть зробити проекти землеустрою з подальшою передачею у власність.
Також в ході засідання сесії, яке тривало близько 6 годин, народні обранці підтримали програму міськради «Родина героя». На її реалізацію виділять близько 23,6 млн грн. Це майже на 9 млн більше, ніж минулого року.
Зазначимо, що з травня у міськраді запрацює управління по роботі з бійцями АТО та внутрішньо переміщеними особами.

Детальніше []

У прийнятому бюджеті приділено особливу увагу питанням житлово-комунального господарства, - Михайло Лисенко
Середа, 30 березня 2016, 16:38

altЗаступник міського голови Михайло Лисенко, розповів, на які суми цьогоріч зможе розраховувати житлово-комунальне господарство Дніпропетровська.
«Сьогодні були прийняті дуже важливі питання. В першу чергу - проголосований бюджет на 2016 рік. У ньому було приділено особливу увагу питанням житлово-комунального господарства. Зокрема лише на впорядкування транспортної інфраструктури виділено понад 1,1 мдрд грн. На ремонт житлового фонду виділено понад 600 тис грн. Це дозволить нам в цьому році провести ремонтні роботи в житловому фонді на 3 505 об'єктах. Включаючи ремонт покрівель, під'їздів, підвалів, сантехсистем і так далі», - зазначив Михайло Лисенко. .
Він також додав, що на сьогоднішньому засіданні сесії депутати прийняли програму з реформування системи теплопостачання та водопостачання. Вона передбачає, зокрема, установку і заміну котельного обладнання і ведення в місті енергозберігаючих робіт.
 

Детальніше []

Пряма телефонна лінія на тему: «Про початок поливного сезону»
Середа, 30 березня 2016, 15:00
30 березня з 15.00 до 16.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. Д. Яворницького, 75, біла зала)відбудеться пряма телефонна лінія проекту «Міська влада на прямому зв’язку» на тему: «Пропочаток поливного сезону».На запитання мешканців відповідатиме начальник управління водозбуту КП «Дніпроводоканал» Людмила Тонкопій. Ставити запитання можна за телефоном 745-00-00.   Детальніше []

Депутати проголосували за фінансово-економічні питання
Середа, 30 березня 2016, 11:22

altДепутати підтримали, зокрема, зміни до міського бюджету, програми економічного розвитку міста. Борис Філатов назвав рішення історичними, адже вони допомогли доукомплектувати бюджет.
"У нас єдині соціальні програми. Вони спрямовані на допомогу людям. І не важливо, чиї це програми. Вони не мої і не ваші. Вони належать міській раді", - сказав Борис Філатов.
Добудований метрополітен, відремонтовані котельні, розвиток парків - усе це збалансовано у програмі економічного розвитку міста.
На розбудову метрополітену витратять більше 600 млн. грн. 23 мільйони передбачено на підтримку бійців АТО та їх родин.
Також планується вирішити питання з водоводом у Таромському. Частину робіт, за словами Михайла Лисенка, хочуть виконати у цьому році.
Також у розподілі залишків 520 млн. грн.  отримає департамент комунального господарства міської ради. Витратити їх планують на ремонт доріг і на відновлення зливних колекторів та мережі водовідведення на ж/м Тополя.
Галузь охорони здоров'я доотримає 18,5 млн грн. Ще 8 млн. передбачаються на ремонти будинків культури у віддалених районах міста. Це один з пунктів програми Бориса Філатова "Місто без окраїн".
Кошти також передбачені на підтримку малого та середнього бізнесу - 2 млн. грн., 6 млн. грн. на транспорт, ще 500 млн. на освіту.

Детальніше []

За час моєї каденції "проїдання" бюджету не буде, - Борис Філатов
Середа, 30 березня 2016, 10:29

altМіський голова закликав народних обранців не переходити на популістські лозунги, а ще раз ретельно вивчити новий бюджет. Філатов підкреслив, схем із "перекладанням" грошей до кишень не буде.
"У бюджеті ми намагалися обрати максимальний баланс. Ми не підемо шляхом, який пропонують деякі політики. Бо це чистої води популізм", - сказав міський голова Борис Філатов.

Детальніше []

Сторінка 1 з 2