Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Неділя, Квіт 30


Ви тут: Головна
Середа, 29 червня 2016
Повторення Львівської трагедії на сміттєзвалищі Дніпру не загрожує
Середа, 29 червня 2016, 10:54
   altПовторення  Львівської трагедії у Дніпрі не буде. Про це на прес-конференції в ІА «МостДнепр» повідомив начальник управляння охорони навколишнього середовища департаменту транспорту та охорони навколишнього середовища міської ради Павло Головаха.
   На сьогодні у Дніпрі один працюючий полігон – «Екодніпро». Там була проведена внутрішня перевірка.
  «Нами виявлені деякі порушення технологій, але вони не загрожують Дніпру повторенням Грибовецької трагедії. Наше сміттєзвалище більш прогресивне, ніж у Львові», - зауважив Павло Головаха. Він також наголосив, що при проектуванні полігону було зроблено помилку щодо кількості побутових відходів, швидкості їх накопичення. «Сьогодні маємо метан, який викидається через технологічні отвори. Кількість його значно зростає. І це питання ми обов’язково винесемо  на розгляд виконкому міськради.  Складається специфічна ситуація – газ є, але ми не готові його видобувати», - зазначив Павло Головаха.
  Щодо скарг мешканців Діївки та Краснопілля відносно перевищення допустимої норми концентрації фенолу та аміаку – призначено цільову перевірку стану повітря та підземних вод.
   Щодо несанкціонованих сміттєзвалищ -  15 з них  потребують рекультивації. Та, наголошує Павло Головаха, навіть коли звалища прибирають або рекультивують, городяни все одно продовжують викидати сміття у невідведених для цього місцях.
  Детальніше []

Дніпро відзначив 20-річчя Конституції України
Середа, 29 червня 2016, 09:43
altЗ нагоди свята  керівники області, міста, районів, духовенство, представники політичних партій, громадських організацій та небайдужі містяни поклали  квіти до пам'ятника молодому Тарасу Шевченку.  
 «Я пам'ятаю той рік, коли ми отримали основний закон нашої держави. Хочу відзначити, що наша Конституція визнана в  усьому світі однією з найбільш демократичних та найбільш прогресивних. Ще дуже символічним є те, що ми відзначаємо цей день саме біля пам'ятника Тараса Шевченка. У кожної нації є свої герої, свої символи, таким для нас є великий Кобзар», - сказав заступник міського голови Олександр Шикуленко.
  Під час урочистостей хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять співвітчизників, які загинули  за свободу та незалежність України та разом із  «Вокально-хореографічним ансамблем «Юність Дніпра» виконали гімн України.
Конституцію України було прийнято 28 червня 1996 року.
alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt Детальніше []

У Самарському районі після благоустрою відкрили Молодіжний сквер
Середа, 29 червня 2016, 09:34
     alt27 червня на території Самарського району урочисто відкрили Молодіжний сквер. Захід відбувся за участю керівництва району, співробітників Державного вищого навчального закладу «Придніпровський енергобудівний технікум», студентів та молодіжного активу району. Всього декілька днів тому тут розпочалися роботи з благоустрою, і сьогодні цю територію не впізнати – тут коштом районного бюджету   заасфальтовано пішохідні алеї, встановлено лавочки, урни.
    «Це вже не перша зона відпочинку яку ми відкриваємо і відновлюємо для  мешканців. Той сумний стан, в якому сквер знаходився раніше – це просто неприпустимо. Будемо постійно підтримувати тут чистоту і порядок, а місцеві жителі, я впевнений, оцінять оновлене місце відпочинку», - зазначив  голова Самарської районної ради Юрій Федько.
alt

  Детальніше []

Дніпро відзначив День молоді
Середа, 29 червня 2016, 09:07
     altЦієї суботи Набережна Дніпра перетворилася на зону активності і розваг – місто відзначало День молоді. Спортивно-розважальна програма «Молодіжна Набережна» простяглася від готелю «Дніпропетровськ» до Фестивального причалу. Працювали різні локації із майстер-класами, до яких долучалися всі бажаючі. З-поміж іншого це показові виступи з йоги, айкідо, флор-болу, скаутингу, а також локація інтелектуальних ігор, «Рукоділля», танцювальної активності «The I.P./BATTLE DNEPR», Global Village» в рамках однойменного фестивалю культур, конкурс дитячого малюнку тощо. Ввечері на сцені Фестивального причалу виступали кращі рок-гурти міста. Хедлайнером концерту став гурт «Кімната Гретхен».
   «Наша задача як міської влади – організувати насичену розважальну програму для молоді, щоб кожен протягом усього дня зміг знайти розвагу до вподоби. Сподіваюся і концерт рок-гуртів молоді теж сподобався», - зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Детальніше []