Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Неділя, Квіт 30


Ви тут: Головна
Вівторок, 29 березня 2016
Депутатські комісії зібрались на своє чергове засідання
Вівторок, 29 березня 2016, 17:14


 alt На комісії з питань житлово-комунального та дорожнього господарствадепутати розглядали  програми реформування відповідних галузей.
  Кожну з цих програм цього року профінансують у декілька разів більше, ніж  у минулому.  За словами голови комісії, Дмитра Безуглого, на  ремонт житлового фонду цього року мають виділити близько 520  мільйонів гривень, з них 240 -на капітальний ремонт і 280 – на поточний. Ці кошти будуть витрачені на ремонт дахів, ліфтів, освітлення, каналізацію тощо.  Цифри можуть коригуватися. Це залежить від того, як завтра депутати проголосують на сесії.  Дмитро Безуглий зазначив, що на поточні ремонти доріг цього року виділяється близько 600 мільйонів гривень, а це у чотири рази більше ніж минулого року. Окрему суму виділяють на капітальний ремонт автошляхів- близько 100 мільйонів гривень. «Вперше за довгий час ці кошти  виділятимуться насамперед на ремонт внутрішньоквартальних доріг. Всі ми знаємо про складну ситуацію з внутрішньоквартальними дорогами, коли ями настільки великі, що швидка допомога не може заїхати у двір, чи мами з  колясками застряють у ямах з водою»,- сказав Дмитро Безуглий.
   На комісії  з питань транспорту, зв'язку та екології заслухали звіт компанії «Еко-Дніпро», якій перевізники заборгували близько 4 мільйонів гривень, а вона у свою чергу має борг 10 мільйонів грн. перед компанією, яка обслуговує полігон. За словами голови комісії Олега Григорука, було прийняте рішення створити робочу групу, яка вирішить, як погасити заборгованість. На засіданні також розглядали ситуацію, що склалася з парковками. Так власники паркувальних майданчиків  заявляють, що у них 50 місць, а коли  співробітники «Міськавтопарку» перевіряють - виявляється, що парковка на 200 машин. За словами Олега Григорука, вихід такий – або з ними буде переукладено договір, або його розірвуть та  укладуть новий вже з іншими компаніями, які працюють чесно.
alt
  
 

Детальніше []

Підтримка світу – одна з умов розвитку економіки Дніпропетровська, - Дмитро Погребов
Вівторок, 29 березня 2016, 17:00


altЗадекларувати нове обличчя влади, продемонструвати компетентність, відкритість і бажання працювати – перший заступник міського голови Дмитро Погребов розповів, як вдалося налагодити ділові стосунки з представниками та інвесторами світової спільноти. Чому ця робота зараз надзвичайно важлива для міста і які вже є успіхи – про це Дмитро Погребов розповів в ході традиційної прес-конференції.
«Борис Філатов людина яка розуміє, що в першу чергу потрібно запускати економіку міста. Для цього потрібні гроші. Де їх взяти? Є бажаючі інвестувати в економіку міста. У тому числі, це і міжнародні компанії», - зазначив Погребов.
Він також розповів, що налагодження інвестиційного клімату в місті – завдання, які отримали всі менеджери міськради. Так за словами першого заступника міського голови, протягом трьох останніх місяців проведеновелику комплексну роботу.
Аби довести українській та світовій спільноті компетентність нової влади Дніпропетровська та її бажання працювати, було ініційовано багато ділових зустрічей.
Серед тих, з ким вже встигла поспілкуватися команда Бориса Філатова – представники крупних міжнародних банків, міжнародна японська компанія Marubeni, турецька Limak Ins SanVetic AS, а також представники фонду Східної Європи, консультаційна компанія Geely.
Ці міжнародні компанії у перспективі допоможуть Дніпропетровську змінити ситуацію із якістю води, парковками та громадським транспортом.
Задля налагодження дипломатичних зав’язків на запрошення команди Бориса Філатова у Дніпропетровськ приїздили Надзвичайні  та Повноважні посли країн Європи та США.
«Ця робота надзвичайно важлива. Ми на ній сконцентровані. Адже без допомоги зовнішнього світу – без інвестицій і дипломатичної підтримки дуже важко запустити економіку. Гроші потрібно залучати з усього світу. Це найбільш ефективний і правильний механізм», - переконаний Дмитро Погребов.
 

Детальніше []

Члени виконкому ухвалили проект міського бюджету на 2016 рік
Вівторок, 29 березня 2016, 16:46


  altСьогодні на засіданні члени виконавчого комітету проголосували майже всі проекти рішень міськради, внесених для попереднього розгляду виконкомом. Зокрема, ухвали питання фінансово-економічного блоку. У тому числі це і міський бюджет на 2016 рік, програму економічного і соціального розвитку міста. При розгляді цього блоку виникли питання щодо того чи фінансувати роботи з будівництва водоводу у Таромському, або будувати тролейбусні лінії на житловий масив Парус та Сокіл. Вирішуватимуть це питань вже на сесії. Окрім того, було ухвалено внесення змін та доповнень до рішення про місцеві податки і збори на території міста, комплексної програми «Здоров’янаселення міста на 2016-2020 роки»,  програми розвитку освіти у Дніпропетровську на 2016-2020 роки. Зокрема, останньою передбачається безкоштовне харчування учнів 1-4 класів, харчування дітей у дитсадках з розрахунку 40% - міський бюджет, 60% - батьківські кошти, а також забезпечення підручниками школярів: кошти бюджету і батьків 50% на 50%.
   Також члени виконкому одноголосно підтримали програми соціальної сфери. Під час їх розгляду міський голова Борис Філатов зазначив, що по кожній із них фінансування збільшується майже вдвічі – це комплексна програма соціального захисту громадян , які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, програма підтримки учасників АТО «Родина Героя», програма зайнятості населення, комплексна програма соціального захисту населення.
  Члени виконкому підтримали рішення і про виділення коштів депутатам міської ради на виконання доручень виборців, а також на надання матеріальної допомоги. Мова йде про  2 мільйони гривень  на кожного (на виконання доручень виборців) і 300 тисяч гривень ( на надання матеріальної допомоги).
alt

alt

alt

alt

alt
 

Детальніше []

У Дніпропетровську створять перший в Україні Процесинговий центр
Вівторок, 29 березня 2016, 16:15


altВін передбачає великий процес обробки даних. Це вхідні сигнали і запити від городян, які будуть надходити в єдине місце, за аналогом служби 911. У ході своєї традиційної прес-конференції Дмитро Погребов зазначив, що центру такого формату немає в жодному з міст України.
Дзвінки, письмові та електронні звернення – всі ці запити дніпропетровців оброблятимуться в єдиному місті. Дмитро Погребов каже – для цього майже все готове. Наразі майбутні профільні фахівці вже проходять навчання.
Для найпопулярнішого виду звернень – дзвінків – працюватиме кол-центр з єдиним номером. Озвучені питання будуть передавати в спеціальний відділ, який це буде розбирати і маршрутизувати далі.
Наприклад,  якщо проблема з ЖКГ, запит  відразу оброблять і направлять до профільного департаменту. Там спеціальні люди дадуть кваліфіковану відповідь або допомогу. Важливо, що її будуть доводити до заявника. На вирішення різних питань  виділятимуть певна кількість часу – від одного дня до декількох тижнів.
«Людині важливо знати що його інформація зафіксована і врахована. І громадяни Дніпропетровська матимуть зворотній зв'язок. Так само у нас буде можливість мати всю інформацію по місту, систематизувати її та приймати рішення», - підкреслив  Дмитро Погребов.

Детальніше []

У Дніпропетровську створять єдиний Центр надання адміністративних послуг, який матиме вісім філіалів у різних районах
Вівторок, 29 березня 2016, 16:09


altЦе можливо завдяки введенню Іgov. Зараз місто надає трохи більше 200 адміністративних послуг населенню. Також реєстраційна служба переходить у підпорядкування міської влади. Усі ці функції, каже перший заступник міського голови Дмитро Погребов, об’єднують в один адміністративний Центр – ЦНАП. Очікується, що новація запрацює в середині року. Про це Дмитро Погребов повідомив в ході традиційної прес-конференції.
Фронт-офіс буде розташовано на набережній Січеславській (колишні авіакаси). Філіали працюватимуть на базі райрад.
«Ми хочемо, аби людина, якій потрібно отримати послугу від міста, мала можливість прийти в одне вікно. Запросити послугу, спілкуючись з однією людиною. Після того, як заявку прийнято, її відправляють до профільного департаменту. І після цього – в обов’язковому порядку – отримує відповідь», - пояснив Погребов.
Створення такого адміністративного центру також один з моментів переходу на електронний формат роботи. Адміністративну послугу можна буде отримати не виходячи з дому – скориставшись інтернетом. Для цього передбачено створення електронного особистого кабінету.
Крім того, зараз триває розробка картки дніпропетровця. Очікується, що її можна буде використовувати одночасно як документ для здійснення оплати послуг, а також як проїзний, ІD-карта, систематизатор пільг і субсидій.  
 

Детальніше []

На виставу «Кобзов» у Дніпропетровську виділять 5 тис. безкоштовних квитків для дітей пільгових категорій та бійців АТО
Вівторок, 29 березня 2016, 15:58


altЦирк «Кобзов» має понад 16-річну історії, та цієї весни він представить у Дніпропетровську унікальну програму. Побачити екзотичних тварин, яких привезуть з самої Італії, безкоштовно зможуть діти українських бійців і малеча пільгових категорій. Приїзд до міста унікального циркового шоу називають одним із кроків до підвищення інвестиційної привабливості парків Дніпропетровська. Про це на прес-конференції повідомили начальник управління культури та мистецтв міськради Євген Хорошилов і керівник проекту WOOZU, Kobzov Entertainment Дмитро Верховський.
«Сподіваюся, соціальну відповідальність, яку взяли на себе керівники цирку, буде виконано – усі соціально незахищені пільгові категорії дітей, військовослужбовців із зони АТО відвідають виставу. І вона стане дійсно культурною подією для нашого міста», - сказав Євген Хорошилов.
Він також додав, що для того, аби отримати такі квитки, краще централізовано звертатися до міської ради.
У шоу цирку «Кобзов» будуть задіяні артисті  зі усього світу. Тварин, зокрема, слонів, жирафів, страусів і андалуських коней, привозять з Італії.
За словами Дмитра Верховського, у трупи, яка привозить тварин до Дніпропетровська, є технічний райдер щодо якості води, харчування і догляду за тваринами. Жителі можуть зайти за куліси цирку і побачити в яких умовах живуть тварини.
Очікується, що до Дніпропетровська привезуть загалом 32 екзотичні тварини. Їх супроводжуватиме обслуговуючий персонал і ветлікарі з Італії.
«Відповідальність за дотримання законодавства, у тому числі і природоохоронного, лежить на суб’єкті підприємницької діяльності, який є організатором гастролей. Ми зі свого боку повідомили і попросили провести перевірки всіх контролюючих органів – починаючи від екологічної інспекції і до ветеринарної медицини», - зазначив Євген Хорошилов.
За його словами, між цирком «Кобзов» і парком імені Лазаря Глоби заключено деталізований договір. Зокрема там прописані й вирішення питань відновлення асфальтного покриття та можливих  інших пошкоджень.
 

Детальніше []

Чи бути тролейбусним маршрутам на житлових масивах Парус та Сокіл завтра на сесії вирішать депутати міськради.
Вівторок, 29 березня 2016, 15:19

altЧи бути  тролейбусним маршрутам  на житлових масивах  Парус та Сокіл завтра на сесії вирішать депутати міськради.
Бюджетна комісія перед тим в повному складі проголосувала «за».
   За словами голови комісії з питань транспорту та екології  Олега Григорука, проект  прокладення тролейбусної лінії на житловий масив Парус  буде готовий у середині квітня. На завтрашню сесію буде винесене питання щодо  фінансування із міського бюджету прокладення тролейбусної лінії на житловий масив Парус, а також на розробку проекту тролейбусного маршруту на житловий масив Сокіл та його реалізацію.
В.о. директора комунального підприємства «Дніпропетровський електротранспорт» Володимир Легкий висловив сподівання, що депутати проголосують на сесії за  виділення коштів на зазначені цілі, оскільки жителі Парусу та Соколу вже не перший рік просять, аби у них з'явився електротранспорт.

Детальніше []

Дніпропетровський хокейний клуб «Придніпровськ» став переможцем престижного Riga Cup 2016 у віковій категорії до 13 років.
Вівторок, 29 березня 2016, 15:00

altТурнір проходив у Ризі з 25 по 28 березня.
Суперниками нашої команди у підгрупі були естонський HC Vipers, латвійський H.S. Perkons та фінський Evu Red. Проте дніпропетровцілегко  обіграли   всіх та зайняли перше місце у групі F.
У наступних стадіях наша команда також обіграла всіх своїх суперників, серед яких E.H.C. Biel (Швейцарія), Dinamo Riga, Liepajas SSS, Jelgavas LSS та Pardaugava03 (Латвія).   
У фіналі суперником ХК «Придніпровськ» була команда Швецької Академії Хокею, яку дніпропетровці  також феєрично перемогли з рахунком 2:1, навіть поступаючись 0:1 по ходу зустрічі. 
ХК «Придніпрвськ» повністю складається з вихованців міської ДЮСШ з зимових видів спорту.
Результатиматчів : http://www.cuponline.se/teamgames.asp?cupid=14267&id=80753

Детальніше []

Управління Пенсійного фонду України в Самарському районі м. Дніпропетровська інформує: Фінансування пенсій березня 2016 року
Вівторок, 29 березня 2016, 14:52
Фінансування пенсій та грошової допомги березня 201року завершено своєчасно та в повному обсязі відповідно чинного законодавства. На виплату пенсій управлінням Пенсійного фонду України в Самарському районі м. Дніпропетровська профінансовано понад 39 373тис грн.: через рахунки одержувачів у банках – 30 668,5 тис. грн., та через підприємства поштового зв’язку – 8 704,6 тис. грн., у тому числі двома додатковими періодами профінансованіпенсії внутрішньо переміщеним особам на суму 233,5 тис грн.. Кількість пенсіонерів Самарського району 22 770  осіб. Середній розмір пенсії складає 1 661,05 грн.

Детальніше []

У Дніпропетровську до Дня довкілля прибиратимуть вулиці та зони відпочинку
Вівторок, 29 березня 2016, 14:48


  altПро це стало відомо на робочій нараді в управлінні охорони навколишнього природного середовища міської ради з громадськими організаціями, які опікуються станом довкілля. Зокрема, 9 квітня громадські організації долучаться до наведення чистоти  у різних районах міста,  а вже 16 квітня відбудеться масштабне прибирання, до якого закликають приєднатися всіх городян.  Це можуть бути толоки чи своєрідні акції з прибирання навколишньої території.Дніпропетровців просять  проінформувати про суть та місце запланованих заходів, аби вчасно  визначити неохоплені райони міста.  Повідомити про свої наміри можна за номерами: 097-168-55-76, 099-311-67-96, 093-484-19-46, або на електронніскриньки– [email protected], [email protected]
Громадські активісти для зручності дніпропетровців створили електронну карту міста з локаціями прибирань –https://goo.gl/CC42rj. Щоб містяни могли долучитись до вже існуючої кампанії, аби навести  порядок у районі, де прибирати не збирались. Управління охорони навколишнього природного середовища міськради допоможе із технікою для вивезення сміття.
Довідка:
День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.Спочатку свято було задумано для того, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху. Цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) - Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля. В 2016 році День навколишнього середовища припадає на 16 квітня.
 

Детальніше []

Сторінка 1 з 2