Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Неділя, Квіт 30


Ви тут: Головна
П'ятниця, 24 червня 2016
Студентська республіка створена
П'ятниця, 24 червня 2016, 17:24

   alt На Монастирському острові утворилася нова держава – Студентська республіка. Більше 400 юнаків та дівчат  вишів Дніпропетровська, Кривого Рогу та Камьянського на три дні оселилися в наметах.  В програмі Студентської республіки –презентація свого табору кожним вищим навчальним закладом, участь в спортивних, інтелектуальних та творчих конкурсах. На відкриття завітав заступник міського голови Олександр Шикуленко.
     «Студентська республіка присвячена святкуванню Дня молоді. Міська влада на чолі з мером Борисом Філатовим з радістю відгукнулася на пропозицію студентів організувати цей захід. Для нас важливо, аби молодь мала можливість проявляти творчі здібності, обмінюватися думками, займатися спортом. Відразу зазначу – у Студентській республіці заборонені алкоголь та тютюн. Тут виключно здоровий спосіб життя».
   Один з учасників Студреспубліки Олексій зазначає – для нього участь в заході цікава тим, що заохочує  молодь до політики. Адже протягом трьох днів спудеї братимуть участь у змаганнях, дебатах, організовуватимуть ток-шоу та писатимуть агітаційні матеріали у ЗМІ       
   Студентської республіки. На третій день пройдуть місцеві вибори, на яких оберуть мера та магістрат.
Голова організаційного комітету Софья Пишнова каже – студреспубліка – не просто триденний з’їзд молоді. Спудеї за кілька місяців починають до цього готуватися – придумують тему, сценарій презентацій, завчасно готують реквізит. Наприклад, цього року в студтаборах проживають супермени, ковбої, феї, хрещені батьки та, навіть, Боги. У кожного своє оформлення наметів, тематичні костюми.
На території студреспубліки розташовані наметові табори, спортивний майданчик, робоча зона, кухня та сцена.
 
alt

alt Детальніше []

Підприємці Дніпра можуть узаконити свої кіоски до 30 липня. Наразі укладено вже 2,3 тис договорів
П'ятниця, 24 червня 2016, 16:57
altРозпорядження про подовження термінів підписав очільник Дніпра Борис Філатов. Разом з тим, у місті очікується масовий демонтаж незаконних торговельних споруд. За словами начальника управління реклами та торгівлі міськради Руслана Мороза, у найближчий тиждень з вулиць Дніпра зникнуть 105 ларьків-порушників. Про це він повідомив в ході прес-конференції 24 червня.
«Є велике прохання до підприємців: від 24 червня і по 30 липня все-таки знайти час для реєстрації вже існуючих кіосків. Для нових кіосків так само обов'язкова умова – паспорт прив'язки, який видається в головному архітектурно-плановому управлінні», - сказав Руслан Мороз.
Він також нагадав основні правила безпеки розташування кіосків: ларьок не може стояти на перехресті, пішохідному переході або затуляти виїзд автомобілів.
За підрахунками Руслана Мороза, від 500 до 1000 кіосків мать можливість узаконити свою роботу протягом наступного місяця.
Очільник профільного відомства також закликав підприємців не користуватися послугами так званих посередників при подачі документів. Деякі нечисті на руку організації можуть невірно оформити документи. Мороз вважає, що робиться це спеціально, аби після розповсюджувати провокативні чутки.
Щоб оформити необхідну документацію, підприємцям необхідно звернутися до КП «Управління з організації контролю у сфері благоустрою та розміщення зовнішньої реклами» (вул. Надії Алексєєнко (колишня Чичеріна), 20).

alt Детальніше []

У Дніпрі нагородили найактивнішу молодь
П'ятниця, 24 червня 2016, 16:45
altДо Дня молоді у міській раді Дніпра зібралися найактивніші представники студентських і молодіжних рухів. Люди віком від 14 до 35 років, які мають активну життєву позицію і прагнуть у рідному місті змін на краще, отримали подяки від міської влади. Від імені очільника Дніпра Бориса Філатова із прийдешнім святом молодь привітав його заступник Олександр Шикуленко.
«Ви надія і майбутнє нашого міста на Дніпрі. Зараз від вас залежить дуже багато. Саме ваша цілеспрямованість і завзяття є для нас надійним стимулом працювати. Ми завжди готові підтримати ваші ініціативи», - сказав Олександр Шикуленко.
Напередодні свята молодим активістам вручили 34 подяки від міського голови Бориса Філатова і його заступника Олександра Шикуленка.
Після урочистої частини одразу перейшли до роботи. У молоді Дніпра безліч ініціатив. Це соціальні, благодійні та дитячі проекти. У міськраді запевняють – допомагати молоді у реалізації їхніх ідей готові. 

alt

alt
Детальніше []

Заступник міського голови Олександр Санжара привітав Митну академію з 20-річчям
П'ятниця, 24 червня 2016, 16:40
    alt24 червня у головному корпусі Митної академії, а тепер – Університету митної справи та фінансів пройшла урочиста вчена рада з нагоди 20-чя створення вищого навчального закладу. У заході взяли участь випускники, викладачі, співробітники університету, поважні гості, а також ті, хто стояв у витоках створення навчального закладу. Упродовж вченої ради лунали привітання, виступаючі ділилися спогадами .
   Від імені міської влади іменинників привітав заступник міського голови Олександр Санжара, який є випускником Митної академії. Він відзначив високий рівень підготовки фахівців, а також  подякував усьому професорсько-викладацькому колективу, які створювали і розвивали Митну академію.
    «Митна академія, а зараз Університет митної справи та фінансів є одним із найкращих вищих навчальних закладів в Україні. Гордий тим, що є випускником академії. До речі, міський голова Борис Філатов працював тут викладачем. Бажаю викладацькому колективу, студентам не зупинятися, тримати високу марку. Дякую за вашу працю. З днем народження!», -  сказав Олександр Санжара.
   Заступник міського голови нагородив пам’ятною медаллю «За заслуги перед містом» проректора з наукової роботи Університету, доктора юридичних наук, професора, радника митної служби І рангу Дмитра Приймаченка та проректора з організаційно-гуманітарної роботи Університету, радника митної служби ІІ рангу Сергія Жира. Окрім того, Олександр Санжара нагородив почесними грамотами та вручив подяки міського голови викладачам вишу.

alt

alt

alt

alt

alt

Детальніше []

Захист і піклування про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування є пріоритетом для міської влади, - директор департаменту соціальної політики міськради Лілія Ковальова
П'ятниця, 24 червня 2016, 16:12
    alt24 червня у соціальному гуртожитку для дітей-сиріт  та дітей, позбавлених батьківського піклування відбувся круглий стіл щодо захисту конституційних прав та інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Приурочений він до Дня Конституції Зазначену тему обговорювали керівництво та соціальні працівники гуртожитку, представники міського центру для сім’ї, дітей та молоді, благодійної організації «БФ «Даруємо радість». Упродовж заходу учасники з-поміж іншого говорили про соціальний захист, психологічну підтримку зазначеної категорії дітей, молоді, а також про їх перебування у гуртожитку, подальшу успішну соціалізацію у суспільстві. 
     «Захист конституційних прав, інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також створення умов для успішної адаптації та інтеграції їх у сучасне суспільство є важливим аспектом у роботі міської влади. Розуміємо, що у кожної такої дитини, підлітка непроста доля і наша задача спільно з різними благодійними організаціями усіляко допомагати, підтримувати, направляти їх у правильне русло. Саме з цією метою було створено міський соціальний гуртожиток, який працює з 2014 року. Зараз у гуртожитку мешкає 21 підліток віком від 18 до 23 років і можна з впевненістю сказати, що у такому закладі вони не лише мають дах над головою, а й мають можливість адаптуватися до нормальних умов життя, отримати різні побутові навички, які потім знадобляться їм в житті», - сказала директор департаменту соціальної політики міськради Лілія Ковальова.
    Міський соціальний гуртожиток є комунальним закладом, який повністю фінансується коштом міського бюджету. Заклад розрахований на проживання 30 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 15 до 23 років терміном до трьох років. У гуртожитку створені комфортні умови для проживання, працюють соціальні педагоги, які допомагають юним мешканцям у побутовій та соціальній адаптації.

alt

alt

alt

alt

alt

    
 
  Детальніше []

Відкриття студентської республіки
П'ятниця, 24 червня 2016, 16:00
24 червня о 16-00 на Монастирському острові відбудеться урочисте відкриття Всеукраїнського мультифестивалю «Студентська республіка». Детальніше []

Вже за три місяці робочі засідання постійних комісій міськради висвітлюватимуться у прямому ефірі
П'ятниця, 24 червня 2016, 15:45
   Управління інформаційних технологій Дніпропетровської міської ради підписало грантову угоду з проектом Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках заходів з підвищення прозорості влади. Даний проект передбачає впровадження у міськраді системи трансляції в режимі онлайн робочих засідань постійних комісій міської ради, а також різних важливих заходів, семінарів, презентацій за участю керівництва міста. Усі відеоматеріали записуватимуться, зберігатимуться та будуть доступними в архіві мешканцям, повідомляють у самому управлінні.
    Із впровадженням електронної відеосистеми громадськість отримає можливість спостерігати за обговоренням депутатами різних питань в режимі реального часу. Це в свою чергу має зменшити кількість випадків корупції, поширення очевидних проявів конфлікту інтересів при виділенні коштів з міського бюджету; і взагалі дозволить громаді в цілому відслідковувати прийняття різних рішень, розуміти формування місцевих видатків і бачити, як працюють депутати, додають в управлінні.
    Нова система онлайн-трансляції засідань постійних комісій та інших заходів стане додатковим інструментом для підвищення прозорості і підзвітності міста Дніпра перед мешканцями, і має симулювати громадську участь, розуміння процесів і механізмів роботи міськради. Це є продовженням започаткованих процесів реформ у місті після Євромайдану. Детальніше []

Урочистості до Дня молоді
П'ятниця, 24 червня 2016, 15:00
24 червня о 15-00 у будівлі міської ради ( пр. Д. Яворницького, 7 поверх, біла зала) відбудуться урочистості до Дня молоді. Запрошені представники молодіжного активу міста – представники вишів, громадських об’єднань, активна молодь Дніпра. Заступник міського голови Олександр Шикуленко вручить подяки найкращим. Детальніше []

Борис Філатов: Потерпілі від нічної пожежі у Дніпрі отримають матеріальну допомогу, а вогнеборці й поліцейські – медалі «Захисник Вітчизни»
П'ятниця, 24 червня 2016, 14:57
altОчільник Дніпра Борис Філатов розповів про дії влади, спрямовані на допомогу мешканцям будинку на просп. Д. Яворницького, 74, де сьогодні вночі сталася пожежа. За його словами, відновлення даху будинку розпочнеться вже завтра. Мешканці п'ятиповерхівки отримають матеріальну та психологічну допомогу. Нині на місці працює комісія виконкому міськради та профільні заступники міського голови.
Як відомо, будинок на проспекті Яворницького почав горіти близько третьої ночі – зайнялося 1000 кв. м даху. Пожежі присвоїли п'ятий – найвищий – ранг складності. Міський голова Дніпра Борис Філатов, який вночі прибув на місце події, відзначив чітку взаємодію пожежників і патрульної поліції, екіпажі якої допомагали вогнеборцям евакуювати людей. Жертв вдалося уникнути.
Пожежу гасили понад 3 години. Для цього задіяли всі пожежні екіпажі Дніпра. Причини наразі встановлюють. Одна з версій – коротке замикання.
«Я хочу подякувати всьому особистому складу ДСНС, пожежникам і патрульній поліції. Люди працювали і зробили неможливе. Я вирішив нагородити за підсумками ліквідації цієї пожежі особистий склад патрульної поліції та пожежників, які найбільше відзначилися, міською медаллю «Захисник Вітчизни», – зазначив очільник Дніпра. Очікується, що нагороди отримають восьмеро ДСНСівців і семеро поліцейських.
Разом з тим, за інформацією міського голови, наразі жоден з мешканців будинку не звернувся по допомогу щодо проживання. Однак міська влада підготувала 5 кімнат в гуртожитку на випадок, якщо комусь знадобиться прихисток. Крім того, за словами мера, створюється комісія, щоб надати людям матеріальну допомогу. Борис Філатов заявив, що клопотатиме перед виконкомом і міською радою, щоб сума матеріальної допомоги постраждалим складала щонайменше 10 тис грн.

https://www.youtube.com/watch?v=wJYGhvIHmnY&feature=youtu.be Детальніше []

У Дніпровській мерії нагадали принципи боротьби з незаконними кіосками: Бізнес ніхто не знищує, та у місті потрібно наводити лад
П'ятниця, 24 червня 2016, 14:14
altЗміни на ринку вуличної торгівлі Дніпра мають остаточно закріпити новими правилами розміщення кіосків. Нині над цим документом працює ціла низка фахівців. Перші результати обіцяють представити не раніше, ніж через два місяці. Про це під час прес-конференції 24 червня заявив директор КП «Управління з організації контролю благоустрою об’єктів сфери відпочинку, споживчого ринку та захисту інтелектуальної власності» Олександр Каховский.
"У нас немає завдання знищувати бізнес, є мета навести в місті лад. Наш мер Борис Філатов неодноразово наголошував, що у місто має бути чисте. І ми працюємо над цим", - сказав Олександр Каховський.
Він також зазначив, що по вул. Новокримській, яка свого часу була одним із найскладніших майданчиків демонтажу незаконних торгових споруд, є відчутний прогрес. За словами посадовця, більшість власників кіосків вивозять їх звідти самостійно. Каховський назвав це спільною перемогою міста та підприємців і підкреслив - цьому передували тривалі переговори обох сторін. 
"Місто не є каральними органом. Треба дотримуватися закону. Є інші цінності крім грошових", сказав Олександр Каховський.
Також за його словами, всі документальні казуси з оформленням торгових точок у Дніпрі мають вирішити нові правила. Очільник профільного управління мерії наголосив, що перевага залишатиметься за торговельними об'єктами соціального значення. 
Це точки з продуктами харчування, ремонта взуття тощо. "Ці точки ми намагаємося зберігати, шукаємо компроміс. Та треба розуміти, що все це повинно бути розташовано логічно", - пояснив Каховський.
Крім того, він назвав неприпустимим розміщення так званих МАФів на зелених газонах і клумбах. До цього в КП "Благоустрій" обіцяють ставитися більш прискіпливо. Детальніше []

Сторінка 1 з 2