Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Неділя, Квіт 30


Ви тут: Головна
Четвер, 23 червня 2016
Олімпійський день бігу у парку ім. Глоби
Четвер, 23 червня 2016, 17:00
  23 червня  о 17.00 на фестивальному майданчику парку імені Лазаря Глоби відбудеться Олімпійський день бігу. Про це повідомили в управлінні спорту департаменту гуманітарної політики міської ради. На церемонії відкриття заходу проводжатимуть спортсменів на Олімпійські ігри. Захід відбудеться за участю заступника міського голови Одександра Шикуленка та президента  федерації легкої атлетики Дніпра Марини Філатової.
         У спортивному заході візьмуть участь керівники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, представники державних установ та громадських організацій, відомі спортсмени та тренери, учні спортивних та загальноосвітніх шкіл, студентська молодь та клуби любителів бігу. Загалом близько 1500 спортсменів, більшість з  яких діти. Забіги проводитимуться на 500 та 1000 метрів.
           О  17.15 пройде масовий флеш-моб, в якому олімпійські чемпіони  проведуть зарядку для всіх бажаючих. Всього пройде 25 забігів. Першими стартує  «Зірковий» забіг, який складається з олімпійських чемпіонів, чемпіонів СРСР, чемпіонів Європи, Світу, призерів Олімпійських ігор, заслужених тренерів України, Майстрів спорту, голів спортивних федерацій міста та керівників виконавчих органів.  Після них стартують вихованці дитячих юнацьких спортивних шкіл, які будуть змагатися у номінаціях: 
       1 .ігри
       2. єдиноборства. важка атлетика
       3. гімнастика, акробатика. стрибки у воду, фігурне ковзання, батут,черлідінг
       4. гребля, плавання, велосипед
       5.статичні види: шашки,  шахмати , парус ,кінний спорт,технічні види.
       6. легка атлетика, орієнтування, сучасне 5-борство, триатлон.
        Наступний забіг складається зі спортсменів workout, після чого починаються забіги клубів любителів спорту та ветеранів.
      В рамках забігів на Фестивальному майданчику пройдуть показові виступи різних спортивних клубів та федерацій (з 17.35 по 18.55):
     Організаторами акції є Дніпропетровське відділення Національного олімпійського комітету, управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпропетровської міської ради та міська федерація легкої атлетики.
Після проведення естафети відбудеться нагородження переможців забігу.
 
Додаткова інформація:
Олімпійський день бігу присвячений відродженню Олімпійських Ігор у 1894 році. У цьому ж році був створений Міжнародний Олімпійський Комітет (МОК). У січні 1948 на 42-й сесії МОК було прийнято рішення про щорічне проведення Всесвітнього Олімпійського дня. Тому святкування цього заходу стало традиційним в Олімпійському русі. Перший Олімпійський день був проведений 23 червня 1948. Більше 200 національних олімпійських комітетів у всьому світі проводять цей захід під егідою МОК.
 
  Детальніше []

23.06.2016 Фінансове управління Чечелівської (Красногвардійської) районної у місті Дніпропетровську ради оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади головного спеціаліста відділу бюджетної політики і фінансування бюджетн
Четвер, 23 червня 2016, 16:21

Фінансове управління Чечелівської (Красногвардійської)
районної у місті Дніпропетровську ради відповідно до ст. 10 Закону України
«Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс

 
на заміщення тимчасово вакантної посади головного спеціаліста головного спеціаліста відділу бюджетної політики і фінансування бюджетних установ та закладів
Вимоги до конкурсантів:
·        освіта повна вища - економічна;
·        вільне володіння державною мовою та ПК.
·        стажу роботи за фахом не менше 3-х років.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:
·        заяву про участь у конкурсі;
·        заповнену особову картку за формою №П2-ДС з відповідними додатками;
·        дві фотокартки розміром 4х6 см;
·        копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового степеня;
·        декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;
·        копію документа, який посвідчує особу;
·        копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
 
 
Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою:
м. Дніпропетровськ, пр. Пушкіна, 65 (кім.22)
Телефонувати 31-27-45
  Детальніше []

Ми наведемо лад на ринку зовнішньої реклами Дніпра, – Борис Філатов
Четвер, 23 червня 2016, 15:26
   altОчільник Дніпра Борис Філатов повідомив про початок безкомпромісної боротьби з розміщенням незаконної зовнішньої реклами на вулицях міста. Міський голова підкреслив: інтереси підприємців не страждатимуть, як раніше. Початок якісних змін на ринку зовнішньої реклами Дніпра одноголосно підтримали під час засідання виконкому 23 червня.
   «На ринку зовнішньої реклами однозначно потрібно наводити лад. Це зрозуміло не лише міському голові та членам виконкому, а й, мабуть, кожному мешканцеві нашого міста. Білборди, які встановлені незаконно, за які не сплачується до міського бюджету, будуть зрізані та здані на металобрухт», – заявив Борис Філатов.
   Засідання виконкому було непростим. Галас, який зчинили деякі депутати й підприємці, запрошені на захід, Борис Філатов назвав спробою створити інформаційний шум і здійснити тиск на членів виконкому.
   Разом з тим він наголосив – у впорядкуванні зовнішньої реклами немає політичної складової чи намагання «перекроїти» ринок.
   «Треба встановити чесні та прозорі правила для всіх. Бо ж білборди, які розташовані на перехрестях, велодоріжках, які закривають видимість для водіїв транспорту і перекривають архітектурне обличчя нашого міста, мають бути впорядковані», – зазначив Борис Філатов.
   Очільник Дніпра також додав, що його двері завжди відчинені для всіх, зокрема для підприємців. Та, за словами міського голови, жоден із представників бізнесу, які сьогодні намагалися гучно висловити своє обурення рішенням влади Дніпра, ніколи не зверталися до міського голови з жодними пропозиціями. Детальніше []

Діти Дніпра вже почали оздоровлюватися та відпочивати у санаторіях, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку
Четвер, 23 червня 2016, 09:20
   altПро це під час прямої телефонної лінії повідомила директор департаменту соціальної політики міської ради Лілія Ковальова. Вона зазначила, що цього року на оздоровлення та відпочинок дітей з міського бюджету виділено безпрецедентну суму – понад 24 мільйони гривень, тоді як у минулих роках вона буда значно меншою (2014 – 3,8 млн. грн., 2015 – 5,2 млн. грн..). 
  «Загалом плануємо оздоровленням та відпочинком охопити 60% дітей міста шкільного віку, у тому числі 11 тисяч дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Головна задача не просто придбати путівки, а організувати для дітей корисний відпочинок і якісне оздоровлення. Наприклад, вже зараз у першу та другу зміни діти-інваліди разом із супроводжуючими відпочивають у санаторіях Новомосковська та Бердянська, 6 липня буде крайній заїзд. Для цієї категорії дітей придбано 550 путівок на 3,1 млн. грн. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування відпочиватимуть у санаторії «Верховина», що в Івано-Франківській області та на Чорному морі у Скадовську. Для них придбано 862 путівки на 4,5 млн. грн. Для дітей, один із батьків яких є учасником АТО, виділяється 1216 путівок (4,6 млн. грн.). Вони відпочиватимуть у Кирилівці та в Орловщині. Окрім того, коштом міського бюджету оздоровлюватимуться і відпочиватимуть талановиті та обдаровані діти, які є переможцями різних конкурсів, діти  з багатодітних родин. Для них передбачено 403 путівки», - зазначила Лілія Ковальова.
   Вона також додала, що батькам, які хочуть оздоровити своїх дітей, необхідно звернутися до районної ради за місцем мешкання з відповідною заявою.
  Детальніше []