Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Неділя, Квіт 30


Ви тут: Головна
Середа, 23 березня 2016
Опалювальний сезон закінчиться, коли настане комфортна температура повітря
Середа, 23 березня 2016, 18:28
  alt Сьогодні під час прямої телефонної лінії керівники теплопостачальних підприємств повідомили: «За нормативами, опалювальний сезон закінчується, коли середньодобова температура повітря упродовж трьох діб складає +8 градусів. За іншим нормативним документом визначено, що тривалість опалювального сезону складає 172 доби. Якщо слідувати останньому, то тепло повинні відключити 8 квітня – це від дати 16 жовтня, коли розпочався опалювальний сезон. Загалом все залежатиме від погодних умов – відключатимемо тепло, коли буде комфортна температура повітря», - сказав директор комунального підприємства «Теплотранс» Сергій Кіт.
   Керівники теплопостачальних підприємств закликали містян розраховуватись з боргами за спожиті послуги. На сьогодні дніпропетровці за опалення завинили майже 500 мільйонів гривень (з урахуванням боргів минулих років). Лише комунальному підприємству «Дніпропетровські міські теплові мережі» городяни заборгували 316 мільйонів гривень.
   У Дніпропетровську  послуги централізованого опалення надають чотири комунальні підприємства: «Дніпропетровські міські теплові мережі», «Теплоенерго», «Коменергосервіс» та «Теплотранс». Детальніше []

Єврейська спільнота Дніпропетровська відзначає Пурим
Середа, 23 березня 2016, 18:24
altПурим - це свято в пам'ять про чудесне спасіння євреїв в Персидському царстві більше 2400 років тому.
Пурим – свято перемоги і порятунку. 
Міський голова привітав дніпропетровську єврейську общину зі святом:
«Історія цього свята говорить про безперспективність  будь-якої нетерпимості,ксенофобії,  ненависті «до іншого». Городяни сьогодні поділяють радість єврейської громади Дніпропетровська та вітають вас з цим веселим, радісним святом!»
Нагадаємо, 20 березня в центрі Дніпропетровська зустрічали азербайджанську весну. Борис Філатов на святкуванні Новруз Байрам ще раз підкреслив: Дніпропетровськ багатонаціональне місто, яке поважає традиції інших країн і народів.  Детальніше []

23.03.2016 Проект рішення Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради (оновлений)
Середа, 23 березня 2016, 17:59

КРАСНОГВАРДІЙСЬКА
РАЙОННА  У  МІСТІ  ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ  РАДА
 
VII СКЛИКАННЯ

VI СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 
_________________                              м.Дніпропетровськ                        № _________
 

Про бюджет Красногвардійського

району на 2016 рік

 
         Відповідно до Конституції України, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, Красногвардійська районна у місті рада
 

В И Р І Ш И Л А :

 
1. Визначити на 2016 рік:
 
1.1. Доходи бюджету району у сумі 271073,512 тис. грн., у тому числі доходи загального фонду бюджету району 263772,413 тис. грн., доходи спеціального фонду бюджету району 7301,099 тис. грн., згідно з додатком 1.
 
1.2. Видатки  бюджету району у сумі 271073,512 тис. грн., у тому числі видатки загального фонду бюджету району 263772,413 тис. грн., видатки  спеціального фонду бюджету району 7301,099 тис. грн. згідно з додатками 2, 3.
 
2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів  бюджету району на 2016 рік у розрізі головних розпорядників коштів  бюджету району у сумі 271073,512 тис. грн., у тому числі по загальному фонду 263772,413 тис. грн. та спеціальному фонду – 7301,099 тис. грн. згідно з додатками 2, 3.
 
Відповідно до статті 20 та пункту 18 розділу «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України, врахувати, що бюджет Красногвардійського району на 2016 рік складено без застосування програмно-цільового методу.
 
3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетнихкоштівбюджету району у сумі 50,000 тис. грн.
 
4. Затвердити на 2016 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.
 
5.  Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду бюджету району на 2016 рік за їх економічною структурою:
 
 - оплата праці працівників бюджетних установ та закладів;
 
 - нарахування на заробітну плату;
 
 - придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
 
 - забезпечення продуктами харчування;
 
 - оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
 
 
 - поточні трансферти населенню;
 - поточні трансферти бюджетам інших рівнів.
 
 
6. Затвердити у складі видатків бюджету району кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі  2340,877 тис. грн. згідно з додатком 5.
 
7. Відповідно до статей 43, 73 Бюджетного кодексу України надати право  фінансовому управлінню районної у місті ради отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів бюджету району, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.
 
8. Керуючись статтями 51, 77 Бюджетного кодексу України, зобов’язати розпорядників коштів бюджету району:
 
8.1. Забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ та закладів відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці, розміру мінімальної заробітної плати та місцевих надбавок, встановлених для працівників комунальних закладів згідно з рішенням міської ради від 29.12.2015 № 6/2 «Про затвердження Міської цільової програми місцевих надбавок для працівників комунальних закладів освіти, культури, охорони здоров’я та соціальних працівників на 2016-2020 роки»; на проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами та закладами.
 
8.2. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи (закладу), виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.
 
8.3. Забезпечити укладання угод по кожному виду енергоносіїв у межах встановлених лімітів.
 
8.4. При виконанні бюджету району забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами та закладами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості з їх оплати.
 
9. Керуючись статтею 23 Бюджетного кодексу України, у процесі виконання бюджету району за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів бюджету району дозволити фінансовому управлінню районної у місті ради здійснювати перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі, в розрізі економічної класифікації в межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів бюджету району окремо по загальному та спеціальному фондах бюджету району.
 
Забороняється без внесення змін до рішення районної у місті ради про бюджет району збільшення бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах бюджету району на:
 
- оплату праці працівників бюджетних установ і закладів за рахунок зменшення інших видатків;
- видатки з функціонування органів місцевого самоврядування за рахунок зменшення видатків по інших кодах функціональної та економічної класифікації.
 
10. Установити, що відповідно до статті 68 Бюджетного кодексу України до загального фонду бюджету району у місті у 2016 році  зараховуються такі податки і збори, що стягуються з платників, які перебувають на обліку і обслуговуються державною податковою інспекцією у Красногвардійському районі Головного управління Державної фіскальної служби України у Дніпропетровській області, а також ті, що зараховуються за місцем вчинення дії, а саме:
- державне мито в частині, що відповідно до закону зараховується до відповідних місцевих бюджетів;
- туристичний збір;
- адміністративні штрафи, що накладаються місцевими органами виконавчої влади та виконавчими органами місцевих рад або утвореними ними в установленому порядку адміністративними комісіями;
- адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;
- адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;
- плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, а також плата за надання інших платних послуг, пов’язаних з такою державною реєстрацією;
- рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів у частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування);
- рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин місцевого значення;
- рентна плата за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин;
- рентна плата за спеціальне використання води водних об’єктів місцевого значення;
- кошти від реалізації безхазяйного майна (у тому числі такого, від якого відмовився власник або отримувач), знахідок, спадкового майна (у разі відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття), майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, а також валютних цінностей і грошових коштів, власники яких невідомі;     
- 80,0 % коштів, отриманих підприємствами, установами та організаціями, що утримуються за рахунок бюджету району у місті, за здані у вигляді брухту і відходів золото, платину, метали платинової групи, дорогоцінне каміння, і 50,0 % коштів, отриманих цими підприємствами, установами та організаціями за здане у вигляді брухту і відходів срібло;
- збір за місця для паркування транспортних засобів;
- плата за надання інших адміністративних послуг;
- інші надходження, передбачені законодавством;
- до 01.04.2016 50 % земельного податку та орендна плата за земельні  ділянки, що знаходяться на території району, і 32,2 % податку та збору на доходи фізичних осіб по платниках, що перебувають на обліку в державній податковій інспекції району Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області (крім цих платежів, які сплачуються платниками, що знаходяться на обліку в Спеціалізованій державній податковій інспекції з обслуговування великих платників у м. Дніпропетровську Міжрегіонального головного управління Державної фіскальної служби).
 
11. Джерелами формування спеціального фонду бюджету району є власні надходження бюджетних установ і закладів, що утримуються за рахунок коштів бюджету району у місті та інші надходження, передбачені законодавством.
 
12. Керуючись статтями 102, 1032 Бюджетного кодексу України, надати право голові районної у місті ради, у разі отримання з інших бюджетів та надання з міського бюджету у міжсесійний період цільових субвенцій та дотацій, розподіляти їх між головними розпорядниками коштів бюджету району,  виходячи з фактичної потреби у коштах цільових субвенцій та дотацій, своїми розпорядженнями, з наступним затвердженням на сесіях районної у місті ради.
 
З метою ефективного використання коштів субвенцій з державного бюджету на фінансування державних програм соціального захисту населення дозволити голові районної у місті ради протягом бюджетного року своїми розпорядженнями перерозподіляти їх річні обсяги між кодами функціональної, економічної класифікації, виходячи із фактично нарахованих обсягів відповідних пільг, субсидій та допомоги населенню і фактичної потреби у коштах, з наступним затвердженням на сесіях районної у місті ради.
 
13. Надати право голові районної у місті ради на підписання договорів на одержання субвенцій з інших бюджетів та надання субвенцій з бюджету  району.
 
14. На виконання пункту 22 рішення міської ради від _____ 2016 року                     № ___«Про міський бюджету на 2016 рік» зазначити, що починаючи з 01.04.2016 та з 01.07.2016 фінансування установ та закладів, які утримувались за рахунок коштів бюджету району, зазначені у додатках 6 та 7 відповідно, здійснюється за рахунок коштів міського бюджету.
 
15. Додатки 1 – 7 є невід’ємною частиною цього рішення.
 
16. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку району (Сідєков А.К.) та начальника фінансового управління районної у місті ради Алєксєєнко Н.П.
 
 
 
Голова районної у місті ради                                                     Н.В. Кеда
 

      Додаток 1
      до рішення районної у місті ради
      "Про бюджет Красногвардійського району на 2016 рік"
           
Доходи бюджету Красногвардійського району на 2016 рік
           
Код Найменування згідно з класифікацією доходів бюджету Всього Загальний фонд Спеціальний фонд
Всього у тому числі: бюджет розвитку
10000000 ПОДАТКОВІ  НАДХОДЖЕННЯ 29 265,400 29 265,400    
11000000 Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості 21 247,100 21 247,100    
11010000 Податок та збір на доходи фізичних осіб  21 247,100 21 247,100    
11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 15 980,000 15 980,000    
11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами 4 420,000 4 420,000    
11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 510,000 510,000    
11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 234,000 234,000    
11010900 Податок на доходи фізичних осіб із суми пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що оподатковуються відповідно до підпункту 164.2.19 пункту 164.2 ст. 164 Податкового кодексу 103,100 103,100    
18000000 Місцеві податки 8 018,300 8 018,300    
18010000 Податок на майно 6 637,300 6 637,300    
18010500  Земельний податок з юридичних осіб   2 390,000 2 390,000    
18010600  Орендна плата з юридичних осіб   3 205,000 3 205,000    
18010700  Земельний податок з фізичних осіб  338,000 338,000    
18010900  Орендна плата з фізичних осіб   704,300 704,300    
18020000 Збір за місця для паркування транспортних засобів 1 354,000 1 354,000    
18020100 Збір за місця для паркування транспортних засобів, сплачений юридичними особами 870,000 870,000    
18020200 Збір за місця для паркування транспортних засобів, сплачений фізичними особами 484,000 484,000    
18030000 Туристичний збір 27,000 27,000    
18030100 Туристичний збір, сплачений юридичними особами 22,400 22,400    
18030200 Туристичний збір, сплачений фізичними особами 4,600 4,600    
20000000 НЕПОДАТКОВІ  НАДХОДЖЕННЯ 2 046,200 2 046,200    
21000000 Доходи від власності та підприємницької діяльності 4,500 4,500    
21080000 Інші надходження 4,500 4,500    
21081100 Адміністративні штрафи та інші санкції 4,500 4,500    
22000000 Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності 2 041,200 2 041,200    
22010000 Плата за надання адміністративних послуг 938,200 938,200    
22010300 Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань  202,000 202,000    
22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг 400,700 400,700    
22012600 Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень  330,000 330,000    
22012900 Плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, а також плата за надання інших платних послуг, пов'язаних з державною реєстрацією речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державною реєстрацією юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців  5,500 5,500    
22090000 Державне мито 1 103,000 1 103,000    
22090100 Державне мито, що сплачується за місцем розгляду та оформлення документів, у тому числі за оформлення документів на спадщину і дарування 618,100 618,100    
22090200 Державне мито, не віднесене до інших категорій 31,900 31,900    
22090300 Державне мито, за дії, пов'язані з одержанням патентів на об'єкти права інтелектуальної власності, підтриманням їх чинності та передаванням прав їхніми власниками 0,600 0,600    
22090400 Державне мито, пов'язане з видачею та оформленням закордонних паспортів (посвідок) та паспортів громадян України  452,400 452,400    
24000000 Інші неподаткові надходження 0,500 0,500    
24060000 Інші надходження 0,500 0,500    
24060300 Інші надходження 0,500 0,500    
25000000 Власні надходження бюджетних установ 7 301,099   7 301,099  
25010000 Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством 7 301,099   7 301,099  
25010100 Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю 7 189,706   7 189,706  
25010300 Плата за оренду майна бюджетних установ  97,473   97,473  
25010400 Надходження бюджетних установ від реалізації в установленом порядку майна (крім нерухомого майна) 13,920   13,920  
30000000 ДОХОДИ ВІД ОПЕРАЦІЙ З КАПІТАЛОМ 35,500 35,500    
31000000 Надходження від продажу основного капіталу 35,500 35,500    
31010000 Кошти від реалізації скарбів, майна, одержаного державою або територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, безхазяйного майна, знахідок, а також валютних цінностей і грошових коштів, власники яких невідомі 35,500 35,500    
31010200 Кошти від реалізації безхазяйного майна, знахідок, спадкового майна, майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування,  а також валютні цінності і грошові кошти, власники яких невідомі 35,500 35,500    
40000000 ОФІЦІЙНІ ТРАНСФЕРТИ 232 425,313 232 425,313 0,000 0,000
41000000 Від органів державного управління 232 425,313 232 425,313 0,000 0,000
41030000 Субвенції, всього 232 425,313 232 425,313 0,000 0,000
  з них:        
41030600 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу 90 943,900 90 943,900    
41030800 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот  66 797,700 66 797,700    
41031000 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу 26,090 26,090    
41033900 Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам 36 323,401 36 323,401    
41035800 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" 1 134,778 1 134,778    
41035000 Інші субвенції (субвенція з міського бюджету на демонтаж пам'ятників та пам'ятних знаків епохи тоталітарного режиму на території району) 42,000 42,000    
41035000 Інші субвенції (субвенція з міського бюджету на утримання закладів освіти) 19 340,308 19 340,308    
41035000 Інші субвенції (субвенція з міського бюджету на оздоровлення та відпочинок дітей у пришкільних таборах) 263,795 263,795    
41035000 Інші субвенції (субвенція з міського бюджету на виконання Комплексної програми соціального захисту мешканців міста Дніпропетровська на 2016-2018 роки (на надання щомісячної адресної допомоги сім'ям загиблих (померлих) інвалідів війни і учасників бойових дій в Афганістані, які не мають права на отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг в залежності від середньомісячного сукупного доходу)) 103,650 103,650    
41035000 Інші субвенції (субвенція з  міського бюджету на виконання Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей м. Дніпропетровська "Родина героя" на 2014-2019 роки (надання адресної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг учасникам АТО та членам їх сімей) 244,058 244,058    
41035000 Інші субвенції (субвенція з  з міського бюджету на виконання заходів Програми зайнятості населення по м.Дніпропетровську на 2013-2017 роки (організація проведення оплачуваних громадських робіт) 4,984 4,984    
41035000 Інші субвенції (субвенція з  з міського бюджету на виконання Комплексної програми соціального захисту мешканців міста Дніпропетровська на 2016-2018 роки (на надання матеріального заохочення голів квартальних комітетів)) 96,000 96,000    
41035000 Інші субвенції (субвенція з міського бюджету на виконання делегованих повноважень) 17 104,649 17 104,649    
  Всього доходів (без урахування офіційних трансфертів) 38 648,199 31 347,100 7 301,099 0,000
  ВСЬОГО    ДОХОДІВ 271 073,512 263 772,413 7 301,099 0,000
           
           
Голова районної у місті ради   Н.В. Кеда    


Код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Код функці-ональної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Найменування згідно з типовою відомчою / тичасовою класифікацією видатків та кредитування  місцевого бюджету            Видатки загального  фонду       Видатки  спеціального  фонду РАЗОМ
Всього: з них: Всього: видатки споживання з них: видатки розвитку   з них:
видатки споживання  оплата праці комунальні послуги та енергоносії  видатки розвитку  оплата праці комунальні послуги та енергоносії  бюджет розвитку з них:                               капітальні видатки за рахунок коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду)
010000          Державне управління, всього 9902,331 9902,331 7833,330 808,129 0,000 75,000 75,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 9977,331
010116 0111 Органи місцевого самоврядування 9902,331 9902,331 7833,330 808,129   75,000 75,000     0,000 0,000 0,000 9977,331
070000   Освіта, всього 88068,457 88068,457 51842,417 14805,032 0,000 7220,609 7220,609 171,810 1,000 0,000 0,000 0,000 95289,066
070101 0910 Дошкільні заклади освіти 29165,464 29165,464 16749,960 5206,460   6579,231 6579,231     0,000 0,000   35744,695
070201 0921 Загальноосвітні школи (в т.ч. школа-дитячий садок, інтернат при школі), спец. школи, ліцеї, гімназії, колегіуми.  51391,381 51391,381 30854,197 8574,870   631,378 631,378 171,810 1,000     0,000 52022,759
    у тому числі:                          
    за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам 35635,555 35635,555 29485,175 1550,372                 35635,555
070202 0921 Вечірні (змінні)школи 1076,762 1076,762 804,819 88,491   0,000 0,000           1076,762
    у тому числі:                          
    за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам 687,846 687,846 687,846                    
070303 0910 Дитячі будинки (в т.ч. сімейного типу, прийомні сім"ї)  1134,778 1134,778                     1134,778
    у тому числі:                          
     за рахунок субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім"ях за принципом "гроші ходять за дитиною"  1134,778 1134,778                     1134,778
070401 0960 Позашкільні заклади освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми 1701,396 1701,396 1229,209 174,523   10,000 10,000           1711,396
070802 0990 Методична робота, інші заходи у сфері народної освіти 167,379 167,379 137,196     0,000             167,379
070803 0990 Служба технічного нагляду за будівництвом і капітальним ремонтом 572,369 572,369 403,829 31,014   0,000             572,369
070804 0990 Централізовані бухгалтерії обласних, міських, районних відділів освіти 1242,225 1242,225 935,205 46,481   0,000             1242,225
070806 0990 Інші заклади освіти 1594,983 1594,983 728,002 683,193   0,000             1594,983
070808 0990 Допомога дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування,яким виповнюється 18 років. 21,720 21,720                     21,720
090000   Соціальний захист та соціальне забезпечення, всього 164376,256 164376,256 4187,668 213,703 0,000 5,490 5,490 4,500 0,000 0,000 0,000 0,000 164381,746
090201 1030 Пільги ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, дітям війни, особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертвам нацистських переслідувань та реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами, на житлово-комунальні послуги, у тому числі: 15547,500 15547,500                     15547,500
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот 15547,500 15547,500                     15547,500
090202 1030 Пільги ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертвам нацистських переслідувань на придбання твердого палива та скрапленого газу 3,864 3,864                     3,864
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу  3,864 3,864                     3,864
090203 1030 Інші пільги ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, ветеранам праці, особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертвам нацистських переслідувань та реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами, у тому числі:  0,000 0,000                     0,000
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету на надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату   електроенергії, природного і скрапленого газу на  побутові потреби, твердого  та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення,  квартирної плати (утримання будинків і споруд  та прибудинкових  територій),  вивезення побутового сміття та рідких нечистот),  на компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів  та інших самохідних машин і механізмів та  відповідним збільшенням ставок акцизного  податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян 0,000                       0,000
090204 1030 Пільги ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам податкової міліції, ветеранам державної пожежної охорони, ветеранам Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранам служби цивільного захисту, ветеранам Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, вдовам (вдівцям) померлих (загиблих) ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів податкової міліції, ветеранів державної пожежної охорони, ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранів служби цивільного захисту та ветеранів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України; звільненим зі служби за віком, через хворобу або за вислугою років військовослужбовцям Служби безпеки України, працівникам міліції, особам начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи; особам, звільненим із служби цивільного захисту за віком, через хворобу або за вислугою років,  1563,600 1563,600                     1563,600
    та які стали інвалідами під час виконання службових обов’язків; пенсіонерам з числа слідчих прокуратури; дітям (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, загиблих або померлих у зв'язку з виконанням службових обов'язків, непрацездатним членам сімей, які перебували на їх утриманні; звільненим з військової служби особам, які стали інвалідами під час проходження військової служби; батькам та членам сімей військовослужбовців, військовослужбовців Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, які загинули (померли) або пропали безвісти під час проходження військової служби;  батькам та членам сімей осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які загинули (померли) або зникли безвісти під час виконання службових обов’язків на житлово-комунальні послуги                        
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот 1563,600 1563,600                     1563,600
090207 1070 Пільги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильскої катастрофи, дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою,  на житлово-комунальні послуги 604,900 604,900                     604,900
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот 604,900 604,900                     604,900
090215 1070 Пільги багатодітним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям, в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей, а також сім’ям (крім багатодітних сімей), в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування, на житлово-комунальні послуги 1004,200 1004,200                     1004,200
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот 1004,200 1004,200                     1004,200
090216 1070 Пільги багатодітним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям, в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей, а також сім’ям (крім багатодітних сімей), в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування, на придбання твердого палива та скрапленого газу 0,463 0,463                     0,463
    у тому числі:                          
    за рахнок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу  0,463 0,463                     0,463
090302 1040 Допомога у зв’зку з вагітністю і пологами  759,800 759,800                     759,800
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 759,800 759,800                     759,800
090303 1040 Допомога до досягнення дитиною трирічного віку 762,600 762,600                     762,600
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 762,600 762,600                     762,600
090304 1040 Допомога при народженні дитини 55403,500 55403,500                     55403,500
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 55403,500 55403,500                     55403,500
090305 1040 Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування 3807,900 3807,900                     3807,900
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 3807,900 3807,900                     3807,900
090306 1040 Допомога на дітей одиноким матерям 9946,200 9946,200                     9946,200
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 9946,200 9946,200                     9946,200
090307 1040 Тимчасова державна допомога дітям 1038,300 1038,300                     1038,300
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 1038,300 1038,300                     1038,300
090308 1040 Допомога при усиновленні дитини 108,700 108,700                     108,700
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 108,700 108,700                     108,700
090401 1040 Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям 5084,700 5084,700                     5084,700
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 5084,700 5084,700                     5084,700
090405 1060 Субсидії населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 48077,500 48077,500                     48077,500
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот 48077,500 48077,500                     48077,500
090406 1060 Субсидії населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу  21,763 21,763                     21,763
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу  21,763 21,763                     21,763
090412 1090 Інші видатки на соціальний захист населення 443,708 443,708                     443,708
90413 1010 Допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 1845,200 1845,200                     1845,200
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 1845,200 1845,200                     1845,200
091101 1040 Утримання центрів соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді 779,235 779,235 558,940 68,649   0,000             779,235
091108 1040 Заходи з оздоровлення та відпочинку дітей, крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які  постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 263,795 263,795       0,000             263,795
091204 1020 Територіальни центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 4836,693 4836,693 3628,728 145,054   5,490 5,490 4,500       0,000 4842,183
091205 1010 Виплати грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги 197,440 197,440                     197,440
091209 1030 Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів і ветеранів. 87,695 87,695                     87,695
091300 1010 Державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам 12187,000 12187,000                     12187,000
    у тому числі:                          
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 12187,000 12187,000                     12187,000
100000   Житлово-комунальне господарство, всього: 1301,255 1301,255 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 1301,255
100203 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ 1301,255 1301,255       0,000             1301,255
110000   Культура і мистецтво, всього: 77,130 77,130 52,891 5,701 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 77,130
110204 0828 Палаци  і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу. 77,130 77,130 52,891 5,701   0,000       0,000 0,000 0,000 77,130
150000   Будівництво, всього: 42,000 42,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 42,000
150201 0829 Збереження, розвиток, реконструкція та реставрація пам'яток історії та культури  42,000 42,000                     42,000
250000   Видатки, не віднесені до основних груп, всього: 4,984 4,984 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 4,984
250404 0133 Інші видатки  4,984 4,984       0,000           0,000 4,984
    РАЗОМ ВИДАТКІВ 263772,413 263772,413 63916,306 15832,565 0,000 7301,099 7301,099 176,310 1,000 0,000 0,000 0,000 271073,512
                                   
                                   
                                   
    Голова  районноі у місті ради                                                                                                                                                                                           Н.В. Кеда        

Код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Код функці-ональної  класифі-кації видатків та креди-тування бюджету Найменування згідно з типовою відомчою/ тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету  Загальний фонд Спеціальний  фонд Разом
Всього видатки споживання з них: видатки розвитку Всього видатки споживання з них: видатки розвитку з них:
оплата праці комунальні послуги та енергоносії оплата праці комунальні послуги та енергоносії бюджет розвитку з них:                               капітальні видатки за рахунок коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду)
    03 Виконавчий комітет Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради, всього 4744,996 4744,996 3439,822 484,798   0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 4744,996
010116 0111 органи місцевого самоврядування, утримання апарату управління 3888,631 3888,631 2827,991 410,448                 3888,631
091101 1040 утримання центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 779,235 779,235 558,940 68,649                 779,235
110204 0828 палаці і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу 77,130 77,130 52,891 5,701                 77,130
    15 Управління праці та соціального захисту населення Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради, всього 169214,918 169214,918 7626,150 433,588   5,490 5,490 4,500 0,000 0,000 0,000 0,000 169220,408
010116 0111 органи місцевого самоврядування, утримання апарату управління 4741,930 4741,930 3997,422 288,534                 4741,930
070303 0910 дитячі будинки (у т.ч. сімейного типу, прийомні сім'ї), у тому числі: 1134,778 1134,778                     1134,778
    за рахунок субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях  за принципом "гроші ходять за дитиною" 1134,778 1134,778                     1134,778
090201 1030 Пільги ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, дітям війни, особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертвам нацистських переслідувань та реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами, на житлово-комунальні послуги, у тому числі: 15547,500 15547,500                     15547,500
    за рахунок субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот 15547,500 15547,500                     15547,500
090202 1030 Пільги ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертвам нацистських переслідувань на придбання твердого палива та скрапленого газу, у тому числі: 3,864 3,864                     3,864
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу  3,864 3,864                     3,864
090204 1030 Пільги ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам податкової міліції, ветеранам державної пожежної охорони, ветеранам Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранам служби цивільного захисту, ветеранам Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, вдовам (вдівцям) померлих (загиблих) ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів податкової міліції, ветеранів державної пожежної охорони, ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранів служби цивільного захисту та ветеранів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України; звільненим зі служби за віком, через хворобуабо за вислугою років військовослужбовцям Служби безпеки України, працівникам міліції, особам начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи; особам, звільненим із служби цивільного захисту за віком, через хворобу або за вислугою років,  1563,600 1563,600                     1563,600
та які стали інвалідами під час виконання службових обов’язків; пенсіонерам з числа слідчих прокуратури; дітям (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, загиблих або померлих у зв'язку з виконанням службових обов'язків, непрацездатним членам сімей, які перебували на їх утриманні; звільненим з військової служби особам, які стали інвалідами під час проходження військової служби; батькам та членам сімей військовослужбовців, військовослужбовців Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, які загинули (померли) або пропали безвісти під час проходження військової служби;  батькам та членам сімей осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які загинули (померли) або зникли безвісти під час виконання службових обов’язків на житлово-комунальні послуги, у тому числі:
    за рахунок субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот 1563,600 1563,600                     1563,600
090207 1070 Пільги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою, на житлово-комунальні послуги, у тому числі: 604,900 604,900                     604,900
    за рахунок субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот 604,900 604,900                     604,900
090215 1070 Пільги багатодітним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям, в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей, а також сім’ям (крім багатодітних сімей), в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування, на житлово-комунальні послуги, у тому числі: 1004,200 1004,200                     1004,200
    за рахунок субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот 1004,200 1004,200                     1004,200
090216 1070 Пільги багатодітним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям, в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей, а також сім’ям (крім багатодітних сімей), в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування, на придбання твердого палива та скрапленого газу, у тому числі: 0,463 0,463                     0,463
    за рахнок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу  0,463 0,463                     0,463
090302 1040 Допомога у зв'язку з вагітністю і пологами, у тому числі: 759,800 759,800                     759,800
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 759,800 759,800                     759,800
090303 1040 Допомога до досягнення дитиною трирічного віку, у тому числі: 762,600 762,600                     762,600
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 762,600 762,600                     762,600
090304 1040 Допомога при народженні дитини, у тому числі:  55403,500 55403,500                     55403,500
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 55403,500 55403,500                     55403,500
090305 1040 Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, у тому числі: 3807,900 3807,900                     3807,900
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 3807,900 3807,900                     3807,900
090306 1040 Допомога на дітей одиноким матерям, у тому числі: 9946,200 9946,200                     9946,200
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 9946,200 9946,200                     9946,200
090307 1040 Тимчасова державна допомога дітям, у тому числі: 1038,300 1038,300                     1038,300
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 1038,300 1038,300                     1038,300
090308 1040 Допомога при усиновленні дитини, у тому числі: 108,700 108,700                     108,700
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 108,700 108,700                     108,700
090401 1040 Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям,у тому числі: 5084,700 5084,700                     5084,700
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 5084,700 5084,700                     5084,700
090405 1060 Субсидії населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, у тому числі:  48077,500 48077,500                     48077,500
    за рахунок субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот 48077,500 48077,500                     48077,500
090406 1060 Субсидії населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у тому числі: 21,763 21,763                     21,763
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу  21,763 21,763                     21,763
090412 1090 інші видатки на соціальний захист населення, всього 443,708 443,708                     443,708
090413 1010 Допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу, у тому числі: 1845,200 1845,200                     1845,200
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 1845,200 1845,200                     1845,200
091204 1020 територіальни центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 4836,693 4836,693 3628,728 145,054   5,490 5,490 4,500         4842,183
091205 1010 Виплати грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги 197,440 197,440                     197,440
091209 1030 фінансова підтримка громадських організацій інвалідів і ветеранів 87,695 87,695                     87,695
091300 1010 Державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, у тому числі: 12187,000 12187,000                     12187,000
    за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 12187,000 12187,000                     12187,000
250404 0133 Інші видатки 4,984 4,984       0,000             4,984
    41 Відділ комунального господарства Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради 1762,872 1762,872 286,317 55,024   75,000 75,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 1837,872
010116 0111 органи місцевого самоврядування, утримання апарату управління 419,617 419,617 286,317 55,024   75,000 75,000           494,617
100203 0620 благоустрій міст, сіл, селищ 1301,255 1301,255       0,000             1301,255
150201 0829 Збереження, розвиток, реконструкція та реставрація пам'яток історії та культури  42,000 42,000                     42,000
    75 Фінансове управління Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради 754,577 754,577 646,612 49,129   0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 0,000 754,577
010116 0111 органи місцевого самоврядування, утримання апарату управління 754,577 754,577 646,612 49,129                 754,577
    10 Відділ освіти Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради 87295,050 87295,050 51917,405 14810,026   7220,609 7220,609 171,810 1,000 0,000 0,000 0,000 94515,659
010116 0111 органи місцевого самоврядування, утримання апарату управління 97,576 97,576 74,988 4,994                 97,576
070000   освіта, утримання установ та закладів, разом 86933,679 86933,679 51842,417 14805,032 0,000 7220,609 7220,609 171,810 1,000 0,000 0,000 0,000 94154,288
    з них:                          
070101 0910 дошкільні заклади 29165,464 29165,464 16749,960 5206,460   6579,231 6579,231           35744,695
070201 0921 загальноосвітні школи, спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії,колегіуми, у тому числі: 51391,381 51391,381 30854,197 8574,870   631,378 631,378 171,810 1,000       52022,759
    за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам 35635,555 35635,555 29485,175 1550,372                 35635,555
070202 0921 вечірні  (зміні) школи, у тому числі: 1076,762 1076,762 804,819 88,491   0,000             1076,762
    за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам 687,846 687,846 687,846                   687,846
070401 0960 позашкільні заклади освіти,заходи із позашкільної роботи з дітьми 1701,396 1701,396 1229,209 174,523   10,000 10,000           1711,396
070802 0990 методична робота, інші заходи із позашкільної роботи з дітьми 167,379 167,379 137,196                   167,379
070803 0990 служби технічного нагляду за бідівництвом і капітальним ремонт 572,369 572,369 403,829 31,014                 572,369
070804 0990 централізовані бухгаттерії обласних, міських, районих відділів освіти 1242,225 1242,225 935,205 46,481                 1242,225
070806 0990 інші заклади освіти 1594,983 1594,983 728,002 683,193                 1594,983
070808 0990 допомога дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнюється 18 років 21,720 21,720                     21,720
091108 1040 заходи з оздоровлення та відпочинку дітей, крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 263,795 263,795                     263,795
    ВСЬОГО ВИДАТКІВ 263772,413 263772,413 63916,306 15832,565   7301,099 7301,099 176,310 1,000 0,000 0,000 0,000 271073,512
                               
                               
                               
                               
    Голова районної у місті ради                   Н.В. Кеда      

  Додаток 4
  до рішення районної у місті ради
  "Про бюджет Красногвардійського району на 2016 рік"
       
Міжбюджетні трансферти з державного та міського бюджетів бюджету Красногвардійського району на 2016 рік
       
       
Найменування згідно з класифікацією міжбюджетних трансфертів Всього Загальний фонд Спеціальний фонд
Субвенції з державного бюджету, всього: 195 225,869 #########  
з них:      
Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу 90 943,900 90 943,900  
Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот  66 797,700 66 797,700  
Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу 26,090 26,090  
Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам 36 323,401 36 323,401  
Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" 1 134,778 1 134,778  
Субвенції з міського бюджету, всього: 37 199,444 37 199,444 0,000
з них:      
Інші субвенції (субвенція з міського бюджету на демонтаж пам'ятників та пам'ятних знаків епохи тоталітарного режиму на території району) 42,000 42,000  
Інші субвенції (субвенція з міського бюджету на утримання закладів освіти) 19 340,308 19 340,308  
Інші субвенції (субвенція з міського бюджету на оздоровлення та відпочинок дітей у пришкільних таборах) 263,795 263,795  
Інші субвенції (субвенція з міського бюджету на виконання Комплексної програми соціального захисту мешканців міста Дніпропетровська на 2016-2018 роки (на надання щомісячної адресної допомоги сім'ям загиблих (померлих) інвалідів війни і учасників бойових дій в Афганістані, які не мають права на отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг в залежності від середньомісячного сукупного доходу)) 103,650 103,650  
Інші субвенції (субвенція з  міського бюджету на виконання Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей м. Дніпропетровська "Родина героя" на 2014-2019 роки (надання адресної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг учасникам АТО та членам їх сімей) 244,058 244,058  
Інші субвенції (субвенція з  з міського бюджету на виконання заходів Програми зайнятості населення по м.Дніпропетровську на 2013-2017 роки (організація проведення оплачуваних громадських робіт) 4,984 4,984  
Інші субвенції (субвенція з  з міського бюджету на виконання Комплексної програми соціального захисту мешканців міста Дніпропетровська на 2016-2018 роки (на надання матеріального заохочення голів квартальних комітетів)) 96,000 96,000  
Інші субвенції (субвенція з міського бюджету на виконання делегованих повноважень) 17 104,649 17 104,649  
РАЗОМ офіційних трансфертів: 232 425,313 ######### 0,000
       
       
Голова районної у місті ради   Н.В. Кеда
       

                    тис. грн.
Код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Код функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету Найменування згідно з типовою відомчою /тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету Найменування місцевої (регіональної) програми Загальний фонд Спеціальний фонд Разом загальний та спеціальний фонди
    15 Управління праці та соціального захисту населення Красногвардійської районної у місті ради, всього   733,827 0,000 733,827
    у тому числі:        
090412 1090 Інші видатки на соціальний захист населення                                                           (субвенція з міського бюджету на надання щомісячної адресної допомоги сім'ям загиблих (померлих) інвалідів війни і учасників бойових дій в Афнаністані, які не мають права на отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг в залежності від середньомісячного сукупного доходу) Комплексна програма соціального захисту мешканців міста Дніпропетровська на 2016-2018 роки 103,650   103,650
090412 1090 Інші видатки на соціальний захист населення                                                            (субвенція з міського бюджету на надання матеріального заохочення голів квартальних комітетів) Комплексна програма соціального захисту мешканців міста Дніпропетровська на 2016-2018 роки 96,000   96,000
090412 1090 Інші видатки на соціальний захист населення                                                                            (субвенція з міського бюджету на виконання Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членам їх сімей м. Дніпропетровська "Родина героя" на 2014-2019 роки) Програма підтримки учасників антитерористичної операції та членам їх сімей м. Дніпропетровська "Родина героя" на 2014-2019 роки 244,058   244,058
091205 1010 Виплати грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги                                                              (субвенція з міського бюджету на виконання делегованих повноважень в частині соціальних програм) Комплексна програма соціального захисту мешканців міста Дніпропетровська на 2016-2018 роки 197,440   197,440
091209 1030 Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів і ветеранів                           (субвенція з міського бюджету на виконання делегованих повноважень в частині соціальних програм) Комплексна програма соціального захисту мешканців міста Дніпропетровська на 2016-2018 роки 87,695   87,695
250404 0133 Інші видатки                                                                                                                    (субвенція з міського бюджету на виконная заходів Програми зайнятості населення по м.Дніпропетровську на 2013 - 2017 роки (організація проведення оплачувальних громадських робіт)) Програма зайнятості населення по м. Дніпропетровську                                  на 2013-2017 роки                                                                      4,984   4,984
    10  Відділ освіти Красногвардійської районної у місті                  Дніпропетровську ради, всього   263,795 0,000 263,795
    у тому числі:        
091108 1040 Заходи з оздоровлення та відпочинку дітей, крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи                                                                                                                         (субвенція з міського бюджету на оздоровлення та відпочинок дітей у пришкільних таборах) Комплексна програма розвитку молодіжної та сімейної політики у місті Дніпропетровську на 2016-2020 роки 263,795   263,795
    41  Відділ комунального  господарства Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради, всього:   1343,255 0,000 1343,255
    у тому числі:        
100203 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ                                                                                                             (субвенція з міського бюджету на виконання делегованих повноважень в частині соціальних програм) Програма реформування та розвитку житлово-комунального господарства міста Дніпропетровська на 2016-2020 роки 1301,255   1301,255
150201 0829 Збереження, розвиток, реконструкція та реставрація пам'яток  історії та культури                                                                                                                                (субвенція з міського бюджету на демонтаж пам'ятників та пам'ятних  знаків епохи тоталітарного режиму на території районів міста) Програма заходів та завдань з охорони культурної спадщини та збереження історичного середовища м. Дніпропетровська                                     на 2014-2018 роки 42,000   42,000
    ВСЬОГО ВИДАТКІВ   2340,877 0,000 2340,877
                     
                     
    Голова районної у місті ради       Н.В. Кеда  

    Додаток 6  
    до рішення районної у місті ради  
    "Про бюджет Красногвардійського району на 2016 рік"  
       
       
       
       
       
Перелік установ та закладів бюджетної сфери, які починаючи з 01.04.2016,   
фінансуються за рахунок коштів міського бюджету  
       
№ з/п  Назва установ та закладів  Адреса  
 
1 Комунальний заклад культури "Культурно-молодіжний центр "Краснопілля" Дніпропетровської міської ради 49048, м. Дніпропетровськ,                                вул. Дзеркальна, 1р  
       
       
       
       
Голова районної у місті ради Н.В. Кеда
       

    Додаток 7  
    до рішення районної у місті ради  
    "Про бюджет Красногвардійського району на 2016 рік"  
       
       
Перелік установ та закладів бюджетної сфери, які починаючи з 01.07.2016,   
фінансуються за рахунок коштів міського бюджету  
       
№ з/п  Назва установ та закладів  Адреса  
 
1 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад                        (ясла-садок) № 3" Дніпропетровської міської ради 49006, м. Дніпропетровськ,                                      вул. Богданова, 11  
2 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу (ясла-садок) № 26"  Дніпропетровської               міської ради 49006, м. Дніпропетровськ,                                      вул. Чичеріна, 45-а  
3 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад                    (ясла-садок) № 40" Дніпропетровської міської ради 49052, м. Дніпропетровськ,                                      вул. Гомельська, 27-б  
4 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад                       (ясла-садок) № 88" Дніпропетровської міської ради 49008, м. Дніпропетровськ,                                      вул. Робоча, 93-а  
5 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу (ясла-садок) № 92" Дніпропетровської                      міської ради 49059, м. Дніпропетровськ,                                      вул. Новокримська, 8-а  
6 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад                  (ясла-садок) № 108" Дніпропетровської міської ради 49047, м. Дніпропетровськ,                                      вул. Дмитра Кедріна, 54  
7 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад                 (ясла-садок) № 158" Дніпропетровської міської ради 49047, м. Дніпропетровськ,                                      вул. Криворізька, 20-а  
8 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад                (ясла-садок) № 162" Дніпропетровської міської ради 49033, м. Дніпропетровськ,                                      вул. Краснопільська, 4-д  
9 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад                   (ясла-садок) комбінованого типу № 163" Дніпропетровської            міської ради 49089, м. Дніпропетровськ,                                      вул. Фабрично-заводська, 5  
10 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу (ясла-садок) № 221" Дніпропетровської                   міської ради 49006, м. Дніпропетровськ,                                      вул. Дмитра Кедріна, 62-а  
11 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад                   (ясла-садок) № 231" Дніпропетровської міської ради 49008,  м. Дніпропетровськ,                                 вул. Робоча буд. 85-а  
12 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад               (ясла-садок) № 243 комбінованого типу" Дніпропетровської               міської ради 49055, м. Дніпропетровськ,                                      вул. Тітова, 15-а  
13 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу (ясла-садок) № 277" Дніпропетровської            міської ради 49089, м. Дніпропетровськ,                               вул. Енергетична, 10-а  
14 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад              (ясла-садок) № 298" Дніпропетровської міської ради 49008, м. Дніпропетровськ,                                      вул. Чиркова, 46  
15 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад             (ясла-садок) № 308" Дніпропетровської міської ради 49052,  м. Дніпропетровськ,                                                               вул. Алтайська, 13  
16 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад              (ясла-садок) № 309" Дніпропетровської міської ради 49008,  м. Дніпропетровськ,                                              вул. Каверіна, 4  
17 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу (ясла-садок) № 340" Дніпропетровської                  міської ради 49089, м. Дніпропетровськ,                                     вул. Фабрично-заводська, 23-а  
18 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад                (ясла-садок) № 349" Дніпропетровської міської ради 49008, м. Дніпропетровськ,                                                           вул. Робоча, 59  
19 Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад                    (ясла-садок) № 391" Дніпропетровської міської ради 49048,  м. Дніпропетровськ,                                    вул. Новошкільна, 74-а  
20 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 6" Дніпропетровської міської ради 49000, м. Дніпропетровськ,                                                 вул. Робоча, 64  
21 Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс №12" загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-гімназія" Дніпропетровської міської ради 49000, м. Дніпропетровськ,                                               пр. Пушкіна, 75  
22 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №15" Дніпропетровської міської ради 49000, м. Дніпропетровськ,                                    вул. Дмитра Кедріна, 53  
23 Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс  № 30 "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" Дніпропетровської міської ради 49000,  м. Дніпропетровськ,                                   вул. Крамського, 12-а  
24 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа                  № 31" Дніпропетровської міської ради 49000,  м. Дніпропетровськ,                                   вул. Фабрично-заводська, 22  
25 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа                № 32" Дніпропетровської міської ради 49000, м. Дніпропетровськ,                                                      вул. Свердлова, 72  
26 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа                 № 34" Дніпропетровської міської ради 49000,  м. Дніпропетровськ,                               вул. Дмитра Кедріна, 57  
27 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа                                    № 46" Дніпропетровської міської ради 49000, м. Дніпропетровськ,                                                    вул. Робоча, 75-а  
28 Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 51" Дніпропетровської міської ради 49000, м. Дніпропетровськ,                                   вул. Алтайська, 4-а  
29 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа               № 62" Дніпропетровської міської ради 49000,  м. Дніпропетровськ,                           вул. Будівельників, 26  
30 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа              № 65" Дніпропетровської міської ради 49000,  м. Дніпропетровськ,                           вул. Амбулаторна, 2  
31 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа            № 82" Дніпропетровської міської ради 49000, м. Дніпропетровськ,                                             вул. Філософська, 56  
32 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа                   № 89" Дніпропетровської міської ради 49000,  м. Дніпропетровськ,                                                   вул. Тітова, 4  
33 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа              № 101" Дніпропетровської міської ради 49000, м. Дніпропетровськ,                                                     вул. Високогірна, 29-д  
34 Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс                                  № 102" Дніпропетровської міської ради 49000,  м. Дніпропетровськ,                                                  вул. Дзеркальна, 42-а  
35 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа              № 120" Дніпропетровської міської ради 49000,  м. Дніпропетровськ,                                                        вул. Янгеля, 2  
36 Комунальний заклад освіти "Вечірня (змінна) середня загальноосвітня школа № 8" Дніпропетровської міської ради 49000,  м. Дніпропетровськ,                              вул. Будівельників, 39  
37 Комунальний позашкільний навчальний заклад "Станція юних натуралістів № 2" Дніпропетровської міської ради 49015,  м. Дніпропетровськ,                           вул. Давидова, 56;                                   методичний кабінет закладу за адресою:                                         вул. Робоча, 75 а, на базі                                 СЗШ № 46, каб. 310  
38 Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр науково-технічної творчості" Дніпропетровської міської ради 49015,  м. Дніпропетровськ,                                                вул. Давидова, 56  
39 Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр позашкільної роботи та дитячої творчості "Альтаїр"                                                     Дніпропетровської міської ради 49052,  м. Дніпропетровськ,                                                                   вул. Виборзька, 14  
40 Комунальний  навчальний заклад "Міжшкільний навчально-виробничий комбінат №3" Дніпропетровської міської ради 49008, м. Дніпропетровськ,                                             вул. Автодорівська буд. 1-а  
       
       
       
Голова районної у місті ради Н.В. Кеда
Детальніше []

Дніпропетровськ проведе квітень у ритмі Франції
Середа, 23 березня 2016, 17:52
altВже тринадцятий рік поспіль Дніпропетровськ долучається до святкування фестивалю мрій, розваг, натхнення та нових ідей – «Французька весна». Він покликаний заохочувати українців долучитися до пізнання сучасної французької культури через мистецтво: кіно, театр, моду. Цьогорічмасштаби стали ширшими і організатори фестивалю приготували чимало цікавих заходів для містян.
«Проведення цього фестивалю важлива подія для нашого міста. Міський голова Борис Філатов заявив: Дніпропетровськ стане культурною столицею України. Тому підтримка даного заходу – ще одна сходинка до цього. Я вважаю, що фестиваль приверне багато уваги», - заявив начальник управління культури та мистецтв міської ради Євген Хорошилов.
Плідну співпрацю із Дніпропетровською міською радою відзначили і організатори фестивалю. Зокрема, Орельєн Мас – директор Дніпропетровського «Альянс Франсез»–був вражений, що в складних економічних, політичних  умовах місцеве керівництво не забуває про розвиток культури. «Представники міської ради вкотре допомагають нам у проведені цього фестивалю, тому мені б хотілося щиро їм подякувати за це. «Французька весна» - фестиваль, який дозволить комусь розважитися, а комусь задуматися про важливі речі», - відзначив він.
Фестиваль розпочнеться вже 2 квітня із фешн показу від  ІзагюсТош. Це відома французька художниця, яка створює унікальні речі із вторинної сировини. Таким чином жінка намагається привернути увагу до проблеми надспоживання. Її роботи були представлені у Вашингтоні на Тижні моди і викликали велике зацікавлення. У Дніпропетровську презентувати колекцію від Ізагюс випала честь місцевому модельному агентству «Modernline».
8 квітня поціновувачі та знавці музики зможуть оцінити незвичайні композиції від гурту «Рапсоді». Його учасники поєднують абсолютно протилежні один одному стилі – реп та класичну музику. Дніпропетровській публіці «Рапсоді» обіцяють подарувати незабутні емоції та яскраву атмосферу. І в продовження музичної теми  Музична естафета перейде випускнику Паризької консерваторії, віолончелістуЖеромуПерно. Послухати композиції у його виконанні можна буде 11 та 12 квітня о 18:00 в Консерваторії імені Глінки.
Вперше у Дніпропетровську  – музичний спектакль з елементами клоунади під назвою «Блаблабла». Він обіцяє познайомити своїх глядачів з мовами жестів та музики. Головною і єдиною артисткою цього спектаклю є МарленБуніор. Вона вже побувала у  масштабному міжнародному турі, розпочавши із Китаю. І вже 27 квітня Марлен презентує своє шоу нашому місту. Побачити це дійство запрошують усіх бажаючих у театр  ім. Максима Горького.
І яскравим доповненням великого марафону французької культури стане показ до- прем’єрних стрічок. Зокрема презентують роботи величного французького режисера Жака Одіара: «Пророк», «Іржа та кістка», «Діпан». Зважаючи, що стрічки  транслюватимуться мовою оригіналу, для зручності українського глядача -  субтитри. «Ми із нетерпінням чекаємо на фестиваль «Французька весна». Це дійсно буде масштабний проект, який не зможе залишити нікого байдужим», - підсумував Євген Хорошилов.
 
  Детальніше []

Депутати міської ради позбавили Олександра Вілкула звання "Почесний громадянин міста Дніпропетровська"
Середа, 23 березня 2016, 17:18
alt"За" проголосували 38 депутатів.
Позбавлення Олександра Вілкула звання "Почесний громадянина міста Дніпропетровська" - вимога електронної петиції, яку подали мешканці мегаполіса.  З моменту реєстрації документ підтримали більше тисячі городян.
Ось поіменний список депутатів з їх позицією.
Отже, «ЗА» позбавлення Вілкула Олександра Юрійовича звання «Почесний громадянин міста Дніпропетровська» проголосували:
 
1.      БезуглийДмитроГеоргійович
2.      Вишневецький Руслан Юрійович
3.      Гороховський Михайло Семенович  
4.      Григорук Олег Романович  
5.      Губерт Василь Петрович  
6.      ІколВолодимир Григорович  
7.      Пилипенко АнжелікаАнатоліївна
8.      Погребов Дмитро Вадимович  
9.      ПустовийСергійВолодимирович
10.  Тупиця Олег Леонідович
11.  Федоренко ВолодимирВолодимирович
12.  Філатов Борис Альбертович  
13.  Хмельников Артем Олександрович
14.  ХозінДмитроСергійович
15.  Акуленко ЮрійВолодимирович
16.  АльошкінЮрійАнатолійович
17.  Буря Катерина Миколаївна
18.  ГельферГригорійАркадійович
19.  ГлядчишинГеннадійВікторович
20.  ГоловахаПавлоВолодимирович
21.  ДитятковськаЄвгеніяМихайлівна
22.  Дмитрова ЮліяСергіївна
23.  КривошеєвЄвгенВалерійович
24.  КупрієнкоОлександрЮрійович
25.  Кутузов Михайло Алефтинович
26.  Кучугура Максим Васильович
27.  ЛигінОлександр Павлович  
28.  Лисенко Михайло Олександрович
29.  МаковцевІгорІгорович
30.  Максюта Олег Миколайович
31.  МаринчукСеверинГеоргійович
32.  Павлов Артем Григорович  
33.  Панченко Володимир Григорович  
34.  СанжараОлександрОлександрович
35.  СлободянюкМиколаВалерійович
36.  СтароскольцеваАнастасіяОлександрівна
37.  ЧеркаськийОлександрВалерійович
38.  ШикуленкоОлександрВіталійович
 
Не підтримали рішення про позбавлення Вілкула Олександра Юрійовича звання «Почесний громадянин міста Дніпропетровска»:
 
1.      Гивель Ярослав Орестович
2.      Глікман Михайло Миколайович
3.      Каптєлова Тетяна Леонідівна
4.      Луценко Наталія Олександрівна
5.      Начар'ян Наталія Олександрівна
6.      Нікітін Сергій Михайлович
7.      Постольник Назарій Ігорович
8.      Степанян Олена Олександрівна
9.      Турчин Олександр Леонідович
10.  Яровий Віктор Володимирович
11.  Верба Віталій Миколайович
12.  Збарська Катерина Юріївна
13.  Краснов ЗагідГенадійович
14.  Кушнір Станіслав Васильович
15.  Лаппо Ігор Миколайович
16.  Пилипенко Наталія Василівна
17.  Рублівський Вадим Григорович
18.  Селіванова Людмила Євгенівна
19.  Сирота Олександр Володимирович
20.  Суханов Сергій Анатолійович
 
 Утрималися від голосування за позбавлення Вілкула Олександра Юрійовича звання «Почесного громадянина міста Дніпропетровськ»:
 
1.      МішаловВячеслав Дмитрович 
2.      ЕльдаровАбдулаІсаєвич
 
Депутати, які були відсутні під час голосування:
 
1.      Демідова Наталія Михайлівна
2.      Царенко Микола Григорович
3.      Краснов Руслан Загідович
4.      Примаков Каміль Юрійович
5.      СергеєвВячеслав Сергійович
  Детальніше []

Відкриття виставки українського митця Владислава Шерешевського «Супер-супер маркет»
Середа, 23 березня 2016, 17:00
  23 березня о 17.00 у Музеї українського живопису (Троїцька площа, 5а, 2 поверх) відбудеться відкриття виставки українського митця Владислава Шерешевського «Супер-супер маркет». Дніпропетровськ зустрічає культурну подію вперше. Відкриття експозиції авторських робіт пройде за участю міського голови Бориса Філатова.
Довідка:
Владислав Шерешевський український митець, який працює в стилі реалізму. Він відроджує напрямок жанрової картини в сучасному українському мистецтві. Детальніше []

САМАРСЬКИЙ ВІЙСЬККОМАТ ЗАПРОШУЄ НА КОНТРАКТНУ СЛУЖБУ ОФІЦЕРІВ
Середа, 23 березня 2016, 15:50
Самарський районний військовий комісаріат запрошує патріотично налаштованих громадян на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу.
  Пропонуються наступні види контрактів:
-  до закінчення особливого періоду;
-  від 2 до 5 років.
  Право заключити контракт надається:
-  офіцерам запасу чоловічої статі - до 60 років та жіночої статі - до 50 років;
-  особам сержантського, старшинського складу, які мають вищу освіту (освітній рівень не нижче бакалавра),  учасникам АТО - з присвоєнням первинного військового звання «молодший лейтенант»;  
-   громадянам, які мають спеціальні звання з присвоєнням  військових звань в порядку переатестації.
Розміри грошового забезпечення військовослужбовців офіцерського складу становлять від 9 000 грн.
Звертайся до Самарського районного військового комісаріату за адресою: вул. Електрична, 1Б.
Детальніше []

Борис Філатов: сьогодні на сесії ми встановили рекорд
Середа, 23 березня 2016, 15:08

altМіський голова зазначив, що за різними пунктами порядку денного депутати мали різні думки і часто дискутували один з одним. Та питання, які стосуються соціально-економічного розвитку міста, народні обранці голосували, фактично, одностайно. «Сьогодні ми поставили рекорд - з 62 депутатів з деяких питань порядку денного 62 голосували «за», тобто одноголосно. Це не може не радувати», - сказав Борис Філатов.
Очільник Дніпропетровська зазначив також, що тепер можна з упевненістю говорити про те, що роботу міської ради нарешті запущено.
Такої ж свідомої поведінки від народних обранців він очікує і наступної сесії – 30 березня. Засідання має стати доленосним для міста, адже на ньому планують прийняти нарешті новий бюджет.
«В кінці сьогоднішнього засідання я звернувся до всіх депутатів, до всіх колег для того, щоб за цей тиждень ми повністю завершили питання, пов'язані з обговоренням бюджету. Хотілося б, аби 30 числа депутати підтримали бюджет. У мене є відчуття, вони це зроблять», - повідомив Філатов.
Разом з тим, однією з найгарячіших тем обговорення став проект про дотримання заборони паління у громадських місцях. Депутати розділилися на два табори.
Борис Філатов підкреслив, що ніхто з народних обранців не проти боротьби із палінням.
«Є резонне зауваження - чи варто передавати функції по боротьбі з курінням Муніципальній гвардії. Тому сьогодні це положення було прийнято в загальному. Думаю, що воно вимагає подальшої деталізації. Частина депутатів вважає, що нам треба доопрацювати проект вже прийнятий і якимось чином покласти контрольні функції на поліцію. Який сенс приймати документ нормативного характеру, який, фактично, декларативний, але при цьому не передбачає його реалізації», - упевнений міський голова.
Очільник Дніпропетровська наголосив, що  у цій роботі потрібно враховувати інтереси як курців, так і тих, хто не палить, а також і підприємців. Борис Філатов не має сумнівів, що  у ході подальших обговорень народним обранцям вдасться прийти в цьому питання до спільного знаменника.
 

Детальніше []

Пряма телефонна лінія на тему: «Про попередні підсумки опалювального сезону»
Середа, 23 березня 2016, 15:00
23 березня з 15.00 до 16.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. Д. Яворницького, 75, біла зала)відбудеться пряма телефонна лінія проекту «Міська влада на прямому зв’язку» на тему: «Пропопередні підсумки  опалювального сезону». На запитання мешканців відповідатимуть керівники теплопостачальних підприємств міста. Ставити запитання можна за телефоном 745-00-00.   Детальніше []

Прес-конференція щодо проведення фестивалю «Французька весна»
Середа, 23 березня 2016, 14:00
   23 березня о 14.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. Д. Яворницького, 75, біла зала)відбудеться прес-конференція начальника управління культури та мистецтв міської ради Євгена Хорошилова та директора Дніпропетровського Альянс Франсез Орельєна  Маса щодо проведення фестивалю «Французька весна». Прес-конференція відбудеться за участю директора агентства моделей «Modernline»Олени Форкерт. Детальніше []

Сторінка 1 з 3