Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Неділя, Квіт 30


Ви тут: Головна
Вівторок, 22 березня 2016
Перспективи розвитку Дніпропетровська: Борис Філатов в інтерв'ю 9 каналу
Вівторок, 22 березня 2016, 21:37


Перспективи розвитку Дніпропетровська: Борис Філатов в інтерв'ю 9 каналу

https://youtu.be/AsLSdxDZgWQ
 

Детальніше []

Найчисельніша комісія міської ради працювала майже 5 годин
Вівторок, 22 березня 2016, 20:01
altКомісія з питань етики, материнства, дитинства та партнерських стосунків активно готувалася до завтрашньої сесії. Депутати детально вивчали порядок денний та обговорювали абсолютно усі питання, які завтра міський голова поставить на розгляд.
Найактивніше обговорення викликала програма «Про комплексну підготовку молоді до військової службина 2016-2020 роки». В рамках цієї програми планується активне залучення молоді до служби в армії, зокрема за контрактною формою. Для цього необхідно проводити активну роботу із районними військовими комісаріатами,створити єдину інформаційну систему моніторингу призову по районах міста. Ініціатором даного проекту виступив департамент по взаємодії із правоохоронними органами. Фінансувати проект планується виключно із міського бюджету. Загальний кошторис складатиме 15 527,5 тисяч гривень на період з 2016 по 2020 роки.
Цей проект члени комісії підтримали одноголосно. А от проект про затвердження переліку вільних місць від куріння, ініційований Геннадієм Глядчишиним, депутати вирішили доопрацювати. Йдеться про те, що представники Муніципальної гвардії мають перевіряти громадські місця, зокрема заклади харчування, і проводити роз’яснювальну роботу про шкідливість куріння та штрафувати порушників. Депутати зазначили, що наразі у структурі Муніципальної гвардії недостатній штат співробітників, які могли б виконувати це завдання. Тому даний проект ця комісія  відправила на доопрацювання.
«Ідея сама по собі гарна. І ми її підтримуємо, але питання дійсно стоїть у тому хто саме реалізовувати її», - сказав голова комісії Северин Маринчук.
Загалом майже всі питання, за які завтра голосуватимуть  депутати, члени комісії підтримали. Детальніше []

«Ми маємо провести аудит, аби зрозуміти чи зможемо фінансувати проекти з енергозбереження із міського бюджету», - Володимир Федоренко
Вівторок, 22 березня 2016, 19:58
altПостійна комісія з питань комунальної власності, енергозбереження та законності продовжує свою роботу із комунальними підприємствами. Сьогодні члени комісії зібралися у повному складі і зустрілися із керівниками  енергетичних та теплових компаній, зокрема «Коменергосервіс» та «Теплотранс».
«Ми зараз не ставимо перед собою завдань приймати якісь рішення. Ми продовжуємо спілкуватися із керівниками компаній, аби чітко зрозуміти які саме програми з енергоефективності вони можуть втілити. Разом з цим ми  будемо формувати своєрідні проекти, які вже предметно можна буде обговорити на засіданнях. В першу чергу ми плануємо провести спеціальний аудит, аби чітко зрозуміти шляхи фінансування зазначених програм», - розповів голова постійної комісії Володимир Федоренко.
Мається на увазі те, що місцеві теплові та енергетичні компанії є масштабними за своїми розмірами, тому для фінансування програм з енергоефективності у будь-якому випадку необхідно залучати банківські кошти. На минулому засіданні піднімалося питання, що ці гроші можуть бути надані  Європейським банком реконструкції та розвитку.
«Зважаючи на наш бюджет, ми все ж можемо профінансувати якусь частину із місцевої скарбниці. Тому сьогодні важливо налагодити взаємодію із керівниками КП і разом із ними напрацювати вигідні проекти», - наголосив Володимир Федоренко.
  Детальніше []

Постійна профільна комісія міськради виділила кошти на парки, а також перерозподілила фінансування на інші об’єкти галузі культури та мистецтв
Вівторок, 22 березня 2016, 19:55
  altСьогодні на своєму черговому засіданні комісія міськради  з питань освіти, культури, молоді та спорту розглядала кошторисні призначення на 2016 рік по управлінню культури та мистецтв, зокрема по паркам. Прийнято рішення виділити кошти на розробку проектної документації на реконструкцію парків міста, а також кошти, які можна в реальності освоїти в цьому році.
   Комісія ухвалила виділення 10 мільйонів 250 тисяч гривень на проект і  реконструкцію східної частини парку Глоби. «Також  залишена сума у 39 тисяч гривень на проект і 350 тисяч гривень на реконструкцію системи опалення у будівлі «Дніпропетровські зорі». По парку Шевченка вирішено  направити на проект системи каналізації 642 тисячі гривень, на проект будівництва двох громадських туалетів – 500 тисяч гривень. Власне, на саме будівництво двох туалетів закладаються кошти у сумі 4,5 мільйонів гривень, а на систему каналізації – 5 мільйонів 785 тисяч гривень», - повідомила голова комісія Наталія Демідова. 
   По питанню проектування та будівництва канатної дороги у центральному парку ім. Шевченка комісія одностайно прийняла рішення зняти його з компетенції управління культури та мистецтв і розглядати на транспортній комісії, оскільки ця дорога знаходиться на балансі КП «Дніпропетровський електротранспорт».
   «9 мільйонів гривень , які передбачались на канатну дорогу, будуть перерозподілені на виконання рішень програми «Культурна столиця Дніпропетровськ». По парку ім. Хмельницького затвердили суму у 175 тисяч гривень на проект і 2 мільйони гривень на реконструкцію цього парку. По парку у Придніпровську затвердили проектну документацію, але для того, щоб там освоювати кошти, необхідно знайти ефективного менеджера. Щодо парку ім. Воронцова, то по ньому вирішено проводити усі проектні роботи по відновленню там зовнішнього освітлення,  проектування берегової  зони. Власне самі роботи вирішено проводити по відновленню освітлення», - зазначила Наталія Демідова.
   За її словами,  12 мільйонів 940 тисяч гривень, які передбачались на реконструкцію міських парків,  комісія прийняла рішення перерозподілити на інші об’єкти галузі культури. «У тому числі на завершення будівництва музичної школи №3, на реконструкцію бібліотеки у Краснопіллі, на ремонт фасаду будівлі бібліотеки-філіалу №3 по вул. Щепкіна, 10, на закупівлю інструментів для музичної школи №11, а також на проведення проектних робіт по ремонту фасаду і даху культурного центру «Шинник», на улаштування автономного опалення у культурному центрі «Кайдацький».
 
 
 
  Детальніше []

У Дніпропетровську може з’явитися музей пам’ятоккомуністичної епохи
Вівторок, 22 березня 2016, 19:53
altТаку ідею сьогодні обговорювали члени постійної комісії з питань житлово-комунального та дорожнього господарства. «Незалежно від того якою була історія ми повинні її поважати. Аби потім ми наглядно змогли пояснити своїм нащадкам: ось це було погано, а це добре. Якщо вже є закон про декомунізацію, його необхідно виконувати згідно норм етики», - заявив голова постійної комісії Дмитро Безуглий.
На його думку, просто розпилювати чи знищувати пам’ятки комуністичного режиму – це вандалізм. Їх необхідно організовано демонтувати, присвоїти кожному інвентарний номер, аби це було згідно із законом, і оформити у своєрідну виставку. Аби кожен охочий міг прийти і подивитися. Для прикладу Дмитро Безуглий згадав ряд країн, де влада вже організувала подібні музеї.
Також обговорили відсутність керівника у  КП «Жилсервіс-5».  Наразі вже є три кандидатури. Члени комісіїпо ним зроблять висновки і рекомендуватимуть депутатам для розгляду на сесії. Детальніше []

Засідання виконкому міськради
Вівторок, 22 березня 2016, 18:29
altПрисутні обговорили низку важливих питань. Зокрема, проголосували рішення про позбавлення метрополітену і електротранспорту від сплати податку на землю, про положення про електронні петиції, про позбавлення Олександра Вілкула звання «Почесний громадянин м. Дніпропетровська» тощо. Позиції, за які проголосували члени виконкому, вже завтра будуть винесені на сесійне засідання. Остаточне рішення по ним прийматимуть депутати.
Ще одним пунктом порядку денного сьогоднішнього виконкому стало питання положення про електронні петиції. Так на порталі міськради пропонують створити спеціальне вікно, де люди зможуть подати електронні петиції. На розгляд он-лайн подань пропонується виділити 2 дні. Аби петиція потрапила на розгляд міського голови, за місяць вона має набрати не менше 900 голосів. Очікується також, що подані петиції розглядатиме спеціальна комісія.
Аби убезпечити систему від так званих ботів, на виконкомі було запропоновано зробити ідентифікацію городян через банк ID. У такий спосіб людину можна перевірити через банківську систему, яку вона використовує. Такі перевірки – цілком в рамках закону.
Члени виконкому також проголосували за рішення перейменувати райради у відповідності до нових назв районів Дніпропетровська.
На засіданні також визначилися з тим, хто представлятиме міськраду в обласній асоціації органів місцевого самоврядування. Так вирішили, що цю почесну місію нададуть міському голові Борису Філатову, його заступниці Олені Молошній та секретарю міськради В’ячеславу Мішалову.
Серед питань, що піднімалися також – дотримання закону про заборону паління у громадських місцях.
Обговорили також і петицію городян з вимогою позбавити Олександра Вілкула звання «Почесного громадянина» Дніпропетровська. Ця електронна петиція набрала більше тисячі голосів. Міський голова Борис Філатов зазначив, що вимоги городян ігнорувати неможна. Утім, «всіх має оцінити історія».
Серед інших пропозицій також посмертно надати звання «Почесного громадянинам. Дніпропетровська» колишньому головному режисерові Дніпропетровського державного академічного театру опери та балету, народному артистові України Юрієві Чайці.
Разом з тим, на засіданні виконкому говорили про зміни до структури, перевезення дітей сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування, про те, як їздитимуть у дніпропетровській підземці пільговики. Члени виконкому також прийняли рішення про передачу на баланс територіальної громади низки відремонтованих архітектурних форм.
У новій структурі пропонують розділити соціально-гуманітарний департамент на два відповідні відомства. Департамент гуманітарної політики підпорядкувати заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів з гуманітарних питань. Департамент соціальної політики підпорядкувати заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів.
Також пропонується в межах департаменту соціальної політики визначити управління соціального захисту, службу у справах дітей та управління по роботі з учасниками АТО. В департаменті гуманітарної політики – визначити управління освіти, культури, молодіжної політики, національно-патріотичного виховання.
alt

alt

alt

alt

alt

alt
Детальніше []

У центрі Дніпропетровська демонтували аварійну споруду, яка загрожувала життю та здоров’ю городян
Вівторок, 22 березня 2016, 18:07
altПро конструкцію, яка перебувала в аварійному стані, у «Міськсвітло» повідомили дніпропетровці. Стовп лінії електромереж вже довгий час стояв порожнім, та коли споруда покосилася, люди забили на сполох. Новопризначений директор КП «Міськсвітло» Віктор Старовойтов на скарги городян відреагував миттєво.
Роботи розпочали у вівторок об 11 годині ранку. Вже за три години з вулиці аварійний стовп прибрали. Усі лінії електропередач локалізували на сусідній опорі. Тож вдалося обійтися без збоїв у електропостачанні. Робота тролейбусів також не зазнала відчутних змін.
Опора лінії електромереж, що стояла по вулиці Володимира Мономаха, була на балансі міського трамвайного управління. Аварійний стовп прибрали силами КП «Міськсвітло» та аварійної служби контактних мереж. За роботами наглядали також представники поліції. Правоохоронці допомогли очистити майданчик біля аварійної споруди від припаркованихавтівок.
«До комунального підприємства надійшло звернення від жителів міста щодо аварійного стовпа. Оцінивши всю ситуацію, було прийнято рішення демонтувати електроопору, щоб уникнути її подальшої руйнації з нанесенням збитків власникам автівок або здоров’ю людей», - каже директор комунального підприємства «Міськсвітло» Віктор Старовойтов.
Такий демонтаж у Дніпропетровську не рідкість. Аварійні роботипроводяться регулярно.
«Заходи носять комплексний характер. Наприклад, вчора подібні роботи ми виконували на вулиці Космічній. Це наша спеціалізація, ми маємо встановлювати нові та ліквідувати старі опори», - зазначив Старовойтов.
Віктор Старовойтов запевнив – у його відомстві відкриті до зверненьдніпропетровців. Залишити своє повідомлення  зі скаргами чи пропозиціями можна за адресою: вул. Шинна, 26, або за телефонами: 745-13-07, 745-31-29.
alt

alt
Детальніше []

22.03.2016 Проект рішення Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради
Вівторок, 22 березня 2016, 18:03
КРАСНОГВАРДІЙСЬКА
РАЙОННА  У  МІСТІ  ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ  РАДА
 
VII СКЛИКАННЯ
VI СЕСІЯ
Р І Ш Е Н Н Я
 

_________________                              м.Дніпропетровськ                        № _________
 

Про бюджет Красногвардійського району на 2016 рік

 

         Відповідно до Конституції України, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, Красногвардійська районна у місті рада
 

В И Р І Ш И Л А :

 
1. Визначити на 2016 рік:
 
1.1. Доходи бюджету району у сумі 271073,512 тис. грн., у тому числі доходи загального фонду бюджету району 263772,413 тис. грн., доходи спеціального фонду бюджету району 7301,099 тис. грн., згідно з додатком 1.
 
1.2. Видатки  бюджету району у сумі 271073,512 тис. грн., у тому числі видатки загального фонду бюджету району 263772,413 тис. грн., видатки  спеціального фонду бюджету району 7301,099 тис. грн. згідно з додатками 2, 3.
 
2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів  бюджету району на 2016 рік у розрізі головних розпорядників коштів  бюджету району у сумі 271073,512 тис. грн., у тому числі по загальному фонду 263772,413 тис. грн. та спеціальному фонду – 7301,099 тис. грн. згідно з додатками 2, 3.
 
Відповідно до статті 20 та пункту 18 розділу «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України, врахувати, що  бюджет Красногвардійського району на 2016 рік складено без застосування програмно-цільового методу.
 
3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетнихкоштівбюджету району у сумі 50,000 тис. грн.
 
4. Затвердити на 2016 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.
 
5.  Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду бюджету району на 2016 рік за їх економічною структурою:
 
 - оплата праці працівників бюджетних установ та закладів;
 
 - нарахування на заробітну плату;
 
 - придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
 
 - забезпечення продуктами харчування;
 
 - оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
 
 
 - поточні трансферти населенню.
 
 
6. Затвердити у складі видатків бюджету району кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі  2340,877 тис. грн. згідно з додатком 5.
 
7. Відповідно до статей 43, 73 Бюджетного кодексу України надати право  фінансовому управлінню районної у місті ради отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів бюджету району, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.
 
8. Керуючись статтями 51, 77 Бюджетного кодексу України, зобов’язати розпорядників коштів бюджету району:
 
8.1. Забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ та закладів відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці, розміру мінімальної заробітної плати та місцевих надбавок, встановлених для працівників комунальних закладів згідно з рішенням міської ради від 29.12.2015 № 6/2 «Про затвердження Міської цільової програми місцевих надбавок для працівників комунальних закладів освіти, культури, охорони здоров’я та соціальних працівників на 2016-2020 роки»; на проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами та закладами.
 
8.2. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи (закладу), виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.
 
8.3. Забезпечити укладання угод по кожному виду енергоносіїв у межах встановлених лімітів.
 
8.4. При виконанні бюджету району забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами та закладами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості з їх оплати.
 
9. Керуючись статтею 23 Бюджетного кодексу України, у процесі виконання бюджету району за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів бюджету району дозволити фінансовому управлінню районної у місті ради здійснювати перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі, в розрізі економічної класифікації в межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів бюджету району окремо по загальному та спеціальному фондах бюджету району.
 
Забороняється без внесення змін до рішення районної у місті ради про бюджет району збільшення бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах бюджету району на:
 
- оплату праці працівників бюджетних установ і закладів за рахунок зменшення інших видатків;
- видатки з функціонування органів місцевого самоврядування за рахунок зменшення видатків по інших кодах функціональної та економічної класифікації.
 
10. Установити, що відповідно до статті 68 Бюджетного кодексу України до загального фонду бюджету району у 2016 році  зараховуються такі податки і збори, що стягуються з платників, які перебувають на обліку і обслуговуються державною податковою інспекцією у Красногвардійському районі Головного управління Державної фіскальної служби України у Дніпропетровській області, а також ті, що зараховуються за місцем вчинення дії, а саме:
- державне мито в частині, що відповідно до закону зараховується до відповідних місцевих бюджетів;
- туристичний збір;
- адміністративні штрафи, що накладаються адміністративною комісією виконавчого комітету районної у місті ради;
- адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;
- адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;
- плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, а також плата за надання інших платних послуг, пов’язаних з такою державною реєстрацією;
- кошти від реалізації безхазяйного майна (у тому числі такого, від якого відмовився власник або отримувач), знахідок, спадкового майна (у разі відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття), майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, а також валютних цінностей і грошових коштів, власники яких невідомі;
- збір за місця для паркування транспортних засобів;
- плата за надання інших адміністративних послуг;
- інші надходження, передбачені законодавством;
- до 01.04.2016 50 % земельного податку та орендна плата за земельні  ділянки, що знаходяться на території району, і 32,2 % податку та збору на доходи фізичних осіб по платниках, що перебувають на обліку в державній податковій інспекції району Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області (крім цих платежів, які сплачуються платниками, що знаходяться на обліку в Спеціалізованій державній податковій інспекції з обслуговування великих платників у м. Дніпропетровську Міжрегіонального головного управління Державної фіскальної служби).
 
11. Джерелами формування спеціального фонду бюджету району                    у 2016 році є власні надходження бюджетних установ і закладів, які утримуються за рахунок коштів бюджету району, та інші надходження, передбачені законодавством.
 
12. Керуючись статтями 102, 1032 Бюджетного кодексу України, надати право голові районної у місті ради, у разі отримання з інших бюджетів та надання з міського бюджету у міжсесійний період цільових субвенцій та дотацій, розподіляти їх між головними розпорядниками коштів бюджету району,  виходячи з фактичної потреби у коштах цільових субвенцій та дотацій, своїми розпорядженнями, з наступним затвердженням на сесіях районної у місті ради.
 
З метою ефективного використання коштів субвенцій з державного бюджету на фінансування державних програм соціального захисту населення дозволити голові районної у місті ради протягом бюджетного року своїми розпорядженнями перерозподіляти їх річні обсяги між кодами функціональної, економічної класифікації, виходячи із фактично нарахованих обсягів відповідних пільг, субсидій та допомоги населенню і фактичної потреби у коштах, з наступним затвердженням на сесіях районної у місті ради.
 
13. Навиконанняпункту22 рішенняміськоїради від _____ 2016 року                    № ___«Проміськийбюджетуна2016 рік» зазначити, що починаючи з 01.04.2016 та з 01.07.2016 фінансування установ та закладів, які утримувались за рахунок коштів бюджету району, зазначені у додатках 6 та 7 відповідно, здійснюється за рахунок коштів міського бюджету.
 
14. Додатки 1 – 7 є невід’ємною частиною цього рішення.
 
15. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку району (Сідєков А.К.) та начальника фінансового управління районної у місті ради Алєксєєнко Н.П.
 
 
Голова районної у місті ради                                                     Н.В. Кеда

Детальніше []

Еко-активісти Дніпропетровська можуть долучитися до масштабної акції
Вівторок, 22 березня 2016, 16:30
Управління охорони навколишнього природного середовища міської ради закликає приєднатися всіх небайдужих до прибирання у місті.
16 квітня Україна відзначить День навколишнього середовища. Цього дня громадські організації проводитимуть  заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.
Всіх небайдужих дніпропетровців  також закликають не бути осторонь і приєднатися до цієї ініціативи. Це можуть бути толоки чи своєрідні акції з прибирання навколишньої території.
Для цього необхідно повідомити про суть та місце запланованих заходів, аби вчасно інформувати про це жителів та визначити неохоплені райони міста. Інформацію надсилайте на електронну скриньку [email protected]до 31 березня 2016 року. Її нанесуть на електронну карту Дніпропетровська. Отже жителі міста зможуть побачити найближчу локацію проведення заходу з прибирання.
Управління охорони навколишнього природного середовища міськради допоможе із технікою для вивезення сміття.
Довідка:
День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.Спочатку свято було задумано для того, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху. Цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) - Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля. В 2016 році День навколишнього середовища припадає на 16 квітня. Детальніше []

Право приватизувати землю зовсім скоро можуть отримати понад дві тисячі городян
Вівторок, 22 березня 2016, 15:21
altПро це сьогодні йшла мова на черговому засіданні постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин. «Згідно до Закону України кожен громадянин має право на приватизацію 10 соток землі. З червня минулого року ніхто не займався цим питанням і зараз таких запитів накопичилося близько 2,5 тисяч. Ми  активно їх аналізуємо, вивчаємо, перевіряємо, оскільки можливо хтось вже використав своє право і маємо намір передати їх на розгляд сесії, яка відбудеться 30 березня», - розповів голова комісії Євген Кривошеєв.
Також сьогодні комісія розглянула кілька запитів від городян. Один з них стосувався тарифу на оренду землі. Представники гаражного кооперативу «Оріль» заявили, що сума встановлена за оренду, а це 300 тисяч гривень, є не підйомною для всіх власників гаражів. Тому звернулися до членів комісії із проханням знизити вартість.
«Дійсно вартість оренди у цьому році збільшилася удвічі. Але власне комісія не може вирішувати кому знижувати вартість, а кому навпаки її підіймати. Єдине, що ми можемо зробити – скласти відповідного листа на ім’я міського голови, де зазначимо всю суть проблеми. Попри це ми підрахували, що даний гаражний кооператив налічує близько 300 гаражів і в принципі сума у 300 тисяч на рік є досить нормальною», - пояснив Євген Кривошеєв.
Поряд із цим на розгляд комісії надійшов лист від директора дитячо-юнацької школи№9. Вона повідомляє, що на подвір’ї школи є певна ділянка, яка здавалася в оренду приватним підприємцям. Термін дії договору оренди закінчується як раз у 2016 році і вона просить розібратися: чи буде подовжуватися оренда чи ні.
«Ми вирішили запросити представників обох сторін. Якщо протягом декількох років оренда сплачувалася справно, то ми не бачимо підстав відмовляти у подовженні договору», - зазначив голова постійної комісії.
alt
 
 
  Детальніше []

Сторінка 1 з 2