Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Квіт 25


Ви тут: Головна
Понеділок, 20 березня 2017
У Дніпрі до великодніх та травневих свят відбудеться загальноміський суботник
Понеділок, 20 березня 2017, 20:48
altУ Дніпрі 8 квітня відбудеться загальноміський суботник, присвячений Дню довкілля - 2017. Таке рішення було прийнято під час робочої наради департаменту екологічної політики міської ради. Також було вирішено провести щорічну операцію «Первоцівіт-2017», метою якої є охорона первоцвітів, які занесені у Червону книгу України та знаходяться на межі повного знищення.
 
У нараді взяли  участь представники всеукраїнських та міських громадських організацій, громадських формувань, скаутів, благодійних організацій та структурніих підрозділи міської ради.
 
Заступник директора департаменту, начальник управління комунальної екології департаменту екологічної політики ДМР Ірина Козлова під час наради розповіла, як цьогоріч буде організовано загальноміській суботник і запропонувала всім громадськім організаціям міста та мешканцям  приєднатися до прибирання території міста до великодніх та травневих свят. Посадовець також звернула увагу, що представники громадських організацій можуть звернутися за допомогою у вивезенні зібраного сміття до департаменту, заздалегідь надіславши адресу й дату проведення суботників.
 
Окрім цього, в місті проводиться операція «Первоцвіт-2017», яка спрямована на запобігання  протиправному збиранню та продажу ранньоквітучих видів рослин. Фахівці департаменту закликали громадськість залучитися до акції та розповсюджувати серед населення інформацію щодо суворої заборони продавати та купувати рідкісні рослини: підсніжники, шафран Гейфелів, білоцвіт весняний та інші.
 
Департамент екологічної політики міської ради звернувся до громадських та благодійних організацій щодо підтримки щорічної акції "Година Землі -2017" , яка розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF. Її мета привернути увагу до проблем зміни клімату. У суботу, 25 березня 2017 року о 20:30, в рамках проведення акції, люди по всьому світу вимкнуть світло на одну годину - Годину Землі, як символ єдності у бажанні захистити природу.
alt
 
«Окрім символічного вимкнення світла, необхідно пам’ятати про ощадливе використання ресурсів природи задля збереження навколишнього середовища» - наголосила Ірина Козлова.
Детальніше []

В рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця» концерт камерного оркестру « Времена года» ім. Гаррі Логвіна
Понеділок, 20 березня 2017, 19:00
20 березня о 19:00 у Дніпровському академічної театрі драми та комедії (просп. Д. Яворницького, 97) в рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця» відбудеться концерт камерного оркестру « Времена года» ім. Гаррі Логвіна, присвячений 50-річчю художнього керівника Дмитра Логвіна.
Участь у заході візьме начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов. 
Детальніше []

Дніпровські школярі до Міжнародного дня щастя підготували концерт та подарунки для дітей із зони АТО
Понеділок, 20 березня 2017, 16:05
altУ понеділок, 20 березня, учні школи №132 у Дніпрі відзначили Міжнародний день щастя. Школярі підготували святковий концерт, на який були запрошені учні інших навчальних закладів району та батьки. Крім цього, діти підготували до свята сюрпризи для однолітків, які мешкають у прифронтовій зоні.

«У нашій школі День щастя відзначається вже третій рік поспіль. Ініціатива учнів – поділитися своїм щастям з дітьми, які мешкають у зоні проведення антитерористичної операції. Тому сьогодні наші школярі не лише покажуть концерт, а й передадуть подарунки та листи дітям із навчальних закладів у прифронтовій зоні», – розповіла директор школи №132 Світлана Санжакова.


Президент шкільної республіки «Юність» Ростислав Самоволік зазначив: «Учні всіх класів власноруч зробили подарунки, написали листи, які справді надихають та беруть за душу. Для нас дуже важливо поділитися радістю та щастям із дітьми, які мешкають у прифронтовій зоні, зоні АТО».

Довідка. Міжнародний день щастя відзначається щороку 20 березня. Свято проголошене ООН 28 червня 2012 року. Мета святкування – підтримка ідеї про те, що «щастя є невід'ємним бажанням кожної людини на планеті». На розгляд ООН пропозицію винесла держава Бутан. Її підтримали всі 193 члени Генеральної Асамблеї ООН.
alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt
Детальніше []

Президент відреагував на інформацію Бориса Філатова про навмисне блокування тендерів у Дніпрі
Понеділок, 20 березня 2017, 15:50
altПрезидент України Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку в Києві відреагував на інформацію міського голови Дніпра Бориса Філатова про масові зловживання обов'язковим призупиненням тендеру в разі надходження скарги на нього.

«У нас в місті склалася унікальна ситуація, коли керівництво держави, уряд підтримують наші починання, а місцеві політики та депутати саботують всі процеси. Наприклад, у нас бюджет 2016 року був ухвалений лише 30 березня, тотально оскаржувалися в Антимонопольному комітеті та судах тендери. Одна компанія протягом року подала скарги на всі без винятку міські тендери. Зрозуміло, що це зловживання» – сказав Борис Філатов, розпочинаючи свою доповідь.

У відповідь Президент України Петро Порошенко запропонував спільно з урядом розробити законопроект, у результаті ухвалення якого призупинення тендеру Антимонопольним комітетом у зв'язку з поданням скарги стане необов'язковим.

«Якщо Антимонопольний комітет знайде порушення конкурентного законодавства, він буде мати право, а не обов'язок (зупинити тендер. – Ред.)», – сказав Петро Порошенко.

Голова держави також висловив готовність визначити статус такого документа як невідкладний. Детальніше []

Борис Філатов розповів про здобутки Дніпра на Раді регіонального розвитку в столиці
Понеділок, 20 березня 2017, 15:09
altДніпро має стати сучасним і комфортним для життя містом. Саме тому освіта й медицина є пріоритетами для міської влади. Про це 20 березня, на п'ятому засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України, заявив міський голова Дніпра Борис Філатов.

«Галузі медицини та освіти отримують, фактично, найбільше фінансування з міського бюджету», – сказав Борис Філатов. За його словами, у 2017 році на медичну галузь виділено близько 1,3 млрд грн, що майже на 300 млн грн більше, ніж минулого року. Мер Дніпра повідомив, що цього року планується комплексний ремонт 6 навчальних закладів з урахуванням вимог енергоощадності. Це дасть змогу економити на опаленні близько 1 млн грн щороку. Також очільник Дніпра підкреслив, що місто надає потужну підтримку ветеранам АТО та їхнім сім'ям: це й реабілітація, адресна матеріальна допомога, компенсація платні за комунальні послуги тощо. Багато програм є унікальними для України. Водночас однією з найгостріших проблем міста залишається муніципальний транспорт, у рамках модернізації якого мерія вже замовила 32 нових сучасних тролейбуси з низькою підлогою та вай-фаєм. Крім того, наразі тривають переговори про придбання транспорту на умовах лізингу, щоб місто могло купувати техніку в розстрочку під прийнятні відсотки.


Разом з тим одним з найбільших досягнень міста за останні 1,5 року Борис Філатов вважає продовження будівництва метрополітену, на яке містяни чекали майже 20 років. Угода передбачає добудову 3 нових станцій в центральній частині міста. Після закінчення робіт Дніпровський метрополітен зможе позбутися «титулу» найкоротшого в Європі.

«Усі досягнення міста Дніпра за 2016-2017 роки – це успіхи не завдяки, а всупереч місцевим політикам», – наголосив Борис Філатов. За його словами, в Дніпрі склався унікальний парадокс, коли місцеві депутати перешкоджали та намагалися паралізувати роботу міста та міського голови, унаслідок чого бюджет на 2016 рік вдалося ухвалити лише наприкінці березня. Незважаючи на дії опонентів, наполеглива робота команди мера та запроваджена децентралізація дали змогу збільшити бюджет розвитку міста майже втричі за останні два роки: з 760 млн грн у 2015 р. до 2,5 млрд грн у 2017 році.

Серед проблем, вирішення яких потребує Дніпро, – будівництво об'їзної дороги та питання аеропорту. Борис Філатов попросив підтримки керівництва держави у питанні демонополізації летовища.
alt

alt

alt

alt

alt
Детальніше []

Дніпровські танцюристки стали лауреатами престижного Міжнародного конкурсу класичної та сучасної хореографії MYSL-POTOK 2017
Понеділок, 20 березня 2017, 14:01
altВихованки Дніпровської дитячої школи класичного танцю посіли призові місця на Міжнародному конкурсі класичної та сучасної хореографії MYSL-POTOK 2017, в якому брали участь понад 100 конкурсантів з Києва, Львова, а також з Японії, Румунії та Білорусі. 
 
«Ми пишаємося дівчатами, тому що це конкурс, в якому беруть участь лише професіонали. Це свідчить про високий рівень викладачів та підготовки у нашій школі. І дівчата ще раз довели, що Дніпро має не тільки розвинуту промисловість, а й культуру», – зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко. 
 
Дніпровська дитяча школа класичного танцю навчає дітей за програмою професійних училищ, що й дозволило її вихованцям здобути перемогу. 
 
«Наша школа була створена 24 роки тому, щоб зберегти балет у нашому місті. І наразі це єдиний заклад у Дніпрі, який випускає професійних артистів балету. Протягом 10 років ми беремо участь у конкурсах: показуємо своїх дітей та роботу. Я дуже хвилювалася під час цього змагання, адже з восьми солістів семеро раніше не брали участі в конкурсах. Але все пройшло добре», – зазначила директор Дніпровської дитячої школи класичного танцю Олена Дубровина. 
 
Заклад на конкурсі представляли 15 учнів – 8 виступали з програмою соло і 11 – у складі ансамблю. Всі учасники з Дніпра стали лауреатами Міжнародного конкурсу класичної та сучасної хореографії MYSL-POTOK 2017. 
 
Так, у молодшій віковій категорії Марія Давидова отримала диплом лауреата І ступеня, Дар’я Константиновська – ІІ ступеня, а Вероніка Хлопецька – ІІІ ступеня. У середній категорії дніпровські дівчата також посіли призові місця: Олександра Чеснова виборола перше, Аліна Новікова – друге. У старшій віковій категорії дипломи лауреата ІІ ступеня здобули Ілона Байтлер та Дар’я Беркова, а диплом ІІІ ступеня – Мірра Прохода. Ансамбль школи отримав диплом лауреата І ступеня (І старша вікова категорія). 
 
«Ми трохи хвилювалися, тому що це – сцена, люди. Було дещо страшно. Конкуренція серйозна. Було і важко спочатку, адже довелось працювати з новими варіаціями. Ми не сподівались, що переможемо. Це була мрія», – сказала переможниця конкурсу Олександра Чеснова.
alt

alt

alt
 
Детальніше []

Захід «Хай буде щастя на рідній землі» з нагоди Дня щастя
Понеділок, 20 березня 2017, 12:00
20 березня о 12:00 в середній  загальноосвітній школі № 132 (пров. Парусний, 14) відбудеться захід «Хай буде щастя на рідній землі» з нагоди Дня щастя. У програмі заходу, зокрема, танцювальне відеопривітання учнів СЗШ №132 для дітей навчальних закладів, що живуть у прифронтовій зоні.

Участь у відкритті візьме  начальник управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Марусов, голова благодійного фонду «За майбутнє України» Лучко Олена.

Довідка:
Захід організованийдля учнів шкіл району та гостей заходу (170 осіб). Основне завдання: формування почуття національної гідності та розвиток творчих здібностей учнів;
виховання патріотизму, почуття гідності за власний народ і державу, підтримка учнів, які проживають на Сході України.
Детальніше []

Прес-конференція на тему: «Вихованці Дніпровської дитячої школи класичного танцю стали лауреатами престижного Міжнародного конкурсу класичної та сучасної хореографії «MYSL-POTOK 2017»
Понеділок, 20 березня 2017, 12:00
20 березня о 12:00 в приміщенні міської ради (просп. Д. Яворницького,75,7 поверх, біла зала) відбудеться прес-конференція на тему: «Вихованці Дніпровської  дитячої  школи класичного танцю стали лауреатами престижного Міжнародного конкурсу класичної та сучасної хореографії «MYSL-POTOK 2017». Участь у прес-конференції візьмуть: Олександр
Шикуленко- заступник міського голови, Олена Дубровина- директор Дніпровської дитячої школи класичного танцю, Марія Давидова - учениця Дніпровської дитячої школи класичного танцю, лауреат І премії VІІ Міжнародного конкурсу класичної та сучасної хореографії «MYSL-POTOK 2017», Олександра Чеснова - учениця Дніпровської дитячої школи класичного танцю, лауреат І премії VІІ Міжнародного конкурсу класичної та сучасної хореографії «MYSL-POTOK 2017».

Довідка:
У період з 4 по 6 березня 2017 року учні Дніпровської дитячої школи класичного танцю взяли участь у VІІ Міжнародному конкурсі класичної та сучасної хореографії «MYSL-POTOK 2017» (м. Київ). У конкурсі беруть участь лише професіонали класичного та сучасного танцю рівня спеціалізованих шкіл та професійних училищ. Склад учасників у цьому році налічував понад 100 конкурсантів з різних країн світу. До складу журі увійшли видатні особистості сучасного мистецтва з різних країн світу. Дніпровська школа класичного танцю бере участь у конкурсі з першого року його заснування, гідно представляючи наше місто кожного року. У цьому році школу представляли 8 учнів з програмою «соло» в різних вікових категоріях в номінації «Класична хореографія», в якій конкурсанти виконували у трьох турах класичні варіації та номер сучасної хореографії. Також у конкурсі приймав участь ансамбль у кількості 11 учнів в категорії «Сучасна хореографія» з виконанням 3-х номерів. Приємно відзначити, що кожен підготовлений до випробування конкурсант має звання лауреату конкурсу.                 

Давидова Марія – (молодша вікова категорія) - диплом лауреата І ступеню;
Чеснова Олександра – (середня вікова категорія) - диплом лауреата І ступеню;
Константиновська Дар’я – (молодша вікова категорія) - диплом лауреата ІІ ступеню;
Новікова Аліна – (середня вікова категорія) - диплом лауреата ІІ ступеню;
Байтлер Ілона – (старша вікова категорія) - диплом лауреата ІІ ступеню;
Беркова Дар’я – (старша вікова категорія) - диплом лауреата ІІ ступеню;
Хлопецька Вероніка – (молодша вікова категорія) - диплом лауреата ІІІ ступеню;
Прохода Мірра - (старша вікова категорія) - диплом лауреата ІІІ ступеню
Ансамбль школи отримав диплом лауреата І ступеню (І старша вікова категорія).
Детальніше []

У Придніпровську в рамках проекту «Народна філармонія» виступив Театр «КВН ДГУ» з програмою «Кабаре «Веселый ПесецЪ»
Понеділок, 20 березня 2017, 11:36
altЦими вихідними в палаці культури «Енергетик», що в Придніпровську, виступив відомий Театр «КВН ДГУ» зі своєю програмою «Кабаре «Веселый ПесецЪ». Вхід був безкоштовний. Актори жартували на актуальні теми: перейменування вулиць, кредити, економія, стосунки між чоловіками та жінками, недобросовісні депутати тощо.

«Торкаємося тем, що хвилюють нас і суспільство. Мешканцям Придніпровська показуємо те, що демонструємо глядачам не тільки в Дніпрі, а й в інших містах. Програма гостра, актуальна», – сказав режисер Театру «КВН ДГУ» Євген Чепурняк. 

 
На захід зібралося близько 300 мешканців житлового масиву різного віку, багато літніх людей. Від програми були в захваті, дехто навіть плакав від сміху. В кінці заходу зал аплодував акторам стоячи.

«В кризу хочеться якогось адреналіну і не дуже дорогого. Тому дякуємо організаторам. Ми знаємо Театр «КВН ДГУ» і їхню програму «Кабаре «Веселий ПесецЪ». Прийшли, щоб відволіктися від своїх проблем», – поділилася гостя концерту Ніна. 

 
Виступ Театру «КВН ДГУ» у Придніпровську – це лише один з багатьох заходів, запланованих в рамках проекту «Народна філармонія», що є частиною програми Бориса Філатова «Культурна столиця».

«Ідея «Народної філармонії» в тому, щоб цікаві творчі колективи міста виступили у віддалених від центру клубах, будинках культури. Тому що в тих людей, які живуть на околицях, не завжди є можливість поїхати до центру міста, де зосереджене культурне життя», – зазначив керівник Художньої ради при міському голові та заслужений діяч мистецтв України Григорій Гельфер. 

 
Розклад заходів проекту «Народна філармонія» на квітень: 
  • 1 квітня, 15:00 (Лоц-Кам’янський будинок культури) – Театр «КВН ДГУ» з програмою «Кабаре «Веселий ПесецЪ»; 
  • 2 квітня, 15:00 (культурно-дозвільний центр «Іскра») – вокально-хореографічний ансамбль «Юність Дніпра» з шоу «Дніпро – найкраще місто на Землі»; 
  • 8 квітня, 15:00 (культурно-дозвільний комплекс «Кайдацький») – філармонія ім. Когана з шоу «Радио-час»; 
  • 9 квітня, 15:00 (будинок культури «Енергетик») – Театр «КВН ДГУ»; 
  • 22 квітня, 15:00 (палац культури «Південний») – філармонія ім. Когана з шоу «Одесский дворик»; 
  • 29 квітня, 15:00 (Лоц-Кам’янський будинок культури) – камерний хор «Воскресіння» з Рівного з концертом хорової музики; 
  • 30 квітня, 15:00 (будинок культури селища Чаплі) – академічний український музично-драматичний театр ім. Шевченка з програмою «Світові мультхіти».
alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Детальніше []