Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Середа, Квіт 26


Ви тут: Головна
Вівторок, 18 квітня 2017
Вихованці двох дніпровських центрів соціально-психологічної реабілітації отримали до Великодня смаколики від міського голови
Вівторок, 18 квітня 2017, 21:51
altДиректор департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Людмила Козловська привітала вихованців двох центрів соціально-психологічної реабілітації із Великоднем та вручила їм подарунки – паски від міського голови.

«Ми регулярно відвідуємо дітей, позбавлених батьківської уваги та турботи, спілкуємося з ними, привозимо подарунки до різних свят. Діти – це наше майбутнє, і дуже важливо, щоб вони розуміли, що потрібні, щоб отримували ту турботу та ласку, яку не може їм дати з якихось причин мати», – зазначила Людмила Козловська.
Під час візиту до центрів представниця мерії поспілкувалася з кожною дитиною. Вихованці підготували для гості вірші та пісні.
alt

alt

alt

alt
Детальніше []

Ретроспективний показ класики романтичного кіно «Лямур тужур»/ Сезар і Розалі в рамках фестивалю «Французька весна»
Вівторок, 18 квітня 2017, 18:30
   18 квітня о 18.30 у галереї «Артсвіт», вул. Січових стрільців 4а відбудеться ретроспективний показ класики романтичного кіно «Лямур тужур»/ Сезар і Розалі в рамках фестивалю «Французька весна» спільно з громадською асоціацією «Альянс Францез». Участь у заході візьме начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов. Детальніше []

Події великодних вихідних у Дніпрі
Вівторок, 18 квітня 2017, 17:12
Великодень у місті, перше обговорення інфекційної безпеки у лікувальних закладах  міста в Україні та нові правила утримання домашніх тварин - все у відео. Детальніше []

У Дніпровській міськраді обговорили інфекційну безпеку у лікувальних закладах міста
Вівторок, 18 квітня 2017, 14:07
alt18 квітня у Дніпровській міській раді відбувся круглий стіл, присвячений питанню інфекційної безпеки у лікувальних закладах міста. До обговорення долучилися представники департаменту охорони здоров'я населення міськради, Моніторингового комітету з інфекційної безпеки, Національної академії медичних наук України, Дніпровської медичної академії, керівники лікувальних закладів міста, представники Держпродспоживслужби міста,  відділу лабораторних досліджень Дніпра та інші.

«Інфекційна безпека – це, передусім, здоров'я містян. Департамент охорони здоров'я населення міськради відгукнувся на пропозицію експертів, науковців, громадськості обговорити таке вкрай важливе для всієї країни та Дніпра питання внутрішньолікарняних інфекцій. Сподіваюся, що провідні експерти допоможуть нам створити так званий  план інфекційної безпеки лікувальних закладів міста, який, можливо, буде оформлений як міська програма «Чиста медицина – безпечна медицина». Мета одна – щоб пацієнти, лікуючись у медзакладах, були захищені», – наголосив  заступник міського голови, директор департаменту охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради Андрій Бабський.

Дніпро наразі став першим містом України, де вже розпочато впровадження моніторингу інфекційної безпеки у лікарнях.

«Останнім часом почали з'являтися дуже стійкі до всіх антибіотиків бактерії, віруси, грибки, які викликають багато побічних ефектів. Ми разом з експертами розробили спеціальний інструментарій для визначення стану інфекційної безпеки того чи іншого лікувального закладу. Він повністю відповідає всім європейським стандартам. Моніторингова програма для аудиту інфекційної безпеки вже впроваджується у лікарні № 9, пологовому будинку № 1 та в лікарні невідкладної медичної допомоги. З-поміж іншого це – дотримання чистоти медичних процедур (медичне приладдя, операційні).  Раніше не існувало системи контролю в цьому питанні, та завдяки керівництву Дніпра його зрушено з місця», – наголосив президент Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів Віктор Сердюк.

Він додав, що такі моніторингові програми впроваджуватимуться й у інших лікувальних закладах міста.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt
Детальніше []

У Дніпрі з’явилися нові правила утримання домашніх тварин
Вівторок, 18 квітня 2017, 13:50
     altНа власників домашніх тварин у Дніпрі чекають нововведення: під час 19-ї чергової сесії міської ради депутати затвердили нові правила утримання братів менших у домашніх умовах та поводження з ними на території міста. Про новації розповів заступник міського голови Михайло Лисенко під час прес-конференції 18 квітня. Так, відповідно до правил, власники собак повинні обов’язково реєструвати свою тварину. Ті, хто має кота, можуть робити це за бажанням. Реєстрація передбачає включення даних про тварину в електронну базу, чіпування собаки чи кота та видачу спеціального жетона, який власники повинні чіпляти тварині на нашийник під час прогулянки.

    «Чіпування дасть змогу швидко знаходити загублених тварин, контролювати кількість безпритульних та перевіряти, чи має тварина всі необхідні щеплення. Ця процедура коштуватиме містянам до 200 грн, проводить її КП «Зооконтроль» за адресою: вул. Березинська, 60. Але з 15 травня до 15 жовтня всі пенсіонери зможуть ввести чіп своїм тваринам безкоштовно», – розповів Михайло Лисенко.

   Посадовець також зазначив, що відтепер власники собак повинні вигулювати їх лише на повідку та мати при собі пакет для утилізації фекалій, інакше – штраф.

   «В ухвалених правилах, відповідно до всіх світових норм, захищені права тварин та встановлена відповідальність власників. Відтепер людей, які порушують правила утримання домашніх тварин, можуть притягнути до адміністративної відповідальності. За виконанням правил стежитиме поліція та КП «Зооконтроль», – розповів заступник міського голови.
   Михайло Лисенко додав, що у планах міськради на цей рік – будівництво майданчика для вигулу собак.

Повна інструкція за посиланням. Детальніше []

Засідання Круглого столу з питань інфекційної безпеки
Вівторок, 18 квітня 2017, 12:00
  18 квітня о 12.00 у приміщенні Дніпровської міської ради (пр. Дмитра Яворницького, 75, 7-й поверх,  Біла зала) відбудеться засідання Круглого столу з питань інфекційної безпеки. Під час заходу буде представлено попередні результати дослідження стану інфекційної безпеки в лікувальних закладах м. Дніпро та напрямки  боротьби з внутрішньолікарняними інфекціями.
   Учасники Круглого столу: заступник Міського Голови, директор департаменту охорони здоров’я А. Бабський, голова Моніторингового комітету з інфекційної безпеки В. Сердюк, представники Національної Академії Медичних Наук України, Всеукраїнського Моніторингового комітету з інфекційної безпеки, голова комісії з інфекційної безпеки м. Дніпро, представники Дніпровської медичної академії, керівники лікувальних закладів м. Дніпро,  представники Держпродспоживслужби м. Дніпро,  відділу лабораторних досліджень м.Дніпро, Центру громадського здоров’я м. Дніпро.
Детальніше []

У Дніпрі відбулася друга унікальна прем'єра шоу-⁠балади «Рудий Мотеле»
Вівторок, 18 квітня 2017, 10:45
    alt 17 квітня у Дніпровському академічному театрі драми та комедії в рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця» відбулася друга прем'єра оновленого твору Йосипа Уткіна «Рудий Мотеле». Художня рада при міському голові підтримала цей проект та виділила грант на його реалізацію. Перша прем'єра твору відбулася ще понад 20 років тому. Нині поему, написану у 1925 р., трохи доопрацювали для сучасного глядача: додали два невеликих монологи та пісню, які написав Олександр Константиновський. Музику до поеми написав композитор з Дніпра Михайло Некрич. Виконав її оркестр «Времена года».
  
   «Я не знаю таких аналогів, щоб в інших містах підтримували своїх композиторів. Ми повинні цим пишатися.  Я брав участь в ухваленні рішення Художньої ради щодо підтримки цього проекту. Я так само хвилююся, хоча сидітиму в залі», – зазначив керівник Художньої ради при міському голові, заслужений діяч мистецтв України Григорій Гельфер.
 
   На сцені виступили усім знайомі актори театру «КВН ДГУ» Євген Чепурняк, Юрій Богуславський, а також співачка Вікторія Брехар. Люди йшли на виставу, щоб побачити улюблених акторів та музикантів.
  
  «Я прийшла, тому що, по-перше, тут оркестр Гаррі Логвіна, по-друге, – наш театр «КВН ДГУ». Чула про програму Бориса Філатова «Культурна столиця». Такий захід я не можу пропустити! Мені було дуже цікаво, і тому я вирішила прийти», – зазначила мешканка Дніпра Людмила.

  alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt Детальніше []

Борис Філатов взяв участь у круглому столі, присвяченому 500-річчю Реформації
Вівторок, 18 квітня 2017, 10:39
    alt 14 квітня у Дніпровській мерії відбувся круглий стіл на тему «Реформація – рух, що змінив світ». У спільному обговоренні п'ятивікової історії взяли участь політики та представники протестантських церков міста. Очільник Дніпра Борис Філатов ґрунтовно підготувався до дискусії – за круглим столом мер зачитав уривки зі своєї дисертації на здобуття ступеня кандидата юридичних наук. «Думаю, ви зрозумієте, про що я говорю і чому зараз, у нинішній своїй діяльності, керуюся тими самими ідеями, про які говорив великий Лютер», – сказав Борис Філатов.
    
     Зокрема, керівник міста навів таку цитату: «В межах мирських стосунків, за Лютером, світська влада повинна керуватися  «естественным правом», практичною доцільністю та спиратися на доводи розуму. Справедливе, хороше рішення повинне прийматися на основі здорового глузду».
   
     Загалом під час круглого столу, який розпочали зі спільної молитви, говорили про важливі здобутки Реформації та акцентували увагу на необхідності відновлення історичної правди про її вплив на розвиток України.
«Коли ми говоримо про майбутнє України, ми стоїмо перед вибором. Один з варіантів – піти у спіраль 1917-го – це означатиме конфлікти. Тоді, сто років тому, це призвело до загибелі мільйонів людей, створення тоталітарної держави, диктатури. Та то була лише спроба знищити християнство. 500 років тому Реформація теж не була простим процесом. Але вона створила потужну парадигму для економічного, культурного та наукового прогресу», – зазначив голова парламентського міжфракційного депутатського об'єднання «За духовність, мораль та здоров'я України», координатор Національного молитовного сніданку Павло Унгурян.

     Довідка. Реформація (від лат. reformatio – перетворення, виправлення) – церковно-релігійне, духовно-суспільне оновлення в країнах Західної та Центральної Європи в XVI столітті, спрямоване на повернення до біблійних першоджерел християнства. Початком Реформації вважають виступ німецького ченця Мартіна Лютера 31 жовтня 1517 р. У цей день він прибив 95 тез до воріт собору у Віттенберзі, в яких доводив, що порятунок і Божа милість досягаються завдяки вірі, а не сповіді в гріхах.

alt

alt

alt

alt

alt

alt
Детальніше []