Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Неділя, Квіт 30


Ви тут: Головна
П'ятниця, 18 березня 2016
Скільки платитимуть за воду мешканці Таромського, Північного та Південного?
П'ятниця, 18 березня 2016, 16:24
altКомунальне підприємство «Дніпроводоканал» відтепер буде займатися питаннями водопостачання трьох віддалених районів Дніпропетровська – Таромського, Північного та Південного. Відповідне рішення ухвалили депутати міської ради минулої сесії. Тож тепер тарифи для зазначених районів будуть такі ж, як і для усіх дніпропетровців. Про це в ході прес-конференції заявили заступник міського голови Михайло Лисенко і голова Самарського району Юрій Федько.
«За новими тарифами мешканці трьох районів будуть платити вже з початку квітня місяця. Передати усі канали водопостачання, а їх колосальна кількість, на баланс КП «Дніпроводоканал» ми плануємо до вересня цього року», - зазначив заступник міського голови Михайло Лисенко.
Раніше мешканці Таромського, Північного та Південногосплачували по 600 гривень на місяць за воду. Для багатьох ця сума була не підйомною. Тепер рахунки складатимуть за наступними тарифами:
 - для мешканців приватного сектору житлових масивів Південне та Північне тарифи становитимуть:
- 5,052 грн. (з ПДВ) за 1м3 на централізоване водопостачання;
- 3,672 грн. (з ПДВ) за 1м3 на централізоване водовідведення.
Загальний розмір тарифу становить – 8,72 грн. (з ПДВ) за 1м3.
Для мешканців багатоквартирних житлових будинків у цих же районах:
- 5, 57 грн. (з ПДВ) за 1м3 на централізоване постачання холодної води;
- 4,05 грн.  (з ПДВ) за 1м3 на централізоване водовідведення.
Загальний розмір тарифу становить – 9,62 грн. (з ПДВ) за 1м3.
«Це яскравий приклад того, що наш міський голова виконує свої передвиборчі обіцянки. Раніше на зустрічі на житловому масиві Північний Борис Філатов обіцяв, що це буде одне з найперших рішень, яке приймуть. І дійсно так і сталося. Перша сесія розглянула це питання», - зазначив голова Самарської районної у місті ради Юрій Федько.
Щодо мешканців селища Таромське, зокрема вулиць Червоноармійська, Народна, Привокзальна, Тельмана, Електрична, з КП «Дніпроводоканал» будуть відкриті особові рахунки та укладені договори на послуги централізованого водопостачання та водовідведення.
Нагадаємо, що з 1 грудня 2015 року державне підприємство «Придніпровська залізниця» реорганізоване у ПАТ «Українська залізниця» Регіональна філія «Придніпровська залізниця».

alt

alt Детальніше []

«Місто без окраїн»: у Дніпропетровську відновлюють зовнішнє освітлення у віддалених районах
П'ятниця, 18 березня 2016, 16:20
    altПрограма міського голови Бориса Філатова «Місто без окраїн» набирає обертів – у віддалених районах Дніпропетровська повним ходом відновлюють зовнішнє освітлення. Сьогодні новий директор КП «Міськсвітло» Дмитро Старовойтов перевірив, як проходять ремонтні роботи у мікрорайоні Краснопілля. Тутешні мешканці вже довгий час  скаржилися на відсутність вуличного освітлення. І нарешті ситуація зрушила з мертвої точки. Наразі працівники «Міськсвітла» відновлюють ліхтарі по вул. Глибока та Заповідна.
    «Наші фахівці вже завершують ремонтні роботи по вулиці Заповідна і вже ввечері тут з’явиться світло. На цій вулиці 82 світлоточки, на яких замінюються світильники і лампи.  По вулиці Глибокій проводяться підготовчі  роботи, після яких теж розпочнеться відновлення зовнішнього освітлення. З початку року у Краснопіллі освітлення відремонтовано на 22 вулицях, на яких встановлено 483 світильники, протягнуто понад 33 км самонесучого проводу.  Тут залишилось попрацювати на 32 вулицях. Окрім того, 15 вулиць цього мікрорайону були безхозними. У зв’язку з цим було прийнято рішення взяти їх на наш баланс для того, щоб  відновити освітлення і у подальшому їх обслуговувати», - повідомив Дмитро Старовойтов.
    Мешканці вулиці Заповідна радіють, що їх вулиця нарешті освітлюватиметься. «Без вуличного освітлення погано жилося: ноги ламали, особливо люди похилого віку. Та й дітей багато на нашій вулиці мешкає. Звісно, що освітлення потрібно. Я впевнена була і зараз це підтверджується, що нова міська влада на чолі з Борисом Філатовим вирішуватиме комунальні проблеми і на віддалених житлових масивах», - поділилася мешканка вул. Заповідна Поліна.
    Дмитро Старовойтов також додав, що по трасі на повороті до Краснопілля «Міськсвітло» встановило електроопору зі світильником, який освітлює пішохідний перехід. На не освітлюваність цієї ділянки дороги та летальні випадки через це краснопільчани скаржилися міському голові Борису Філатову під час його візиту до цього мікрорайону кілька тижнів тому. Тепер цей перехід добре освітлений ввечері.
Загалом у планах на цей рік комунальне підприємство «Міськсвітло» планує встановити та відремонтувати близько 23 тисяч світлоточок по місту.
alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt


 
  Детальніше []

Заперечення, зневіра, покора: Демонтаж незаконного кіоску у центрі Дніпропетровська пройшов гучно, проте успішно
П'ятниця, 18 березня 2016, 16:04
   altКіоск просто посеред центру міста, біля одного з тутешніх торгових комплексів, встановили минулої ночі. Начальник КП «Благоустрій» Руслан Мороз каже, власники споруди приходили до його комунального підприємства, пробували «домовлятися». Та вже сьогодні горе-підприємці робили вигляд, ніби вони бачать один одного вперше.
   «Кіоск поставили позавчора вночі. На місті зруйнованої прибудови будинку. Якісь чи-то представники, чи-то адвокати, які приїхали на місце, навіть не знали прізвище власниці кіоску. Я хочу ще раз звернутися до підприємців і нагадати їм – команда мера Бориса Філатова дійсно продовжує боротьбу з незаконною торгівлею Ми ні з ким не домовляємося, працюємо виключно в рамках закону. Ми робимо все можливе, аби місто стало зручним для кожного його мешканця», - зазначив начальник КП «Управління з організації контролю благоустрою об’єктів сфери відпочинку, споживчого ринку та захисту інтелектуальної власності» міської ради Руслан Мороз.
   Люди, які називалися представниками і адвокатами власниці, не змогли чітко пояснити призначення кіоску. Він по черзі фігурував то як прибудова, то як нерухоме майно. Потім ларьок нібито визначили як рухоме майно.
«На кіоск у них немає документів. Не кажучи вже про дозвільні документи на його встановлення», - пояснив Руслан Мороз.
   Як і раніше, демонтаж проводили під наглядом поліції. Та представники власниці виклали ще одну бригаду правоохоронців. У присутності близько 30 полісменів демонтаж незаконної торговельної споруди таки розпочали. Кіоск відправили на штрафмайданчик.
Мешканці дому, який позбувся нетривалого сусідства з незаконним кіоском, дії представників міської влади підтримують.
  «Він не потрібен тут зовсім. Тут будуть влаштовувати туалети, пиятику. Воно тут непотрібно. І оце все – воно таке саме. Тут поруч, подивіться, не пройдеш», - обурюється жителька тутешнього дому Валентина Федорівна. 
alt

alt

alt
 
  Детальніше []

У Дніпропетровську поменшало «наливайок»
П'ятниця, 18 березня 2016, 15:54
altВ одному зі спальних районів Дніпропетровська прибрали незаконний кіоск, який торгував алкоголем. «Наливайка» працювала просто напроти школи. Постійні клієнти генделика проведеним демонтажем обурені. Кажуть, вони там не лише випивали, а і грали в шахи.                        
Власники «наливайки» на вул. Моніторній отримали припис-попередження ще два тижні тому. Єдине, на що за цей час спромоглися горе-підприємці – зняли вивіску «Бістро» з фасаду свого так званого закладу. Усе інше без змін – безакцизний алкоголь, наїдки сумнівної якості і неприємний запах всередині.
«Ми продовжуємо боротьбу з незаконною торгівлеюв місті. Роботи тривають. Власники цієї «наливайки» мали вдосталь часу, аби виправити ситуацію, та не схотіли цього робити. Я хочу підкреслити, що боротьба з незаконної торгівлею у Дніпропетровську триває. І жодні погрози та залякування в наш бік цій роботі не завадять», - розповів начальник КП «Управління з організації контролю благоустрою об’єктів сфери відпочинку, споживчого ринку та захисту інтелектуальної власності» міської ради Руслан Мороз.
Опівдні «наливайка» повна гостей. Відпочивають тутіз оковитою та за грою в шахи. Продавчиня, та сама, що й два тижні тому, впізналаінспекторів міської ради. Після повідомлення про те, що кіоск будуть демонтувати просто зараз, жінка одразу телефонує власнику.
За двадцять хвилин на місце приїхав невідомий молодик. Хто він є – не зізнається, проте всіляко виступає проти демонтажу. Каже, що претензії до кіоску безпідставні. Мовляв, алкоголем тут не торгують.
А от постійний клієнт колишнього «Бістро» Саша не приховує: випивати тут – справа звична. Те, що свідками такого «релаксу» стають школярі, чоловіка не турбує.
Під наглядом поліції та муніципальної гвардії розпочинається демонтаж. Кіоск відмикають від електрики, розбирають дах і розпилюють бічні металеві листи.
Інший кіоск-порушник, який також отримав припис під час минулого рейду, таки виправився. «Наливайка» зачинилася, а все обладнання і товар з неї вивезли власники.
«Вони виконали умови і припинили торгівлю. Ми бачимо, що тут все зачинено, а всередині вже нічого немає. Тому ми не будемо проводити демонтаж», - сказав Руслан Мороз.

alt

alt

alt

alt

alt Детальніше []

Комунальників Дніпропетровська привітали з професійним святом
П'ятниця, 18 березня 2016, 14:32
altУрочистості відбулись у будинку культури Дніпропетровського Електро Вагонобудівного заводу. Від імені міського голови Бориса Філатова його заступник Михайло Лисенко подякував комунальникам за плідну працю. Почесні грамоти отримали 20 найкращих представники житлово–комунального господарства Новокодацького району.
«Від імені міського голови вітаю вас з професійним святом. Дякую за те, що кожного дня ви працюєте над тим, аби на наше місто було чистим та комфортним для життя», - сказав Михайло Лисенко.
Він також побажав  присутнім миру, здоров'я та злагоди.
Після урочистостей на гостей свята чекала концертна програма. Присутніх розважали творчі колективи будинку культури.
Зазначимо, що у комунальній галузі Дніпропетровська працює близько 9,5 тис людей. Управлінню комунального господарства підпорядковано 13 міських комунальних підприємств. Міські комунальники опікуються організацією виконання робіт з благоустрою території міста. Зокрема, утриманням та  ремонтом доріг,  гідроспоруд, мереж зовнішнього освітлення, а також мостів, шляхопроводів,  міських кладовищ тощо.  
 
 
alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt Детальніше []

Борис Філатов: Перезавантаження міськвиконкому - результати 100денної внутрішньої політики
П'ятниця, 18 березня 2016, 13:22

altВ перші дні свого головування новообраний міський голова  Борис Філатов приступив до перезавантаження влади та розриву корупційних зв’язків, які формувалися в мерії роками.   Звільнення усіх заступників, кардинальне перезавантаження органів виконавчого комітету, скорочення числа чиновників та департаментів – такі пункти одними із перших були у програмі тоді ще кандидата на посаду міського голови. 
Як вдалося це реалізувати і за рахунок чого? Та як у Дніпропетровській міській раді вперше було створено коаліційну більшість?
Виконавча  влада має бути ефективним і оперативним  менеджментом. Для ефективного управління містом з інноваційними змінами і європейськими підходами ми розробили нову структуру виконкому, зазначив у своєму виступі  Філатов.
Я розумію очікування городян. Дніпропетровці хочуть стабільності, впевненості в завтрашньому дні, хочуть бачити місто упорядкованим і комфортним. Розумію, що від благополуччя кожної дніпропетровської сім'ї залежить і благополуччя міста. Хочу вас запевнити - у нашого міста достатньо потенціалу для того, щоб втілити це благополуччя в життя. Просто цей потенціал потрібно ефективно використовувати.
За понад три місяці  створено революційний регламент, який прописаний під функціонал, а не, як було раніше, окремі персоналії.
Розроблено принципово нову – прозору та дієву структуру. Вона  заснована на чіткій взаємодії всіх департаментів міської ради та зрозуміла  для городян.
Нагадаємо, загальна кількість виконавчих органів:  департаментів, управлінь та відділів була  29, стала -17. Чисельність чиновників вдалося скоротити на 31 %.
Тепер у структурі міської ради наступні департаменти та управління:
- Департамент економіки та фінансів (Управління фінансів, Управління економіки, Управління по роботі з активами, Управління економічного розвитку та інвестицій, Управління реклами та торгівлі, Управління охорони навколишнього середовища). Загальна чисельність персоналу - 158 осіб;
- Департамент житлового господарства (Управління з експлуатації житлового господарства, Управління з реформування житлового фонду). Менеджмент – 36 фахівців;
- Департамент соціально-гуманітарної політики (Головне управління соціальних служб, Управління культури, Управління молодіжної політики, Управління спорту)- 127 осіб;
- Департамент комунального господарства (Управління інфраструктури міста, Управління містобудування,  Управління транспорту, ГоловАПУ). Загальна чисельність – 119 осіб;
- ГАСК – регіональний відділ при інспекції архітектурно-будівельного контролю налічуватиме 18 співробітників;
- У Департаменті охорони здоров’я населення працюватимуть 20 фахівці;
- Департамент з питань правопорядку та надзвичайних ситуацій (24 особи);
- А Департамент адміністративних послуг і дозвільних процедур буде налічувати 87 працівників.
Служби забезпечення не мають статусу юридичної особи. Їх -  9. Новим у цьому списку є управління інформаційної політики, яке відповідатиме за роботу з місцевими ЗМІ, PRта зв’язок із громадськістю.
Скоротили чисельність і заступників міського голови. З 6 до 5. «Нова структура відрізняється від старої тим, що вона будувалася під функціональні обов’язки влади, а не у власних інтересах. Головна її перевага – закріплення за вказаними департаментами та управліннями конкретних функцій.
До того ж скоротили чисельність і деяких комунальних підприємств. А ті,які дублювали функціонал один одного – об’єднали.  Чітка структура міськвиконкому, його прозора робота дозволить заощадити чимало коштів. А головне - прозора робота влади дозволить залучити нам інвестиції і стати привабливим містом для міжнародних партнерів.
Мерія повинна і буде діяти від імені територіальної громади.
Важливе завдання виконкому - управління, як власним розвитком, як органу місцевого самоврядування, так і взаємодію з усією територіальною громадою.
Мета роботи місцевого самоврядування - ефективна реалізація постійно збільшуються очікувань жителів територіальної громади. А для цього необхідно підвищити якість роботи міськвиконкому, постійно вдосконалювати форми і методи роботи, своєчасно приймати організаційні рішення. - підкреслив мер.
 
Проте, робота виконавчих органів неможлива без ефективної роботи депутатського корпусу. Вперше в Дніпропетровській міській раді було створено коаліційну більшість. До неї увійшли представники фракції «УКРОП», «Самопоміч», «Опозиційний блок-Дніпропетровськ» та представник від фракції БПП «Солідарність».
«Я хочу подякувати усім депутатам за активність. Запевняю – у мене немає ніякого бажання позбавляти їх функцій контролю виконавчої влади. Я просто хочу, аби мене почув кожен народний обранець. Депутат – головна зв’язуюча ланка між мешканцями міста та владою».Я прихильник персональної відповідальності. Тому і від депутатів хотів би бачити персональну відповідальність та ефективну співпрацю з жителями, аби кожен голос мешканців був почутий - наголосив міський голова  Борис Філатов.
 

Детальніше []

У Дніпропетровську стартував Чемпіонат України з плавання
П'ятниця, 18 березня 2016, 12:05

altУ спортивному комплексі «Метеор» розпочався Чемпіонат України з плавання серед дітей та дорослих. Вперше в історії українського плавання ці змагання ліцензовані міжнародною федерацією. Для участі у Чемпіонаті зареєструвалося 500 учасників із різних куточків України. Спортсменам є за що боротися, адже перемога у цьому чемпіонаті – перепустка на Олімпійські ігри, які пройдуть у Ріо-де-Жанейро.
«Я хочу привітати всіх учасників змагань. Варто зазначити, що Дніпропетровськ вперше приймає змагання такого рівня. І це по праву знакова подія для нашого міста. Проведення таких змагань – це перша сходинка до реалізації плану Бориса Філатова та його команди зі становлення нашого міста як спортивної столиці України», - зазначив перший заступник міського голови Дмитро Погребов, який приїхав привітати спортсменів із початком змагань.
Для плавців участь у Чемпіонаті – це гарна нагода перевірити свої сили та вміння і підкорити ще одну сходинку на шляху до спортивного олімпу. Загалом, у змаганнях  беруть участь 16 областей України, місто Київ, та представники із республіки Молдова. Тетяна Перстньова – одна із фавориток своєї команди. Дівчина рішуче налаштована зайняти призове місце і відправитися до Ріо-де-Жанейро. Та й досвід участі в таких масштабних змаганнях є – спортсменка вже брала участь в Олімпійських Іграх, які проходили в Нанкіні. 
«У Дніпропетровську ми вдруге. Нас гарно тут приймають. Завжди висока конкуренція і це кращий поштовх до боротьби. Я буду старатися показати якнайкращі результати, аби стати на п’єдестал переможців», - із упевненістю заявила Тетяна.
Є за що змагатися і юніорам. Переможці цієї вікової категорії поїдуть на Чемпіонат Європи, що пройде у Лондоні. За честь представити нашу країну в англійському чемпіонаті змагається Данило Підгорний – вихованець спортивної школи «Метеор». Хлопцю лише 14 років, але він вже може пишатися серйозними досягненнями у цьому виді спорту. 2 роки тому Данило здобув декілька медалей на змаганнях у Німеччині.
«Хоча я й займаюся плаванням 8 років і не вперше на таких масштабних змаганнях, та місце хвилюванню все ж є. Сьогодні я долав дистанцію у 200 метрів, плив у стилі «Дельфін». Чесно, для мене він дуже складний, але зумів показати  гарний результат – 2,24. Сподіваюся потрапити у фінал», - поділився своїми планами спортсмен.
Чемпіонат триватиме 4 дні. Вже наприкінці цього тижня будуть визначені переможці. У свою чергу міська влада буде і далі працювати у всіх напрямках, щоб Дніпропетровськ приймав змагання міжнародного та національного масштабу не тільки з плавання, але і в інших видах спорту.
alt

alt

alt

alt

alt

alt


 

Детальніше []

На засіданні комісії з питань бюджету та фінансів розповіли, які спортивні стадіони Дніпропетровська отримають нове життя
П'ятниця, 18 березня 2016, 10:56
altДепутати говорили про плани на майбутнє та бюджетний проект на 2016 рік комунального підприємства «Молодь- спорт».
В планах підприємства відремонтувати стадіон «Авангард». Минулого року вже була зроблена перша частина проектної документації стадіону.
«Загалом, можна сказати, що роботи виконані на 50%,  ще необхідно зробити другу частину проекту -  баскетбольне, волейбольне та два  футбольних  поля, тенісний майданчик, тир та  бігові доріжки», - сказав директор комунального підприємства «Молодь-спорт» Геннадій Лебідь.
За його словами необхідно також буде профінансувати роботи, які були виконані минулого року, але не були оплачені – це відведення землі та  топографічні роботи. За словами директора комунального підприємства,  цього року на реалізацію проекту необхідно  виділити близько 370 тисяч гривень. Депутати одноголосно підтримали фінансування ремонту стадіону «Авангард».
Другий об'єкт, який планує реконструювати  КП «Молодь спорт» – Спортклуб на житловому масиві Червоний камінь. «Приміщення там  майже готове, необхідно тільки закінчити з освітленням та підлогою. Планується, щоб у спортклубі була тренажерна зала та зала для занять єдиноборствами», - сказав Геннадій Либідь.
Він додав, що було б непогано, якби у тренажерній залі безкоштовно могли займатись воїни АТО, а з ними  щоб працювали тренери-волонтери.
Член бюджетної комісії Анастасія Староскольцева звернулась до депутатів з проханням підтримати проект реконструкції спорт-клубу. Вона також зазначила, що можна скоротити витрати на закупівлю обладнання за рахунок залучення спонсорських коштів. «Попередньо з цього приводу вже була розмова з футболістом Романом Зозулею, він сказав, що допоможе комунальному підприємству із придбанням тренажерів», - сказала Анастасія Староскольцева. Депутати одноголосно підтримали фінансування проекту реконструкції спортивного клубу.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt
  Детальніше []

У Дніпропетровську стартував ІІІ Відкритий конкурс скрипалів і віолончелістів імені Леоніда Когана
П'ятниця, 18 березня 2016, 10:14
 
    altТрадиційно відкриття конкурсу проходило у концертній залі Дніпропетровської філармонії ім. Л. Когана. Під час заходу конкурсантів та глядачів від імені міського голови Бориса Філатова привітав начальник управління культури та мистецтв міськради Євген Хорошилов.     
   «Знаковим можна назвати проведення конкурсу скрипалів і віолончелістів імені Леоніда Когана. Згадуємо нашого великого земляка Леоніда Когана і дуже сподіваємося, що ті паростки любові до вічного, які він заклав, проростатимуть на його Батьківщині. Нехай цей конкурс для усіх учасників стане не лише  сходинкою для професійного розвитку, а й дасть можливість говорити про Дніпропетровськ як культурну столицю України. Саме таку задачу ставить міський голова Борис Філатов.  Ми раді вітати усіх на третьому конкурсі», - зазначив Євген Хорошилов.   
    Усім музикантам-учасникам конкурсу він побажав успіхів, глядачам – гарної музики і приємних вражень. Після привітань для глядачів виступив академічний симфонічний оркестр  Дніпропетровської філармонії ім. Л. Когана (диригент – заслужений діяч мистецтв України Наталія Пономарчук).
   Цього року до участі у конкурсі заявки подали 64 солісти і 8 колективів з 9 областей України (Дніпропетровської, Київської, Львівської, Одеської,Полтавської, Харківської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської). 18-19 березня у приміщенні Дніпропетровської дитячої музичної школи № 7 відбудуться прослуховування учасників конкурсу. Оцінюватиме конкурсантів високопрофесійне журі, яке очолює професор кафедри скрипки, камерного ансамблю і квартету Львівської Національної Музичної академії ім. М.Лисенко Юрій Анатолійович Соколовський.
   Урочиста церемонія нагородження та гала-концерт переможців проходитиме 20 березня о 12.00 у концертній залі Дніпропетровської філармонії ім. Л. Когана.
 alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt


  Детальніше []

Прес-конференція щодо передачі мереж Придніпровської залізниці на баланс КП «Дніпроводоканал»
П'ятниця, 18 березня 2016, 09:49
     18 березня о 13.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. Д. Яворницького, 75, біла зала) відбудеться прес-конференція заступника міського голови Михайла Лисенка та голови Самарської районної у місті ради Юрія Федька щодо передачі мереж Придніпровської залізниці на баланс КП «Дніпроводоканал» для обслуговування мешканців житлових масивів Північний, Південне, Таромське . Детальніше []