Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Квіт 25


Ви тут: Головна
П'ятниця, 17 березня 2017
Представники міської ради розповіли, як цьогоріч в Дніпрі здійснюватиметься літня сезонна торгівля
П'ятниця, 17 березня 2017, 16:15
alt17 березня начальник управління реклами Дніпровської міської ради Руслан Мороз та начальник управління торгівлі департаменту економіки, фінансів та міського бюджету Олександр Каховський на прес-конференції розповіли, як цьогоріч у Дніпрі буде організована літня торгівля. Щоб отримати дозвіл та місце для своєї діяльності, підприємці мають звертатися до КП «Управління з організації контролю благоустрою об'єктів сфери відпочинку, споживчого ринку та захисту інтелектуальної власності».

«Інспектори перевірятимуть, чи є можливість надати ті чи іншу територію, чи не зайнята вона, чи не переповнена одним видом торгівлі. Якщо надати її неможливо, підприємцям пропонуватимуть інші місця, де вони зможуть займатись своєю діяльністю», – зазначив Олександр Каховський.


Посадовці зазначають, що цього року представників бізнесу, які хочуть працювати влітку, в Дніпрі більше, ніж минулого. Кількість бізнесменів з інших міст також зростає. Особливим попитом користується Січеславська Набережна. Для підприємців влаштували «змагальну зустріч», на якій вони самі вирішували, скільки готові сплачувати за оренду місця на набережній. На сьогодні вже розподілені локації для мобільних кав'ярень та атракціонів. Базова сума, яку бюджет міста мав отримати від оренди цих місць, – 74 тисячі гривень, але після спілкування бізнесменів вона зросла до 187 тисяч гривень. Такі цінові змагання влаштовуватимуть стосовно тих місць, на які претендує більше двох підприємців. Перевагу віддають тому, хто готовий внести більшу суму в бюджет міста.

«Ми домовилися з однією з великих мереж з продажу продукції хай-тек про те, що цьогоріч на набережній з'явиться велика точка прокату гіроскутерів, електровелосипедів та інших подібних засобів. Це забезпечить серйозні вливання в міський бюджет, а дніпряни зможуть орендувати таку техніку», – сказав Руслан Мороз.

В умовах угоди з компанією, яка влаштовуватиме точку прокату, буде прописаний пункт щодо страхування орендаторів гіроскутерів та пішоходів, якщо їх випадково зачепить клієнт прокату. Більш того, буде працювати безкоштовна школа. Без навчання в ній людина не зможе користуватися цими засобами пересування. Організують і прокатну лінію.

Крім того, фахівці КП «Управління з організації контролю благоустрою об'єктів сфери відпочинку, споживчого ринку та захисту інтелектуальної власності» наразі працюють на визначенням меж парків Дніпра, адже наразі їх мають лише два об'єкти. Щодо торгівлі на їхній території необхідно звертатися до адміністрації парків. Функціонуватимуть у місті й літні майданчики кафе та ресторанів. Щоб отримати дозвіл на таку діяльність, необхідно звертатися до управління торгівлі   департаменту економіки, фінансів та міського бюджету.

«Літній майданчик – це один з найменш досліджених об'єктів. Якщо з МАФами все зрозуміло, то для літніх майданчиків характеристики не прописані. Вони не можу мати засклення та даху, який поєднується зі стінами. В законі чомусь немає повної характеристики. Проте, якщо хтось захоче засклити такий об'єкт, то ми його демонтуємо, адже він вже стане МАФом», – зазначив начальник управління торгівлі департаменту економіки, фінансів та міського бюджету Олександр Каховський.
alt

alt
Детальніше []

Борис Філатов передав ще одному терцентру соціального обслуговування в Дніпрі ключі від нового автомобіля
П'ятниця, 17 березня 2017, 16:09
alt17 березня міський голова Дніпра Борис Філатов передав територіальному центру соціального обслуговування в Соборному районі ключі від нового автомобіля Fiat Doblo. Це вже другий міський терцентр, який цьогоріч отримав компактний фургон. Італійська автівка з містким багажником надзвичайно необхідна, адже нею буде простіше доправити немобільних підопічних центру до лікарні. Очільник Дніпра Борис Філатов наголосив: територіальні центри й надалі одержуватимуть необхідну підтримку від міської влади. За словами керівника міста, це один із основних пріоритетів мерії.

«Можу з упевненістю сказати, що за останні півтора року матеріально-технічне забезпечення терцентрів покращилося в рази. Раніше ці заклади, мабуть, і мріяти не могли про такі сучасні італійські автомобілі. Міська влада піклуватиметься не лише про вихованців, а й про працівників центрів», – сказав Борис Філатов.


Під опікою Соборного терцентру – майже 1,5 тис. бабусь та дідусів. Пенсіонерам допомагають у різних справах – від отримання перукарських послуг до генерального прибирання у їхніх квартирах. Центр також готує благодійні обіди та надає матеріальну допомогу. На денне перебування з оздоровчими процедурами терцентр готовий прийняти 30 дніпрян похилого віку. Також завдяки підтримці мерії у закладі вдалося провести низку ремонтів, оновити меблі, придбати необхідну побутову техніку – пральну та посудомийну машини, холодник, кондиціонер. Для підопічних закупили інвалідні візки, ходунки, тростини та облаштували комп'ютерний клас. Подбали й про працівників центру. Для роботи вони отримали новий спецодяг, сумки-візки та велосипеди.

Зазначимо, що в Дніпрі функціонують 8 територіальних центрів соціального обслуговування. У кожному районі міста люди похилого віку можуть звертатися до них за підтримкою та соціальною допомогою. Щоб поліпшити матеріально-технічну базу терцентрів, з міського бюджету виділено 5,1 млн грн. У січні цього року мер Борис Філатов уже передав ключі від нового авто Індустріальному терцентру.
alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt
Детальніше []

Борис Філатов: Завдяки інноваційним рішенням ми підвищимо рівень безпеки у школах
П'ятниця, 17 березня 2017, 15:55
altУ Дніпрі стартував проект «Безпечна школа», який фактично є унікальним для України. Першим його учасником стала середня школа №140. Тут встановлена «розумна» система, яка фіксує час перебування дітей у навчальному закладі, а за шкільними коридорами стежать відеокамери. Потрапити до будівлі можна лише за спеціальними картками-перепустками. Крім того, у приміщенні школи встановлені турнікети, а на другорядних входах – електромагнітні замки.Як працюють нововведення, 17 березня особисто перевірив очільник Дніпра Борис Філатов. 
 
«Усе дуже наочно та практично. Мерія Дніпра, використовуючи різні технічні інновації, намагається протистояти зростанню рівня злочинності. Ми хочемо, щоб такі проекти розповсюджувалися.  До 2020 року плануємо підключити до системи всі школи міста», – сказав Борис Філатов. 
 
Проект «Безпечна школа» передбачений Програмою розвитку освіти в місті Дніпро на 2016-2020 роки. В основі системи – центральний сервер, майже 40 зовнішніх і внутрішніх камер відеоспостереження. Загалом мережа спроектована як елемент великої системи для подальшої інтеграції в проект «Безпечне місто». Технологія звільняє педагогів від засилля паперових звітів та суттєво заощаджує час, адже всі дані, зокрема до управління освіти міста, передаватиме комп’ютерна програма. 
 
«Це – вимога часу. Ми маємо можливість аналізувати відвідуваність учнів. Уже за 15 хвилин після дзвінка ми отримуємо зведені дані. Те саме стосується персоналу. Раніше це робилося вручну», – пояснила директор школи Наталя Кулик. 
 
Проект також створює умови для обмеження доступу сторонніх на територію шкіл. Для дітей, вчителів та персоналу передбачені персоніфіковані картки. У дітей вони мають вигляд учнівських квитків. У персоналу це перепустки, в які вмонтований чіп з основною інформацією про власника. Інші відвідувачі зможуть потрапити до приміщення за спеціальною номерною карткою тимчасового доступу. Загублені дитячі картки одразу блокуються, всю інформацію про пересування дитини під час навчального процесу батьки, за бажанням, можуть отримати в смс-повідомленні. 
 
«Я бачу, коли моя дитина прийшла до школи і коли пішла з неї. Це зручно. Я спокійна за сина», – каже мати одного з учнів Інна Спиридонова. 
 
У разі непередбачуваної ситуації система надасть дані про всіх, хто перебуває  в будівлі закладу. 
 
На центральному сервері відео зберігатиметься 45 діб. У мерії планують, що протягом цього року до проекту приєднаються ще два навчальні заклади: навчально-виховний комплекс №28 і середня загальноосвітня школа №20.
 
Довідка. У Дніпрі працює 160 шкіл, в яких навчається понад 91 тис. школярів.
alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt
Детальніше []

Передача автомобіля Fiat Doblo в територіальному центрі соціального обслуговування населення Соборного району
П'ятниця, 17 березня 2017, 14:00
17 березня о 14:00 в територіальному центрі соціального обслуговування населення Соборного району (вул. Космічна, 9) відбудеться передача автомобіля  Fiat Doblo. Участь у заході візьме міський голова Борис Філатов.

Увага! Підхід міського голови до преси після закінчення заходу.
Довідка:
Це вже другий автомобіль, який передається терцентрам. У січні 2017 – го ключи від нового  Fiat Doblo отримав терцентр Індустріального району.  Фургон Fiat Doblo функциональний. Зокрема, в ньому можна перевозити немобільних підопічних у медичні заклади. 
У 2016 році матеріальну базу Соборного району оновили на загальну суму  1201,97 тис. грн. Придбали : інвалідні візки, ходунки, милиці, ліжка, матраци, подушки, ковдри, постільну білизну, пральну та посудомийну машини, кондиціонери, меблі, комп’ютерний клас. Відремонтований коридор 1 поверху, встановлена протипожежна сигналізація.  За допомоги депутатів міської ради полагоджений дах, приміщення їдальні та кімнати відпочинку підопічних центру.
Аби покращити матеріально- технічний стан територіальних центрів із міського бюджету цьогоріч виділено 5,1 млн грн.
 
УВАГА! ВІД`ЇЗД ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ НА ОБИДВА ЗАХОДИ ВІД МІСЬКОЇ РАДИ (ШЛАГБАУМ) о 12:40.
Детальніше []

Проект «Народна філармонія» стартує вже 18 березня!
П'ятниця, 17 березня 2017, 13:38
alt18 березня в палаці культури «Енергетик» (вул. Космонавта Волкова, 11-а) на житловому масиві Придніпровськ виступатиме театр «КВН ДГУ» з програмою кабаре «Весёлый песец». Початок концерту о 12:00.
 
19 березня цей самий виступ у місцевому палаці культури побачать мешканці селища Чаплі. Розпочнеться концерт теж о 12:00 за адресою: вул. Чаплинська, 139.
 
Наприкінці травня концерти в рамках «Народної філармонії» відбуватимуться на відкритих майданчиках.

Довідка. Проект «Народна філармонія» в рамках програми міського голови Бориса Філатова «Культурна столиця» розпочався в 2016 році. Його мета – дати можливість містянам, які живуть у віддалених куточках Дніпра, культурно збагачуватися та відвідувати безкоштовні концерти талановитих артистів поруч зі своїм домом. Торік для мешканців міста влаштували 6 таких заходів у палацах культури Дніпра.

Детальніше []

Відкриття першої в Дніпрі системи відеонагляду та контролю за проходженням навчально-виховного процесу в рамках міської програми «Безпечна школа» в СЗШО №140
П'ятниця, 17 березня 2017, 13:15
17 березня о 13:15 в СЗШО № 140 (вул. Мандриківська, 151) відбудеться відкриття першої в Дніпрі системи відеонагляду та контролю за проходженням навчально-виховного процесу в рамках міської програми «Безпечна школа». Участь у заході візьме міський голова Борис Філатов.

Увага! Підхід міського голови до преси після закінчення заходу.
Довідка:
У школі продемонструють пропускний режим навчального закладу: блокування вхідних дверей, роботу турнікетів,ознайомлять із центром обробки та архівації інформації щодо відеоспостереження в приміщенні школи та на її території, обліку відвідування навчального закладу учнями, працівниками та гостями,презентують програмне забезпечення для ефективного управління навчальним закладом АС «Школа». 
Детальніше []

Відкриття виставки акварелі «Весняний розмай» у приміщенні Дніпровського Будинку мистецтв Дніпровської міської ради
П'ятниця, 17 березня 2017, 12:00
17 березня о 12:00 у приміщенні Дніпровського Будинку мистецтв Дніпровської міської ради (вул. Філософська, 23)   відбудеться відкриття  виставки акварелі «Весняний розмай». Участь у заході візьме начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов.
alt

alt

alt

Довідка:
Ця мистецька імпреза в Будинку мистецтв вже стала традиційною: цього року виставка проводиться уже в п’яте.   Експозиція  є художнім  відображенням весняного настрою авторів та зустрічі весняного пробудження природи. Мешканці та гості міста матимуть змогу познайомитися на виставці з розмаїттям творчих пошуків провідних акварелістів Дніпра,  Кам’янського, Нікополя, Запоріжжя, що відображають їх світосприйняття та оригінальні пластичні рішення. В експозиції виставки представлено близько 120 акварельних робіт 40  професійних художників. Серед авторів – як члени Національної спілки художників України такі як заслужений художник України В’ячеслав Данилов,  Валентина Лаушкіна, Валерій Самохвалов,  В’ячеслав Юрченко, Анатолій Оніщенко, Ольга Северин, Сергій Бабич, Анатолій Дерев’янко, Костянтин Поддубко, Василь Коркішко, Іван Коваленко, Віктор Родіонов, Михайло Кублик, голова Правління клубу «Кобзар» Ірина Колядіна,  кандидат наук Сергій Полюшкін, голова об’єднання “Акварелісти Дніпра» Олександр Фатєєв, так і молоді професійні художники. Прикладом для молоді є роботи художників, що ведуть викладацьку роботу: Олена Половна-Васильєва, Юлія Барко, Валентин Назаренко, Галина Шевцова, Альона Забіяка, Лариса Зелікова. Відвідувачі зможуть побачити  різні жанри:  портрет, пейзаж, натюрморт, абстрактні роботи. Організатори планують проведення творчих зустрічей, обговорення творчих пошуків художниками сьогодення.
Виставка буде працювати з 17 березня до 10 квітня цього року щодня з 10:00 до 17:30 (окрім  суботи та неділі).

Детальніше []

Зміна руху електротранспорту на 20 березня
П'ятниця, 17 березня 2017, 09:46
alt20 березня 2017 року  трамвайний маршрут №15 з 21:00 буде здійснювати перевезення пасажирів за скороченим маршрутом до вулиці Давидова, повідомляє КП «Дніпровський електротранспорт».

Тимчасові зміни пов’язані з проведенням робіт по ремонту трамвайної колії по пр. Металургів в районі кінцевої зупинки «вул. Криворізька».
Останні відправлення трамваїв з кінцевих зупинок по маршруту:
  • від Залізничного вокзалу  о 20:34,
  • від  вулиці Криворізька о 21:03.
Детальніше []