Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Квіт 25


Ви тут: Головна
Четвер, 16 березня 2017
Дніпровські спортсмени у складі збірної України перемогли на міжнародному турнірі з рукопашного бою
Четвер, 16 березня 2017, 16:50
altЗ 7 по 12 березня 2017 року у місті Дальсфен (Королівство Нідерланди) проходив 26-ій відкритий міжнародної турнір IBF з рукопашного бою «Dutch Open Championships». У ньому взяли участь понад 250 спортсменів  з 14 країн світу, в тому числі і з США.

У складі збірної команди України в цьому міжнародному турнірі взяли участь 6 спортсменів  міської федерації  рукопашного бою м.Дніпра.

За підсумками змагань збірна команда України посіла почесне 1 місце. Значний внесок у цю перемогу вклали спортсмени з Дніпра, які завоювали 6 золотих медалей та 1 бронзову.

Результати виступів спортсменів міської федерації рукопашного бою м. Дніпра  на відкритому міжнародному турнірі IBF з рукопашного бою «Dutch Open Championships»:
  • Босенко Тарас - 4 місце (легкий контакт). Тренер - Сотникова Н.А.
  • Гончаренко Артем - 1 місце (легкий контакт). Тренер - Іващенко В.В.
  • Сотников Вадим - 1 місце (ката); 1 місце (групове ката); 1 місце (дозований контакт). Тренер - Волошин А.А.
  • Удод Григорій - 3 місце (легкий контакт). Тренер Волошин А.А.
  • Шитіков Гліб - 1 місце (легкий контакт). Тренер - Волошин А.А.
  • Халецький Андрій - 1 місце (легкий контакт). Тренер - Сотников В.В.
Детальніше []

Міська рада Дніпра вживає заходів для поліпшення дорожнього руху у зв’язку з ремонтом Центрального мосту
Четвер, 16 березня 2017, 14:09
altДніпровська мерія працює над тим, щоб покращити дорожній рух та зменшити кількість заторів, які виникають у зв’язку з ремонтом Центрального мосту. Про це під час прес-конференції 16 березня повідомив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев.

«Наразі ми, погодивши рішення з поліцією, змінили режим роботи близько 15 світлофорних об’єктів у місті – підвищили пропускну здатність основних напрямків руху, щоб зменшити кількість заторів. Також ми розглядаємо варіант курсування двох катерів між центром міста та житловим масивом Сонячний, але за день катер може переправити лише 7 тис. людей. Для порівняння, автобусами через Центральний міст щодня їздять близько 300 тис. містян. Маємо пропозиції від мешканців Дніпра щодо перенесення кінцевих зупинок транспорту. Тож розглядатимемо всі можливі варіанти», – зазначив Ігор Маковцев.

Крім цього, посадовець розповів, що при міській раді створено робочу групу з визначення місць зупинок транспортних засобів загального користування. До неї увійшли працівники департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міськради, поліцейські та перевізники.

«Мета цієї робочої групи – створити в місті єдині зупинки для всіх маршрутів. Адже зараз водії маршруток та автобусів зупиняються, де їм заманеться: хтось – перед світлофорами, хтось – за ними, а хтось – на зупинках. Вивчатимемо всі маршрути міського транспорту загального користування, будемо виїжджати на місця та знаходити компроміс», – зазначив Ігор Маковцев. Детальніше []

Нарада з проведення загальноміського суботника 08.04.2017 до Дня Довкілля 2017, яка відбудеться 17.03.2017 з 15:00 до 16:00
Четвер, 16 березня 2017, 10:44

Департаментом екологічної політики Дніпровської міської ради ініційовано робочу нараду з проведення загальноміського суботника 08.04.2017, присвяченого Дню Довкілля 2017, яка відбудеться 17.03.2017 з 15:00 до 16:00 у приміщенні зали прийому офіційних делегацій (біла зала) Дніпровської міської ради.

Запрошуємо представників громадських організацій взяти участь в обговоренні та/або надати пропозиції до департаменту.
 

Детальніше []

Зміни руху електротранспорту на 16 березня
Четвер, 16 березня 2017, 09:53
alt16 березня 2017 року трамвайний маршрут №15 з 22:00 буде здійснювати перевезення пасажирів за скороченим маршрутом до вулиці  Давидова, передає КП «Дніпровський електротранспорт».

Тимчасові зміни пов’язані  з  проведенням  робіт по ремонту трамвайної колії  по  проспекту Металургів в районі кінцевої зупинки «вул. Криворізька».
Останні відправлення трамваїв з кінцевих зупинок по маршруту:
  • від Залізничного вокзалу о 21:34,
  • від  вулиці Криворізька о 22:03.
Детальніше []