Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Неділя, Квіт 30


Ви тут: Головна
Середа, 16 березня 2016
У місті з початку року усиновлено 4 дітей
Середа, 16 березня 2016, 17:39
    altЯкщо з тих чи інших причин дитина залишилась без батьківського піклування, фахівці управлінь-служб у справах дітей приймають рішення щодо влаштування такої дитини саме в сім’ю, а не в дитячий будинок. На сьогодні на обліку в районних управліннях-службах у справах дітей  знаходяться 1 тисяча 667 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із них 90%, а саме 1 тисяча 554, виховуються у родинах – це прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, опіка і піклування.
    «Сьогодні у місті 81 прийомна сім’ї, 11 дитячих будинків сімейного типу. У минулому році по місту було усиновлено 77 дітей, з них 5 іноземцями, решта – українцями. З початку цього року усиновлено четверо дітей. При цьому знову ж таки з початку року у місті без батьківського піклування залишилось 63 дитини. Із числа таких діток 10 влаштовано під опіку, 2 у прийомні родини, 12 дітей тимчасово влаштовано у сім’ї громадян, які братимуть над ними опіку, 19 дітей зараз перебувають у центрі реабілітації і 9 дітей – в лікарнях»,- повідомила під час прямої телефонної лінії начальник управління-служби у справах дітей міськради Алла Литовченко.
    Вона зазначила, що  у місті залишився один дитячий будинок, що на житловому масиві Тополя. Там зараз мешкають 18 дітей. «Якщо у нас з’являються діти, батьки яких позбавлені батьківських прав, особливо маленькі і без хвороб, їх одразу забирають у родини. Достатньо важко влаштувати у родини одразу, наприклад, четверо, п’ятеро  рідних між собою дітей. За законодавством, необхідно усіх рідних братів та сестер влаштовувати в одну сім’ї, не розділяючи їх. Раніше таких дітей можна було «роз’єднувати», якщо вони разом довго не проживали, зараз цього робити не можна, за винятком тяжкої хвороби у когось із дітей», - додала Алла Литовченко Детальніше []

Моя ініціатива – задовольнити вимоги депутатів, - В’ячеслав Мішалов
Середа, 16 березня 2016, 16:04
altНовообраний  секретар міської ради В’ячеслав Мішалов, якого на сьогоднішньому засіданні сесії депутати обрали більшістю у 37 голосів, розповів про своє бачення роботи на новій посаді. Контроль за тим, чи буде він, як секретар, дотримуватися аполітичності, Мішалов поклав на представників ЗМІ і громадськості.
В’ячеслав Мішалов є членом фракції «Самопоміч». Він також входить до коаліційної більшості міськраді. Сам зізнається – від призначення «не стрибає до стелі», проте надану довіру обіцяє виправдати.
«Я ставлюся до цього виважено та спокійно. Це не було моєю самоціллю. Моя кандидатура є компромісним варіантом, яка задовольнила більшість депутатів. Це великі відповідальність і праця. Довіру депутатів треба виправдати», - зазначив В’ячеслав Мішалов.
Своє призначення на посаду секретаря він назвав несподіваною. І додав – розуміє весь об’єм нової роботи і намагатиметься виконувати її ефективно.
«З того, що коїлося в залі, я бачу, що є низка питань з проведення сесії. Моя особиста думка – посада секретаря трохи перебільшена. Його завдання правильно готувати сесію і проводити її оперативно. Секретар не повинен бути ініціативним. Він – модератор, який обслуговує депутатів і депутатський корпус», - повідомив новопризначений секретар міськради.
Він також розповів про вагання у «Самопомочі» стосовно висунення своєї кандидатури на посаду секретаря. Крім того, В’ячеславМішалов підтримав новий електронний формат роботи депутатів із матеріалами сесії.
«Є ті, кому комфортно так працювати. Є й такі, кому такий формат роботи не дуже до вподоби. Для таких, за їх проханням,  матеріали будуть роздруковуватися. Поруч лежатиме олівець. Депутатам має бути зручно працювати», - каже Мішалов.
  Детальніше []

Сьогодні на сесії депутати міськради проголосували за проект рішення про внесення змін та доповнень у список постійних комісії міськради
Середа, 16 березня 2016, 15:58
altЧерез те, що  В'ячеслав Мішалов обраний секретарем міської ради, він  поступився місцем у комісії з питань бюджету та фінансів Олександру Купрієнко. Ігор Лаппо помінявся місцями з Русланом Красновим – тепер Ігор Лаппо у комісії з питань транспорту, зв'язку та екології, а Руслан Краснов – у комісії з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та міжнародних зв'язків. Окрім того, згідно прийнятому рішенню, Загід Краснов та Катерина Збарська  тепер працюватимуть  у комісії з питань етики, материнства та дитинства. Детальніше []

Депутати проголосували за вирішення питань водопостачання Північного, Південного і Таромського
Середа, 16 березня 2016, 14:40
altМережа водопостачання та водовідведення до житлових будинків у цих житлових масивах нині перебувають на балансі ДП «Придніпровська залізниця». Останнім часом жителі цих районів все частіше обурюються. Тариф, за яким вони сплачують за централізоване водопостачання, куди вищий за ціну на воду, яку виставляє КП «Дніпроводоканал».
За взяття мереж водопостачання Північного, Південного і Таромського на баланс КП «Дніпропроводоканал» було віддано 54 голоси.
З вимогою розглянути це питання на сьогоднішній сесії просто під стіни мерії приїхали жителі цих районів.
Це одне з найболючіших проблем вищезгаданих районів.
Борис Філатов назвав це питання багатостраждальним і подякував депутатам за їхню готовність конструктивно його вирішувати.
  Детальніше []

Депутати звернулися до Президента та міжнародної спільноти з вимогою звільнити українських бранців у Росії та на окупованих територіях
Середа, 16 березня 2016, 14:25
altТаке звернення до сесійної зали винесла фракція «Самопоміч». Артем Хмельников зачитав повний текст звернення. Міський голова, звертаючись до депутатів, попросив підтримати це звернення, не зважаючи на політичні вподобання.
Звернення підтримали 56 народних обранців. Депутати звернулися до Президента України Петра Порошенка,  Міністра закордонних справ Павла Клімкіна, а також до Генерального консульства Німеччини, Чеського та Литовського консульств у Дніпропетровську.  Ще один адресат - представництво Росії.
У зверненні депутатів міськради мова йде про захист прав і звільнення українських бранців Надії Савченко, Олега Сенцова та інших патріотів.
"Це не вказівки гаранту.  Я упевнений, він приймає необхідні заходи, аби звільнити всіх полонених", - зауважив Борис Філатов та подякував депутатам за таку єдність у цьому питанні. Детальніше []

Депутати проголосували за нову структуру виконавчих органів міської ради
Середа, 16 березня 2016, 13:59
altВона запрацює з 15 травня 2016 року. Борис Філатов привітав усіх мешканців Дніпропетровська з надбанням цього важливого документу.
Нова структура передбачає прозору та зрозумілу взаємодію всіх підрозділів і прозору роботу влади.
Структура також передбачає скорочення держслужбовців і розпорядників коштів міської ради. Детальніше []

В'ячеслав Мішалов став новим секретарем міськради
Середа, 16 березня 2016, 13:21
altТакі результати таємного голосування депутатів. "За" кандидатуру представника "Самопомочі" проголосували 37 народних обранців. Борис Філатов пообіцяв підписати відповідне розпорядження одразу після сесії.
"Дякую, що багатостраждальна міська рада отримала врешті секретаря. Сподіваюся на нашу конструктивну співпрацю, що у Вас все вийде", - сказав Борис Філатов.
В'ячеслав Мішалов подякував однопартійцям і тим, хто підтримав його.
"Рішення про мою кандидатуру було несподіванкою. Його прийняли о десятій ранку. Моя задача бути аполітичним і слідкувати за життєзабезпечення міської ради, яке буде комфортним для всіх депутатів", - повідомив новообраний секретар В'ячеслав Мішалов. Детальніше []

Фотозвіт третьої сесії міської ради
Середа, 16 березня 2016, 13:13
alt Фотозвіт третьої сесії міської ради VII скликання.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          
                                                                                                            
alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt
alt

alt

alt

alt

alt

alt

 

Детальніше []

Депутати почали таємне голосування за секретаря міськради
Середа, 16 березня 2016, 12:43
altКандидатуру В'ячеслава Мішалова підтримала більшість депутатських комісій. Борис Філатов звернувся до народних обранців із проханням голосувати відповідально.
"Маєте розуміти міру політичної відповідальності перед членами територіальної громади, колегами по коаліціїта перед міським головою", - сказав Філатов.
Він зазначив, що не можна допустити сутичок між депутатами стосовно того, хто з них секретар, які затягнуться ще на півроку.
Бюджетна та земельна комісії одностайно підтримали кандидатуру на посаду секретаря міської ради представника "Самопомочі" В'ячеслава Мішалова.
У решті комісій більшість депутатів також не заперечують проти цієї кандидатури. Детальніше []

Пряма телефонна лінія на тему: «Про влаштування дітей у сімейні форми виховання"»
Середа, 16 березня 2016, 12:21
   16 березня з 15.00 до 16.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. Д. Яворницького, 75, біла зала)відбудеться пряма телефонна лінія проекту «Міська влада на прямому зв’язку» на тему: «Про влаштування дітей у сімейні форми виховання».На запитання мешканців відповідатиме начальник управління-служби у справах дітей міської ради Алла Литовченко. Ставити запитання можна за телефоном 745-00-00.   Детальніше []

Сторінка 1 з 2