Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Неділя, Квіт 30


Ви тут: Головна
Середа, 15 червня 2016
Новини міста Дніпро у "Бліц факті" 15.06.16
Середа, 15 червня 2016, 20:17
alt
Сьогодні у "Бліц-Факті":

- Пленарне  засідання четвертої сесії Дніпропетровської обласної ради VІI скликання;

- Дніпровська художниця, яка малює на стінах будинків;

- Кращі веслувальники на байдарках та каное виборювали  першість у чемпіонаті України.

https://youtu.be/qYI8t40OxQU

Детальніше []

Зі спрощенням процедури приватизації кімнат у гуртожитках цей процес пришвидшиться, – Владислав Грицай
Середа, 15 червня 2016, 16:47
alt   Про це під час прямої телефонної лінії, яка відбулася в міській раді Дніпра 15 червня, повідомив директор департаменту житлового господарства Владислав Грицай. «На останній сесії міськради було ухвалене рішення про внесення змін до порядку приватизації житлових приміщень у гуртожитках комунальної власності, яким зменшена кількість необхідних документів та спрощена сама процедура приватизації.     Зокрема, відтепер не потрібно надавати довідку про стан здоров'я, довідку з місця роботи, довідку з державного реєстру речових прав на нерухоме майно – її  самостійно візьмуть співробітники нашого департаменту. Окрім того, щоб приватизувати кімнату, необхідно бути зареєстрованим і фактично мешкати в гуртожитку не менше п'яти років (надати відповідну прописку). Раніше правомірність проживання в гуртожитку необхідно було підтверджувати ордерами», – сказав Владислав Грицай.
   Він також нагадав, що крім вимоги бути зареєстрованим і проживати на законних підставах у гуртожитку понад 5 років,  необхідно ще й не мати права на власність іншого житла. Також приватизація кімнат дозволена тим, хто не використовував своє право на приватизацію державного житлового фонду.
   Під час прямої телефонної лінії Владислав Грицай розповів про проблеми, з якими найчастіше стикаються мешканці гуртожитків під час приватизації. «З-поміж іншого, це самовільне перепланування кімнат із захопленням місць загального використання, проживання у гуртожитку менше 5 років, відсутність документів, які підтверджують законність вселення до гуртожитку тощо. Загалом, якщо таких порушень не виникає, з ухваленням спрощеної процедури приватизації кімнат цей процес у нашому місті пришвидшиться», – додав директор департаменту.
 
  На сьогодні приватизація житлових приміщень дозволена в 76 гуртожитках, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста. У цих гуртожитках приватизовані близько 650 кімнат (9% від загальної кількості).
 
 
  Детальніше []

Тварин з Дніпровської зоозони до 1 жовтня розселять по українських зоопарках
Середа, 15 червня 2016, 16:04
    altДо 1 жовтня цього року всіх тварин із дніпровської зоозони, яку вирішили закрити, влаштують в інші українські зоопарки. При цьому жоден її мешканець не потрапить в приватні руки. Про це 15 червня під час прес-конференції в ІА «МОСТ – ДНЕПР» повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.
   «Ми закінчуємо перемовини з зоопарками по всій Україні. Вони надають інформацію, яких тварин готові прийняти. У нас є певні вимоги до утримання та транспортування кожної тварини. Наші фахівці виїжджатимуть на місце та перевірятимуть, які саме умови запропоновані. Тільки після цього ми їх відправлятимемо. Наше головне завдання – щоб тваринам було комфортно».
   Переселення мешканців дніпровської  зоозони відбуватиметься коштом сторони, яка їх прийматиме. Кожна тварина має балансову вартість, але сума є підйомною для будь-якого зоопарку, зазначив Михайло Лисенко. За його словами, вже є конкретні домовленості з зоозонами Києва та Миколаєва.
   Загалом у Дніпровському зоопарку – 97 тварин. Серед них – бурий ведмідь, два вовки, дві лисиці, два єноти, дві єнотоподібні собаки, дві в’єтнамські вислобрюхі свинки, два диких кабани, чотирнадцять кіз, дев’ять овець, три макаки-резус, один верблюд, два страуси, лань та інші.
   Нового зоопарку в Дніпрі не буде. Територія зоозони буде  реконструйована, там проведуть екореабілітацію, зазначив Михайло Лисенко.
   Працівникам зоозони запропонують роботу в КП «Поводження з безпритульними тваринами», а також в інших комунальних підприємствах міськради. 
  Нагадаємо, зоозону в Дніпрі закривають через неможливість забезпечити там належні умови утримання тварин з додержанням усіх санітарних норм та правил.
 
 
 
 
  Детальніше []

Вечір-відпочинок на атракціонах для малечі з дитячого будинку сімейного типу
Середа, 15 червня 2016, 16:00
15 червня о 16.00 у парку ім. Т.Г. Шевченка малеча з дитячого будинку сімейного типу проведе вечір-відпочинок на атракціонах. Безкоштовні розваги для маленьких дніпровців стануть можливі в рамках програми міського голови Бориса Філатова «Місто людей». Детальніше []

Борис Філатов звернеться до депутатів міськради з проханням преміювати медиків Дніпра
Середа, 15 червня 2016, 15:25
altБорис Філатов, очільник Дніпра, провів зустріч з медичною спільнотою міста, під час якої привітав медиків з прийдешнім професійним святом і вручив лікувальним закладам затребуваний подарунок – близько 1,5 тис безртутних термометрів. Крім того, мер повідомив, що під час 10-ї чергової сесії міськради, яка відбудеться 17 червня, він звернеться до депутатів з проханням преміювати міських медиків.
 «Я вирішив звернутися до депутатів, щоб до професійного свята кожному медичному працівнику з міського бюджету міськрада виділила премію у розмірі тисячі гривень. Сподіваюся, депутати мене почують і підтримають», – зазначив міський голова.
Борис Філатов подякував медикам за те, що, попри всі складнощі, зокрема й наслідки медичної реформи, вони продовжують виконувати свій професійний обов'язок.
 Мер наголосив, що до повернення вторинної медичної допомоги під юрисдикцію  міста  буде докладено максимальних зусиль. «Ми зробили перші помітні кроки. З квітня цього року медичні працівники отримують муніципальну надбавку до заробітної платні. Ми й надалі продовжуватимемо допомагати медикам міста», – підкреслив він.
 Сертифікати на отримання безртутних термометрів вручили 12 головним лікарям центрів первинної медико-санітарної допомоги Дніпра. Головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 Галина Даниленко вважає такий подарунок дуже цінним для свого закладу. Завдяки Борису Філатову медичний інвентар цього центру поповнила сотня безртутних приладів. «Це вперше, коли до Дня медика мер дарує медичним центрам подарунки. Вони (безртутні термометри – Ред.) безпечні, а це – головне. Ними можуть легко користуватися як дорослі, так і діти», – сказала Галина Даниленко.
 Зазначимо, що коштом міського бюджету цьогоріч у лікувально-профілактичних установах міста планується провести ремонти на суму 13,5 млн грн. Понад 14,7 млн грн буде витрачено на закупівлю обладнання, 20,6 млн грн –  на придбання медикаментів.
 Як повідомлялося раніше, наприкінці квітня завдяки Борису Філатову місто отримало велику гуманітарну допомогу. Тоді міжнародна фармацевтична компанія «Гедеон Ріхтер» передала близько 10 тис упаковок брендових препаратів на загальну суму близько 1,2 млн грн. Вже на початку червня гуманітарну допомогу надала низка провідних міжнародних фармацевтичних компаній – «Гедеон Ріхтер», «Юніфарм», «Люпин лімітед», «Мега Лайфсайенсіз» і «Вьорваг Фарма». Загальна вартість медикаментів склала понад 3 млн грн: це понад 15 тис упаковок різних ліків.

alt

alt

alt

  Детальніше []

Урочисті заходи з нагоди святкування Дня медичного працівника
Середа, 15 червня 2016, 15:00
    15  червня о 12:00 у конференц-залі департаменту охорони здоров'я населення  міської ради (проспект Яворницького 75а, 3 поверх) відбудуться  урочисті заходи з нагоди святкування  Дня медичного працівника. Лікарів із професійним святом привітає міський голова Борис Філатов.
   Окрім цього, цього дня працюватиме  виставка дитячих малюнків «Лікарі очима дітей».Напередодні свята понад 100 дітей подали свої  малюнки для участі у конкурсі. Саме кращі малюнки і  можна буде переглянути під час  святкування Дня медичного працівника у міській раді.
    У місті  в 12 центрах первинної медико-санітарної допомоги  функціонують 72 амбулаторії загальної практики сімейної медицини.   У центрах первинної медико-санітарної допомоги працює близько 4 тисяч медичних працівників, в т.ч. 1099 лікарів, 1462 молодших медичних спеціалістів. Разом з дільничними педіатрами, терапевтами, гінекологами та профільними фахівцями працюють 490 сімейних лікарів. 30 лікувально-профілактичних закладів вторинного рівня фінансуються за рахунок медичної субвенції з державного бюджету та видатків з міського бюджету.
   За кошти міського бюджету у 2016 році планується провести капітальні та поточні ремонти на суму 13.5 млн. грн.,  більше 14,7 млн. грн. буде витрачено на закупівлю обладнання, а 20,6 млн. грн. – на придбання медикаментів.
  За 3 місяці 2016 року до лікарів амбулаторій загальної практики сімейної медицини за допомогою звернулися понад 1.5млн. пацієнтів. В центрах функціонують 614 ліжок денних стаціонарів, на них проліковано за 1 квартал року близько 7 тис.  хворих. В амбулаторних умовах проведено 5 тис. операцій.
  Утретю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника, який  цього року припадає на 21 червня.  Детальніше []

Пряма телефонна лінія на тему: «Про спрощену процедуру приватизації кімнат у гуртожитках комунальної власності»
Середа, 15 червня 2016, 15:00
    15 червня  з 15.00 до 16.00 у приміщенні Дніпровської міської ради (просп. Д. Яворницького, 75, біла зала)відбудеться пряма телефонна лінія проекту «Міська влада на прямому зв’язку» на тему: «Про спрощену процедуру приватизації кімнат у гуртожитках комунальної власності». На запитання мешканців відповідатиме директор департаменту житлового господарства міської ради Владислав Грицай. Ставити запитання можна за телефоном 745-00-00.   
    До уваги ЗМІ!!!
   Спілкуватися з журналістами учасники прямої телефонної лінії розпочинають о 14.40. Детальніше []

Відкриття фотовиставки «Діти Дніпра»
Середа, 15 червня 2016, 14:00
  15 червня о14-00 у музеї українського живопису (вул. Троїцька площа, 5-а) відбудеться відкриття фотовиставки «Діти Дніпра». Участь у заході візьме радник міського голови Дар'я Біла. Детальніше []

Перекриття руху_зміна руху тролейбусів
Середа, 15 червня 2016, 13:33
  З 17.00 16 червня до 00.00 17 червня по просп. Д. Яворницького від вул. Короленко до вул. Михайла Грушевського (Карла Лібкнехта) буде перекрито рух транспорту у зв’язку з трансляцією футбольного матчу Північна Ірландія – Україна.
  У зв’язку з цим буде змінено напрямок руху наступних тролейбусних маршрутів:
-  маршрут №1 буде здійснювати перевезення від вул. Титова до пр. Пушкіна (по маршруту №5);
- маршрут №«кільце А»  -  в прямому напрямку: «пл. Соборна – пр. Гагаріна – вул. Титова – вул. Робоча – вул. Каверіна»; в зворотному напрямку «вул. Каверіна – вул. Робоча – вул. Титова – пр. Гагаріна – пл. Соборна»  
 
  Детальніше []

Борис Філатов: Дороги треба ремонтувати якісно
Середа, 15 червня 2016, 13:05
    altУ 2016 році на капітальний ремонт дніпровських доріг у міському бюджеті передбачено 306 млн грн та ще 349 млн грн – на поточний, у той час як торік на це в міській скарбниці було закладено 11 млн та 152 млн відповідно. Про це міський голова Борис Філатов заявив в ефірі програми «Васильївський острів» на 11 телеканалі.
   
   Очільник міста зазначив, що в Дніпрі є певні сили, які намагаються зірвати тендери на проведення ремонту доріг. Крім того, йому постійно доводиться боротися із заскорузлим мисленням деяких профільних посадовців у питаннях ремонту. «Заявляється одна компанія на всі без винятку тендери, скаржиться постійно в антимонопольний комітет, в суди. Це цілеспрямована шкідницько-диверсійна діяльність. Коли тендери пройдуть і буде виділене фінансування в належному обсязі, почнемо лагодити дороги прискореними темпами», – упевнений очільник міста.
   
  Борис Філатов переконаний, що якість ремонту напряму залежить не лише від професійності й репутації підрядників, а й від рівня їхніх технологій і загальної психології. «Не хотілося б зробити дорогу так, що б через рік її латати. Тому я провів переговори з великою іноземною компанією, вона повинна брати участь в тендері. Але дуже багато залежить від того, як прописані його умови. Я не хочу спекуляцій щодо того, що вони робитимуть дорого, а наші дешево... Ми не такі багаті, щоб витрачати гроші даремно і закопувати їх щороку в асфальт», – повідомив Борис Філатов.
   
  Мер Дніпра також наголосив, що на дорогах міста триває ремонт, і техніка працює значно інтенсивніше, ніж раніше. Наприклад, мешканці Червоного Каменя наразі можуть стежити, як ремонтують їхню дорогу, що йде паралельно Набережній Заводській. Тут укладають бордюрний камінь, роблять необхідні зниження і «кишені» для сміттєвих баків. У ході робіт також перекладають кабелі та облаштовують місця для зливової каналізації.
 
 
  Детальніше []

Сторінка 1 з 2