Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Неділя, Квіт 30


Ви тут: Головна
Вівторок, 15 березня 2016
Бюджети комунальних підприємств галузі спорту розкритикували
Вівторок, 15 березня 2016, 18:45
     altСьогодні на своєму черговому третьому засіданні депутати-члени  комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту спільно з керівниками комунальних спортивних підприємств, які підпорядковуються управлінню молоді та спорту міськради, та громадськістю обговорили бюджети цих КП на поточний рік. Загалом у проекті бюджету на 2016 рік управлінню молоді та спорту міськради виділено понад 169 мільйонів гривень, з них 108 мільйонів 835 тисяч гривень – на розвиток фізкультури та спорту.
   «По цьому управлінню виникає багато питань, у тому числі  щодо відсутності конкретних планів по виділенню бюджетних коштів на розвиток молодіжної та гендерної політики. Ми зібралися для того, щоб зрозуміти ефективність комунальних підприємств галузі спорту, правильність наповнення кошторисних призначень для них. В результаті побачили, що деякі КП галузі спорту дійсно є неефективними – упродовж 1,5-2 років вони просто простоюють. У той же час просять додаткове фінансування, подекуди 2 мільйони гривень на ремонт будівель, при цьому відвідуваність закладів складає не більше 10  дітей на добу. На наш погляд, така політика не є ефективною»,- наголосила голова постійної профільної комісії Наталія Демідова.  
    За її словами, завтра комісія знову збереться, щоб переглянути бюджети комунальних підприємств галузі спорту і всередині загального бюджету управління молоді та спорту  перерозподілити бюджетне фінансування на першочергові потреби, при цьому не закладаючи кошти на недоцільні роботи.     Детальніше []

Принцип роботи мерії – систематизація і логіка, - Борис Філатов
Вівторок, 15 березня 2016, 17:30
altПро основні принципи побудови роботи міської ради, які вдалося закласти за 100 днів,  Борис Філатов розповів під час прес-конференції.
«Зараз ми спускаємося від міської структури до комунальних підприємств. Після того, як буде прийнято нову структуру міської ради, ми тоді приймемо рішення у питаннях, пов’язаних з комунальними підприємствами», - сказав Борис Філатов.
Міський голова також повідомив, що намагатиметься максимально централізувати фінансові потоки і вести контроль за бухгалтерією.
«Це необхідно для контролю за бюджетними коштами. Не лише для того, щоб їх не розкрадали, а й використовували ефективно», - пояснив Борис Філатов.
Він також розповів, що ефективний менеджмент неможливий без зворотного зв’язку з громадою.
Об’єднати це в єдину систему очільник міста планує за допомогою електронних технологій.  Детальніше []

Люди на місцях хочуть бачити місцеве самоврядування, - Борис Філатов
Вівторок, 15 березня 2016, 17:28
altУ роботі з місцевими управлінськими апаратами міський голова не вбачає проблем. Районі та селищні ради, а також квартальні комітети – усе це вимоги людей. І це дуже добре – вважає Борис Філатов. Під час прес-конференції на прикладі Таромського Борис Філатов розповів, чому цей досвід є ефективним.
«Чим більше люди будуть об’єднуватися і чим більше ми будемо передавати в окремих питаннях повноваження для рішення нагальних проблем – тим легше їм буде працювати і ефективно керувати», - каже Борис Філатов.
Хорошим прикладом він вважає селища, де люди знають один одного і це допомагає їм налагодити соціальну комунікацію.
Міський голова повідомив також, що управління майна у Таромському залишається. У його складі працюватимуть шестеро посадовців. Більше того – під Таромське буде виділено окремий бюджет.
«Таромське – унікальне утворення в межах міста. Таромчани повинні мати право на власне врядування», - упевнений Філатов.
  Детальніше []

Борис Філатов розповів про рекордні цифри нового бюджету Дніпропетровська
Вівторок, 15 березня 2016, 16:59


altБюджет Дніпропетровська на 2016 рік складає 9,2 млрд грн. Згідно фінансового документу, власні доходи становитимуть понад 5,2 млрд, а субвенції – понад 3,2 млрд. Залишок сягає 700 млн грн. Які сфери життєдіяльності міста отримають безпрецедентне фінансування – про це міський голова розповів на прес-конференції.
«При відповідному контролі і ефективному використанні. У місті можна навести лад», - упевнений Борис Філатов.
За його словами, власні доходи міської скарбниці зростуть на 134%,  субвенції - на 124%. Тобто дохідна частина міського бюджету  має зрости аж на 140%.
Тож на охорону здоров’я планують виділити більше 1 млрд грн. Це на вдвічі більше, ніж минулого року.
Освіта і спорт отримають з міського бюджету 2,2 млрд грн. На розвиток культури планують витратити 325 млн.  грн. Це втричі більше за минулорічне фінансування.
На соціальний захист громадян із міського бюджету цьогоріч планують виділити  100 млн грн. Загалом по гуманітарному  блоку, каже Борис Філатов, видатки сягатимуть 123 млн. грн.
Разом з тим, на житлову сферу, у тому числі і ремонт житлового фонду, виділять майже 600 млн. Таке фінансування перевищує минулі показники на 315%. Видатки на комунальне господарство складають 1,7 млрд, що на 270% більше, ніж було у 2015-му.
Борис Філатов також повідомив, що на всі інші видатки та резерви у міському бюджеті передбачено 2,4 млрд грн.
 

Детальніше []

Борис Філатов запевнив-буде частіше робити звіти про роботу команди
Вівторок, 15 березня 2016, 16:54


altПро плани та досягнення міської влади міський голова Борис Філатов планує розповідати особисто. Міський голова каже, раніше на це просто не вистачало часу. Та тепер сподівається, що після створення стабільної більшості, робота піде на лад. Про це очільник Дніпропетровська повідомив під час прес-конференції.
«У нас буде можливість зустрічатися частіше, а не переводити питання прес-конференцій і доведення до відому громади на своїх профільних замів. Буду з вами сам зустрічатися і розповідати про плани і звітувати про роботу», - сказав Борис Філатов. 
 

Детальніше []

Дніпропетровська команда посіла перше загальнокомандне місце у V Спортивних іграх школярів
Вівторок, 15 березня 2016, 16:43
altДо перемоги нашу команду привели чотири гімнастки. Серед кандидатів у майстри спорту перше місце виборола – Олександра Яремчук, друге -  Анна Галасюк. Серед майстрів спорту дніпропетровські дівчата здобули друге та третє місця, друге – Юлія Агалакова, третє- Вікторія Майоренко.
  На чемпіонаті  Дніпропетровської області з гімнастки  дніпропетровські спортсменки вибороли наступні місця:
серед кандидатів у майстри спорту 2003 року народження перше місце -  Анна Галасюк, третє - Катерина Альошина.
Серед спортсменів 2002 року народження  - перше місце – Олександра Яремчук, друге -   Юлія Трет’як та Ганна Євтушенко, третє -  Руслана Бойко.
Серед гімнасток 2001 року народження перше місце отримала – Маргарита Балицька, друге - Аліна Чалишир. Переможців та призерів нагородили дипломами.
  Змагання проходили у Дніпродзержинську, загалом, до них долучились понад 150  гімнасток із різних міст України.
  Детальніше []

Борис Філатов підбив підсумки 100 днів своєї роботи
Вівторок, 15 березня 2016, 16:00
altПро кадрову політику, нову систему роботи міської ради і її взаємодію з громадськістю, а також про нові проекти та перспективи – такою була промова міського голови на презентації 100 днів власної роботи. Борис Філатов наголосив, що ні на крок не відходить від поставленої мети – зробити Дніпропетровськ містом, яке відповідає сталому розвитку.
Для цього зроблено багато, і робота була непростою. Зміни у міськраді стали складним процесом. Команда Бориса Філатова зіткнулася з опором – як внутрішнім, так і зовнішнім.
Та попри це рубіж у 100 днів подолано з перемогою.
У мерії відбулися кадрові зміни. Борис Філатов каже, працювати залишилися лише справжні професіонали та патріоти свого міста. Міський голова обіцяє також продовження кадрової ротації, бо певен – майбутнє Дніпропетровська за молодими фахівцями.
Ще одне досягнення – початок перетворень роботи виконавчої влади в ефективний менеджмент. За понад три місяці було створено революційний регламент, який прописаний під функціонал, а не окремі персоналії.
Розроблено принципово нову – прозору та дієву структуру. Її прийняття очікують вже на завтрашній сесії. Нова структура заснована на чіткій взаємодії всіх департаментів міської ради, яка буде зрозумілою для городян.
Місто також отримає принципово новий бюджет, де будуть враховані реальні потреби господарства та городян. І контроль за бюджетними коштами – ключове завдання. Адже лише послідовність і планування дозволять впровадять ефективну роботу мерії на роки вперед.
«Уперше в історії Дніпропетровська на казначейських рахунках понад 700 млн. гривень. Є багато бажаючих витратити ті кошти на власний розсуд та такого не буде», - запевнив Борис Філатов.
Зокрема, у бюджеті передбачається відчуте  збільшення фінансової підтримки комунальних підприємств. Міський голова певен – це запорука того , що дніпропетровці не будуть страждати від відключень світла, газу та тепла. Він також розповів про інший бік своєї роботи у цьому напрямку.
«Це, можливо, і невидима робота, та вдалося знайти консенсус з ДЕТЕК і Дніпрогазом і іншими монополістами. Аби вони не шантажували міську владу відключеннями за борги, які накопичувались десятиліттями», - сказав Борис Філатов.
Він також зазначив, що деякі комунальні підприємства штучно доводилися до банкрутства. Детальніше []

Борис Філатов вкотре запросив БПП «Солідарність» до коаліційної більшості міськради
Вівторок, 15 березня 2016, 15:31
altПро це він заявив під час своєї промови, присвяченій 100 дням на посаді міського голови.
Одним із найгостріших випробувань команди Бориса Філатова стала політична криза міськради.
«Місто лихоманило у кризі. Провокації, бійки та незаконні сесії – все було. Та сьогодні ми подолали це. Я взяв на себе політичну відповідальність і вдячний тим депутатам, які приєдналися до коаліційної більшості», - сказав міський голова Борис Філатов.
Він також підкреслив, що чекає на приєднання до більшості фракції БПП «Солідарність». Детальніше []

Новий бюджет передбачає муніципальні надбавки для всіх бюджетників, - Борис Філатов
Вівторок, 15 березня 2016, 15:25
altПідтримка соціально-незахищеної категорії населення стала окремим блоком доповіді Бориса Філатов. Сьогодні міський голова звітував про свої 100 днів на посаді очільника міста. Борис Філатов наголосив – у непростий час підтримка дніпропетровців дуже важлива.
Навіть попри те, що законність проведеної 29 січня виїзної сесії оскаржують у суді, бюджетники міста отримають обіцяні  у передвиборчий програмі Філатова  надбавки.   
«У бюджеті 2016 року ми передбачили кожному бюджетнику муніципальну доплату. Сума надбавки, в середньому, становить 650 грн. на людину. Це середня надбавка», - сказав Борис Філатов.
Крім того, купити ліки також стане легше. За словами міського голови, сума на забезпечення ліками громадян пільгових категорій у новому бюджеті збільшено в 1,5 рази. Так само фінансування на виплату матеріальної допомоги соціально-незахищеним громадянам зросло вдвічі. 
  Детальніше []

Знакові люди Дніпропетровська привітали Бориса Філатова зі 100 днями на посаді міського голови
Вівторок, 15 березня 2016, 15:09
altВолонтери, лікарі, полісмени, вчителі та громадські активісти Дніпропетровська зібралися у сесійній залі, аби дізнатися – що вдалося Борису Філатов зробити для міста за понад три місяці перебування на посаді міського голови.
Відкритість влади і діалог із громадою – основні принципи роботи, які Борис Філатов встановив у нинішній мерії. Тому люди, які прийшли сюди прослухати його звіт, за діяльністю міськради слідкували самі. Чи все вдалося і чого бажають міському голові – про це розповідають видатні дніпропетровці.
Здоров’я та нових перемог очільнику Дніпропетровська сьогодні бажає головний лікар уже легендарної лікарні ім. І. Мечникова, Почесний громадянин Дніпропетровська  Сергій Риженко.
«Я дуже радий, що Борис Альбертович за такий короткий термін зробив більше за інших політиків. Сьогодні найважливіше – знайти компроміси, зрозуміти один одного і толерантно ставитися як до опонентів, так і до друзів»
Серед тих, хто прийшов привітати Бориса Філатова із визначною датою також і дніпропетровський підприємець, депутат обласної ради Владлен Тимошенко. Він каже, попри те, що 100 днів – не надто великий термін, зроблено чимало.
«Міськрада нарешті почала працювати. Сили, що є у Дніпропетровську, нарешті досягли згоди. Це теж добре. Взагалі місто стало, я би сказав, акуратніше. Зменшилася кількість незаконних парковок. Центр міста став чистішим. Я бажаю нашому меру, щоб кожні 100 днів додавали місту вагомий плюс. Напрямки роботи зрозумілі. І вони правильні», - говорить Владлен Тимошенко.  
Патрульна поліція, яка взимку вперше вийшла на вулиці Дніпропетровська, сьогодні має всебічну підтримку міської влади. Від всього управління нових полісменів за плідну співпрацю міському голові  дякує й Володимир Богоніс.
«З точки зору правоохоронних органів, хочу сказати, що є повна співпраця, є абсолютне взаєморозуміння. І тільки завдяки цьому ми можемо бути ефективними – як органи внутрішніх справ, так і міська влада. Ті результати, які є на сьогоднішній день, вони радують», - упевнений начальник міського управління патрульної поліції Володимир Богоніс. 
  Детальніше []

Сторінка 1 з 2