Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Неділя, Квіт 30


Ви тут: Головна
Вівторок, 14 червня 2016
Борис Філатов у програмі "Васильєвський острів"
Вівторок, 14 червня 2016, 21:15
У вівторок, 14 червня о 21:15 у програмі "Васильєвський острів" на 11 телеканалі міський голова Дніпра Борис Філатов розкаже про перейменування міста, роботу в системі PROZZORO, ремонти доріг, ліфтів, а також про реконструкцію міської набережної та проспекту Дмитра Яворницького. Детальніше []

Міський голова Дніпра Борис Філатов візьме участь у поминальному заході
Вівторок, 14 червня 2016, 18:30
 
14 червня о 18-30  біля пам’ятника Василю Маргелову ( Набережна Січеславська)  міський голова Дніпра Борис Філатов візьме участь у поминальному заході з нагоди річниці загибелі десантників 25-ї окремої повітряно - десантної бригади у збитому  літаку Іл-76.
  Детальніше []

Борис Філатов: Цьогоріч у Дніпрі мають відремонтувати всі ліфти
Вівторок, 14 червня 2016, 17:33
altМіський голова Дніпра Борис Філатов і його заступник Михайло Лисенко перевірили якість робіт з ремонту ліфтів у будинках № 4-ж у житловому масиві Комунар і № 20-а по вул. Будівельників. Такі інспекції для очільника Дніпра вже стали традиційними. Протягом останнього тижня Борис Філатов особисто оцінив перебіг облаштування фасадів і покрівель у будинках міста. 
Міський голова зазначив, що нормальна робота ліфтів у будинках – важливий пріоритет. Бо ж поламані підйомники іноді справді перетворюються на життєву трагедію, наприклад, для пенсіонерів та людей з обмеженими можливостями, які стають заручниками власних помешкань.
Борис Філатов упевнений: чим швидше буде відремонтовано якомога більше ліфтів, тим оперативніше вдасться вирішити проблему не лише комфорту, а й життєзабезпечення містян.
«У нас дуже амбітні плани – зробити так, щоб цьогоріч у місті запрацювали всі ліфти. Звісно, це програма-максимум, до якої потрібно прагнути. Тим не менше, у нас виділене належне фінансування. Плануються поточні й капітальні ремонти в майже п’ятистах будинках», – зазначив очільник Дніпра.
У багатоповерхівці № 4-ж в житловому масиві Комунар виконуються планові роботи із заміни купе кабіни. Її оснастили LED-освітленням. Крім того, на стінах кабіни з’явився квітковий орнамент і цитати з творів українських письменників. У ліфті також замінюють канатоводне колесо, тягові канати, канати обмеження швидкості, перемикачі поверхів, тягу противаги.
Крім того, в цій багатоповерхівці минулого тижня закінчився поточний ремонт близько 600 квадратних метрів м'якої покрівлі. Для цього використовувалися будівельні матеріали українського виробництва.
Уже за іншою адресою, в будинку на вул. Будівельників, 20-а, також триває ремонт ліфта. Роботи інспектує заступник міського голови Михайло Лисенко.
За його інформацією, у цьому ліфті замінено станцію управління. Нова станція не тільки нова й сучасна, але й енергоощадна. Крім того, замінюють канати обмеження швидкості, поверхові перемикачі.
Мешканка багатоповерхівки Ірина Михайлівна ремонту радіє. Розповідає: ліфт був старенький, і довгий час люди намагалися підтримувати його в порядку самотужки. Новий дизайн підйомника жінка схвалює. Каже: за чистотою і порядком тепер пильнуватимуть ще сильніше.  
«У мене в сім’ї маленька дитина, у самої – ноги хворі. У нас тут мешкають і інваліди, і люди похилого віку. Тому, звісно, дуже важливо, щоб ліфт працював», – упевнена Ірина Михайлівна.
Зазначимо, у 2016 році на поточні ремонти ліфтів з міського бюджету виділено близько 20 млн грн. Наразі відремонтовано вже 75 ліфтів.

 alt

alt

alt

alt

  Детальніше []

Заступник міського голови перейменованого Дніпропетровська пояснив, коли змінить офіційну назву міськрада
Вівторок, 14 червня 2016, 13:29
 altПроцес очищення назв населених пунктів в Україні від комуністичних символів регулюється двома законами: «Про декомунізацію» та «Про географічні назви». Про це в інтерв'ю газеті «Горожанин» заявив заступник міського голови Дніпра Олександр Санжара.
 «Коли ухвалювався закон про декомунізацію, вносилися зміни і в закон про географічні назви. У першому законі прописана процедура перейменування. Коли процедура за цим законом пройдена, тоді вже починається робота в рамках другого закону», – сказав заступник міського голови.
 Разом з тим чиновник зазначив, що існує певна колізія законодавчих норм. Так, у статті 7 закону про географічні назви вказано, що зміна назви відбувається після того, як відповідна обласна рада ухвалить рішення про бюджет, в якому будуть закладені витрати на перейменування. Це стосується і зміни назви Дніпропетровська. «З одного боку, є постанова про перейменування нашого міста, яка вступає в дію негайно, але при цьому є закон про географічні назви, де вказані умови, за яких настає перейменування», – наголосив Олександр Санжара.
 Відтак після того, як обласна рада ухвалить і оприлюднить рішення щодо фінансового забезпечення перейменування (витрати на заміну табличок, покажчиків тощо), воно набуде чинності. «Загалом це кропітка технічна процедура – відповідні зміни повинні бути внесені, зокрема в бази електронних реєстрів. Якщо цього не зроблено, в базах значиться колишня назва. Назву «Дніпропетровська міська рада» ніхто ще не змінював, оскільки поки немає правових підстав», – повідомив заступник міського голови. За його словами, міську раду буде перейменовано після відповідного рішення обласної ради та зміни назви в реєстрі.    
 
 
  Детальніше []

Борис Філатов інспектуватиме хід робіт щодо ремонту ліфтів у будинках
Вівторок, 14 червня 2016, 12:30
14 червня  о 12-30 міський голова Дніпра Борис Філатов інспектуватиме хід робіт щодо ремонту  ліфтів у будинках за адресами:  ж/м Комунар – 4-ж та вул. Будівельників, 20-а.
Увага!
Виїзд представників ЗМІ об 11-30 від міської ради (шлагбаум) Детальніше []

Борис Філатов призначить своїм радником громадського активіста
Вівторок, 14 червня 2016, 11:26
  altМіський голова Дніпра Борис Філатов повідомив, що активіст «Дніпро Смарт-сіті» Юрій Лозовенко буде призначений на посаду радника з питань розвитку інфраструктури. Про це очільник Дніпра написав на своїй сторінці в соцмережі.
  Новопризначений позаштатний радник матиме широкі повноваження й працюватиме на громадських засадах. 
  Борис Філатов також наголосив: міська влада відкрита до співпраці з громадськістю.
  «Готовий залучати до роботи громадських активістів. До роботи. А не переливання з пустого в порожнє», – написав міський голова.
  У коментарях до допису користувачі схвалюють рішення Бориса Філатова.


   Довідка: 28-річний Юрій Лозовенко вивчав дизайн архітектурного середовища у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури. Має ступінь магістра. Після закінчення вишу Лозовенко працює над темою створення міста, комфортного для життя. Мета його розробок – зробити міський простір зручним і безпечним для пішоходів та велосипедистів. Останні 4 роки спеціалізується на проектах розвитку велоінфраструктури. Є заступником голови робочої групи з розвитку велоінфраструктури Дніпра. Крім того, Юрій Лозовенко – автор пропозиції творення умов для велоруху на Центральному мості і співавтор проекту оновлення проспекту Дмитра Яворницького, який ґрунтується на принципі створення безбар'єрного середовища. Детальніше []