Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Квіт 25


Ви тут: Головна
Вівторок, 14 березня 2017
У Дніпрі реконструюють приміщення для амбулаторій загальної практики сімейної медицини з урахуванням потреб маломобільних людей
Вівторок, 14 березня 2017, 17:47
altСьогодні, 14 березня, міський комітет забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів житлового та громадського призначення м. Дніпра провів своє чергове засідання під головуванням заступника мера Світлани Єпіфанцевої.

Основним питанням заходу стало затвердження проектів реконструкції двох приміщень для амбулаторій загальної практики сімейної медицини на вул. Орловській, 41 та вул. Буковинській, 5.

«Ці проекти реалізовуються спільно Дніпровською міською радою та Світовим банком. Раніше вони вже розглядалися на засіданні комітету. Тоді були певні зауваження та доповнення щодо деяких аспектів, які забезпечуватимуть доступність зазначених приміщень для осіб з інвалідністю, маломобільних категорій населення. Цього разу представники, які займаються розробкою проектів реконструкції, представили оновлений варіант з урахуванням усіх побажань, висловлених комітетом раніше», – зазначила Світлана Єпіфанцева.

Проекти зокрема передбачають облаштування паркувального майданчика для автівок маломобільних людей, пандуса, автоматичних вхідних дверей, тактильної плитки для осіб зі слабким зором, туалету для людей з обмеженими можливостями з дотриманням усіх норм тощо. В результаті обговорень комітет затвердив пропозиції. Тепер вони проходитимуть комплексну експертизу у відповідних службах.


Крім того, під час заходу члени комітету, до якого входять представники громадських організацій, які опікуються проблеми людей з обмеженими можливостями, підняли й інші проблемні питання, з якими стикається зазначена категорія людей у житлово-комунальній сфері, в транспорті, системі охорони здоров'я тощо.
alt

alt

alt

alt
Детальніше []

До Дня українського добровольця п'ятеро бійців з Дніпра отримали подяки від мера Бориса Філатова
Вівторок, 14 березня 2017, 17:39
alt14 березня, у День українського добровольця, який цьогоріч відзначається вперше, у Дніпрі дякували всім, хто в найскладніші для країни часи мав сміливість згуртуватися та стати на захист кордонів батьківщини. Зустріч бойових побратимів влаштували на базі легендарного полку «Дніпро-1». Українським захисникам вручили, зокрема, подяки від міського голови Бориса Філатова. «Від імені мера щиро вітаю вас із Днем українського добровольця. 2014 рік показав, які ми сильні і як можемо єднатися. Схиляю голову перед усіма, кого вже немає. А всім нам бажаю якнайшвидшої перемоги», – сказав в. о. начальника управління міськради з питань учасників АТО, членів їхніх сімей та внутрішньо переміщених осіб Сергій Звірко. 
 
До свята добровольців для бійців влаштували концерт, під час якого звучали українські пісні. 
 
Нагадаємо, в січні цього року Верховна Рада України постановила, що День українського добровольця в країні щороку відзначатиметься 14 березня.
alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt
Детальніше []

Відкриття дебатного клубу
Вівторок, 14 березня 2017, 14:40
  14 березня о 14.40 у хіміко-екологічному ліцеї  (просп. Богдана Хмельницького, 14-б, кімн. 315) відбудеться відкриття дебатного клубу. У ході заходу: зустріч з депутатом міської ради Купрієнком О.Ю., представниками авторської групи Програми, відеопрезентації, відкритий мікрофон про створення дебатних клубів в Україні та світі, тощо.
  Довідка:
З метою громадянсько-патріотичного та морально-духовного виховання учнівської молоді, розвитку інтелектуального потенціалу, підвищення навичок ведення конструктивної дискусії та публічного виступу школярів у місті розпочато заходи з реалізації Програми розвитку освітньої технології «Дебати» у загальноосвітніх навчальних закладах міста Дніпро на 2017-2020 роки. З 1 березня розпочато базовий курс навчання для вчителів за освітньою технологією «Дебати» - у 20 школах організовано роботу гуртків відповідно до зазначеної Програми (СЗШ №№ 6, 11, 13, 17, 27, 34, 73, 86, 97, 112, 141, НВО №№ 28, 113, НВК №№ 36, 99, 131, 137, гімназія № 1, ФЕЛ, ХЕЛ). Детальніше []

Аварійно-відновлювальні роботи на 16 березня
Вівторок, 14 березня 2017, 12:04
altУ зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на підвищувальній насосній станції, 16 березня з 9-00 до 20-00 буде спостерігатись зниження тиску водопостачання у споживачів, розташованих за наступними адресами:
  • вул. Новокримська, 8;
  • вул. Академіка Янгеля, 7, 9, 11, 13.
На період виконання робіт КП «Дніпроводоканал» рекомендує створити необхідний запас питної води мешканцям квартир, розташованих на верхніх поверхах зазначених житлових будинків. Детальніше []

У Дніпрі Художня рада при міському голові розпочала розгляд культурних проектів містян, які отримають гранти на реалізацію
Вівторок, 14 березня 2017, 11:31
altХудожня рада при міському голові Дніпра розпочала розгляд 25 проектів у галузі культури, які претендують на отримання гранту – фінансування в рамках програми мера Бориса Філатова «Культурна столиця». Це ініціативи мешканців міста, які вони подавали протягом місяця. На засіданні 13 березня рада розглянула п’ять з них. Вони зацікавили конкурсну комісію Художньої ради, тож пройшли у наступний тур. Під час розгляду проекти отримують бали, а після того, як рада оцінить усі 25 ініціатив, вирішиться, які з них отримають повне фінансування з міського бюджету, а які – часткове.

«Всі проекти, які ми вже розглянули, були цікавими. Це масштабний міський чемпіонат «Що? Де? Коли?», «Другий міжнародний конкурс DSCH імені Д. Д. Шостаковича/номінація скрипка», всеукраїнський театральний фестиваль української драматургії  «ДНІПРО. ТЕАТР. UA», театральний фестиваль-конкурс «Січеславна-2017», а також «High Dance Dnepr Fest» - проект підтримки contemporary art, сучасного мистецтва, із долученням творчих колективів з Ізраїлю», – розповів начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

Посадовець зазначив, що кожен мешканець Дніпра, творчий колектив чи громадська організація все ще можуть подати свої проекти на розгляд конкурсної комісії Художньої ради та отримати повний чи частковий грант на їхнє втілення.

Нагадаємо, раніше Художня рада при міському голові Дніпра вже затвердила 12 базових проектів в рамках програми «Культурна столиця» на 2017 рік, серед яких – фестиваль «Джаз на Дніпрі», Міжнародний фестиваль авторської пісні «Облака» ім. Олександра Галича, Міжнародний фестиваль блогерів та Європейський музичний форум.

Довідка. Художня рада при міському голові Дніпра – консультативно-дорадчий орган, створений для формування пріоритетів розвитку культури в місті, сприяння вирішенню проблем, які існують в культурному середовищі, впровадження нових підходів в управлінні культурними проектами. До консультативно-дорадчого органу увійшли 12 осіб. Головне завдання ради – сприяння втіленню програми міського голови Бориса Філатова «Культурна столиця»: визначення її пріоритетів, окремих заходів та шляхів їхньої реалізації.
alt

alt
Детальніше []