Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Середа, Квіт 26


Ви тут: Головна
Четвер, 13 квітня 2017
Молоді педагоги Дніпра матимуть комплексну підтримку міської ради
Четвер, 13 квітня 2017, 19:04
altМолоді вчителі Дніпра можуть розраховувати на матеріальне заохочення та системну підтримку з боку мерії. Щоб залучити до роботи у школах нові кадри та підвищити якість навчання, Дніпровська міськрада затвердила п'ятирічну програму «Молодий педагог». 13 квітня, в ході 19-ї чергової сесії, за ініціативу проголосували 38 народних обранців.

У рамках програми молодих фахівців, які завершили навчання у педагогічних вишах, підтримуватимуть під час проходження практики та після влаштування на роботу. Очікується, що близько 1,4 тис. вчителів одержуватимуть матеріальну допомогу та фінансові стимули.

Крім того, у мерії заохочуватимуть творчі ініціативи освітян і приділятимуть більше уваги підвищенню фахового рівня педагогів. Щоб зробити професію більш популярною серед молоді, для випускників шкіл проводитимуть заходи з профорієнтації.

Працівниця освітянської галузі Дніпра Марина Гусьлиста наголошує: така програма стане суттєвою підтримкою для молодих педагогів і допоможе підвищити престиж професії.

«Перша зарплата шкільних учителів, коли вони тільки приходять на роботу, – мінімальна. Та молоді педагоги – це, насамперед, молоді сім'ї. І кожен потребує певної платформи для розвитку. Ця програма зможе дати такий суттєвий поштовх і зробити нашу професію конкурентоспроможною», – зазначила пані Гусьлиста. Детальніше []

Дніпровські депутати не підтримали звільнення Артема Хмельникова з посади голови комісії з питань бюджету, фінансів та місцевого самоврядування
Четвер, 13 квітня 2017, 18:25
alt13 квітня, під час 19-ї чергової сесії Дніпровської міської ради, не знайшлося достатньої кількості голосів для звільнення Артема Хмельникова з посади голови комісії з питань бюджету, фінансів та місцевого самоврядування. Проект рішення передбачав, що пан Хмельников втратить посаду голови, але залишиться членом комісії. За це проголосували лише 23 депутати, проти висловилися 13 обранців, утрималися – 9, іще 14 не голосували. Відтак Артем Хмельников продовжує очолювати бюджетну комісію. Детальніше []

Депутати Дніпровської міськради не змогли припинити повноваження секретаря
Четвер, 13 квітня 2017, 18:07
alt13 квітня, в ході 19-ї чергової сесії, депутатам Дніпра не вдалося достроково припинити повноваження секретаря міськради В'ячеслава Мішалова. За результатами таємного голосування, ініціативу підтримали лише 27 осіб.

«Я не хотів би зупинятися на тому безладі, який коївся вчора. Фактично сталося таке: на всю країну кричали про те, як у нас усе погано, потрапили в усі телевізори. У підсумку «за» зняття Мішалова назбиралася лише третина голосів депутатського корпусу», – сказав мер Дніпра Борис Філатов.

Станом на початок таємного голосування про дострокове припинення повноважень секретаря міськради В'ячеслава Мішалова у сесійній залі були зареєстровані 46 народних обранців.

Волевиявлення депутатів тривало годину. Деякі бюлетені були зіпсовані.
alt

alt

alt

alt
Детальніше []

У Дніпрі стартували всеукраїнські змагання з боротьби
Четвер, 13 квітня 2017, 16:20
alt13 квітня у спортивному комплексі «Динамо» урочисто дали старт VIІ Всеукраїнському турніру з вільної боротьби пам'яті ветеранів-борців Дніпропетровщини серед юнаків 2002-2003 р. н. Крім того, змагатимуться й ветерани – вони виборюватимуть Кубок України з вільної та греко-римської боротьби. Привітав усіх учасників змагань заступник міського голови Олександр Шикуленко.

«Проведення такого турніру та кубку стало традиційним. Нам активно у цьому допомагають спонсори – фонд «Солідарність» та спортивний клуб «Ведмідь», і ми їм за це вдячні. До Дніпра на змагання з'їхалася велика кількість спортсменів – і юні борці, і ветерани спорту. Змагання триватимуть два дні. Учасникам – гарного настрою, сили духу. Нехай переможе найкращий!» – сказав Олександр Шикуленко. Посадовець вручив подяку міського голови за вагомий внесок у розвиток та становлення греко-римської та вільної боротьби у місті Дніпро, за виховання чемпіонів, відданість спорту тренеру Олександру Черпакову, який нещодавно відсвяткував своє 90-річччя.

Костянтин Божченко приїхав на Кубок України з вільної та греко-римської боротьби серед ветеранів-борців з Києва і представляє дивізіон спортсменів 35-40 років. «Понад 10 років займаюся вільною боротьбою. У Києві заснував дитячу школу з цього виду спорту, тренуємо там молоде покоління. Вільна боротьба як вид спорту користується популярністю серед дітей, і це не може не радувати», – сказав спортсмен. До слова, Костянтин Божченко сьогодні вже здобув першу перемогу.

Загалом у змаганнях беруть участь понад 150 спортсменів з Дніпра, Кривого Рогу, Нікополя, Одеси, Харкова, Запоріжжя, Токмака, Полтави, Києва та Київської області. Переможці та призери отримають медалі, дипломи та кубки.

Довідка. У Кубку України з вільної та греко-римської боротьби серед ветеранів-борців беруть участь спортсмени у віці 35 років і старші. Вагові категорії: 55-58 кг, 63 кг, 69 кг, 76 кг, 85 кг, 97 кг, 130 кг, допуск +2 кг. У VIІ Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби пам'яті ветеранів-борців Дніпропетровщини серед юнаків 2002-2003 р. н. беруть участь спортсмени у вікових категоріях 27 кг, 29 кг, 32 кг, 35 кг, 38 кг, 42 кг, 47 кг, 53 кг, 59 кг, 66 кг, 73 кг, 85 кг, допуск +1 кг.
alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt
Детальніше []

Дніпровська міськрада виділила землю під будівництво Всеукраїнського реабілітаційно-відновного спортивного комплексу для людей з інвалідністю
Четвер, 13 квітня 2017, 15:46
alt13 квітня, під час 19-ї чергової сесії міськради Дніпра, депутати одноголосно ухвалили рішення про виділення земельної ділянки під будівництво Всеукраїнського реабілітаційно-відновного спортивного комплексу для людей з інвалідністю. Територія площею 101 га знаходиться на житловому масиві Червоний Камінь.

У проекті рішення сесії зазначено, що спортивний комплекс зводитимуть у районі вулиці Набережної Заводської.

Реабілітаційний центр матиме два басейни, критий тир, медичний та реабілітаційний комплекси, а також готель та зали для занять усіма видами спорту. Кошти на будівництво виділятимуть із держбюджету. Центром зможуть користуватися всі дніпряни, а також спортсмени з України та міжнародні делегації. Наразі подібної бази в Україні немає – відомий колись на всю країну Національний паралімпійський центр знаходиться в окупованому місті Євпаторія.

«Знаю, що вчора сказали, що виділення землі – це бізнес. Та база тут, саме в Дніпрі, конче необхідна. Адже тут проживає найбільша кількість тренерів, які готують спортсменів, і найбільша кількість лікарів. На спорудження цієї бази претендувала вся країна», – сказав паралімпієць Тарас Дутко, який під час сесійного засідання звернувся до депутатів від імені своїх колег-спортсменів.

Нагадаємо, 7 квітня мер Дніпра Борис Філатов та Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич підписали меморандум, який передбачає спільну роботу над створенням Всеукраїнського реабілітаційно-відновного спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України. Центр відповідатиме міжнародним стандартам і матиме адаптовану інфраструктуру. Такий комплекс допоможе розвинути паралімпійський рух і сприятиме фізичній реабілітації, зокрема, бійців АТО.
 
 
 
Детальніше []

У Дніпрі розпочалася 19-та чергова сесія міськради
Четвер, 13 квітня 2017, 15:44
alt13 квітня у Дніпрі стартувала 19-та сесія міськради. Після двох невдалих спроб провести засідання вчора депутати нарешті спромоглися зібрати кворум. У залі зареєструвалися 42 народні обранці. Під час сесії, зокрема, планують розглянути низку важливих для міста питань. Зокрема, йдеться про виділення землі для будівництва в місті Всеукраїнського реабілітаційно-відновного спортивного комплексу для людей з інвалідністю, затвердження програми «Молодий педагог» на 2017-2021 рр., програми муніципального розвитку м. Дніпра на 2017-2021 рр., а також питання про переобрання секретаря міської ради та голови бюджетної комісії.

На засіданні присутні переможці та призери Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, які наголосили на важливості виділення землі для будівництва спортивного центру.

Нагадаємо, вчорашні спроби провести сесійне засідання тривали кілька годин. Депутати блокували трибуну, сварилися і так і не змогли порозумітися. Борис Філатов назвав 12 квітня важким днем.alt
Детальніше []

У Дніпрі триває перший етап легкоатлетичних змагань у рамках проекту «Дитяча легка атлетика за програмою IAAF у школах»
Четвер, 13 квітня 2017, 15:30
alt13 квітня у школі № 73 стартували змагання з легкої атлетики в рамках проекту «Дитяча легка атлетика за програмою IAAF у школах». Це вже третій навчальний заклад, в якому проводять відбіркові змагання на Чемпіонат міста серед школярів з легкої атлетики. Привітали учасників змагань президент Федерації легкої атлетики м. Дніпра Марина Філатова, а також призер чемпіонатів Європи, провідна спортсменка федерації Анна Рижикова-Ярощук. Діти мали змогу поспілкуватися з легкоатлеткою та надихнутися її перемогами.

«Тривають відбіркові змагання у школах, які беруть участь у проекті. Днями вони вже відбулися у начальних закладах № 139 та № 112. Сьогодні ми завітали до дітей не з порожніми руками, а з солодкими подарунками від спонсорів та спортивними рюкзаками від міської федерації легкої атлетики. Протягом квітня у решті шкіл – а це 10 навчальних закладів – будуть проведені такі відбіркові змагання. 26 команд-переможців – по дві від кожної школи у віковій категорії 9-10 та 11-12 років – вже 14 травня братимуть участь у Чемпіонаті міста з легкої атлетики серед дітей. Такий чемпіонат буде організовано вперше і проходитиме він на Фестивальному причалі», – розповіла Марина Філатова. Вона побажала школярам успіхів, наснаги, бадьорості, а найспритнішим – перемоги. «Займайтеся спортом, адже спорт – це здоров'я, сила духу, гарний настрій і самопочуття», – наголосила президент федерації легкої атлетики.

Перед початком змагань із вчителем фізкультури діти провели розминку, кожна команда представила себе.

Юна спортсменка, третьокласниця Валерія Старовєрова сподівається на перемогу своєї команди, адже до змагань ретельно готувалися на уроках фізкультури. «Я представляю команду «Стріла». Будемо старатися і докладемо максимум зусиль, щоб виграти і потім позмагатися з іншими шкільними командами на чемпіонаті у травні», – сказала дівчина.

Із впровадженням проекту «Дитяча легка атлетика за програмою IAAF у школах» усім тринадцятьом навчальним закладам, які беруть у ньому участь, вручили спеціальні легкоатлетичні набори для занять. Крім того, вчителі фізкультури пройшли відповідний тренінг.
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt


Детальніше []

Історики розповіли дніпровцям про мецената Надію Алексєєнко, на честь якої названо одну з вулиць міста
Четвер, 13 квітня 2017, 15:25
altУ четвер, 13 квітня, у Дніпрі представники КП «Агентство розвитку Дніпра» розповіли мешканцям міста про українського мецената, засновницю однієї з дитячих лікарень Надію Іванівну Алексєєнко. «Лекцію» влаштували просто на вулиці, названій на честь цієї жінки. Раніше, до декомунізації, вулиця Надії Алексєєнко носила ім’я радянського дипломата Георгія Чичеріна, а ще раніше мала назву Надіївська.

Вулиця Надії Алексєєнко з’явилась у Дніпрі невипадково, розповідає директор Інституту історії Дніпра Олег Репан. Свого часу ця жінка чимало зробила для розвитку Катеринослава.

«Надія Алексєєнко належала до заможної родини, її чоловік Іван Алексєєнко був купцем. Сім’я володіла магазинами з продажу заліза і не шкодувала власних статків для розбудови міста. Своїх дітей у пари не було, тож вони жертвували гроші на утримання жіночих гімназій, комерційного училища тощо. Коли чоловік Надії помер, вона віддала значну суму коштів на будівництво дитячої лікарні (нині – дитяча лікарня № 3) та амбулаторії для хворих різного віку, а також на утримання цих закладів», – додав Олег Репан.
Інститут історії Дніпра, який є складовою частиною «Агентства розвитку Дніпра», організував цілу серію подібних просвітницьких заходів.

«Після декомунізації багато вулиць нашого міста отримали нові назви або повернули собі старі. Через це й виникла ідея розповісти містянам про нові найменування. Вражає, що багато людей різного віку цікавляться цим. Спочатку такі просвітницькі заходи були волонтерськими, але на початку року вони здобули підтримку міської влади. Ми щотижня зустрічаємося на вулицях з мешканцями нашого міста. Заздалегідь готуємо інформацію про людину або історичну подію, на честь якої названа вулиця. Встановлюємо екран, на якому демонструємо презентацію, роздаємо листівки. Спілкуємося з містянами, відповідаємо на запитання. Цього року плануємо ще багато таких акцій», – розповів директор Інституту історії Дніпра.
alt

alt
 
 
 
Детальніше []

Пряма трансляція засідання дев’ятнадцятої сесії Дніпровської міської ради
Четвер, 13 квітня 2017, 15:23
13 квітня, о 15.00, розпочнеться засідання дев’ятнадцятої чергової сесії Дніпровської міської ради VІІ скликання. На сесії, зокрема, планують розглянути питання щодо виділення землі для будівництва в місті Всеукраїнського реабілітаційно-відновного спортивного комплексу для людей з інвалідністю, затвердження програми «Молодий педагог» на 2017-2021 рр., програми муніципального розвитку м. Дніпра на 2017-2021 рр., а також питання про переобрання секретаря міської ради та голови бюджетної комісії. За роботою депутатів на засіданні міськради можна стежити в режимі онлайн за цим посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=MvngUVIjYpc
 
 
 
Детальніше []

Дев’ятнадцята чергова сесія Дніпровської міської ради VII скликання
Четвер, 13 квітня 2017, 15:00
13 квітня о 15-00 за адресою: пр. Д. Яворницького, 75 (сесійна зала) 
відбудеться дев’ятнадцята чергова сесія Дніпровської міської ради
VII скликання.
УВАГА!!!
Враховуючи обмежені можливості сесійної зали, вимоги санітарної  та
пожежної безпеки, а також для забезпечення безпеки у роботі
представникам ЗМІ, керуючись Регламентом Дніпровської міської ради
VII скликання повідомляємо:
1.         Вхід до будівлі міської ради буде відбуватися тільки через
центральний вхід;
2.         Реєстрація ЗМІ проходитиме з 14.00 до 14.45;
3.         При собі необхідно мати  посвідчення завірене печаткою та підписом
керівника ЗМІ;
4.         Знімальні групи телеканалів мають включати виключно дві особи-
журналіст, оператор від кожного електронного ЗМІ;
5.         Робоча група від друкованих ЗМІ має включати виключно дві особи-
журналіст, фотограф;
6.         Представники радіостанцій –по 1 особі;
7.         Представники сайтів – по 2 особи.
 
  Перевірка документів співробітників ЗМІ цього дня буде проходити зліва
від центрального входу у міськраду ( біля гардеробу).
  Робочі місця для висвітлення роботи сесії для представників ЗМІ
визначені на балконах. Прохід до них  - по центральним сходам міськради.
Перші 15 хвилин роботи сесії фотографи та оператори можуть проводити
фото- та відеозйомку у сесійній залі.
Дякуємо за порозуміння!!! Детальніше []

Сторінка 1 з 2