Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Середа, Квіт 26


Ви тут: Головна
Середа, 12 квітня 2017
Події дня за 5 хвилин
Середа, 12 квітня 2017, 19:26
Що сьогодні відбувалось у сесійній залі міської ради, як відбувається підготовка поминальних днів та як податок на землю зменшили у 100 раз, дивимось у відео: https://www.youtube.com/watch?v=WGwh-epZb-k Детальніше []

У міськраді Дніпра розповіли, як працюватиме транспорт на Великдень та у поминальні дні
Середа, 12 квітня 2017, 15:57
altУ великодню ніч у місті в черговому режимі працюватимуть автобусні, трамвайні і тролейбусні маршрути, а в поминальні дні до кладовищ можна буде дістатися спеціальними маршрутами. Про це під час прямої телефонної лінії 12 квітня повідомив заступник начальника управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Олександр Лещенко.

«Для забезпечення пасажирських перевезень у Дніпрі у великодню ніч, з 22:00 15 квітня до 6:00 16 квітня, у черговому режимі працюватимуть 19 автобусних маршрутів. Це переважно ті маршрути, які зв'язують житлові масиви з центром міста. Крім того, у черговому режимі працюватимуть тролейбуси № 1, 3, 5, 20 та трамваї № 1, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 19. Загалом буде організована робота основних транспортних напрямків», – розповів Олександр Лещенко.

Представник мерії також додав, що стосовно роботи автобусного та електротранспорту містяни можуть звертатися до цілодобових диспетчерських центрів: «Дніпропетровський електротранспорт», тел.: 373- 92-20, 063-337-36-41 та «Міський диспетчерський центр», тел.: 732-00-48, (067)-631- 73- 23.

Зокрема, у ніч проти Паски працюватимуть такі автобусні маршрути:
№ 4 «вул. Моторна – пл. Старомостова»;
№ 9 «вул. Мостова – вул. Пастера»;
№ 10 «вул. Ялинова – вул. Виробнича»;
№ 38 «ж/м Лівобережний -3 – вул. Глінки»;
№ 43 «вул. Семафорна – вул. Гопнер»;
№ 57А «вул. П. Калнишевського – вул. Глінки»;
№ 76 «ж/м Лівобережний -3 – вул. Робоча (вул. Каверіна)»;
№ 82 «вул. Передова – пл. Старомостова»;
№ 87А «просп. Б. Хмельницького (кільцевий)»;
№ 101А «ж/м Тополя-3 – пл. Вокзальна»;
№ 113 «вул. Фабрична – вул. Центральна»;
№ 124 «ж/м Ломівський – 1 (кільцевий)»;
№ 125 «ж/м Ломівський –1 (кільцевий)»;
№ 136А «просп. Б. Хмельницького – вул. Ширмова»;
№№ 146А, 146Б «вул. Криворізька (кільцевий)»;
№ 155 «ж/м Тополя- 3 – пл. Вокзальна»;
№ 156 «ж/м Парус – Запорізьке шосе (Космічний майдан)»;
№ 157А «ж/м Сокіл – пр. І. Мазепи».

У поминальні дні працюватимуть спеціальні маршрути. «Деякі кладовища обслуговуються транзитними маршрутами. Водночас є й такі, до яких транспорт не доїжджає, тому організовуємо додаткові маршрути або продовжуватимемо вже наявні до кладовищ. Вони працюватимуть за таким графіком: 22 та 23 квітня – з 8:00 до 17:00, 24 квітня – з 8:00 до 14:00. Автобуси, які використовуватимуться для обслуговування кладовищ, будуть позначені літерою «К», – сказав Олександр Лещенко.

Додаткові маршрути до кладовищ
Сурсько-Литовське кладовище
Автотранспорт:
1) Із кінцевої зупинки трамваю № 12 на  просп. Б. Хмельницького – маршрут № 50.
2) Із подовженням маршрутів до кладовища: з вул. Шмідта – маршрут № 114, ж/м Лівобережний-3 – маршрут № 136, вул. Ширмова – № 136А, пл. Соборна – № 127.
3) Додаткові маршрути: ж/м Перемога – № 18К та без номера, ж/м Парус – № 66К, ж/м Тополя-3 – без номера, ж/м Сокіл – без номера, вул. Петра Калнишевського – без номера, пл. Соборна – без номера.

Електротранспорт:
Тролейбус – № 8 «з-д Металовиробів – пр. Пушкіна», № 9 «з-д Металовиробів – пл. Соборна», № 11 «з-д Металовиробів – ж/м Тополя».
Трамвай – № 12 «пл. Старомостова – з-д Металовиробів».


Краснопільське кладовище
Автотранспорт:
1) Із вул. Криворізької (ПМЗ) – маршрут № 96.
2) Із подовженням маршрутів до кладовища: з просп. І. Мазепи – маршрут № 157,
     ж/м Перемога – маршрут № 55.
3) Додатковий маршрут із ж/м Парус – № 156К.

Електротранспорт:
Трамвай – № 15 «пл. Вокзальна – вул. Криворізька».

Новоігренське кладовище
Автотранспорт:
1) Із пл. Успенської – маршрут № 97 та без номера.
3) Додатковий маршрут із пл. Старомостової – без номера.

Кладовище сел. Діївка-1
Автотранспорт:
Від станції метро «Покровська» (вул. Ю. Кондратюка) – маршрут № 108.

Кладовище сел. Діївка-2
Автотранспорт:
1) Від вул. Ю. Кондратюка (станції метро «Покровська») – маршрут № 92А.
2) Із подовженням маршруту до кладовища з пл. Вокзальна – маршрут № 92.
3) Додатковий маршрут з вул. Ю. Кондратюка (від станції метро «Покровська») – без номера.

Кладовище сел. Таромське (вул. Жовтнева)
Автотранспорт:
З подовженням маршруту до кладовища від вул. Пастера – маршрут № 77.

Кладовище  сел. Чаплі
Автотранспорт:
1) Ж/м Придніпровськ – маршрут № 1.
2) Додатковий маршрут – ж/м Придніпровськ № 1К.

Кладовище  сел. Шевченка.
Автотранспорт:
1) вул. Гопнер – маршрут № 98.
2) Додатковий маршрут з вул. Молодогвардійської – без номера.

Кладовище сел. Дороге
Автотранспорт:
Із подовженням маршруту до кладовища від вул. Петра Калнишевського – маршрут № 45.

Кладовище Новоклочковське (ж/м Лівобережний -3)
Автотранспорт:
1)      Маршрут № 38 «вул. Глінки – ж/м Лівобережний-3» та маршрути № 95, 95А «ж/м Парус – просп. П. Калнишевського» (працює ч/з вул. Березинську до вул. Г. Захарченка).
2) Із подовженням маршруту № 76А «вул. Будівельників (вул. Призаводська) – ж/м «Лівобережний-3», № 76 «вул. Робоча (вул. Каверіна) – ж/м Лівобережний-3».

Електротранспорт :
Тролейбус – № 20 «вул. Європейська – ж/м Лівобережний-3».
Трамвай – № 18 «ж/м Лівобережний -3 – ДЕВЗ», № 19 «ж/м Лівобережний -3 – пл. Старомостова».

Кладовище Дніпропетровського району
Автотранспорт:
пл. Успенська – маршрут № 115К.

Кладовище сел. Самарівка
Автотранспорт:
1) Із подовженням маршруту до кладовища від пл. Старомостової – маршрут № 153. Детальніше []

Пряма телефонна лінія на тему: «Про роботу міського транспорту на Великдень та поминальні дні»
Середа, 12 квітня 2017, 15:00
    12 квітня з 15.00 до 16.00 у приміщенні Дніпровської міської ради (просп. Д. Яворницького, 75, біла зала) відбудеться пряма телефонна лінія проекту «Міська влада на прямому зв’язку» на тему: «Про роботу міського транспорту на Великдень та поминальні дні». На запитання мешканців відповідатиме директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев.
    Ставити запитання можна за телефоном 745-⁠00-⁠00.
    До уваги ЗМІ!!!
    Спілкуватися з журналістами учасники прямої телефонної лінії розпочинають о 14.40. Детальніше []

INVESTING IN DNIPRO: Англомовний журнал Business Ukraine присвятив спецвипуск Дніпру
Середа, 12 квітня 2017, 14:25
altАнгломовний журнал Business Ukraine присвятив спеціальний випуск Дніпру. Журнал вийшов під назвою INVESTING IN DNIPRO. На запрошення КП «Агентство розвитку Дніпра» на початку березня місто особисто відвідав головний редактор журналу Business Ukraine Пітер Дікінсон, який провів зустрічі з керівниками інвестиційно привабливих підприємств Дніпра та ознайомився із амбіційними цілями та завданнями щодо економічного зростання, які ставить міський голова Борис Філатов. Відкриває INVESTING IN DNIPRO інтерв’ю із очільником міста про наслідки гібридної війни з північним сусідом та механізми залучення міжнародних інвесторів. На шпальтах спецвипуску також представлений бізнес-портрет міста – яким воно є сьогодні та яким має бути завтра, представлені інвестпроекти, якими наразі опікується «Агентство розвитку Дніпра», презентовані під час робочого візиту дніпровської делегації до Великої Британії наприкінці минулого місяця. Також надана відповідь, чому саме зовнішні інвестори пильно спостерігають за тим, як залучають у місто внутрішні інвестиції. Журнал висвітлює не лише широкий спектр передумов та переваг у розвитку місцевої промисловості, сфери IT, туризму, освіти, інновацій та інвестування – чимало матеріалів присвячено іміджу Дніпра. Це й розповідь про перший в Україні музей АТО, топ-10 місць, які іноземні туристи обов’язково мають відвідати.

«Поява спеціального випуску англомовного журналу Business Ukraine – INVESTING IN DNIPRO – цілком слушна, та не єдина, нагода поінформувати потенційних замовників та інвесторів в Україні і за кордоном про потенціал міста, компанії, що ефективно функціонують та живлять економіку держави. Більш переконливою демонстрацією мають стати вже реалізовані інвестпроекти, і вони не за горами», – підсумовує директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко.

Нагадаємо, спеціальний випуск англомовного журналу Business Ukraine – INVESTING IN DNIPRO – розповсюджуватиметься у посольствах, міжнародних компаніях та офісах агентств розвитку. Детальніше []

Борис Філатов: Так звана гібридна опозиція поставила життєзабезпечення міста у залежність від своїх політичних амбіцій
Середа, 12 квітня 2017, 14:20
altДепутати Дніпровської міської ради після трьох годин намагань так і не змогли розпочати 19-ту чергову сесію. Чергова сесія відбудеться завтра, 13 квітня, о 15.00.

«Сьогодні зірвано всі маски, ми побачили, що так звана гібридна опозиція, до якої входять депутати фракцій «За життя», «Опозиційного блоку», частина «Самопомочі» і перебіжчики з УКРОПу та БПП, фактично поставила життєзабезпечення міста у залежність від своїх політичних амбіцій», – сказав Борис Філатов на брифінгу 12 квітня.
«Корупційний скандал», через який частина народних обранців вимагала звільнення секретаря міської ради та голови бюджетної комісії, мер Дніпра назвав штучно роздмуханим.

«У сесійній залі влаштували фарс і балаган. Були провалені питання щодо 40-мільйонних інвестицій у місто (на створення Всеукраїнського реабілітаційно-відновного комплексу для людей з інвалідністю. – Ред.), і Дніпро зганьбився в очах Національного паралімпійського комітету», – додав міський голова.

Нагадаємо, що на порядку денному 19-ї чергової сесії були питання щодо виділення землі для будівництва в місті Всеукраїнського реабілітаційно-відновного спортивного комплексу для людей з інвалідністю, затвердження програми «Молодий педагог» на 2017-2021 рр., програми муніципального розвитку м. Дніпра на 2017-2021 рр., а також питання про переобрання секретаря міської ради та голови бюджетної комісії. Детальніше []

Зміна руху тролейбусів на 12-13 квітня
Середа, 12 квітня 2017, 11:01
altЗ 12 по 13 квітня тролейбусні маршрути №№ 1, 5, 8 перевозитимуть пасажирів лише до 9:30 ранку. Тимчасові зміни пов’язані  з  проведенням  дорожньо-ремонтних робіт проїзної частини проспекту Олександра Поля. Про це повідомили у КП "Дніпровський електротранспорт". Детальніше []

Дніпровські депутати зібрались на сесію, але вона не відкрилася через баталії в залі та відсутність кворуму
Середа, 12 квітня 2017, 10:55
alt12 квітня депутати Дніпровської міської ради зібралися на 19-ту чергову сесію, але так і не змогли перейти до розгляду питань порядку денного через відсутність кворуму та безлад у залі. На сесію зареєструвалися 32 народних обранці. Понад годину в сесійній залі тривали депутатські баталії, які заважали початку роботи. Представники «Громадської сили» заблокували трибуну, зчинилася штовханина. Народні обранці не могли поділити мікрофон на трибуні, вигукували звинувачення в корупції, а згодом перейшли до привітань з днем народження та навіть наважилися палити просто в сесійній залі.

Міський голова багато разів закликав народних обранців перейти до конструктивної роботи та врешті оголосив перерву.

В ході сесії, зокрема, планували розглянути питання щодо виділення землі для будівництва в місті Всеукраїнського реабілітаційно-відновного спортивного комплексу для людей з інвалідністю, затвердити програму «Молодий педагог» на 2017-2021 рр. та програму муніципального розвитку м. Дніпра на 2017-2021 рр. Також у порядку денному – питання про переобрання секретаря міської ради та голови бюджетної комісії.
Міський голова Дніпра Борис Філатов назвав поведінку депутатів балаганом і ганьбою на всю країну. «Ми повинні проголосувати за Реабілітаційний центр паралімпійського комітету. Ви всі в присутності Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю зобов’язалися, що ми це зробимо», – наголосив Борис Філатов.
alt

alt
Детальніше []

Дев’ятнадцята чергова сесія Дніпровської міської ради VII скликання
Середа, 12 квітня 2017, 10:00
12 квітня о 10-⁠00 за адресою: пр. Д. Яворницького, 75 (сесійна зала) відбудеться дев’ятнадцята чергова сесія Дніпровської міської ради
VII скликання.
УВАГА!!!
Враховуючи обмежені можливості сесійної зали, вимоги санітарної  та
пожежної безпеки, а також для забезпечення безпеки у роботі
представникам ЗМІ, керуючись Регламентом Дніпровської міської ради
VII скликання повідомляємо:
1.    Вхід до будівлі міської ради буде відбуватися тільки через
центральний вхід;
2.    Реєстрація ЗМІ проходитиме з 9.00 до 9.45;
3.    При собі необхідно мати  посвідчення завірене печаткою та підписом
керівника ЗМІ;
4.    Знімальні групи телеканалів мають включати виключно дві особи-⁠
журналіст, оператор від кожного електронного ЗМІ;
5.    Робоча група від друкованих ЗМІ має включати виключно дві особи-⁠
журналіст, фотограф;
6.    Представники радіостанцій –по 1 особі;
7.    Представники сайтів – по 2 особи.

  Перевірка документів співробітників ЗМІ цього дня буде проходити зліва
від центрального входу у міськраду ( біля гардеробу).
  Робочі місця для висвітлення роботи сесії для представників ЗМІ
визначені на балконах. Прохід до них  -⁠ по центральним сходам міськради.
Перші 15 хвилин роботи сесії фотографи та оператори можуть проводити
фото-⁠ та відеозйомку у сесійній залі.
Дякуємо за порозуміння!!! Детальніше []

Перше засідання клубу експертів міста за тематикою: «Spaсe мислення – вийти за рамки сучасних обмежень» напередодні всесвітньої космічної вечірки «Yuri’s Night»
Середа, 12 квітня 2017, 10:00
12 квітня о 10-00 в приміщенні КП «Агентство розвитку Дніпра» (вул. Воскресенська,14, Будинок губернатора, 2 поверх) відбудеться перше засідання клубу експертів міста за тематикою: «Spaсe мислення – вийти за рамки сучасних обмежень» напередодні всесвітньої космічної вечірки «Yuri’s Night».
Спікер: Людмила Щербанюк (співробітник представництва ЕС в Україні, відомий український «космічний» блогер, письменник та мандрівник.
К.о. Анна Колєда, керівник туристичного напрямку агентства (8050-585-50-50)

Довідка:
12 квітня у день першого польоту людини у космос космічна та околокосмічна спільнота світу проводить масу тематичних заходів, кульмінацією котрих стає всесвітня космічна вечірка «Yuri’s Night». Її мета полягає у підвищенні публічного інтересу до дослідження космосу, заохоченні молоді до вивчення точних наук, пропаганди здорового, свідомого, екологічного способу життя та заняття спортом, розвитку SMART-технологій. Отже, аби не залишатися осторонь, в «Агентстві розвитку Дніпра» вирішили долучити наше, безперечно, космічне та інноваційне місто до цього заходу.
На засідання запрошуються ті, хто в будь-якому форматі займається розвитком  чи дослідженнями цієї тематики. На учасників чекатимуть цікави виступи запрошених спікерів, серед яких: Людмила Щербанюк (співробітник представництва ЕС в Україні, відомий український «космічний» блогер, письменник та мандрівник), Максим Ткаченко (керівник Space HUB та інкубатору) та ін. Детальніше []

Пряма трансляція засідання дев'ятнадцятої сесії Дніпровської міської ради
Середа, 12 квітня 2017, 08:17
12 квітня, о 10.00, розпочнеться засідання дев'ятнадцятої чергової сесії Дніпровської міської ради VІІ скликання. На сесії, зокрема, планують розглянути питання щодо виділення землі для будівництва в місті Всеукраїнського реабілітаційно-відновного спортивного комплексу для людей з інвалідністю, затвердження програми «Молодий педагог» на 2017-2021 рр., програми муніципального розвитку м. Дніпра на 2017-2021 рр., а також питання про переобрання секретаря міської ради та голови бюджетної комісії. За роботою депутатів на засіданні міськради можна стежити в режимі онлайн за цим посиланням. Детальніше []