Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Неділя, Квіт 30


Ви тут: Головна
Субота, 12 березня 2016
Нова структура виконавчої влади міськради виписана під функціонал, а не персоналії,- Борис Філатов
Субота, 12 березня 2016, 18:29

altУ міськраді депутатам презентували проект нової структури виконавчої влади. Документ передбачає скорочення кількості виконавчих органів з 29 до 17 , у тому числі із статусом юридичної особи з 19 до 8, а також  посадовців. Персонал міської ради, за новим документом, складатиме 924 працівника. Це на 31% менше, ніж у старій структурі. Для того, щоб вивчити проект нової структури і проголосувати за нього на найближчій сесії, у депутатів є три дні. Міський голова Борис Філатов підкреслив – до діалогу з народними обранцями він готовий.
На презентацію визначного документу організаційної структури виконавчої влади   міськради прийшли депутати та громадські активісти. Обговорення тривали понад  півтори години.
"Ваша думка цінна. Всі пропозиції і зауваження приймаються. Нам необхідно створити функціональну структуру, яка влаштовуватиме всіх - для того, аби ми з вами могли працювати ефективно. Я відкритий до діалогу", - наголосив міський голова Борис Філатов.
Він закликав депутатів долучитися до вивчення та аналізу проекту нової структури. Чи всі депутати отримають цей документ для самостійного вивчення - Борис Філатов пообіцяв проконтролювати особисто.
Проект нової структури виключає колишні відомства, які морально застаріли, дублюють чи розпорошують свої функції.
Особливу увагу у документі приділено підвищенню ефективності взаємодії влади та городян.
"Цю структуру готували згідно з бюджетуванням і просуванням коштів. Вона розроблена не під персоналії, як це робилося раніше. Нову структуру створено під конкретний функціонал", - сказав Борис Філатов.
Аби міська влада могла якісно працювати, під конкретні  цілі у новій структурі пропонують створити окремі відомства. Акцент - на новітні інформаційні технології, які полегшать взаємодію з дніпропетровцями.
Зазначимо, що Європейський банк реконструкції та розвитку замовив міжнародній консалтинговій компанії «PricewaterhouseCoopers» дослідження фінансових і структурних питань Дніпропетровська. Міжнародні фахівці опрацювали всі тенденції та зміни у різних галузях міста за 4 роки – з 2011 по 2015 рр.
Результати дослідження консалтингової компанії на 80% співпадають з баченням команди Бориса Філатова ефективності  роботи влади.
alt

alt

alt

alt

alt

alt
 


  Детальніше []

Презентація проекту рішення міської ради "Про структуру виконавчих органів міської ради"
Субота, 12 березня 2016, 16:00
12 березня о 16.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. Дмитра Яворницького, 75, другий поверх, сесійна зала) відбудеться презентація проекту рішення міської ради "Про структуру виконавчих органів міської ради". Детальніше []

«Місто без окраїн»: у віддалених районах ремонтують зовнішнє освітлення
Субота, 12 березня 2016, 11:41
   altЗ початку року у Дніпропетровську на понад 20 вулицях відновлено зовнішнє освітлення, повідомляють на комунальному підприємстві «Міськсвітло».  З-поміж інших зовнішнє освітлення відремонтовано на вулиці Копилова, Платова, Денисова, Терпигорева, Яворницького, пров. Малий, Копилова, Чудський, що на ж/м Мирний та на вул. Дарвіна, Таромська, Шевченко, пров. Вузький, Горького, Спускний, що у Таромському й  на інших. На цих вулицях встановлено 440 світильників та змонтовано 15,8 кілометрів повітрянокабельних мереж. Окрім того, на вулицях міста замінено близько 2 тисяч ламп.
  Освітлення відновлюється коштом міського бюджету, на ці цілі вже витрачено 1 мільйон 190 тисяч  гривень.
  За минулий рік зовнішнє освітлення відновлено на 128 вулицях міста, де встановлено понад 3 тисячі світильників, 58 опор,  замінено понад 18 тисяч ламп, змонтовано 98,9 кілометрів повітрянокабельних мереж
  Щодо роботи вуличного освітлення можна звертатися до цілодобової диспетчерської служби КП “Міськсвітло”: тел. 745-31-29 та 745-13-07.
  Детальніше []

Міськрада і патрульна поліція об’єднали зусилля, аби попередити дитячу бездоглядність і жебрацтво у Дніпропетровську
Субота, 12 березня 2016, 11:40
   Представники департаменту взаємодії з правоохоронними органами, управління-служби у справах дітей міськради спільно з правоохоронцями працюватимуть над тим, щоб зменшити кількість дітей - бездоглядченків. Ще один напрямок роботи – попередження жебрацтва серед малечі та дорослих. Як діятимуть і на що звертатимуть увагу в першу чергу – про це чиновники та полісмени говорили під час спільної наради.
  Одним із ключових напрямків роботи стане викриття волонтерів-шахраїв. Їх планують шукати під час спеціальних рейдів. Аби визначити, чи чесно працює волонтер, у нього перевірятимуть дозвільні документи на збір коштів. Якщо ж він викличе підозру, копії паперів передадуть на перевірку правоохоронцям.
  Боротьба з втягуванням дітей у жебракування та профілактичні заходи для попередження бездоглядності тривають у Дніпропетровську вже багато років. Та чиновники не приховують – навіть попри проведені роботи, на перехрестях доріг міста продовжують з’являтися діти, які жебракують та бродяжать. Так у 2015 році на вулицях Дніпропетровська виявлено 14 бездоглядних дітей. На початку 2016 року на облік в управлінні-службі у справах дітей міської ради потрапили 22 дитини, які схильні до бродяжництва.
  Детальніше []

28-й Всеукраїнський турнір з дзюдо
Субота, 12 березня 2016, 11:00
12 березня об 11.00 на стадіоні  спортивного комплексу «Метеор»  (вул. Макарова, 27а) стартує 28-й Всеукраїнський турнір з дзюдо.  Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради. Турнір присвячений пам’яті першого голови Федерації дзюдо і самбо Дніпропетровської області Івану Мартиновичу Прищепі.
   У змаганнях візьмуть участь близько 200 юнаків 2001-2003 року народження із Дніпропетровської, Харківської, Запорізької, Донецької, Житомирської, Волинської та інших областей, а також із міста Києва. Переможців нагородять кубками та медалями.
28 Відкритий турнір з дзюдо «Меморіал І. М. Прищепи»  позитивно сприяє розвитку молодіжної спортивної культури, пропагує спорт та активний спосіб життя. Детальніше []