Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Четвер, Бер 30


Ви тут: Головна
П'ятниця, 11 квітня 2008
На сьогодні у Дніпропетровську проведено інвентаризацію понад 500 зупинок громадського транспорту.
П'ятниця, 11 квітня 2008, 09:02

На сьогодні у Дніпропетровську проведено інвентаризацію понад 500 зупинок громадського транспортуНа сьогодні у Дніпропетровську проведено інвентаризацію понад 500 зупинок громадського транспорту для приведення їх у належний санітарний стан. Про це під час  прес-конференції повідомив директор департаменту транспорту та зв'язку Дніпропетровської міської ради Валентин Мовчан. “Нещодавно створено нове комунальне підприємство “Транспортна інфраструктура”, яке і опікуватиметься облаштуванням і утриманням зупинок громадського транспорту у місті. Нове підприємство тільки-но розпочинає працювати.

Детальніше []

У лютому буде здано в експлуатацію новий футбольний стадіон зі штучним покриттям у Молодіжному парку відпочинку та дозвілля.
П'ятниця, 11 квітня 2008, 08:56

У лютому буде здано в експлуатацію новий футбольний стадіон зі штучним покриттям у Молодіжному парку відпочинку та дозвілля. Про це сьогодні під час робочої наради заявив міський голова Іван Куліченко. Він зазначив, що цей об’єкт буде подарунком молоді міста до 80-річчя Дніпропетровської області і запропонував молодим людям самим дати йому назву. У перспективі біля стадіону також облаштують легкоатлетичну зону.

Детальніше []