Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Неділя, Квіт 30


Ви тут: Головна
П'ятниця, 11 березня 2016
Бійці 25-ї повітряно-десантної бригади нагородили радників Бориса Філатова спеціальною відзнакою
П'ятниця, 11 березня 2016, 16:43
alt
Нагрудний знак від українських героїв отримала радник міського голови Одарка Біла. Також високу нагороду вручили раднику очільника Дніпропетровська Владиславу Тітарєву. Спеціальними відзнаками бійці віддячили їм за підтримку і допомогу на передовій.
«Дорого та любо серцю, коли отримуєш таку відзнаку від своїх, від рідних. Дякую, хлопці! За те, що бережете нас на фронті. За те, що пам'ятаєте про нас в тилу», - написала Одарка Біла на своїй сторінці у соцмережі.alt Детальніше []

У Дніпропетровську стартував проект для студентів «Ми поруч»
П'ятниця, 11 березня 2016, 16:35
Впродовж березня для студентів проводитимуть заходи за участю представників силових структур, учасників бойових дій та волонтерів. У рамках проекту на  студентів чекає екскурсія до місця розташування патрульної служби поліції Дніпропетровська, презентація проектів для молоді від Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області, зустріч з бійцями АТО та волонтерами. Окрім того, всі бажаючі зможуть долучитися до екскурсії до полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро -1», матимуть змогу зіграти  у спортивну гру «Лазертаг» разом із воїнами АТО. Студенти також зможуть сходити на екскурсію до Соборного (Жовтневого) відділення поліції, зазначають в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради.
Планується,  у проекті візьмуть участь близько 500 студентів.
 Проект «Ми поруч»  створено з метою підвищення рівня патріотизму серед молоді та рівня довіри  молодих людей до представників силових структур. Проект створено за ініціативи управління у справах молоді та
спорту Дніпропетровської міської ради. Детальніше []

Віват учителям: визначені переможці конкурсу педагогічної творчості
П'ятниця, 11 березня 2016, 16:26
З жовтня 2015 по березень 2016 року у Дніпропетровську проходив міський етап Всеукраїнського конкурсу педагогічної творчості. Кращих учителів року визначали у номінаціях «Англійська мова», «Захист Вітчизни», «Історія», «Математика». Кращих класних керівників року шукали серед викладачів  5-7-х,  8-9-х, та 10-11-х класів. А для найбільш талановитих організували категорію «Джерело творчості» у номінаціях «Керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва»,  «Керівник екологічного гуртка»; «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу». Підбивали підсумки змагань та нагороджували переможців сьогодні у Міському палаці дітей та юнацтва.
 
Тож, переможцями стали:
- у номінації «Історія» - вчитель СЗШ № 15 Власова Н.С.;
- у номінації «Класний керівник» - вчитель ССЗШ № 22 Ломако О.М., вчитель фінансово-економічного ліцею Мар’їна О.В.;
- у номінації «Керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва» - керівник гуртка «Вишивка» Центру позашкільної роботи № 1 Макаренко С.П., керівник гуртка «Писанкарство» Центру дитячої та юнацької  творчості Поджаренко А.В.
 
Переможці міського туру конкурсу «Учитель року», «Класний керівник року», «Джерело творчості» взяли участь у обласному турі. Отже,переможці:
-у номінації «Захист Вітчизни» - вчитель ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Красавін В.О.;
- у номінації «Класний керівник» - вчитель СЗШ № 101 Бондарчук А.М., вчитель ДМСШ № 144 Гошкадор Н.О.;
- у номінації «Керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва» - керівник гуртка «Вишивка стрічками» Дитячо-юнацького центру художньо-технічної творчості Неклеса Т.В.  та керівник гуртка «Декоративний розпис» Міського палацу дітей та юнацтва Переясловець Л.В.
 
Всього у конкурсах взяли участь 105 педагогів із загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста. Учасники продемонстрували належну науково-методичну підготовку, креативні та комунікаційні здібності, володіння інноваційними освітніми технологіями і засобами ІКТ, виконали відповідні фахові завдання, виявили  високий рівень культури педагогічного спілкування.
Члени журі визначили 35 переможців, призерів та лауреатів у кожній номінації. Всі вони отримали дипломи переможців та грошові винагороди.
  Детальніше []

Що обговорила комісія з питань комунальної власності?
П'ятниця, 11 березня 2016, 15:09
altВже втретє збирається постійна комісія з питань комунальної власності та енергозбереження на чолі із Володимиром Федоренком. Сьогодні робота комісії була  продуктивною. Депутати зустрілися із представниками енергетичних підприємств та «Дніпроводоканалу».
«Головним завданням на порядку денному – зрозуміти, чому у цих підприємств такі великі витрати. Ми хочемо розібратися у цифрах, проаналізувати їх та ліквідувати фінансові прогалини. Адже саме зараз гостро стоять питання бюджетування і ми маємо чітко розуміти скільки саме коштів зможемо виділити на розвиток цих підприємств», - зазначив секретар комісії Олександр Лигін.
КП мають бути  енергоефективними. Вони мають бути зацікавлені в розвитку цієї теми. Але фінансування проектів з енергоефективності потребує чимало коштів. Тому сьогодні члени комісії обговорили перспективу залучення міжнародних фінансових донорів  та відповідну співпрацю з ЄБРР .
«Як раз у новій структурі міської ради будуть чиновники, які відповідатимуть за розвиток цього напрямку. Вони безпосередньо контактуватимуть із міжнародними партнерами і доповідатимуть про результати роботи членам комісії », - зазначив член постійної комісії Олександр Санжара.
До того вирішили провести детальний аудит – вивчити усі цифри та сферу діяльності комунальних підприємств з тепло- та водопостачання. Це дасть можливість в подальшому приймати кваліфіковані рішення.
«Ми зустрілися сьогодні із компанією «Енергосервіс». Це комунальне підприємство, яке займається якраз енергоаудитом. Ми зрозуміли сферу його діяльності та можливості. В подальшому ми маємо намір залучити його до роботи», - підбив підсумки зустрічі Олександр Лигін.
Продовжити свою роботу комісія планує наступного понеділка.
alt

alt
alt

alt

alt
Детальніше []

Постійна комісія з земельних питань проаналізує проблему оренди та податків
П'ятниця, 11 березня 2016, 14:59
altСьогодні постійна депутатська  комісія з питань архітектури, містобудування та земельних відносин провела своє друге засідання. Це одна із найчисленніших комісій у міській раді, до якої увійшли представники усіх фракцій.
«Цього разу ми поставили за мету обговорити питання, які будуть винесені на розгляд майбутньої сесії. Стосуються вони і бюджету, і структури міської ради, а також змін та положень про постійні комісії», - зазначив голова комісії Євген Кривошеєв.
Окрім цього, одним із ключових питань стало обговорення статистики проектів рішень з земельних питань, які у прямому сенсі «зависли» у повітрі. Справа в тому, що наприкінці вересня минулого року на сесійному засіданні були розглянуті заяви у період з травня по червень 2015 року. А всі останні, починаючи із липня, до цих пір залишаються не розглянутими. Тому голова комісії поставив завдання відповідальній особі зробити перелік таких справ, та надати їх на наступне засідання.
Ще одним наріжним питанням стала проблема архітектурних пам’яток у місті. За словами заступника начальника ГоловАПУ Лариси Чайки зараз усі питання забудови у Дніпропетровську вирішуються у столиці. А київські чиновники не настільки активно беруться вирішувати дані проблеми, що майже усі роботи стоять на місці. В найближчому майбутньому відбудеться засідання розширеної робочої групи з приводу вирішення цієї проблеми.
«Ми делегуємо представника від нашої комісії. Аби краще розібратися у цій проблемі та окреслити можливі шляхи вирішення», - підтвердив Євген Кривошеєв.
І на останок порушили питання про оренду землі для городян. Розібратися із усіма нововведеннями в податковому кодексі представники профільної комісії вирішили  на наступному засіданні (відбудеться воно в понеділок). Запросять на нього і представника податкової.
alt

alt

alt

alt
  Детальніше []

Бюджетна комісія наполягає закласти фінансування молодіжних програм та іменних стипендій для талановитої та обдарованої молоді
П'ятниця, 11 березня 2016, 14:25
    altПостійна комісія з питань бюджету та фінансів продовжує активно працювати. Сьогодні вона провела вже четверте засідання, на яке прийшли 6 із 8 її членів. Засідання почали  з доповіді директора КП «Міськавтопарк» Сергія Писаренка, який розповів про плани роботи підприємства на поточний рік. Зокрема, він озвучив, що КП цього року планує легалізувати близько 2,5 тисяч паркувальних місць, а також закласти у  дохідну частину бюджету 25 мільйонів гривень від діяльності парковок. Депутатів-членів комісії зазначена сума  дещо збентежила – вони вважають її  завищеною. В результаті директору «Міськавтопарку» доручено доопрацювати це питання більш детально, надавши відповідні розрахунки та економічні обґрунтування.
   Під час засідання виникла дискусія щодо того, яку суму закласти у бюджет на виконання депутатами доручень виборців, зокрема, на надання мешканцям матеріальної допомоги. В результаті члени комісії одноголосно вирішили: треба закласти у бюджет на зазначені цілі 19,2 мільйонів гривень з розрахунку 300 тисяч грн. на кожного депутата. Окрім того, упродовж обговорення вирішено зменшити в два рази – до майже 2,5 мільйонів гривень – суму на реконструкцію будівлі за адресою:вул. Діамантова, 8 під міський центр соціальної допомоги, який зараз розміщується на вул. Володимира Антоновича (Свердлова), 56.
   У членів комісії виникли питання по фінансуванню профільних програм та комунальних підприємств підпорядкованих  управлінню молоді та спорту, а також управлінню культури та мистецтв міськради. Наприклад, по фінансування водноспортивного комбінату, КП «Спорт-Інвест», «Молодіжно-творче об’єднання», «Молодь Спорт», а також по виділенню коштів на парки, канатну дорогу, БК «Шинник» тощо. Керівникам цих профільних управлінь доручено доопрацювати і захистити суми, які пропонуються виділити  на зазначені об’єкти. Член комісії Анастасія Староскольцева зауважила: у проекті бюджету не закладено кошти на іменні стипендії міської ради для талановитої та обдарованої молоді і запропонувала обов’язково закласти кошти на такі стипендії. Члени комісії одноголосно підтримали цю пропозицію. В свою чергу голова комісії Артем Хмельников виступив  з ініціативою доручити управлінню молоді та спорту захистити бюджетні запити по фінансуванню молодіжних програм. Його ініціативу члени комісії теж підтримали.
   Чергове засідання  комісія з питань бюджету та фінансів планує провести наступного вівторка. Детальніше []

Півмільйярда гривень передбачено у бюджеті на поточний та капітальний ремонт житлових будинків
П'ятниця, 11 березня 2016, 14:22
alt«Минулого року ця цифра була менше разів у п'ять. Плануємо ці кошти поділити порівну на поточний та капітальний ремонти. Сподіваємось, що цього року нам вдасться зробити багато. Візьмемось навіть за масштабні проекти ремонту будинків. Якщо бюджет приймуть найближчим часом, плануємо одразу приступити до проведення тендерів, аби якнайшвидше розпочати ремонти», - сказав  під час засідання голова комісії з питань житлово-комунального та дорожнього господарства Дмитро Безуглий.
   Депутат зазначив, що сьогодні комісія ініціює створення електронної програми інвентаризації всього житлового фонду Дніпропетровська. Якщо депутати проголосують за створення такої електронної програми,  у кожного будинка буде так званий електронний паспорт, де міститимуться дані про стан будівлі, її поламки. Таким чином буде зрозуміло, які будинки потребують ремонту найбільше.
    Дмитро Безуглий також зазначив, що комісія зараз збирається майже кожного дня, основне питання над яким працюють - бюджет. Паралельно також створюють титульні списки, розбирають проблеми комунальних підприємств  та шукають шляхи їх вирішення. Зокрема, сьогодні на комісії заслуховували представників тринадцяти комунальних підприємств, які підпорядковуються управлінню житлового господарства. Голова комісії наголосив, що болюче питання, на яке члени комісії звертають особливу увагу - тарифи. «Разом із, виконкомом ми маємо знайти способи втримати тарифи хоча б на одному рівні  та не давати їм рости вгору», - додав Дмитро Безуглий.   Він запевнив, що всі члени комісії докладатимуть максимум зусиль, аби зробити  життя дніпропетровців комфортним.

alt

alt

alt

alt

alt
Детальніше []

«Дніпроводоканал» поступово зменшує споживання електроенергії
П'ятниця, 11 березня 2016, 09:57
     altДля скорочення споживання електроенергії КП «Дніпроводоканал» постійно проводить  технічне переоснащення водопровідно-каналізаційних та підвищувальних насосних станцій із заміною застарілого насосного обладнання на сучасне енергозберігаюче. Системне виконання таких заходів протягом 2013-2015 років дозволило підприємству скоротити споживання електроенергії. Наприклад, якщо у 2013 році було спожито 105,7 млн. кВт - годин, у 2014 році –  103,1 млн. кВт - годин,  то у 2015 році – вже 98,6 млн. кВт - годин. Наприкінці минулого року за рахунок власних коштів «Дніпроводоканал» переоснастив чотири підвищувальні насосні станції, за допомогою яких холодна вода підкачується у багатоквартирні житлові будинки.
      Комунальне підприємство “Дніпроводоканал” експлуатує Кайдацьку та Ломовську насосно-фільтрувальні станції, 9 водопровідних насосних станцій, 53 підвищувальні насосні станції водопроводу, 52 насосні станції водовідведення, 2 тисячі кілометрів водопровідних мереж та 1 тисячу 200 кілометрів каналізаційних мереж. Також на балансі у підприємства — каналізаційні очисні споруди: Центральна станція аерації, Південна станція аерації, Лівобережна станція аерації, очисні споруди „Лісний”. Детальніше []