Дніпропетровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Понеділок, Лют 08


Ви тут: Головна
Вівторок, 10 вересня 2013
Веб-портал електронних послуг у Пенсійному фонді України
Вівторок, 10 вересня 2013, 17:40
altВеб-портал розроблено Пенсійним фондом України для покращення якості та оперативності обслуговування громадян, впровадження технологій електронного врядування. Його робота розпочата з 1 жовтня 2012 року.

Адреса веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України: portal.pfu.gov.ua.

Веб-портал забезпечує надання таких електронних послуг:
·        Реєстрація користувачів на веб-порталі.
·        Доступ до розміщеної на веб-порталі інформаціїдля громадян.
·        Доступ для громадян до інформації про стан відомостей про застраховану особу, пенсійних виплат, обробки звіту, поданого в електронному вигляді, стан взаєморозрахунків за зобов’язаннями платника.
·        Взаємодія громадян із територіальними органами Пенсійного фонду України з питань документообігувелектронному вигляді.
·        Одержання іншої необхідної довідкової інформації (місцезнаходження, телефони територіальних органів Пенсійного фонду України, новини тощо).

Для того, щоб стати користувачем електронних послуг, достатньо один раз звернутися до територіального управління Пенсійного фонду України із заявою та отримати реєстраційний код відповідно до паспортних даних та ідентифікаційного номеру.
Для завершення реєстрації необхідно зайти через мережу Інтернет за адресою веб-порталу Пенсійного фонду України та заповнити відповідні дані користувача. Таким чином буде завершено реєстрацію на веб-порталі та надано доступ до «особистого кабінету» користувача.

Із цього моменту в будь-який час, маючи доступ до мережі Інтернет (без відвідування управління Пенсійного фонду) працююча особа має можливість ознайомитись зі своїми індивідуальними даними щодо заробітної плати та страхового стажу. Пенсіонер має можливість переглянути особисті пенсійні виплати. Крім цього, кожен громадянин може звернутися до будь-якого територіального органу Пенсійного фонду із заявою чи скаргою.

У момент одержання звернення веб-порталом автоматично присвоюється йому реєстраційний номер та спрямовується до територіального органу Пенсійного фонду, зазначеного заявником, про що портал інформує та надсилає заявнику повідомлення. Зазначене повідомлення надсилається заявнику автоматично на адресу електронної пошти, вказану при реєстрації, протягом однієї доби з моменту відправки звернення.

Розгляд звернення здійснюється у порядку, передбаченому законодавством. Про результати розгляду звернення заявник  повідомляється у спосіб, зазначений ним у зверненні (електронним листом та/або в письмовій формі).
 
Запровадження електронних послуг у веб-порталі Пенсійного фонду України є кроком удосконалення роботи із зверненнями громадян, покращення обслуговування громадян з усіх питань пенсійного забезпечення.
 
Начальник відділу персоніфікованого обліку,
інформаційних систем та мереж
управління Пенсійного фонду України
в Самарському районі м.Дніпропетровська                                    Бєлікова О.В.
  Детальніше []

Відкриття художньої виставки «Поєднані Дніпром».
Вівторок, 10 вересня 2013, 16:00
 10 вересня о 16.00 у приміщенні Дніпропетровського Будинку мистецтв (приміщення колишнього кінотеатру «Червоногвардієць», вул. Філософська, 23) відбудеться відкриття художньої виставки «Поєднані Дніпром», присвяченої Дню міста і Дню художника України. Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради.
  В експозиції – творчі роботи 39 художників із Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Запоріжжя, Києва, Одеси. Всього на виставку відібрано 118 творів живопису, скульптури та графіки із більше ніж 350 запропонованих. Основне місце в експозиції займають твори дніпропетровців, їх роботи вирізняє творчий пошук пластичного образного рішення авторських робіт, прагнення відобразити славну історію та красу рідного краю. У експозиції присутні різні види (скульптура, живопис, графіка) і жанри образотворчого мистецтва: історична картина, портрет, пейзаж, натюрморт. Автори використовували при створенні робіт різні техніки і технології : олійне малярство, акрил, темперу, акварель, естампи, емаль, електрозварювання, зазначають в управлінні.
  Виставка працюватиме до 15 жовтня з 10.00 до 17.00 (окрім неділі). Довідки за телефоном: (0562)42-58-31, додають в управлінні. Детальніше []

На День міста відкриють водопад "Поріг ревучий" та канатну воднолижну дорогу.
Вівторок, 10 вересня 2013, 12:54

  altУ святкових програмах на День міста будуть задіяні близько 500 колективів та понад 7 тисяч осіб. Про це під час прес-конференції повідомив міський голова Іван Куліченко. «Традиційно зранку 14 вересня  у Свято-Троїцькому кафедральному соборі пройде молебень во славу міста та його мешканців. Урочисте відкриття свята відбудеться біля пам’ятника першому Почесному  громадянину міста Олександру  Полю. Там же будуть вручені регалії «Почесного громадянина міста». Протягом дня святкові заходи проходитимуть по всьому місту.  На набережній біля фонтану «Водяна сфера» вітатимуть молодят, які цього дня братимуть шлюб, біля пам’ятника воїнам-афганцям та пам’ятника В.П. Маргелову проходитимуть святкові концертні програми. Цього дня урочисто відкривається храм на честь Собору Святого Іоанна Хрестителя.Під час заходу виступатиме об’єднаний хор церковних колективів Дніпропетровської єпархії», - зазначив міський голова Іван Куліченко.
  Солодким подарунком містянам та гостям свята стане гігантський пряник, який виготовить один із хлібозаводів. Кондитерський виріб буде встановлено на набережній біля скульптурної композиції «Юність Дніпра». Пряник площею понад 50 квадратних метрів та вагою понад  1 тонну зможуть скуштувати гості свята після того, як спеціалісти Національного Реєстру Рекордів України зафіксують рекорд на найбільший пряник. «У День міста Дніпропетровськ стане багатшим на два нових об’єкти - декоративний водоспад «Поріг Ревучий», який гармонійно вписується у схили Монастирського острова та  сучасну канатну дорогу для воднолижників і вейкбордистів, яка наступного року прийматиме чемпіонат світу з воднолижного спорту серед юнаків», - сказав очільник міста.
  За його словами, для  прихильників музики проходитиме вже традиційний парад оркестрів, на Театральному бульварі звучатиме класична музика, також там виступить  наш земляк, гітарист, який зараз мешкає у Москві, зірка світового джазу Роман Мірошниченко та Народний артист СРСР і України  ЙосипКобзон. Завершиться програма на бульварі музичною виставою Республіканського театру білоруської драматургії. Долучаться до свята і парки міста. Парк Глоби подарує розважальні програми дітям, а на оглядовому майданчику парку Шевченка розміститься етнофестиваль  «Українське місто». Там же вдруге проходитиме  чемпіонат з  карвінгу «Кубок Дніпра». Основним святковим майданчиком буде Фестивальний причал, там проходитиме кубок зі стрітболу, фітнес-марафон, велопробіг та  міжнароднийфестиваль пісочної анімації «Прикосновение», на який з’їдуться художники пісочної анімації з різних куточків України та Росії. Ввечері на головній сцені виступатимуть «зірки» естради Тамерлан, Альона Омаргалієва та народна артистка України  Руслана. Там же відбудеться світлодіодне і вогняне шоу. Завершиться свято феєрверком на Дніпрі. «Запрошую на свято усіх дніпропетровців та гостей міста, адже наша головна мета – створити цікаве та веселе свято для людей різного віку та різних смаків, пропагуючи здоровий спосіб життя, духовне та патріотичне виховання, і звичайно, любов до рідного міста», додав міський голова Іван Куліченко.

Детальніше []

Родини, у яких на День міста народяться діти, отримають матеріальну допомогу.
Вівторок, 10 вересня 2013, 12:47
   Родинам (мешкають та зареєстровані у місті), у яких на День міста, 14 вересня, народяться діти, міська рада надасть фінансову допомогу у розмірі 5 тисяч гривень. Про це повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради. Окрім того, кожній дитині випишуть святковий сертифікат, у якому буде зазначено, що малюк народився у День міста.
   Традиція підтримки родин, у яких діти з’явилися на світ на День міста, започаткована 2008 року за ініціативи міського голови Івана Куліченка. Таким чином влада заохочує  збільшення народжуваності, а також виховання патріотизму та любові до рідного міста. За  п’ять років на День міста народилося 215 немовлят: 102 дівчинки та 113 хлопчиків. У день виписки з пологового будинку батьки усіх новонароджених отримали по 5 тисяч гривень.
   За інформацією департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської міської ради, щодня у Дніпропетровську з’являється на світ від 20 до 40 немовлят.
   День міста відзначається щороку у другу суботу вересня. Детальніше []

У День міста Дніпропетровськ прийматиме Міжнародний фестиваль пісочної анімації.
Вівторок, 10 вересня 2013, 12:44
   У Дніпропетровську на День міста 14 вересня вперше на теренах СНД відбудеться І Міжнародний фестиваль пісочної анімації «Прикосновение». Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради. На фестиваль з’їдуться художники пісочної анімації з Дніпропетровська, Києва, Харкова, Одеси, Севастополя, Сум, Мінська, Твері, Костроми, Санкт-Петербурга, Калінінграда, Єкатеринбурга, Казані. Також на фестиваль завітають юні дніпропетровці, які навчаються цьому виду мистецтва. Голова журі фестивалю - конкурсу - всесвітньо відомий майстер пісочної анімації – Артур Кириллов (м. Москва), зазначають в управлінні.
   Захід проходитиме на набережній навпроти ресторану «Горець». Там же поруч із сценою працюватиме виставка пісочних картин і майданчик  майстер-класів  з пісочної анімації, до яких можуть долучитися усі бажаючі.
  12:00 -12:30- урочисте відкриття фестивалю - набережна навпроти ресторану «Горець»
  13.30 -19.00 -конкурсні виступи у номінаціях та творчі зустрічі для учасників – Дніпропетровський академічний  український молодіжний театр (вул. Плеханова, 7 ).
  20.00 -21.00- гала-концерт переможців та церемонія нагородження - набережна навпроти ресторану «Горець»
  На сцені навпроти ресторану „Горец” з 13.00 до 20.00 будуть проходити святкові заходи для дітей та дорослих: програма під назвою «Майбутнє зустрічай,  Дніпропетровськ!» за участю найкращих творчих дитячих колективів; театральна шоу-програма «Місто моє  -  Дніпропетровськ» народного театру «Чародій» та творчих колективів міста. На цій же сцені відбудеться нагородження переможців інтернет-конкурсу  на краще освідчення в коханні рідному місту «Мы – Днепряне» та фінальна шоу-програма фестивалю «Таланти сред нас», додають в управлінні. Детальніше []

Прес-конференція Івана Куліченка щодо святкування Дня міста.
Вівторок, 10 вересня 2013, 11:00
  10 вересня об 11.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. Карла Маркса, 75, біла зала) відбудеться прес-конференція міського голови Івана Куліченка щодо відзначення у Дніпропетровську Дня міста.
  День міста у Дніпропетровську святкується щорічно у другі вихідні вересня. Цього року свято відзначається 14-15 вересня. 14 вересня програма святкування традиційно розпочнеться  зі святкового молебну во славу міста та його мешканців у Свято-Троїцькому кафедральному соборі. Далі відбудеться церемонія покладання квітів до пам’ятника першому Почесному громадянину міста Олександру Полю, відкриття храму на честь Собору Іоанна Хрестителя, водоспаду «Поріг Ревучий»та воднолижної канатної дороги. Детальніше []