Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Неділя, Квіт 30


Ви тут: Головна
П'ятниця, 10 червня 2016
Урочисте відкриття театралізованого концерту патріотичної пісні «Ангели тебе оберігають»
П'ятниця, 10 червня 2016, 18:30
10 червня  о 18-30 у Дніпропетровському академічному українському музично-драматичному театрі ім.Т.Г.Шевченка (вул.Вокресенська, 5) відбудеться урочисте відкриття театралізованого концерту патріотичної пісні «Ангели тебе оберігають». Участь у заході візьме  міський голова Дніпра Борис Філатов. Детальніше []

Перекриття руху транспорту
П'ятниця, 10 червня 2016, 15:22
 
  11 червня з 10.45 до 13.00 за маршрутом: Фестивальний причал – Січеславська Набережна – пл. Десантників (Річковий порт) – Січеславська Набережна – Фестивальний причал буде частково перекрито рух транспорту у зв’язку з проведенням заходу «VeloFestDnipro 2016».
 
  12 червня з 20.00 до 00.00 13 червня по просп. Д. Яворницького від вул. Короленко до вул. Михайла Грушевського (Карла Лібкнехта) буде перекрито рух транспорту у зв’язку з відкриттям «Фан-зони Євро 2016».
   У зв’язку з роботою фан-зони автостоянка на площі Героїв Майдану не працюватиме з 10 червня по 10 липня.
  Окрім того, за вказаною адресою рух транспорту також буде перекрито у дні трансляції матчів за участю збірної команди України:
  16 червня з 18.00 – матч Північна Ірландія – Україна (початок о 22.00);
  21 червня з 18.00 – матч Польща-Україна (початок о 19.00).
  На час перекриття руху транспорту свою роботу призупинять тролейбусні маршрути №А, Б, 1.
  Автобусні маршрути №87А, 87Б, 101А, 146А, 146Б, 157А на ділянці від вул. Короленко до вул. М. Грушевського об’їжджатимуть: у прямому напрямку по вул. М. Грушевського, вул. Старокозацька, вул. Воскресенська, у зворотному – по вул. Короленко, Старокозацька, Січових Стрільців. Маршрут №113 рухатиметься по вул. Ю.Словацького, вул. Князя Володимира Великого, вул. Володимира Мономаха, у зворотному напрямку – по вул. Центральній. Детальніше []

Відкриття відділення Департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпропетровської міської ради та державної нотаріальної контори
П'ятниця, 10 червня 2016, 15:00
10 червня о 15-00 за адресою: вул. Старий Шлях, 5 (Новокодацький район,  м-н Таромске) відбудеться «Відкриття відділення Департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпропетровської міської ради та державної нотаріальної контори». У заході візьмуть участь  міський голова Дніпра Борис Філатов, Міністр юстиції України Павло Петренко, заступник Міністра юстиції – керівник апарату Ганна Онищенко, керівництво Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області.
Заплановано відкриття:
1. державної нотаріальної контори;
2. відділення Департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпропетровської міської ради (реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання, віддалене робоче місце адміністратора ЦНАП);
3. відділу державної реєстрації актів цивільного стану.
 
Додаткова інформація:
Для належної організації, якісного надання громадянам послуг щодо реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання відкриті у приміщеннях Соборної, Шевченківської, Новокодацької, Індустріальної, Самарської районних у місті рад приймальні громадян з питань реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб.
10 червня 2016 року відкриють відділення  щодо здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання осіб у мікрорайоні Таромське.
Крім цього, для наближення громадянина до державної послуги і спрощення отримання цих послуг, за тією ж самою адресою (вул. Старий шлях, 5) заплановано відкриття віддаленого робочого місця адміністратора ЦНАПу управління адміністративних послуг та дозвільних процедур Департаменту, що забезпечить відкритість та прозорість надання адміністративних послуг, зрозумілість процедур, оперативність у вирішенні питань та забезпечить доступ суб’єктів звернень до інформації про стан, хід та результати розгляду їх звернень.
УВАГА!
Від’їзд журналістів від міської ради ( шлагбаум) о 14-00 Детальніше []

У Дніпрі презентували «Відкритий бюджет»
П'ятниця, 10 червня 2016, 12:22
    altМіський голова Дніпра Борис Філатов та експерт агентства електронного урядування, IT-консультант проекту «Дніпро смарт-сіті» Яніка Мерило під час прес-конференції 10 червня розповіли про переваги інтернет-сервісу «Відкритий бюджет», за допомогою якого можна відстежувати рух коштів міської казни. У заході також взяли участь начальник управління інформаційних технологій міськради Ірина Корецька та Володимир Тарнай – експерт центру політичних студій «Ейдос», розробник сервісу «Відкритий бюджет».
    Проект «Відкритого бюджету» затвердили під час 8-ї сесії міськради 18 травня. Спочатку на його реалізацію планували витратити 10 млн з міського бюджету. Та завдяки співпраці міської ради з провідними ІТ-фахівцям, які погодилися долучитися до проекту на волонтерських засадах, ці витрати вдалося скоротити до 1 млн. Розробники електронних систем кажуть – Дніпро стає центром впровадження інновацій.
    Борис Філатов подякував Яніці Мерило, а також розробникам проекту та волонтерам за те, що вони запропонували альтернативний шлях реалізації «Відкритого бюджету» без суттєвих витрат з міської скарбниці.
«Завдяки волонтерам, небайдужим людям, які надають допомогу у сфері електронного регулювання нашій територіальній громаді, нам сьогодні вдалося втілити цей проект. Я вдячний колегам», – сказав Борис Філатов.
   Очільник Дніпра наголосив, що основними перевагами «Відкритого бюджету» є його публічність, прозорість та зручність у використанні.
«Відкритий бюджет» – це проста і зрозуміла розбивка показників доходів і видатків бюджету міста. Тут є візуалізація: податкові надходження, офіційні трансферти, загальний і спеціальний фонди – всі ключові лінії міської скарбниці Дніпра в цифрах. Кожен може побачити, скільки грошей витрачається на основні сфери життєдіяльності міста. Є також інтерактивна карта ремонтів, на якій показано, де саме і який ремонт триває в місті, скільки на нього витрачається коштів. Наразі зафіксовано 928 об'єктів. Дані оновлюватимуть щотижня.
   «Я рада постійній політичній підтримці. Це основа всього. Ми самі б не зробили, якщо б не було бажання. Це майже історичний прецедент, коли виділяють гроші, а ми кажемо: «Дякуємо, не треба», – повідомила Яніка Мерило.  
Електронна демократія відкриває величезні можливості для Дніпра.
   Як відомо, в місті запроваджені електронні петиції. За останніми даними (станом на вечір 9 червня), подано 186 онлайн-документів. Під сорока дев'ятьма петиціями продовжують збирати підписи. 5 петицій перейшли на розгляд, на ще 5 вже є відповіді.
   Крім того, успішно застосовується система електронного документообігу – «УкрДок». Її використовують понад 3 тис працівників всіх структурних підрозділів міськради.
   Місто також продовжує удосконалювати механізм надання державних послуг iGov. Доступні 98 онлайн-послуг. Ще 29 – у розробці. Також виконано 186 запитів.
  На думку Яніки Мерило, такі результати за чотири місяці роботи – неабиякий успіх. 

alt

alt

  Детальніше []

10.06.2016 Управління праці та соціального захисту населення Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
П'ятниця, 10 червня 2016, 11:56

Управління праці та соціального захисту населення Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради відповідно до ст.10 Закону України
“Про службу в органах місцевого самоврядування”

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантних посад:
-  начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності-головний бухгалтер  – 1 одиниця;
-  головний спеціаліст-бухгалтер сектору з нарахування  та виплати пільг і субсидійвідділу бухгалтерського обліку та звітності – 1 одиниця.
 

Вимоги до конкурсантів:
- повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
(для начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності-головного бухгалтера        - стаж роботи за фаховим напрямком не менше 5 років;                                                          - стаж роботи на керівних посадах не менше 3 років.)
          - вільне володіння комп’ютером, державною мовою.
 
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи:
- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника  із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу                   та проходженням служби в органах місцевого самоврядування;
-  заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
-  дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України “Про запобігання корупції”;
-  копію документа, який посвідчує особу;
- копію військового квітка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
 
Документи приймаються упродовж 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу за адресою:
м. Дніпропетровськ, вул. Уральська, 5, кімн. 4.
Додаткова інформація з питань основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці за телефоном:372-00-34. Детальніше []

Відкриття особистого Чемпіонату України з веслування на байдарках і каное
П'ятниця, 10 червня 2016, 11:30
    10 червня об 11.30 на веслувальному каналі (вул. Набережна Перемоги, 69а) відбудеться урочисте відкриття особистого Чемпіонату України з веслування на байдарках і каное. Про це повідомили в управлінні спорту департаменту гуманітарної політики міської ради.
    Чемпіонат проходитиме з 9 по 12 червня. У змаганнях візьмуть участь найсильніші веслувальники України (Чемпіони Олімпійських ігор, Чемпіони Світу та Європи), які  подолають дистанції на 200, 500, 1000 та 5000 метрів. Загалом у Чемпіонаті візьмуть участь близько 300 спортсменів із 20 областей України. Початок змагань о 9-00 годині. Головний суддя змагань – суддя національної категорії Лесь Сергій Григорович (м. Черкаси).
     Особистий Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное є відбором до збірної команди України для участі в Олімпійських Іграх 2016  в м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія).
 
  Детальніше []

Борис Філатов: Дніпровський муніципалітет піднявся з 6-го на 5-те місце у всеукраїнському рейтингу використання Prozorro
П'ятниця, 10 червня 2016, 11:15

altДніпро покращив свої позиції в рейтингу використання системи електронних закупівель Prozorro. Наразі кількість поданих тендерів становить 4 215. З вересня минулого року завдяки зниженню сум пропозицій міський бюджет зекономив більше 11 млн грн. Про це міський голова Борис Філатов заявив 10 червня під час прес-конференції.
Очільник Дніпра повідомив, що на сайті міської ради з'явиться сервіс, який відображатиме електронні закупівлі Prozorro.
Непорозуміння, які виникають довкола використання міськрадою системи електронних закупівель, Борис Філатов назвав спекуляціями і намаганням очорнити муніципалітет.
«Ми в межах країни піднялися на щабель вище. При цьому є ціла категорія городян, які кажуть, що Prozorro в Дніпрі не працює, що не подані відповідні процедури на відкриті тендери. Я не розумію, як можна на чорне казати біле, а на біле – чорне», – заявив Борис Філатов.
Він також нагадав, що на минулій сесії міськради, 8 червня, було оголошено, що система Prozorro в Дніпрі діє з серпня 2015 року. Наразі ж ухвалене нове положення. Воно вступило в силу, але діяти почне з 1 серпня цього року.

Детальніше []

Прес-конференція міського голови Бориса Філатова щодо презентації відкритого бюджету
П'ятниця, 10 червня 2016, 10:00
10 червня о 10-00 у будівлі міської ради ( пр. Д.Яворницького,75,7 поверх, біла зала) відбудеться прес-конференція міського голови Дніпра Бориса Філатова. Тема:  «Презентація відкритого бюджету». У прес-конференції також візьмуть участь: Яніка Мерило – експерт агентства електронного уряду,IT-консультант проекту « Дніпро смарт –сіті», Ірина Корецька- начальник управління інформаційних технологій ДМР, Володимир Тарнай - експерт центра політичних студій «Ейдос», розробник сервісу «Відкритий бюджет».
Представники ЗМІ першими побачать підключення до сайту та роботу цього важливого сервісу, так би мовити, « наживо».
 
  Детальніше []